پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۱-۲۶, ۰۶:۲۸ بعد از ظهر
، تيم هاي پرورش اندام استان هاي کرمان و بوشهر به ترتيب با کسب 42 و 39 امتياز به مقام هاي دوم و سوم اين رقابتها دست پيدا کردند.
نتايج انفرادي اين رقابتها به شرح ذيل است.
* 55 كيلوگرم
احسان خواجويي (تهران) اول
محسن نادري (فارس) دوم
ميثم اميدي فر (گيلان) سوم
* 60 كيلوگرم
كيوان الفتي (كرمانشاه) اول
علي اردشيري (فارس) دوم
نويد صالحي (تهران) سوم
* 65 كيلوگرم
مهدي حيدري (تهران) اول
كريم مهدي*زاده (كرمان) دوم
عباس موسوي (تهران) سوم
* 70 كيلوگرم
محمد ماهيني (بوشهر) اول
وحيد رفتار همداني (همدان) دوم
سعيد كريمي (قم) سوم
* 75 كيلوگرم
عباس حاجياني (بوشهر) اول
سيامك حسن پور (كرمان) دوم
اكبر گل سمن لو (كرمان) سوم
* 80 كيلوگرم
ميثم هاشمي (هرمزگان) اول
امير يگانه قناعتي (گيلان) دوم
محمدرضا خداياري (كرج) سوم
* 85 كيلوگرم
محسن شعباني (تهران) اول
عليرضا سرلك (كرج) دوم
اصغر سهرابي (تهران) سوم
* 90 كيلوگرم
رضا شاكر نژاد (تهران) اول
حسين محمد نژاد (خراسان رضوي) دوم
محمد هادي افشار (كرج) سوم
* 100 كيلوگرم
محمد علي اكبري (تهران) اول
عباس قاسمي (تهران) دوم
جواد ساقي (خراسان رضوي) سوم
* 100+ كيلوگرم
احمد عليوردي (تهران) اول
وحيد سرحدي (فارس) دوم
عليرضا اسدالهي (كرمان) سوم
لازم به ذکر است که اين رقابتها طي روزهاي پنج شنبه و جمعه گذشته در بندرعباس برگزار شد.
نتايج انفرادي اين رقابتها به شرح ذيل است.
* 55 كيلوگرم
احسان خواجويي (تهران) اول
محسن نادري (فارس) دوم
ميثم اميدي فر (گيلان) سوم
* 60 كيلوگرم
كيوان الفتي (كرمانشاه) اول
علي اردشيري (فارس) دوم
نويد صالحي (تهران) سوم
* 65 كيلوگرم
مهدي حيدري (تهران) اول
كريم مهدي*زاده (كرمان) دوم
عباس موسوي (تهران) سوم
* 70 كيلوگرم
محمد ماهيني (بوشهر) اول
وحيد رفتار همداني (همدان) دوم
سعيد كريمي (قم) سوم
* 75 كيلوگرم
عباس حاجياني (بوشهر) اول
سيامك حسن پور (كرمان) دوم
اكبر گل سمن لو (كرمان) سوم
* 80 كيلوگرم
ميثم هاشمي (هرمزگان) اول
امير يگانه قناعتي (گيلان) دوم
محمدرضا خداياري (كرج) سوم
* 85 كيلوگرم
محسن شعباني (تهران) اول
عليرضا سرلك (كرج) دوم
اصغر سهرابي (تهران) سوم
* 90 كيلوگرم
رضا شاكر نژاد (تهران) اول
حسين محمد نژاد (خراسان رضوي) دوم
محمد هادي افشار (كرج) سوم
* 100 كيلوگرم
محمد علي اكبري (تهران) اول
عباس قاسمي (تهران) دوم
جواد ساقي (خراسان رضوي) سوم
* 100+ كيلوگرم
احمد عليوردي (تهران) اول
وحيد سرحدي (فارس) دوم
عليرضا اسدالهي (كرمان) سوم
لازم به ذکر است که اين رقابتها طي روزهاي پنج شنبه و جمعه گذشته در بندرعباس برگزار شد.