PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست کمک برای حس گرفتن

khoda
۱۳۸۷-۱۱-۱۳, ۰۹:۱۷ قبل از ظهر
سلام من دارم واسه مسابقه پاورلیفتینگ کار می کننم فقط دو مشکب هست
1- از نظر فکری خراب هستم یعنی من وزنه مثلا 100 را 10 تکرار می زنم و هفته دیگه میرم زیر وزنه 120 مثلا نمی تونم بزنم (از نظر فکری هم خراب هستم چه کنم )
2- چیکار کنم موقعی که می رم زیر وزنه جنگی باشم مثلا من میرم زیر وزنه اسکات 260 کیلو حس میگیرم ولی فکرم جی دیگه هست از این جور چیزها دسته خودم نیست یکی گفت تستولیک بخر خریدم گفت یک ساعت قبل تمرین بزن میزنم تائثیر داره نه اون جور ایا یک ساعت تمرین درسته شما چه چیزی را پیشنهاد می کنید (بسیار برام مهمه به هرکس گفتم نتونسته کنکم کنه )

arashO_o
۱۳۸۷-۱۱-۱۴, ۱۰:۵۰ بعد از ظهر
به نظر من مشکلت با دارو حل نمیشه ... نگاهی به وضع ریکاوریت بکن (خواب و استراحت رو درست کن)یکی از بهترین راهها اینه که موزیک گوش کنی وقت تمرین وداشتن یار تمرینی مناسب (از همه مهمتر مثبت اندیشی)تمرکز .سعی کن مشکلاتت رو به باشگاه نیاری .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۱-۱۴, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
سلام من دارم واسه مسابقه پاورلیفتینگ کار می کننم فقط دو مشکب هست
1- از نظر فکری خراب هستم یعنی من وزنه مثلا 100 را 10 تکرار می زنم و هفته دیگه میرم زیر وزنه 120 مثلا نمی تونم بزنم (از نظر فکری هم خراب هستم چه کنم )
2- چیکار کنم موقعی که می رم زیر وزنه جنگی باشم مثلا من میرم زیر وزنه اسکات 260 کیلو حس میگیرم ولی فکرم جی دیگه هست از این جور چیزها دسته خودم نیست یکی گفت تستولیک بخر خریدم گفت یک ساعت قبل تمرین بزن میزنم تائثیر داره نه اون جور ایا یک ساعت تمرین درسته شما چه چیزی را پیشنهاد می کنید (بسیار برام مهمه به هرکس گفتم نتونسته کنکم کنه )

اولا كه داروهاي استروئيدي را نميشه همينجور بي برنامه استفاده كرد .
دوما كسي كه به شما گفته تستوليك بزن مشكل فكريت حل ميشه آدم احمقي بوده .
براي حل مشكل شما من يك راه بساير خوب پيشنهاد ميكنم .
اول اين كه در زمانمرين تمام فكر و ذكرتان تمرين باشد . دوم اين كه اول يك مسافرت يك هفته اي برويد تا روحيه شما عوض شود .
تستوليك را هم استفاده نكن .
چون كسي كه گفته هر جلسه قبل از تمرين بزن اصلا علم دارو نداشته .
اكثر داروهاي استروئيدي را نبايد بيشتر از 6 هفته مدام استفاده كني بعدشم اين كه بعد از 6 هفته مصرف پاكسازي بايد انجام دهي و همينجوري نيست كه .

pesar aram
۱۳۸۷-۱۱-۱۶, ۰۴:۱۵ بعد از ظهر
وقتی رو میز پرس نشستی ، چند نفس عمیق ولی آرام از بینی بکش ، و به همان آرامی از بینی بیرونشون بده ....

pesar aram
۱۳۸۷-۱۱-۱۷, ۱۲:۳۱ قبل از ظهر
راستی آمپول nerobion forte به درد ایشون می خوره ؟؟؟