PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهران ثابت: هر سال بهتر از سال قبل می آیم

Mohsen
۱۳۸۷-۱۱-۲۴, ۰۷:۳۳ قبل از ظهر
مهران ثابت قهرمان خوش اخلاق پرورش اندام که هفته گذشته توانست بدنی زیبا و عضلانی را از خود به نمایش بگذارد و مدال طلای وزن 90 کیلوگرم را به دست آورد بر اثر مصدومیت از ناحیه پا مسابقات پرورش اندام قهرمانی باشگاه های کشور را از دست داد.

در همین ارتباط مصاحبه ای با مهران ثابت انجام دادیم که در زیر می خوانید:

آخرین رقابتی که داشتی چه زمانی بود؟

- آخرین مسابقه ای که شرکت کردم رقابت های کشوری سال 85 بود که متاسفانه سوم شدم البته به گفته خیلی ها حقم بهتر از سومی بود. از آن رقابت بود که به خودم قول دادم تمام نقاط ضعفم را برطرف و بدنم را متحول کنم. طوری که بتوانم بدون مقایسه و رقابت اول شوم.

2 سال گذشته را چگونه سپری کردی؟

- طی این دو سال برنامه ریزی دقیقی داشتم طوری که یک جلسه تمرین را از دست ندادم و حتی روز سال تحویل 87 نیز تمرین کردم و طی این دوران یک عدد شیرینی هم نخوردم و تلاش کردم براساس برنامه ریزی پیش بروم. در این مدت در زمان حجم به 110 کیلوگرم رسیدم و از خردادماه امسال وزنم را پایین آوردم و همزمان عضله سازی کردم. تا اینکه درنهایت روز مسابقات استان تهران به وزن 90 کیلوگرم رسیدم.

مسابقات استان تهران را چگونه ارزیابی می کنی؟

- مسابقات بسیار خوبی بود من با 90 درصد آمادگی شرکت کردم و آمادگی کامل را برای مسابقات کشوری به دست می آوردم که متأسفانه مصدوم شدم.

چطور شد که مصدوم شدی؟

- سه روز قبل از مسابقات پای راستم درد می کرد و من احساس کردم به علت گرفتگی عضلانی است. از طرفی مچ پای راستم ملتهب شد که دکترها تشخیص دادند این التهاب مفصلی است.

روز مسابقه به علت ازدحام جمعیت پشت درب سالن پایم ضربه سختی خورد و روی سکو نتوانستم آنطور که می خواستم فیگور بگیرم.

از فردای مسابقه تب کردم و این وضعیت سه شب ادامه داشت. پس از آزمایشات گوناگون و mri مشخص شد پاهایم عفونت چرکی کرده است و تمام این مشکلات به خاطر یک سرماخوردگی ساده بود. هنوز هم باورم نمی شود یک سرماخوردگی کوچک در دوران رژیم می تواند اینطور خطرناک شود.

برنامه ات برای آینده چیست؟

- درمانم یک ماه طول می کشد. اگر مطمئن باشم کمیته فنی برای حضور من در اردوی آسیایی نظر مثبت دارن به طور قطع خودم را دوباره آماده می کنم. در غیر این صورت نمی توانم زیر بار هزینه های زیاد مالی بروم. به هر حال اگر آسیایی نشود، تیرماه 88 در مسابقات کشوری شرکت می کنم.

من در حال حاضر 27 سال سن دارم و فکر می کنم وقت زیادی برای حضور در مسابقات دارم و تلاش می کنم هر سال بهتر از سال گذشته باشم.

در انتها سخنی دارید؟

- می بایست از مسئولین فدراسیون، هیأت استان تهران که شرایط مناسبی برای پرورش اندام به وجود آورده اند تشکر کنم.

همچنین از اساتید ارجمندم آقایان حمیدرضا ملکی، محسن یزدانی، ناصر گرجی، محسن قرآن نویس و دوستانم امیرحسین کامیاب، هاشم شریفی، امیرحسین فرزانه، رضا جاوید، سعید آذری و حجت طهماسبی تشکر و قدردانی نمایم. از مدیریت و اعضاء باشگاه لقمان آقایان حاج آقا لواسانی، مهدی و محمد لواسانی تشکر می کنم و درنهایت از پدر، مادر و برادر عزیزم که در این مدت من را کمک و یاری کرده اند قدردانی می نمایم.

bodybuilder
۱۳۸۷-۱۱-۲۴, ۰۷:۳۰ بعد از ظهر
میگه که از خرداد رفته تو رژیم یعنی 9 ماه تو رژیم بوده... واقعا دمش گرم
من خودم تا الان رژیم نگرفتم ولی دیدم کسانی که 4 ماه تو رژیم بودند به غلط کزدن افتادن....

pesar aram
۱۳۸۷-۱۱-۲۸, ۰۲:۰۳ قبل از ظهر
جداً ، یعنی رژیم می تونه ، آدمو تا این حد ضعیف کنه ؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۱-۲۸, ۰۳:۰۶ قبل از ظهر
جداً ، یعنی رژیم می تونه ، آدمو تا این حد ضعیف کنه ؟؟؟

موضوع رژيم نست .
به خاطر خيلي چيزهاي ديگه بوده كه ينجا نبايد گفته شه .
چون شايد راضي نباشه .
آقاي مهران ثابت واقعا گل هستش فقط همينو بگم . هم از نظر اخلاق تكه هم بدن

mahmoud
۱۳۸۷-۱۱-۲۸, ۱۱:۱۶ قبل از ظهر
خيلي زحمت كشيد مهران واقعا باعث افتخاره من يادمه كه از عيد تا الان تو رژيم بود واقعا سخته