PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالی که پاسخی نداشت

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۱-۳۰, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
در کنگره مسابقات امسال اتفاقی رخ داد که پیش از آن شاید کسی به آن فکر نکرده بود. پس از سخنرانی کوتاهی که ناصر پورعلی فرد داشت ابتدا اعضای کمیته فنی یک به یک توسط احمد بلاسی روی صحنه دعوت شدند و هر کدام از اعضای کمیته چند دقیقه ای صحبت کردند تا جایی که نوبت به محمد عبداللهی رسید تا چند نکته ای را در مورد مسابقات تذکر دهد. وی به مواردی از جمله شرایط مایو، خالکوبی، مدل مو و .... اشاره کردد و بعد از بیان این موارد اعلام کردد که در صورت ارتکاب این خطاها از شرکت کننده ها امتیاز کسر خواهد شد. بعد از این نکته سعید بیضاوی قهرمان اسبق آسیا که هم اکنون یکی از داوران بین المللی ایران است سوالی پرسید که سوال خیلی از حضار بود. بیضاوی چگونگی کسر امتیاز را در موراد فوق از محمدعلی عبدالهی جویا شد و اینجا بود که تا چند دقیقه علی رغم پاسخ های گوناگون از جانب اعضای مختلف کمیته فنی هیچ پاسخ منطقی به بیضاوی و حضار داده نشد و در پایان توسط احمد بلاسی پاسخ این سوال موکول به جلسات داخلی داوران شد.
نکته ای که سعید بیضاوی مطرح کرد، پرسشی است که می بایست در جلسات آتی کمیته فنی و داوری به آن پرداخته شود.

hamidbarca
۱۳۸۷-۱۱-۳۰, ۱۱:۲۱ بعد از ظهر
این مدل مو جریانش چیه؟کلا تو مسابقات بین المللی هم برای مو شرایط دارن؟مثلا من موهام بلنده اگه زمانی خواستم مسابقه بدم باید کوتاه کنم یا مثلا میشه طوری ببندمش که همه بدن معلوم باشه؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۱, ۱۲:۲۰ قبل از ظهر
این مدل مو جریانش چیه؟کلا تو مسابقات بین المللی هم برای مو شرایط دارن؟مثلا من موهام بلنده اگه زمانی خواستم مسابقه بدم باید کوتاه کنم یا مثلا میشه طوری ببندمش که همه بدن معلوم باشه؟

امسال توي كنگره مسابقات استان تهران گفته شد كه در شان يك پرورش اندام كار نيست كه موهاش بلند باشه و كساني كه موهاي بلند دارند بايد كوتاه كنند .
امير بيات و خسرو محمدي اين تصميم را گرفته اند .

hamidbarca
۱۳۸۷-۱۲-۰۱, ۱۲:۳۹ قبل از ظهر
عجب...اگه اینطوریه بگن زیر ابرو برداشتن هم ممنوعه:lol:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۱, ۰۱:۱۶ قبل از ظهر
عجب...اگه اینطوریه بگن زیر ابرو برداشتن هم ممنوعه:lol:

اتفاقا گفتن

bodybuilder
۱۳۸۷-۱۲-۰۱, ۰۴:۴۸ بعد از ظهر
اینکه اجبار کردن مایو حتما باید مشکی باشهو کسی حق نداره با مایو با رنگی به غیر از مشکی روز سکو بره خوبه..
محسن قرآن نویس که 2 بار اومد قزوین فیگور افتخاری گرفت هر 2 بار با مایویی بدونه رنگه مشکی اومد..

pesar aram
۱۳۸۷-۱۲-۰۳, ۱۲:۰۴ قبل از ظهر
امسال توي كنگره مسابقات استان تهران گفته شد كه در شان يك پرورش اندام كار نيست كه موهاش بلند باشه و كساني كه موهاي بلند دارند بايد كوتاه كنند .
امير بيات و خسرو محمدي اين تصميم را گرفته اند .
آقا پیمان فکر کنم ، به اونهائی که موهاشون رو نقره ائی می کنند ، مورد نظرشون هست . تو همین مساقات شرق تهران ، یکی بود موهاشو خال خالی ، نقره ائی کرده بود . ( چه ضایع)

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۳, ۱۲:۲۳ قبل از ظهر
آقا پیمان فکر کنم ، به اونهائی که موهاشون رو نقره ائی می کنند ، مورد نظرشون هست . تو همین مساقات شرق تهران ، یکی بود موهاشو خال خالی ، نقره ائی کرده بود . ( چه ضایع)

نه
كلا هر كي بلند كرده باشه بلند ميكنن .
يكي اومده بود مسابقه بده موهاش بلند بود البته تو مسابقات استان تهران .
امير بيات خيلي توپيد بهش.
گفت خانمي موهات چرا بلنده ؟

arashO_o
۱۳۸۷-۱۲-۰۴, ۱۲:۴۲ قبل از ظهر
این قضایا کلن عادی شده تو ایران .. من با ابرو برداشتن موافق نیستم ولی به عقیده همه باید احترام گذاشت.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۴, ۰۱:۳۸ قبل از ظهر
این قضایا کلن عادی شده تو ایران .. من با ابرو برداشتن موافق نیستم ولی به عقیده همه باید احترام گذاشت.

به عقيده همه بايد احترام گذاشت . اما يه سوال منطقي ؟
آيا خودت دوست داري توي خيابون كه راه ميري همه شما را به چشم كسي كه زيرابرو برداشته نگاه كنند ؟؟؟
ببين دوست عزيز اگر كسي كه زير ابرو بر ميداره بياد و قهرمان كشور بشه آبروي تمام ما بدنسازان ميره .
ما ادعا ميكنيم كه مرد هستيم و مرد كه زير ابرو برنميداره . مگر اين كه يك جاي مباركي از او بخواره .
ببين دوست خوبم اگر يكي با موي پريشون و ابروي نازك بياد قهرمان كشور بشه فردا شما وزنه بزني يكي مياد توي خيابون ميگه اين هم حتما گي هستش چون قلاني كه قهرمانشون هست فلان تيپي ميگرده .
به خدا دارم حقيقت را ميگم .
فرهنگ ايران رستم و سهراب هست . تختي هست و .......
نه اين آقايون اواخواهر .
به نظرت كسي كه زير ابرو برميداره قهرمان بشه بي احترامي به قهرمانان ارزنده اي همچون علي تبريزي و بيت الله عباس پور و خيلي هاي ديگه نيست؟
به نظرت اينن جلف بازيا به اين ورزش مياد ؟؟؟
تو اين ورزش بايد مرد ساخته بشه نه بچه قرتي .

milad faridnia
۱۳۸۷-۱۲-۰۴, ۰۹:۴۰ قبل از ظهر
مگه اوا خواهرا ميتونن وزنه بزنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۴, ۰۵:۱۳ بعد از ظهر
مگه اوا خواهرا ميتونن وزنه بزنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟

نه . اما كار ديگه ميتونن بكنن:lol::lol::lol: