PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع عوارض استرویید ها

mani55
۱۳۸۷-۱۱-۲۵, ۰۹:۰۵ بعد از ظهر
ریزش موی سر به علت افزایش آندروژن در بدن از عوارض ازدیاد استرویید ست به نظر اساتید خودم
با مصرف هورمون رشد می تونیم ازین عارضه جلوگیری کنیم ؟ ! بسیاری از بدنسازان خارجی مثل لی پریست نه تنها موهای سرشون ریزش نکرده بلکه پرپشت تر هم شده در حالی که صد در صد استرویید مصرف می کنند . چه داروهایی برای نریختن موهای سر و طاسی پیشنهاد می کنید؟ !

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۱-۲۵, ۰۹:۱۳ بعد از ظهر
ریزش موی سر به علت افزایش آندروژن در بدن از عوارض ازدیاد استرویید ست به نظر اساتید خودم
با مصرف هورمون رشد می تونیم ازین عارضه جلوگیری کنیم ؟ ! بسیاری از بدنسازان خارجی مثل لی پریست نه تنها موهای سرشون ریزش نکرده بلکه پرپشت تر هم شده در حالی که صد در صد استرویید مصرف می کنند . چه داروهایی برای نریختن موهای سر و طاسی پیشنهاد می کنید؟ !

براي نريختن موي سر ميتوني از فين استرايد استفاده كني .
اما بزار يه حقيقتي را روشن كنم .
ببين دوست خوبم خيلي از ما وقتي يه بدنساز كچل ميبينيم فكر ميكنيم به خاطر مصرف استروئيد ها بوده . اما دليل واعي كچل شدن ارثي هست .
نه اين كه استروئيد توي ريزش مو تاثير نداشته باشه .
داره
اما به اين صورت ككه اگر شما ژن كچلي داشته باشي و مثلا قرار باشه 30 سالگي كچل شي تو سن 25 سالگي موهات ميريزه .
منظورت اگر اينه كه سوما از كچلي جلوگيري ميكنه بايد بگم نه .
اما اگر منظورت اين هست كه به جاي استروئيد از سوما استفاده كني كار خيلي خوبيه .
اگر هزينه اش را داري خوب هست .
اما بازم يه چيز .
سوما هم به تنهايي نميتونه كسي را قهرمان كنه .
اگر به فكر قهرماني هستي بايد با يك مربي با علم كار كني .
من به تمام دوستاني كه ميخوان استروئيد مصرف كنند يك توصيه دارم . اين كه هرگز براي استفاده استروئيد خودسرانه اقدام نكنيد و با مربيان معروف هميشه مشورت كنيد .
با كساني كه از طريق مسابقه دادن تجربه كسب كردن .
بايد از تجربيات آنها استفاده كرد .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۱-۲۵, ۰۹:۱۶ بعد از ظهر
يه چيز ديگه هم اضافه كنم . اين كه به نظرم اگر قصد شركت در مسابقات را نداريد هرگز استروئيد استفاده نكنيد .
به خدا ارزش نداره . مگر براي مسابقات