PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : NO-Xplode (ان او ايكس پلود)

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۱-۱۹, ۱۰:۰۵ بعد از ظهر
اين محصول كارايي بسياري در بدنسازي دارد كه به آن مي پردازيم . اول اين را بگويم كه بهترين نيتروكسيد جهان در سايل هاي 2005 تا 2008 مي باشد.
و همچنين بهترين سازنده عضله در سال 2005 تا 2008 .
با ان او ايكس پلود شركت بي اس ان شدت پرورش عضلات و قدرت و همچنين تمركز خود در هنگام تمرين را افزايش دهيد .
با استفاده از اين محصول شما سريعتر به دم عضلاني ميرسيد همچنين ميزان دم عضلات نيز نسبت به قبل از استفاده از اين محصول افزايش ميابد . .
همچنين به علت داشتن آرژنين در اين محصول عضلات شما مقداري خشك تر و در عين حال حجيم تر خواهد شد .
ال آرژنين در اين محصول و همچنين نيتروژن به همراه هم باعث اين ميشود كه اكسيژن بيشتري به عضلات برسد و همچنين سرعت رسيدن اكسيژن نيز به عضلات بيشتر مي شو .
خون نيز با شدت بيشتري در رگ ها حركت ميكند كه باعث ميشود در بدن هاي خشك رگ ها بيشتر نمايان شوند .
همچنين ال هيستيدين موجود در اين محصول باعث گشادتر شدن رگ ها ميشود و در نتيجه كار را براي اكسيد نيتروژن نيز هموار تر ميكند .
همچنين ماتريس سديم فسفات كراين موجود در اين محصول موجب حمل نقل بيشتر سديم و همچنين كراتين به عضلات ميشود

و همچنين 10 ها فايده ديگر در اين محصول ميتوانيد پيدا كنيد .
اما خلاصه كاري كه اين محصول ميكند .
حجم بيشتر . خشكي بيشتر عضلات . بيرون زدن رگ هاي بدن .قدرت بيشتر و دم عضلاني بيشتر همه و همه در اين محصول .

نحوه مصرف :

روزانه 1 تا 3 پيمانه 30 تا 45 دقيقه قبل از تمرين با يك ليوان آب سرد مخلوط و ميل شود
روزهاي غير تمرين هم يك پيمان با يك ليوان آب سرد با معده خالي ميل شود .

اين محصول با وزن 2.25 پوند در بازار موجود است .

http://www.bodybuilding.com/store/bsn/xplode.jpg

pesar aram
۱۳۸۷-۱۱-۱۹, ۱۰:۳۹ بعد از ظهر
آقا پیمان ، بی زخمت قیمتش رو هم بزارید .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۱-۲۰, ۰۵:۲۱ بعد از ظهر
آقا پیمان ، بی زخمت قیمتش رو هم بزارید .

حقيقتش قيمت جديدشو ندارم .چون خودم توي رژيم پارسالم استفاده كرده بودم.
اما خيلي خوبه .
من خودم هميشه يا اينو ميخرم يا نيتريكس همين شركت يا نانو ايكس ناين ماسل تچ

pesar aram
۱۳۸۷-۱۱-۲۱, ۱۱:۱۵ بعد از ظهر
حالا اینهائی که گفتین (این سه محصول) ، چه فرقهائی با هم دارند ؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۱-۲۱, ۱۱:۵۳ بعد از ظهر
حالا اینهائی که گفتین (این سه محصول) ، چه فرقهائی با هم دارند ؟؟؟

هر 3 تاشون نيتروكسيد هستش . اما يه تفاوت هاي كمي در تركيباتشون داره .
اما ان او ايكس پلود بهترين نيتروكسيد سال شده .

tavakkol23
۱۳۸۸-۰۱-۰۱, ۰۵:۴۸ بعد از ظهر
درود بر شما من از این مکمل استفاده کردم و می کنم,مکمل خوب و خوشمزهای هست که اگراین مکمل را در قوطی در بسته مخلوط کنید گاز دار می شود به همین خاطر باید در حالت در باز با قاشق مخلوط کنید و بعد از مدتی باید مقدار مصرف این مکمل را زیاد کنید چون بدن به ان عادت می کند و با خوردن این مکمل احساس خاصی دارید که عضلات دم کرده است . موفق باشید.

سیاوش
۱۳۸۸-۰۳-۰۳, ۰۹:۵۲ قبل از ظهر
پس تو دوره های کات استرویید باید اثر دوره رو بیشتر کنه؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۰۳, ۰۵:۱۴ بعد از ظهر
پس تو دوره های کات استرویید باید اثر دوره رو بیشتر کنه؟

استروئيد ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
آخه توي اين قسمت بحثي از استروئيد نشد كه سياوش جان . اما در كل مسابقه بدون استفاده علمي از دارو ها مردوده . اين يه حقيقت تلخه كه بار ها بهش اشاره كرديم .

سیاوش
۱۳۸۸-۰۳-۰۳, ۰۵:۲۱ بعد از ظهر
منظورم این بود که اگه از این مکمل تو دوره استرویید استفاده کنیم اثر بخشیش بیشتر میشه.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۰۳, ۱۱:۰۱ بعد از ظهر
منظورم این بود که اگه از این مکمل تو دوره استرویید استفاده کنیم اثر بخشیش بیشتر میشه.

بله . به طور حتم بيشتر ميشه . حتي اگر توي دوره استروئيد نباشي با استفاده از اين مكمل دم بيشتري توي عضلات خودت شاهد خواهي بود .

سیاوش
۱۳۸۸-۰۳-۱۵, ۰۷:۵۳ بعد از ظهر
پیمان جان این جور مکملها منظورم ارژینین و no ها جزو مکملهای غیر ضروری محسوب میشن یا باید حتما قبل از تمرین از اینجور مکملها بهره برد؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۱۵, ۰۷:۵۶ بعد از ظهر
پیمان جان این جور مکملها منظورم ارژینین و no ها جزو مکملهای غیر ضروری محسوب میشن یا باید حتما قبل از تمرین از اینجور مکملها بهره برد؟

تنها مكملي كه ضرورت داره هميشه شما مصرف كني پروتئين + كربوهيدرات به اندازه نياز بدن هستش . ما بقي مكمل ها بسته به نياز شما و هدف شما توصيه ميشه . بستگي داره از بدنسازي چي بخواي . بستگي داره استعدادت چگونه باشه. بستگي داره توي چه مرحله اي باشي و......................... .

amiruk
۱۳۸۸-۰۴-۳۱, ۰۷:۰۸ بعد از ظهر
Kheili Kheili Mokamele Khoobi Bood Rooze Avali Ke Estefadeh Kardam Dakhele Bashkah Fekr MIkardam Ragaye Saedam Dare Monfajer Mishe , Hamchin Pumpiro Hich Vaght Tajrobeh Nakarde Boodam Faghat 1 Zare Mazash Bade Ke Baz Ham MIyarze

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۴-۳۱, ۰۷:۲۴ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز :گل رز:
ورودت به سایت رو خوش آمد میگم,امیدوارم حالت هم خوب باشه ,لطفآ قوانین سایت رو بخونید و به صورت فارسی تایپ کنید و به هیچ وجه فینگلیش یا همینجوری که تایپ کردید, تایپ نفرمایید.

با آرزوی لحظات خوش برای شما.:گل رز:

mahan
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۱۱:۵۶ بعد از ظهر
آقا این مکمل یه مدل کپسولی هم داره گویا که میگن دردسر های اینو که قبلش تا یک ساعت ÷روتئین نخوریو نداره...درسته؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۴, ۱۲:۲۶ قبل از ظهر
آقا این مکمل یه مدل کپسولی هم داره گویا که میگن دردسر های اینو که قبلش تا یک ساعت ÷روتئین نخوریو نداره...درسته؟

نيتريكس هستش . كي گفته كه نبايد پروتئين بخوريد باش؟

mahan
۱۳۸۸-۰۶-۲۴, ۱۲:۵۱ قبل از ظهر
فروشنده میگفت تا 2-1 ساعت قبل مصرفش هیچگونه مکمل پروتئینی نخور... چرت گفته؟

lord_balack
۱۳۹۰-۰۱-۲۱, ۰۹:۰۲ بعد از ظهر
سلام دوستان من از مشهد هستم و از بچه های تربیت بدنی رشته ورزشیم هم شنا در حد حرفه ای نیستم

من یک ماه پیش یه مکملی گرفتم به نام NO XTREME من از شخصی که گرفتم گفت پمپ قلب اسمش
نمی دونم کارش چی بدرد چی می خوره ؟ کسی هست منو راهنمایی کنه
نمی دونم ایا ضرر نداره برای قلبم من چون مسابقات داشتم گرفتم که استقامتم بره بالا یکی منو راهنمایی کنه ممنون ؟؟؟

ایدی من LORD.BALACK@YAHOO.COM
اگه کسی هست به من کمک کنه ممنون میشم

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۱-۲۱, ۱۰:۱۹ بعد از ظهر
سلام دوستان من از مشهد هستم و از بچه های تربیت بدنی رشته ورزشیم هم شنا در حد حرفه ای نیستم

من یک ماه پیش یه مکملی گرفتم به نام NO XTREME من از شخصی که گرفتم گفت پمپ قلب اسمش
نمی دونم کارش چی بدرد چی می خوره ؟ کسی هست منو راهنمایی کنه
نمی دونم ایا ضرر نداره برای قلبم من چون مسابقات داشتم گرفتم که استقامتم بره بالا یکی منو راهنمایی کنه ممنون ؟؟؟

ایدی من LORD.BALACK@YAHOO.COM
اگه کسی هست به من کمک کنه ممنون میشم

دقیقا مکملت رو معرفی نکردی

ام اچ پی یه محصول داره به اسم ترک اکسترم ان او و یه ان او اکسترم هم هست این شکلیه

http://www.shockernutrition.com/images/233_NO_Extreme.jpg
در هر صورت از دسته مکملهای نیتریک اکسید هستند و اگه مشکل قلبی نداشته باشید هیچ آسیبی به بدن شما نمیرسونن .
در مورد مزایای نیتریک اکسید ها در صفحه اول همین تاپیک توضیحات کافی داده شده .

lord_balack
۱۳۹۰-۰۱-۲۲, ۱۰:۵۹ بعد از ظهر
http://www.p30up.ir/files/40239886230568565579.jpg

سلام اینه که من گرفتم
من رشتم شنا برای اینکه استقامتم بره بالا خوبه

http://www.p30up.ir/files/88053843120837227826.jpg

http://www.p30up.ir/files/90029340784313680477.jpg

اینم موادی که داخلش داره

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۱-۲۲, ۱۱:۵۶ بعد از ظهر
بله خوبه
فقط طبق فرمایش آقای زارع اگه مشکل قلبی و ... ندارید مصرف کنید
ولی یه کراتین هم میتونست چاره کار باشه :لبخند:

imanfitness
۱۳۹۰-۰۱-۲۳, ۰۱:۳۵ بعد از ظهر
حتما قبل از اینکه محصولی بخری برو تو سایتهای معتبر جیک و پوکشو در ار.من یه بار یه مکمل تقلبی گرفتم دهنم سرویس شد.