PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازگشت مجدد سایت

Mohsen
۱۳۸۷-۱۱-۱۱, ۰۳:۲۱ بعد از ظهر
سلام به همه دوست داران سایت بدنساز
به دلیل مشکلاتی چند روزی سایت بسته شد...تصمیم گرفته بودیم سایت برای همیشه تعطیل بشه چون با وجود این همه زحمت هایی که کشیدیم و هزینه هایی که شده و....... دیدم نه کسی فعالیتی داره نه کسی قدر سایت را می دونه و حتی تعداد زیادی از کاربران از یک تشکر ساده هم چشم پوشی می کنند
اما باز به اصرار و درخواست هایی که شد تصمیم گرفتیم راه خودمون را با همکاری شما دوستان ادامه دهیم
سرور سایت هم تغییر دادیم

pesar aram
۱۳۸۷-۱۱-۱۱, ۰۹:۵۲ بعد از ظهر
کار درستی رو انجام دادین ، ولی اگه دیدین نمی صرفه ، برای یک مدتی بزارید کنار ، و مطالب رو بک اپ بگیرید .... بعید به نظر می رسه که بتونید به راحتی ها ، اسپانسر بگیرید و می دونم براتون سختی داره .... ولی کاره عشقه و نمی شه کاریش کرد ......
یک پیشنهاد : اونهائی که موافقند ، بدهند آقا پیمان یا محسن خان ، ما ها رو مسینجرشون ادد کنند و هر وقت خبر مهمی یا درست شدن سایت بعد از یک خرابی یا .... ، ما رو از سند اوول کردن خبر کنند . کاربرهای عادی هم توسط ای میل به ایمیل شون .

arashO_o
۱۳۸۷-۱۱-۱۴, ۱۰:۵۴ بعد از ظهر
سایتهای رقیب زیادن اول باید مطالب رو بیشتر کرد والبته به روز تا مراجعه بیشتر شه (البته من فقط به خاطر جو دوستانش میام. !

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۱-۱۴, ۱۱:۰۶ بعد از ظهر
سایتهای رقیب زیادن اول باید مطالب رو بیشتر کرد والبته به روز تا مراجعه بیشتر شه (البته من فقط به خاطر جو دوستانش میام. !

مطالب بايد بيشتر بشه .
اما نه اين كه همه مطالب را من اضافه كنم .
در ضمن ما تنها سايتي هستيم كه خيلي از كارها كه سايت هاي ديگر انجام نميدهند انجام ميدهيم.
ما تنها سايتي هستيم كه از تمامي مسابقات داخلي گزارش و عكس تهيه ميكنيم .
ما به رقابت فكر نميكنيم كه بخوايم بيننده بيشتري داشته باشيم و يا خير .
براي ما اين مهمه كه بتونيم كمكي كرده باشيم . اما همه اينها به شرطي كه همه اعضاي سيات بخواهند .
اگر قرار باشه كسي پستي نده و فقط من مطالب جديد اضافه كنم سايت را تعطيل ميكنيم .
الانم كه دوباره سايت را بالا اورديم فقط به اين دليل بود كه ببينيم توي اين مدت آزمايشي كه در نظر گرفتيم كسي مطالب جديد اضافه ميكنه يا نه .
توي هيچ كدوم از سايت ها مدير كل سايت به تمام سوالات جواب نميده اما بچه ها متاسفانه همشون توقع دارند من به همه سوالات جواب بدم .
توي قسمت برنامه هاي تمريني يه نگاه بندازيد همش گفتن آقا پيمان يه برنامه بده .
به خدا منم گرفتاري هاي خودم را دارم نميتونم همش من باشم كه .
اينجا فروم هست نه سايت شخصي .
فروم يعني اين كه همه به سوالات هم جواب بدن . اگر من هم جايي ببينم ايرادي هست اصلاح ميكنم .
اميدوارم توي اين مدت آزمايشي كه بازگشتيم تمامي شما عزيزان فعال باشيد تا ما هم اميدي براي ماندن و ادامه دادن داشته باشيم .
در غير اين صورت سايت براي هميشه تعطيل خواهد شد .
چون نه تنها براي ما سودي نداشته بلكه تا به حال مقدار نسبتا زيادي هم هزينه براي من و محسن در بر داشته .
ما از شما هزينه نميگيريم اما توقع همكاري داريم كه به نظر من توقع زيادي نيست .

hamidbarca
۱۳۸۷-۱۱-۱۵, ۰۵:۳۰ بعد از ظهر
به نظرم باید خیلی بیشتر تبلیغ بشه آخه الان مثل قارچ سایت و وبلاگ بدنسازی داره رشد میکنه که اکثرا هم فقط کپی و پست مطالب همدیگه هستن ولی این سایت واقعا فرق میکنه و همیشه مطالب تازه و جدید داره مسابقات هم که به صورت اختصاصی پوشش میده برنامه و ممکمل و ... همش تکمیل و فقط باید به همه شناسونده بشه که ملت بفهمن با یک سایت متفاوت طرف هستن ولی خوب اگه یه زمان هم مجبور شدید دوباره سایت رو ببندید جای گله نیست چون واقعا این حجم کار رو دوش دونفر واقعا زیاده.من خودم یکه مبتدی تو این رشته هستم و همیشه دارم استفاده میکنم حیف که هنوز چیز زیادی بلد نیستم و گرنه کمک میکردم

bodybuilder
۱۳۸۷-۱۱-۱۶, ۰۲:۳۸ بعد از ظهر
تعداد کاربرهای سایت به 1000 نفر رسید... تبریک...
تو این مدت کم خیلی خیلی خوبه...
اگه تبلیغات بیشتر بشه خیلی بهتر میشه...
اگه بشه توی گوگل کاری کرد که هر کس کلمه بدنسازی یا پرورش اندام رو جستجو کنه و سایت جزء اولین صفحات بشه خیلی خوب میشه...

Mohsen
۱۳۸۷-۱۱-۱۶, ۰۳:۲۸ بعد از ظهر
فعلا تایپیک ها برای مهمان ها باز شدن ... که باعث بهتر شدن سایت در گوگل میشه

vahid king
۱۳۸۷-۱۲-۲۲, ۰۱:۱۳ قبل از ظهر
من یک عضو جدیدم ، اطلاعاتم هم راجع به پرورش اندام خیلی زیاد نیست ولی حتما سعی میکنم تا جایی که بتونم کمک کنم. ان شا الله دوستان دیگه هم فعالیتشونو بیشتر میکنن و سایت از اینم که هست توپ تر میشه.

yshahab
۱۳۸۸-۰۱-۲۲, ۱۱:۲۰ بعد از ظهر
تعداد کاربرهای سایت به 1000 نفر رسید... تبریک...
تو این مدت کم خیلی خیلی خوبه...
اگه تبلیغات بیشتر بشه خیلی بهتر میشه...
اگه بشه توی گوگل کاری کرد که هر کس کلمه بدنسازی یا پرورش اندام رو جستجو کنه و سایت جزء اولین صفحات بشه خیلی خوب میشه...

چندتا راه حل براي معرفي سايت به موتورهاي جستجو هست
1- اضافه كردن دستي به سايت مورد نظر مثلا تو گوگل تو قسمت addurl
2- اين قسمت توسط مدير سايت آقا محسن يا آقا پيمان انجام بشه برين به اين آدرس در گوگل البته در ياهو يا اسك يا aol هم مي تونين اينكارو كنين https://www.google.com/webmasters/tools/dashboard
آدرس سايت را وارد كنين بعدش با چندتا برچسب كه به ميلتون يا كنترل پنلتون مي ياد كار حله
سومين راه هم اينه كه كه اسپانسرشين كه اونجوري يه كم پول خرج مي كنين اولين نام نام سايت شماست البته چون سايت شما يه جور فروم هستش سعي كنين تا مي تونين تايپيك هارو افزايش بدين اينجوري به مرور زمان رنكينگتون بالاتر مي ره به هر حال هر كمكي بود من در خدمتم

mohsen sat
۱۳۸۸-۰۱-۲۳, ۱۰:۰۸ قبل از ظهر
میشه تو سایتهای دیگه لوگو گذاشت یا اینکه لینک قرار داد...

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۲۷, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر
سرور سایت را امروز صبح تغییر دادم... بنظرم درحال حاضر سرعت سایت عالی شده

milad faridnia
۱۳۸۸-۰۱-۲۹, ۱۰:۳۲ قبل از ظهر
اره دستت درد نكنه محسن جان عالي شده فقط خدا كنه همينجوري بمونه

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۲۹, ۱۰:۳۹ قبل از ظهر
خیلی سرعت سایت بالا رفته اولین باره که میبینم انقدر سرعت سایت بالاست

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۰۵, ۰۹:۵۸ بعد از ظهر
سرعت سايت چند ساعتي خيلي اومده پايين به طوري كه من قادر به پست دادن نيستم و ارور ميده اين پست هم بعد از 1 ساعت زور زدن تونستم

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۰۵, ۱۰:۱۳ بعد از ظهر
اها الان رديف شد نميدونم مشكل از چي بود در كل خدارو شكر:صلح:

Mohsen
۱۳۸۸-۰۴-۱۰, ۱۲:۵۸ قبل از ظهر
با سلام خدمت تمامی دوستان سایت بدنساز:قلب:
بخاطر اینکه چند روزی سایت بسته بود پوزش می طلبم
کلا هارد سرور به مشکل خورد و مشکلات نسبتا زیادی پیش آمد ولی فقط که اگر بخاطر دوستانی که قدر سایت را می دونستن نبود هرگز پیگیر این مشکلات نبودم
با آرزوی موفقیت برای همه شما

مجید
۱۳۸۸-۰۴-۱۰, ۰۸:۴۵ قبل از ظهر
امیدوارم تو کارتون موفق و موید باشین ...

mamad
۱۳۸۸-۰۴-۱۱, ۰۱:۵۴ قبل از ظهر
با سلام خدمت تمامی دوستان سایت بدنساز:قلب:
بخاطر اینکه چند روزی سایت بسته بود پوزش می طلبم
کلا هارد سرور به مشکل خورد و مشکلات نسبتا زیادی پیش آمد ولی فقط که اگر بخاطر دوستانی که قدر سایت را می دونستن نبود هرگز پیگیر این مشکلات نبودم
با آرزوی موفقیت برای همه شما
پس اقا پیمان کجاست؟ دلمون واسش تنگ شده

مجید
۱۳۸۸-۰۴-۱۱, ۰۹:۴۹ قبل از ظهر
آقا پیمان هر جا باشه پیداش میشه ، بقیه بچه ها تا بیاند ......

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۱۱, ۱۰:۳۹ بعد از ظهر
سلام.خيلي خوشحال شدم :لبخند:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۴-۱۲, ۰۲:۵۴ بعد از ظهر
خدا شاهده از وقتي سايت تعطيل شد مثل مرغ سركنده شدم
اصلا دل و دماغ نداشتم بيام نت
از ديشبم هي دارم سعي ميكنم با اسمم وارد بشم اما نميشد
بالاخره الان موفق شدم..........خيلي خوشحالم كه بازم دور هم جمع شديم

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۴-۱۲, ۰۳:۰۳ بعد از ظهر
خطاب به مديران محترم سايت
برادران بزرگوار من....دوستاي عزيزم
اگه كوتاهي و قصوري از بچه هاميبينيد ديگه بايد به بزرگواريه خودتون ببخشيد بعدشم كم كاريه ما اعضا موجه هستش
خب ما بيشتر دوست داريم از تجربيات شما قهرمانان استفاده كنيم و بقول معروف شنونده باشيم و گرنه تو فرومها و سايتهاي ديگه خودتون ميبينيد كه طرف مياد صفحه رو الكي سياه ميكنه ميره هيچ چيز بدرد بخوري هم تو نوشته هاش گيرت نمياد اما هزار ماشالله اينجا همه دوستان پروفشنال هستن
بنده به شخصه لذت ميبرم وقتي مطالب شما قهرمانان رو ميخونم
اما بازم بروي چشم بنده از طرف تمامي عزيزان قول ميدم همكاريه تنگاتنگي با شما داشته باشيم و اميدوارم بتونيم زحماتتون رو جبران كنيم

بازم خوشحالم كه دور هم جمع شديم

مجید
۱۳۸۸-۰۴-۱۵, ۱۲:۳۸ بعد از ظهر
نمی شه به کاربرهای فعال سایت ، ای میل زد ، تا بدونند ، سایت دوباره فعال شده ؟؟؟ محسن ست و ...

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۱۵, ۰۱:۰۲ بعد از ظهر
نمی شه به کاربرهای فعال سایت ، ای میل زد ، تا بدونند ، سایت دوباره فعال شده ؟؟؟ محسن ست و ...

بايد با محسن جان در ميون بذاريم تا ببينيم اين كار شدنيه يا نه .

Mohsen
۱۳۸۸-۰۴-۱۵, ۰۱:۵۷ بعد از ظهر
برای تمام کاربران سایت ایمیل فرستاده شد:قلب: