PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوره رفتن

khoda
۱۳۸۷-۱۰-۲۴, ۰۹:۰۸ بعد از ظهر
سلام من چند تا سوال داشتم
1- قرص hcg برای چیست و چگونه باید مصرف شود
2- من برای مسابقه پاورلیفتینگ ابان ماه نزدیک 3 ماه پیش دوره رفتم دورم این بود
20 میل سوسپانشن نزذیک 17 میل ازش زدم هفته ای فقط 2 میل حیوانی نبود
متان x روزی 4 عدد بعد 2 هفته اخر 6 تا نزدیک 180 تا متانش 10 میل بود
سوستانول هفته ای یکی نزدیک 5 تا
نزدیک 10 تا پروپیونات
standliol3.0 اسم زیا یادم نیست ولی شماره 1 و 2 خوردم 3 نزدیک 2 الی 3 خوردم
من این دوره را 20 مهر ماه قطع کردم و الان 24 دی هستش نزدیک 3 ماه میزون دارو مصرف نمیککنم می خواستم ایا برای مشکلی پیش نیومده و ایا دورم سنگین بوده یا نه با توجه به میزان دوزه مصرفی و ورزشم خیلی خیلی سنیگین بوده
من می خواستم 1 بهمن دوباره برم تو دوره برای پاورلیفیتینگ اسفند ماه 87
دورم این هست
8میل بولدنون حیوانی اسب
100 عدد متان سفید روس ورقی
14 عدد تسولیسک
یک کربن 2 کیلوئی pvl
کراتین atp دار
بعد من این دوره را از یک بهمن شروع می کنم تا اخر اسفند ماه می خواستم بگم که چگونه مصرفش کنم چون رکوردام خوبه به لطف خدا شما بگید چگونه و چه موقع مصرف کنم منتظر جوابتون هستم و بخشید بیگد دیگه چی نیاز دارم مانند ویتامین و...

khoda
۱۳۸۷-۱۰-۲۸, ۰۹:۰۱ قبل از ظهر
کسی نیست جواب مارو بده

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۰-۲۸, ۰۳:۱۹ بعد از ظهر
سلام من چند تا سوال داشتم
1- قرص hcg برای چیست و چگونه باید مصرف شود
2- من برای مسابقه پاورلیفتینگ ابان ماه نزدیک 3 ماه پیش دوره رفتم دورم این بود
20 میل سوسپانشن نزذیک 17 میل ازش زدم هفته ای فقط 2 میل حیوانی نبود
متان x روزی 4 عدد بعد 2 هفته اخر 6 تا نزدیک 180 تا متانش 10 میل بود
سوستانول هفته ای یکی نزدیک 5 تا
نزدیک 10 تا پروپیونات
standliol3.0 اسم زیا یادم نیست ولی شماره 1 و 2 خوردم 3 نزدیک 2 الی 3 خوردم
من این دوره را 20 مهر ماه قطع کردم و الان 24 دی هستش نزدیک 3 ماه میزون دارو مصرف نمیککنم می خواستم ایا برای مشکلی پیش نیومده و ایا دورم سنگین بوده یا نه با توجه به میزان دوزه مصرفی و ورزشم خیلی خیلی سنیگین بوده
من می خواستم 1 بهمن دوباره برم تو دوره برای پاورلیفیتینگ اسفند ماه 87
دورم این هست
8میل بولدنون حیوانی اسب
100 عدد متان سفید روس ورقی
14 عدد تسولیسک
یک کربن 2 کیلوئی pvl
کراتین atp دار
بعد من این دوره را از یک بهمن شروع می کنم تا اخر اسفند ماه می خواستم بگم که چگونه مصرفش کنم چون رکوردام خوبه به لطف خدا شما بگید چگونه و چه موقع مصرف کنم منتظر جوابتون هستم و بخشید بیگد دیگه چی نیاز دارم مانند ویتامین و...

1. قرص hcg نداريم و اگر هم باشد من نديدم . اگر منظورت hgh هست . همان قرص سوماتروپين ( هرمون رشد هستش )
2. دورت بد نبوده . اما اينو بهت بگم كه من نميتونم بفهمم عوارضيب داشته يا نه . شما بايد آزمايش خون و ادرار بدي و نتيجه آزمايش را براي ما بگذاري تا ببينم آنزيمهاي كبديت بالا رفته يا نه .
اما هميشه سعي كن به منظور پايين نگه داشتن آنزيمهاي كبدي پس از دوره ليورگول . سوربيتول و يا ليو 52 كه از همه بهتره مصرف كني .
در مورد دارو اگر ركوردهات خوبه مصرف نكن . اما اگر واقعا رقابتت سخته iهفته اول تا چهارم يك ميل دو هفته آخر 2 ميل بزن .
متان را مثل دفعه قبل مصرف كن و تستوليك ها را هفته اول و دوم 2 تا در هر هفته . هفته سوم و چهارم 3 تا در هر هفته . هفته پنجم و ششم هم هر هفته دو تا بزن .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۰-۲۸, ۰۳:۲۱ بعد از ظهر
در ضمن كربون با كربو فرق داره .
كربو هيدرات منظورته يا پودر كربو ؟
اگر منظورت پودر كربو هست بايد هر روز 2 پيمانه صبح ساعت 10 و قبل از تمرين مصرف كني .(1 پيمانه براي هر وعده )

khoda
۱۳۸۷-۱۰-۲۸, ۱۰:۴۹ بعد از ظهر
سلام بخشید
ممنون از شما که پاسخ دادید
ولی برنامه که دادید برای شش هفته هست من هم می خوام از اول بهمن شروع کنم و زنگ زدم فرشید سلطانی گفت مسابقات افتاده 2 اسفند یعنی من چهار هفته بیشتر وقت ندارم
حالا ممنون میشم برنامه رادوباره تنظیم کنید و راستی من وزنم الان 87 کیلو هست و می خوام برای 82.5 کیلو شرکت کنم می خوام وزنم نزنه بالا 82.5 ممنون میشم دوباره تنظیم کنید
بلدنون (حیوانی اسب) 8 میل 2 میل قبلا زدم
متان روس ورقی 100 لطفا بگید چطور ممنون
تستولیک 14 عدد هر آمپول 2میل
بعد به نظرت تسستسترون ایران 250 هم بزنم یا نه
بعد پودر کربو 2 کیلوی
کراتین atp ساندیسی
------------------------------------------------------------
بعد کامل بگید که چطور مصرف کنم ( من هم کسی رو ندام بعد خدا شما ) هر جور که شما بگید میرم ممنون

nixon
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۰۸:۴۱ قبل از ظهر
با سلام.میخاستم از دوستان عزیز بپرسم که ایا وینسترولو میشه در طول دوره فقط در باسن زد؟ یا باید در جاهای مختلف زد تا تاثیر کنه؟ خیلی ممنون

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۱۰:۱۲ قبل از ظهر
با سلام.میخاستم از دوستان عزیز بپرسم که ایا وینسترولو میشه در طول دوره فقط در باسن زد؟ یا باید در جاهای مختلف زد تا تاثیر کنه؟ خیلی ممنون

ميشه

nixon
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۰۳:۰۶ بعد از ظهر
خیلی ممنون اقای صادقی.یعنی تاثیرش همون قدره؟
اخه تو باسن از جاهای دیگه راحتتره.در مورد تعدادشو .... در طول 1 دوره هم اگه میشه توضیح بدید.بازم ممنون

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۰۶:۲۹ بعد از ظهر
خیلی ممنون اقای صادقی.یعنی تاثیرش همون قدره؟
اخه تو باسن از جاهای دیگه راحتتره.در مورد تعدادشو .... در طول 1 دوره هم اگه میشه توضیح بدید.بازم ممنون

تاثيرش هيچ فرقي نداره .
شما تا 400 ميليگرم در هفته ميتوني بزني .
اما كساني كه زياد دارو مصرف كردن و بدنشون عادت داره تا 700 ميلي گرم در هفته هم ميزنند.

nixon
۱۳۸۸-۰۲-۱۴, ۰۸:۴۰ بعد از ظهر
میخاستم در مورد primobolan msp سرنگ سر خود توضیح بدید.با تشکر

tavakkol23
۱۳۸۸-۰۲-۱۴, ۱۰:۳۹ بعد از ظهر
میخاستم در مورد primobolan msp سرنگ سر خود توضیح بدید.با تشکردوست عزیز , امیدوارم منظورتان این سرنگ ها است ,

دستگاه تزریق انسولین ( اکسی جکت

http://www.istgah.com/images/2008/09/08/422225_oaazer_m.jpg
دستگاه تزریق انسولین (اکسی جکت)
مزایا
* سهولت تزریق انسولین در اطفال و بالغین توسط خود فرد
* سهولت تزریق در سالخوردگان دچار لرزش دست
* کاهش اضطراب اطفال هنگام تزریق بدلیل مخفی بودن سوزن
* پیشگیری عوارض ناشی از تزریق نادرست با تنظیم عمق تزریق
* سهولت تزریق هنگام سفر
* قابلیت استفاده از سرنگ هایی با طول سوزن متفاوت ، با تعویض سر دستگاه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۱۵, ۰۵:۳۶ بعد از ظهر
میخاستم در مورد primobolan msp سرنگ سر خود توضیح بدید.با تشکر
پريموبولان همون پروموبولان هست ديگه .
نمونه هاي مكزيكي معمولا سرنگ سر خود هستش كه در ايران هم كم هستش .
اما بهترين نمونه متانابول اي (كه همان پريموبولان هستش ) مال شركت بادي چير و پريموبولان شرينگ ترك هستش .
البته نمونه هاي مكزيكي هم فوق العاده هستش .

hamidservat
۱۳۸۸-۰۲-۲۶, ۰۲:۵۷ بعد از ظهر
اقا من یه دوره برای حجم میخواستم برم

مشخصاتم اینه فکر می کنم این تایپک مناسبه اگر نیست منو راهنمایی کنید کدوم تاپیک برای راهنمایی و دوره گرفتن

قد :18

وزن:84

مشخصات بدنی : تیپ بدنی اندرمورف - چهارشونه و استخوانی

باشگاهم یه 6 ماهی میرم البته 3 ماه که منظم کار میکنم

مشخصات مصرف دارو: یه دوره رفتم با دیانابول10 و دکا سوستانون( متفرقه و تقلبی) و پروتئین و کراتین
که بعد چهار هفته دیگه دکاسوستانون رو نزدم فقط جوش میاورد

در ضمن بدنم هم کلا جوش زیاد میزنه صورت هم همین طور

حالا میخوام از شما راهنمایی بخوام ببینم الان چی برای ریکاوری بخورم

و بعد برای دوره بعدی حجم میخوام برم و چی خوبه بگیرم

ممنون از توجهتون

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۸, ۰۵:۵۵ بعد از ظهر
اين كه جوش زديد جزو عوارض دارو هستش . نميشه بگيم 100% دارو تقلبي بوده كه جوش زدي .
شايد هم تقلبي بوده .
اما در مورد اين كه ريكاوري چي بري من پروويرون را پيشنهاد ميكنم و hcg البته نميدونم چه مدتي هستش كه دوره تمام شده . اگر تازه دوره تمام شده از اين داروهايي كه گفتم استفاده كن .
بايد دوز داروتو بگي تا ما هم بتونيم دوز دارو جهت ريكاوري را بگيم .
در مورد دوره بعد بايد بگم كه شما بهتره اطلاعات بيشتري از بدنتان بزاريد و مثلا بدنتان كم چربه يا پر چرب . يا قصدتان از دوره رفتن چيه ؟ مسابقه ؟ خوش تيپي ؟
تا چه حدي ميخوايد پيش بريد ؟؟
اين ها همه تاثير داره .
چه قدر ميخواهيد هزينه كنيد و ...............

سیاوش
۱۳۸۸-۰۲-۲۹, ۰۶:۱۰ بعد از ظهر
سلام
اینکه میگن موقع دوره باید حداقل 4000 کالری در روز مصرف کنی منظور دوره های حجم هست یا تو کاتم اینجوریه؟اگر پایه دوره تست باشه چه در دوره کات چه در دوره حجم باید این مقدار کالری مصرف بشه؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۹, ۰۶:۴۶ بعد از ظهر
سلام
اینکه میگن موقع دوره باید حداقل 4000 کالری در روز مصرف کنی منظور دوره های حجم هست یا تو کاتم اینجوریه؟اگر پایه دوره تست باشه چه در دوره کات چه در دوره حجم باید این مقدار کالری مصرف بشه؟

در زمان كات شما بايد كمتر از نياز بدن كالري استفاده كني تا چربي بسوزوني .
اما در كل يه چيزي بگم كه كالري را سعي كن در بدنسازي معيار قرار ندي .
معيارت فقط 2.2 گرم پروتئين به ازاي هر كيلو از وزن بدن در دوران حجم باشه . البته حداقل . و روزانه 6 گرم به ازاي هر كيلو از وزن بدن كربوهيدرات .
در دوران رژيم كربوهيدرات را به حداقل برسان و پروتئين را به حداكثر تا توده عضلات حفظ شود .

milad faridnia
۱۳۸۸-۰۲-۳۱, ۱۲:۱۸ بعد از ظهر
سلام
در دوره حجم ميتوني هر تستي رو استفاده كني اما در دوره كات نميتوني هر تستي رو استفاده كني
در دوران كات تست پرپيونات
وينسترول
پريموبلان
و مسترون

سیاوش
۱۳۸۸-۰۳-۰۳, ۰۵:۲۵ بعد از ظهر
میشه دکا رو با ترن استک کرد؟
اگه میشه به نظر شما دوره دکا ترن بهتره یا بولدنون ترن؟

سیاوش
۱۳۸۸-۰۳-۰۳, ۰۸:۲۲ بعد از ظهر
به نظر شما برای افرادی مثل من که قصد شرکت در مسابقه رو ندارن و دوست دارن که استرویید مصرف کنن بهتر نیست که فقط از تستسترون استفاده کنن؟و رو به مصرف استروییدهای رنگارنگ نیارن!بخاطر این عرض کردم که تست هورمون اصلیه و بقیه همرمونها از اون مشتق میشن و برای افزایش وزن و حجم استرویید مطلوبیه.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۰۳, ۱۱:۱۰ بعد از ظهر
به نظر شما برای افرادی مثل من که قصد شرکت در مسابقه رو ندارن و دوست دارن که استرویید مصرف کنن بهتر نیست که فقط از تستسترون استفاده کنن؟و رو به مصرف استروییدهای رنگارنگ نیارن!بخاطر این عرض کردم که تست هورمون اصلیه و بقیه همرمونها از اون مشتق میشن و برای افزایش وزن و حجم استرویید مطلوبیه.

نه . به هيچ وجه با نظر شما در مورد اين كه فقط تست استفاده كني موافق نيستم . چون تستسترون خودش چند مدل داره به عنوان مثال تستسترون آنانتات و يا پريپيونات و ............ كه هر كدوم كار خاص خودش رو انجام ميده . اين ها را براي اين گفتم كه وقتي اسم تستسترون مياد فكر نكنيد فقط يك مدل تستسترون داريم . اما در كل نميشه فقط يه دارو را استفاده كرد چون بدن بهش عادت ميكنه . در ضمن تستسترون آنانتات كه به نظر من به مفت نمي ارزه چون بيشتر از اين كه عضله بده آب زير پوست ميندازه و بعد از قطع مصرف خيلي از حجمي كه گرفتي بر ميگرده و فقط عوارضش ( جوش و ........... ) باقي ميمونه .
سعي كن خيلي كم از تستسترون هاي خالص استفاده كني . و بيشتر از داروهاي ديگه مثل پريموبولان و وينسترول و .... استفاده كني . البته تستسترون هم براي دوره اول و دوم در دوز پايين بد نيست .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۰۳, ۱۱:۱۱ بعد از ظهر
میشه دکا رو با ترن استک کرد؟
اگه میشه به نظر شما دوره دکا ترن بهتره یا بولدنون ترن؟

بله دكا و ترنبولون را ميشه با هم مصرف كرد . اما بولدنون و ترنبولون را بيشتر ترجيح ميدم .

سیاوش
۱۳۸۸-۰۳-۰۵, ۰۹:۰۴ قبل از ظهر
نه . به هيچ وجه با نظر شما در مورد اين كه فقط تست استفاده كني موافق نيستم . چون تستسترون خودش چند مدل داره به عنوان مثال تستسترون آنانتات و يا پريپيونات و ............ كه هر كدوم كار خاص خودش رو انجام ميده . اين ها را براي اين گفتم كه وقتي اسم تستسترون مياد فكر نكنيد فقط يك مدل تستسترون داريم . اما در كل نميشه فقط يه دارو را استفاده كرد چون بدن بهش عادت ميكنه . در ضمن تستسترون آنانتات كه به نظر من به مفت نمي ارزه چون بيشتر از اين كه عضله بده آب زير پوست ميندازه و بعد از قطع مصرف خيلي از حجمي كه گرفتي بر ميگرده و فقط عوارضش ( جوش و ........... ) باقي ميمونه .
سعي كن خيلي كم از تستسترون هاي خالص استفاده كني . و بيشتر از داروهاي ديگه مثل پريموبولان و وينسترول و .... استفاده كني . البته تستسترون هم براي دوره اول و دوم در دوز پايين بد نيست .

ممنون از جوابت
میخواستم ببینم قبول داری که تست پایه هر دوره ای هست؟ و حتما باید در دوره چه حجم چه کات گنجونده بشه؟مثلا دوره ترن با بولدنون رو اگه بدون تست بری مشکلی پیش میاد؟چون اکثر بدنسازا دوره ای رو که تست توش نباشه حالا از هر نوعش اصلا قبول ندارن!و میگن به حجم و قدرت دلخواه حین دوره نمیرسن .
در مورد تست انانات هم باهات موافقم خودم هیچ خیری ازش ندیدم تست سی پیونات هم همینطور.فقط پروپیونات بد جواب نداد.هر چند که تستسترونها هیچ فرقی باهم ندارن فقط مدت زمان تاثیر گذاریشون در بدن با هم متفاوته.و در دوره های طولانی از تستهایی استفاده میشه که حداکثر هفته ای 2 بار بخوان تزریق کنن.نه مثل پروپیونات هر روز یا یکروز در میون.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۰۵, ۰۵:۲۳ بعد از ظهر
ممنون از جوابت
میخواستم ببینم قبول داری که تست پایه هر دوره ای هست؟ و حتما باید در دوره چه حجم چه کات گنجونده بشه؟مثلا دوره ترن با بولدنون رو اگه بدون تست بری مشکلی پیش میاد؟چون اکثر بدنسازا دوره ای رو که تست توش نباشه حالا از هر نوعش اصلا قبول ندارن!و میگن به حجم و قدرت دلخواه حین دوره نمیرسن .
در مورد تست انانات هم باهات موافقم خودم هیچ خیری ازش ندیدم تست سی پیونات هم همینطور.فقط پروپیونات بد جواب نداد.هر چند که تستسترونها هیچ فرقی باهم ندارن فقط مدت زمان تاثیر گذاریشون در بدن با هم متفاوته.و در دوره های طولانی از تستهایی استفاده میشه که حداکثر هفته ای 2 بار بخوان تزریق کنن.نه مثل پروپیونات هر روز یا یکروز در میون.

اولا كه كي گفته تستسترون ها هيچ فرقي غير از زمان تاثير ندارن ؟؟؟
هر كي گفته چيزي بارش نبوده .
تستسسترون پريپيونات آب خيلي خيلي كمي توي بدن ميندازه به طوري كه حتي توي دوره هاي رژيم مسابقات هم ميتوني تا يك هفته قبل از مسابقه استفاده كني (به شرطي كه تست دوپينگ نداشته باشه )
در مورد اين كه حتما بايد توي هر دوره باشه كاملا مخالفم . همچين نظريه اي هيچ جاي جهان وجود نداره . خواهشا حرف هاي مبتدي ها را توي باشگاه گوش نكنيد يا هر كي هيكلش گنده بود فكر نكنيد خيلي بارشه .
از كسي سوال كنيد كه حداقل 2 تاعنوان داشته باشه تا بتونه واقعيت را به شما بگه .
اصلا اينطور نيست .

سیاوش
۱۳۸۸-۰۳-۰۵, ۰۵:۴۸ بعد از ظهر
اخه میگن استروییدی مثل ترن باعث کاهش شدید تولید تست میشه و حتما باید با اون تست مصرف بشه!
و یه چیز دیگه اونم اینکه افرادی مثل من که بدنشون سریع اب و چربی میگیره بهتره که از تست تو دورشون استفاده نکنن یا در حد 200 300 میل تست پروپیونات کفایت میکنه.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۰۵, ۱۰:۵۱ بعد از ظهر
اخه میگن استروییدی مثل ترن باعث کاهش شدید تولید تست میشه و حتما باید با اون تست مصرف بشه!
و یه چیز دیگه اونم اینکه افرادی مثل من که بدنشون سریع اب و چربی میگیره بهتره که از تست تو دورشون استفاده نکنن یا در حد 200 300 میل تست پروپیونات کفایت میکنه.

من نظرم را در بالا گفتم شما باز حرف خودت رو ميزني ميگي كه ميگن فلان و ميگن ...... .
خوب دوست خوب و عزيزم اگر فكر ميكني كه حرف اون اساتيد درسته و هميشه بايد تست توي دوره باشه پس لزومي به پرسش نيست چون من جواب شما را در بالا دادم و گفتم از نظر من كسي كه گفته حتما بايد تستسترون توي هر دوره باشه يه مقدار تب داره .
موفق باشي دوست خوبم :گل رز:

mohsen sat
۱۳۸۸-۰۳-۰۷, ۰۷:۰۰ بعد از ظهر
پیمان بهترین جواب رو بهت داد در ضمن شما دوره ای مثل وینسترول تزریقی و پری رو برو ببین چه حجم وماندگاری بهت میده ولی داخلش از تست خبری نیست یا دهها مثال دیگه....

سیاوش
۱۳۸۸-۰۴-۱۹, ۰۳:۰۶ بعد از ظهر
سلام
من دارم دوره سوستانون با ترنبولون و استانازول خوراکی میرم البته استانازول 4 هفته اول.ترنبولونم هفته 6 تموم میشه میخواستم ببینم برای ادامه دوره چی پیشنهاد میکنین؟

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۱۹, ۰۳:۲۹ بعد از ظهر
منظورتون از ادامه دوره چيه؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۱۹, ۰۴:۱۷ بعد از ظهر
براي ادامه حداقل 4 الي 6 هفته مصرف نكردن هيچ دارويي . فقط مكمل

سیاوش
۱۳۸۸-۰۴-۱۹, ۰۷:۵۴ بعد از ظهر
منظورتون از ادامه دوره چيه؟؟؟

منظورم ادامه 6 هفتست

سیاوش
۱۳۸۸-۰۴-۱۹, ۰۷:۵۶ بعد از ظهر
براي ادامه حداقل 4 الي 6 هفته مصرف نكردن هيچ دارويي . فقط مكمل

چه مکملی پیشنهاد میکنی؟شکم و پهلوم چری داره.
دوره 6 هفته ای بنظرت کم نیست؟چون معمولا با دز بالا دوره 6 هفته ای میرن.

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۱۹, ۰۹:۳۹ بعد از ظهر
دوست عزيز بدنسازي اصولي شامل دوره حجم , دوره ريكاوري , دوره نگهداري , دوره كات ميشه

شما دوره حجم استروئيدي رو شروع كرديد بهتره در كنار استروئيد هاي مصرفي از كراتين و پروتئين هم استفاده كنيد كه نتيجه خيلي بهتري ميگيريد

در طول دوره بهتره از آنتي استروژن نولوادكس استفاده كنيد حتي اگر با عارضه نوك سينه مواجه نشديد نولوادكس رو مصرف كنيد چون اگر نوك سينه بگيريد مصرف نولوادكس هيچ سودي بحال شما نداره و همچنين چون از استروئيد خوراكي استفاده ميكنيد بهتره كه از مكمل ليو52 كه حدود 10 تومان قيمت داره و باعث بهبود آنزيوهاي كبدي ميشه استفاده كنيد ودر پايان دوره يك هفته استراحت كنيد و سپس به فاصله 5 روز به 5 روز 3 تا آمپول hcg بزنيد تا حجمتون براتون بمونه
دوره ريكاوري رو كه تموم كردين نوبت دوره نگهداريه در دوره نگهداري ميتونيد از مكمل هايي مثل hmb و آرژنين و تريبولوس و .... بسته به بودجه و نظر مربي استفاده كنيد هم چنين در دوره نگهداري چون استروئيد و مكمل آنچناني مصرف نميكنيد بايد براي به حداقل رساندن تحليل عضلات كالري دريافتي از غذا رئ بيشتر كنيد و ..........

سیاوش
۱۳۸۸-۰۴-۱۹, ۱۰:۰۶ بعد از ظهر
معمولا تو ریکاوری از ارژینین و تریبولوس استفاده میکنن.
پس تو دوره ریکاوری طبق گفته شما احتیاج به مکمل خاصی نیست؟

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۱۹, ۱۰:۵۷ بعد از ظهر
دوره ريكاوري منظور دوره اي است بعد از اتمام مصرف استروئيد كه بايد سطح تستسترون بدن را به حد نرمال رساند كه آمپول hcg و قرص كلومايد اين كار را براي شما انجام ميده ولي اگر ميخوايد در دوره ريكاوري مكمل مصرف كنيد بهترين مكمل براي دوره ريكاوري آرژنين است
و بهترين مكمل براي دوره نگهداري hmb

سیاوش
۱۳۸۸-۰۴-۲۵, ۰۹:۲۰ قبل از ظهر
پیمان جان چرا برای مصرف استرویید دوره 6 هفته ای رو پیشنهاد میکنی با 4 تا 6 هفته استراحت؟مگه نه اینکه این نمونه دوره ها برای حرفه ایهاست و معمولا از دزهای بالا برای دوره های 4 تا 6 هفته ای استفاده میکنن؟بطور خلاصه تو این 6 هفته هر روز تزریق دارن!چون من هر جای اینترنت رو گشتم دوره کمتر از 8 هفته برای مبتدیها و سطوح متوسط ندیدم!میشه لطف کنی بیشتر توضیح بدی که چرا دوره 6 هفته ایرو پیشنهاد میکنی؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۵, ۱۲:۵۸ بعد از ظهر
پیمان جان چرا برای مصرف استرویید دوره 6 هفته ای رو پیشنهاد میکنی با 4 تا 6 هفته استراحت؟مگه نه اینکه این نمونه دوره ها برای حرفه ایهاست و معمولا از دزهای بالا برای دوره های 4 تا 6 هفته ای استفاده میکنن؟بطور خلاصه تو این 6 هفته هر روز تزریق دارن!چون من هر جای اینترنت رو گشتم دوره کمتر از 8 هفته برای مبتدیها و سطوح متوسط ندیدم!میشه لطف کنی بیشتر توضیح بدی که چرا دوره 6 هفته ایرو پیشنهاد میکنی؟

اولا كه اگر منظورت از حرفه اي روني كولمن و .... هست بايد بگم ه اونها كلا طرز مصرف داروهاشون با ما فرق داره . چون به تدريج دوز دارو را افزايش دادن . اگر شما يك روز مصرف داروي اونها رو داشته باشي بدون شك به ديار باقي خواهي پيوست . البته خدا نياره اون روز رو .
در ضمن اگر شما بخواي با اين سابقه اندازه كسي كه 20 ساله داره حرفه اي كار ميكنه استروئيد مصرف كني به طور حتم زنده نخواهي ماند .
نه اين كه بگم شما . همه ما همينطوريم .
در مورد اين كه ميگي توي اينترنت نوشته اگر همه چيز رو قرار بود توي اينترنت صحيح بنويسن ديگه كسي مربي نميگرفت . ديگه مه علامه دهر ميشدن . 4 تا كتاب ميخوندن يه نگاه هم به اينترنت ميكردن و ديگه خودشون مربي بودن ديگه .
اما اين رو بدون كه هيچ كس توي بدنسازي نميتونه ادعا كنه كه آخر علمه و همه چيز رو ميدونه . فقط بايد به سمت كساني بري كه بيشترين تجربه مربيگري حرفه اي و پرونده درخشان داشته باشند و خودشون هم از اهالي پرورش اندام باشن .
شما ميگي توي همه سايت ها گفته 8 هفته اي . ميخواي 100 تا لينك بيشتر بهت معرفي كنم كه دوره اي 6 هفته اي تجويز كردن؟؟؟؟؟
فكر نكن مصرف طولاني استروئيد خوبه. توي بدن گيرنده هاي تستسترون وجود داره كه تستسترون روي اونها ميشينه و باعث رشد عضلات ميشه . اگر هر چه مصرف استروئيد را طولاني تر كنيم ديگه اين گيرنده ها حساسيت خودشون رو از دست ميدن و مثل قبل نميتونن جوابدهي كنن .
اگر شمايي كه نهايتا 20 تا دوره رفتي بخواي سنگينترين دوره ها رو بري وقتي 10 كيلو ديگه عضله گرفتي ميخواي چيكار كني ؟؟؟؟؟
دوست عزيز ما صلاح شما رو ميخوايم . دشمن شما نيستيم . اگر به اطلاعاتي كه ميديم شك داريد خوب مشكلي نيست ميتونيد از مربيان حرفه اي تر سوال كنيد .
من اطلاعاتي رو ميدم كه به نفع شماها باشه . هيچ آدم عاقلي دوست نداره يه پيشرفت مقطعي داشته باشه و بعد از 2-3 سال ديگه هيچ رشدي نكنه . غير از اينه؟؟؟

سیاوش
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۰۶:۰۹ بعد از ظهر
بعد این 6 هفته مصرف 6 هفته قطع تا چند وقت میتونه ادامه داشته باشه؟
چون فکر نکنم کل سالو بشه اینجوری دوره رفت!

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۰۷:۱۸ بعد از ظهر
بعد این 6 هفته مصرف 6 هفته قطع تا چند وقت میتونه ادامه داشته باشه؟
چون فکر نکنم کل سالو بشه اینجوری دوره رفت!

نگفتم 6 هفته دوره 6 هفته قطع . من گفتم 6 هفته دوره 4 هفته قطع مصرف . هر كسي با هدف مسابقه دوره ميره . بارها گفتم كه مصرف استروئيد بدون هدف مسابقات احمقانه هستش . چون با مكمل هم ميشه بدن حجيم ساخت . كسي كه ميخواد براي 1 يا 2 سال بعد مسابقه بده استارت ميزنه و بستگي داره كه چه مسابقه اي را نشانه گرفته باشه . بايد مربي هر هفته بدن شاگرد مورد نظر را ببينه تا بتونه بگه چه زماني استروئيد قطع شه و تا چه زماني ادامه پيدا كنه .
هيچ كس نميتونه خودش مربي خودش باشه و همينجوري روي هوا بگه خوب من 2 سال به اين منوال استروئيد استفاده ميكنم ميرم اولم ميشم . چون خود آدم نميتونه خيلي از ايرادهاي خودش رو ببينه .
شخصي را داشتيم توي باشگاه كه خيلي ادعاي علمش ميشد و ميگفت كه من كلي مقاله خوندم و همه چيز را ميدونم . توي يكي از مسابقات خواست همراه ما بياد و شركت كنه . 4-5 مليون هم خرج كرده بود . وزن مسابقه اي ايشون هم 70 كيلو بود . همون صف اول اوت شد .

البته اوت شدنش در اصل برنده شدنش بود چون ايشون سر عقل اومد و الان داره براي كشوري با يك مربي كار ميكنه . فهميد كه با خوندن مقاله هاي اينترنتي و هفته نامه ها و كتاب ها آدم نميتونه مربي بشه و بايد با استفاده از تجربيات مربيان كار كشته كه خودشان هم از قهرمانان بوده اند و خاك خورده اين رشته هستند به جايي رسيد .
الان همون آقاي مغرور اخلاقش مثال زدنيه .
ديگه به هيچ كسي كه از خودش سابقه بيشتري داره نمياد بگه من توي فلان كتاب فلان چيز رو خوندم .
مثلا يكي از كارهايي كه بدنسازان در سطح آسيا به بالا انجام ميدن اينه كه يك ماه مانده به مسابقات غذاي مصرفي خود را كاملا قطع ميكنند . حتي يك قاشق سينه مرغ هم نميخورند و كل تغذيه ميشه مكمل .
باور كردنش سخته اما واقعيته . اين يك قسمت كوچكي بود كه گفتم و توي هيچ جاي اينترنت و هيچ مقاله اي نيست.
اين ورزش سرشار از رازه . و اون چيزي نيست كه ما ها توي كتاب هايي ميخونيم كه نويسنده اش تا به حال توي محله خودشونم مسابقه نداده . حتي توي باشگاه ما اگه بياد مسابقه بده از بين 200 نفر عضو فكر كنم مقام 180 را با پارتي بازي كسب كنه .
به قول معروف اگر طبيبي درد خود درمان كن .
البته من نميگم هر كس قهرمان بوده عاليه اما ميگم هر كس مسابقه نداده نميشه روش به عنوان مربي حساب كنيد اما كسي كه مسابقه داده ( البته مسابقه سطح بالا ) و رژيم گرفته و تجربه داشته ميتونه به عنوان يك مربي روش حساب كرد .
توي اين رشته هم تجربه مهمه هم علم و هيچ كدام بدون ديگري فايده اي نداره .

سیاوش
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۰۷:۲۳ بعد از ظهر
بسیار توضیح مبسوطی بود.پیر شی جوون

sadra02314451
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۱:۵۵ بعد از ظهر
با سلام
من حدود يكسال هست بدنسازي كار ميكنم و تو اين يكسال حدود 22 كيلو بدون هيچ قرص ومكملي از نظر وزني و حجمي بطور قابل قبولي بالا اومدم.
هم اكنون وزنم 85 ,قدم 1.75 و 21 سالم هست ومجرد هستم
به عنوان اولين دوره چي پيشنهاد ميكنيد؟؟
در ضمن بدنم تقريبا چربي زيادي دارد (به خصوص در قسمت جلويي شكم)

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۳:۳۵ بعد از ظهر
دوست عزیز شما وزن اضافه نکردید چربی اضافه کردیدتو بهترین شرایط تو سال بین 7-5 کیلو بیشتر عضله نمیتونین بسازید.
به چه منظور میخواین دوره ور دارین و کلآ سمت استروئید برین؟

exploit
۱۳۸۸-۰۵-۱۸, ۰۴:۲۱ قبل از ظهر
با سلام
من حدود يكسال هست بدنسازي كار ميكنم و تو اين يكسال حدود 22 كيلو بدون هيچ قرص ومكملي از نظر وزني و حجمي بطور قابل قبولي بالا اومدم.
هم اكنون وزنم 85 ,قدم 1.75 و 21 سالم هست ومجرد هستم
به عنوان اولين دوره چي پيشنهاد ميكنيد؟؟
در ضمن بدنم تقريبا چربي زيادي دارد (به خصوص در قسمت جلويي شكم)

مكمل آمينو اسيد به همراه چربي سوز و تمرينات هوازي منظم و از همه مهمتر رژيم غذايي
كم كربو

sadra02314451
۱۳۸۸-۰۵-۱۸, ۰۴:۴۹ بعد از ظهر
اون قدرا هم چربي ندارم . فقط كمي قسمت جلويي شكمم كمي برامده شده . در ضمن پهلو هم ندارم.
يه دوره خوب مي خوام كه هم چربي هام بسوزه هم كمي حجيم شم.
با توجه به اينكه نزديك ماه رمضون نزديكه و تابستون هم هست, چه پيشنهادي دارين؟؟
هم چنين دوره ي استروييد هم نمي خوام برم.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۱۸, ۰۶:۴۰ بعد از ظهر
اون قدرا هم چربي ندارم . فقط كمي قسمت جلويي شكمم كمي برامده شده . در ضمن پهلو هم ندارم.
يه دوره خوب مي خوام كه هم چربي هام بسوزه هم كمي حجيم شم.
با توجه به اينكه نزديك ماه رمضون نزديكه و تابستون هم هست, چه پيشنهادي دارين؟؟
هم چنين دوره ي استروييد هم نمي خوام برم.

اگر ميشد با روزه گرفتن حجم و وزن اضافه كرد كه ديگه خيلي خيلي خوب بود . هر كي ميگه ميشه همچين چيزي دروغ محض ميگه چون امكان نداره .

nixon
۱۳۸۸-۰۶-۰۵, ۰۲:۲۷ بعد از ظهر
میخوام با این دو تا 1 دوره خوب برم لطفا دوستان راهنمائی کنند واگر نظر دیگه ای دارند بفرمایند استانازول5میل و پریموبولان 1 میل شرینگ

eshaghgh
۱۳۸۸-۰۶-۰۵, ۰۴:۰۶ بعد از ظهر
سلام به اقای صادقی
من الان حدود یک سال بدنسازی کار میکنم و به این ورزش علاقه مندم و تا همین چند ماه پیش اصلا نمیدونستم مکمل یا دارو چی هست فقط فکر میکردم اینها عوارض داره واصلا به این چیزها فکر نمیکردم و چون الان دوست دارم پیشرفت کنم و هدفمم مسابقه دادن نیست و همینطور اطلاعات خوبی از سایت شما کسب کردم یه سوال دارم
من میخوام یه سری مکمل،فقط مکمل گلوتامین،پروتئین وی،کراتین و مولتی ویتامین به همراه یه برنامه غذایی خوب که خود مربی زحمتشو میکشه حالا میخواستم ببینم من اگه اینها رو با هم انجام بدم تا چه حد میتونم نتیجه بگیرم
مشخصات من
وزن:71
قد:176
و یه سری مشخصات بدنیم اینه که بدنم خیلی شول هست نمیدونم چه جوری بگم چربی اضافی ندارم ولی در کل بدنم شول هست مثلا این که بازو هام ول میشه یا اینکه زیر سینه هام افتاده هست
حالا میخواستم ببینم با این تفاسیر که من اگه تمام قواعدو انجام بدم زیر نظر مربی و با اون مکمل های که گفتم میتونم بدنی با حجم خوب و خشک داشته باشم ممنون میشم منو راهنمایی کنید

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۰۶, ۰۷:۵۶ بعد از ظهر
سلام .
اولا اينكه معني حجم خشك اين نيست كه چربي هاي بدن شما كاملا از بين بره و شما عضلات خشكي داشته باشي .
حجم خشك گرفتن يعني اين كه شما بعد از استفاده از مكمل ها و دارو ها ميزان عضله اي كه اضافه ميكنيد (زير چربي هايي كه قبلا داشته ايد ) بدون چربي و آب باشد . يعني از اين بيشتر چرب نشويد نه اين كه چربي بسوزانيد و هم زمان حجيم هم شويد .
اگر ميخواهيد شل شدن بدن شما برطرف شود بايد برنامه مناسب بگيري . تمرين هوازي هم انجام دهي و مكمل هاي پروتئيني با در صد پروتئين بالا استفاده كني و كربوهيدرات خود را كم كني و چربي هم نخوري .
تمرينات با وزنه سوپر ست و يا تريست و ترجيحا با تعداد بالا باشه . وزنه كم تعداد بالا .
چربي سوز مناسب استفاده كني .
انشالله كه نتيجه مطلوب بگيري . :گل رز:

میخوام با این دو تا 1 دوره خوب برم لطفا دوستان راهنمائی کنند واگر نظر دیگه ای دارند بفرمایند استانازول5میل و پریموبولان 1 میل شرینگ

بسيلر دوره خوبيه . بهتون تبريك ميگم براي انتخاب خوبتون . :گل رز:

nixon
۱۳۸۸-۰۶-۰۶, ۱۱:۲۰ بعد از ظهر
خیلی ممنون فقط اگه امکان داره در مورد دوز و مقدار و مدت دوره هم راهنمائیم کنید

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۰۶, ۱۱:۴۴ بعد از ظهر
خیلی ممنون فقط اگه امکان داره در مورد دوز و مقدار و مدت دوره هم راهنمائیم کنید

دوز بستگي به اين داره كه چه هدفي داشته باشيد و آيا چه چيز هايي تا به الان استفاده كرده ايد .
اما به طور معمول روزانه 40 ميليگرم استنازول خوراكي و هفته اي 4 تا پريموبولان ميتونه ثمربخش باشه .

hamidday11
۱۳۸۸-۰۶-۰۸, ۰۴:۳۲ بعد از ظهر
ٍسلام خسته نباشيد
من 178 قد و 71 كيلو وزن دارم 22 سالم هست
اگر بخوام استفاده كنم چطوري است مي تونم همزمان از آنتي هم استفاده كنم
با تشكر

hamidday11
۱۳۸۸-۰۶-۰۸, ۰۴:۴۴ بعد از ظهر
دنبال يه چيزي هستم كه وزن و حج رو زياد كنه و عوارض كمتري داشته باشه ممنون ميشم راهنمايي كنيد

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۰۸, ۰۸:۰۰ بعد از ظهر
ٍسلام خسته نباشيد
من 178 قد و 71 كيلو وزن دارم 22 سالم هست
اگر بخوام استفاده كنم چطوري است مي تونم همزمان از آنتي هم استفاده كنم
با تشكر

سوالتان را در جاي نا مناسب پرسيده بوديد كه به اينجا انتقال پيدا كرد .
در مورد سوالتون بگم كه چرا مي خواهيد پولتان را دور بريزيد ؟
اكسي متولوت چيزي به غير از مقدار زيادي آب و املاح به شما نميدهد كه با استفاده از آنتي استروژن اين آب و املاح را هم از بين ميبريد و چيزي براي شما نخواهد ماند . بهتره به جاي اين دارو دارو هايي نظير وينسترول و پريموبولان و يا تستسترون پريپيونات و ....... انتخاب كنيد .
در ضمن هنوز وزن شما از قدتان بالا نزده يعني شما مي توني بدون مصرف استروئيد و فقط با مكمل حالا حالا ها بالا بياي .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۰۸, ۰۸:۰۲ بعد از ظهر
دنبال يه چيزي هستم كه وزن و حج رو زياد كنه و عوارض كمتري داشته باشه ممنون ميشم راهنمايي كنيد

سوال شما به اينجا انتقالپيدا كرد . لطفا در انتخاب تاپيك دقت كنيد .
كم عارضه ترين دارو ها پريموبولان و وينسترول و آناوار ( اكساندرولون ) هستش .

Mohsen
۱۳۸۸-۰۶-۰۹, ۱۲:۱۰ قبل از ظهر
دوست عزیز قوانین انجمن (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=26) را بخوان و به قوانین احترام بگذارید. مثلا قانون شماره 8 در این تایپیک و تایپک دیگه که زدید رعایت نکردین عنوان هر دو را گذاشتین "دوره رفتن" یعنی چی خوب !
سری بعد تکرار بشه متاسفانه چند روز از انجمن محروم میشید

yas
۱۳۸۸-۰۶-۰۹, ۰۴:۳۰ بعد از ظهر
سلام.تاحالا دوره خاصی نرفتم نظر شما رو درمورد یک دوره برای سایز وحجم میخواستم.با سقف قیمت 150000تومن.خیلی ممنون

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۰۹, ۰۶:۰۲ بعد از ظهر
سلام.تاحالا دوره خاصی نرفتم نظر شما رو درمورد یک دوره برای سایز وحجم میخواستم.با سقف قیمت 150000تومن.خیلی ممنون

خب دوست گرامی شما چند وقته کار میکنی؟؟
اما ندید میگم یه سریوس مس میتونه براتون مفید باشه.....تو قسمت محصولات سایت هم مشخصات و همچنین قیمتش هست که میتونید از جناب صادقی خریداری کنید
موفق باشی