PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییرات من زیر نظر مربی خصوصی

hamidbarca
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۰۱:۲۸ قبل از ظهر
سلام.اول اینکه امیدوارم جای درستی تاپیک زده باشم دوم اینکه من امروز دقیقا 1 ماه شد که زیر نظر مربی خصوصی کار میکنم برای همین تصمیم گرفتم تا سر هر ماه تغیرات خودم رو اینجا بنویسم و اگه شد عکس بذارم تا دوستان نظرشون رو بگن و راهنمایی کنن که کجا ها پیشرفت داشتم و کجا باید بیشتر کار کنم.البته به طور کلی 8 ماه هست که بدنسازی کار میکنم.
قدم 179 هست.در زیر هم سایز قسمتهای مختلف بدنم رو در هنگام شروع کار با مربی خصوصی و امروز که 1 ماه گذشته رو میذارم.(اندازه گیری قبل از شروع تمرین و بدون دم دادن هست)

در شروع کار / پس از 1 ماه
وزن: 103به 103.5
دور بازو: 38.5 به 39.5
دور سینه: 107 به 106.5
دور ساعد: 31 به 31.5
دور شکم: 107.5 به 105.5
دور ران: 70 به 70.5
دور ساق: 44 به 46.5

در ضمن از این مکملها هم استفاده میکنم:
پودر پروتئین whey یک پیمانه قبل از صبحانه یکی قبل و یکی بعد از تمرین
amino 2222 روزی 3 تا قبل از صبحانه 3 تا قبل و 3 تا بعد از تمرین
super glutamine یک قاشق مربا خوری قبل از صبحانه یکی هم بعد از تمرین
ویتامین abc plus روزی یدونه قبل یا بعد از نهار
از شنبه چربی سوز هم استفاده میکنم

اگه خواستید برنامه غذایی و برنامه تمرین رو هم میذارم.
حالا خوشحال میشم که هر ماه نظرتون رو بدید.ممنون
(وای چقدر نوشتم:001_tongue:)

hamidbarca
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۰۲:۱۸ قبل از ظهر
البته یکی از هدفهای من از زدن این تاپیک این بود که دیدم مدیرهای سایت از کم کاری کاربرها ناراضی هستن.با خودم گفتم هر چند که تو این رشته حرفه ای نیستم و تازه کارم ولی حداقل به اندازه خودم همین اطلاعات رو بذارم شاید دوستان تازه کار دیگه ای هم باشن که همین اطلاعات بدردشون بخوره و مثلا ببینن کار زیر نظر مربی خصوصی با کار کردن عادی چه تفاوتهایی داره.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۰۸:۱۱ قبل از ظهر
تغييراتت نسبت به يك ماه و نسبت به اين كه فقط از مكمل ها استفاده كردي و استروئيد استفاده نكردي خوب بوده .
همين جور ادامه بده .
انشالله در آنيده اي نزديك شاهد پيشرف بيشتري از شما باشيم .

Mohsen
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۱۰:۱۸ قبل از ظهر
ممنون کار درستی را انجام دادین اینجا باید هر کسی اندازه خودش کمک کنه
پیشرفت خوبی داشتی...انشالله به امید قهرمانیت

milad faridnia
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۱۲:۲۳ بعد از ظهر
بهترين نكته در پرورش اندام تجربه است
تا خودت تجربه نكني ريزه كاريهاش رو متوجه نميشي

hamidbarca
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۰۲:۳۶ بعد از ظهر
خیلی ممنون بابت نظراتتون.سعی میکنم برنامه غذایی رو هم بذارم.ولی نکته ای که برام جالبه اینه که من وقتی عادی تمرین میکردم خیلی راحت وزنه های سنگین میزدم ولی از وقتی زیر نظر مربی کار میکنم اصلا نمیتونم وزنه های سنگین بزنم جون واقعا فشار کار وقتی درست کار میکنیم بالاتر میره و زدن حرکات به صورت درست واقعا سخته و به قول آقا میلاد باید حالا حالا تجربه کسب کنم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۰۶:۰۸ بعد از ظهر
خیلی ممنون بابت نظراتتون.سعی میکنم برنامه غذایی رو هم بذارم.ولی نکته ای که برام جالبه اینه که من وقتی عادی تمرین میکردم خیلی راحت وزنه های سنگین میزدم ولی از وقتی زیر نظر مربی کار میکنم اصلا نمیتونم وزنه های سنگین بزنم جون واقعا فشار کار وقتی درست کار میکنیم بالاتر میره و زدن حرکات به صورت درست واقعا سخته و به قول آقا میلاد باید حالا حالا تجربه کسب کنم

كار خوبي كردي مربي خصوصي گرفتي .
يعني بهترين كار ممكن را كردي .
اما يه چيز بگم .
شما كه ميخواي حرفه اي كار كني سعي كن حتما براي پيشرفت بيشتر زير نظر مربي آگاه به علم روز بري و اين خرجي را كه داري مي كني زير نظر كسي باشي كه واقعا از لحاظ علمي كامل باشه .
چون تمام بدنسازي به رژيم مسابقه اش هستش .
انشالله رژيم ميگيري ميفهمي چي ميگم و
به خدا آدم وقتي رژيم ميگيره تازه ميفهمه تمريناتي كه قبلا انجام داده استراحت بوده .
البته من نمي دونم مربي شما كيه و علمش در چه حد هست .
انشالله حتما برنامه غذاييتم بزار و عكس ها هم اگر بزاري ممنون ميشم .
البته اگر صلاح ميدوني .
پيشرفتت خوب بوده تا الان .
تبريك ميگم

hamidbarca
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۰۷:۰۶ بعد از ظهر
آقا پیمان خیلی ممنون بابات راهنمایتون.در مورد مربی راستش من تو شیراز هستم و همچین اینجا مثل تهران و اطرافش نیست که کلی قهرمان یا آدم با ادعا باشه که حق انتخاب زیاد باشه ولی خوب بین کسانی که میشناسم بهترین هست و خود باشگاهی هم که میرم تقریبا بهترین و مجهز ترین باشگاه شهر هست.
در مورد برنامه غذایی هم در زیر میذارم البته چیزی که خودش گفت اینه که چون برای اولین بار هست رژیم میگیرم یک رژیم کم فشار گذاشته که توش حتی مثلا پیتزا هم داره ولی خودش حرف شما رو میزد و میگفت رژِم مسابقه واقعا سخته و با این رژیمها فرق داره.

1.هر روز صبح یک و نیم لیوان شیر یا ماست اجباری
2.سه نوبت در هفته و هر نوبت یک .نیم قاشق بزرگ روغن زیتون
3.روزانه 10 قند
صبحانه:60 گرم نان +3قاشق مربا خوری عسل یا مربا+40گرم پنیر+چای شیرین
ساعت10 صبح:چای+2عدد میوه+3عدد خرما
نهار شنبه:75 گرم نان+سالاد+4 عدد دولمه یا 4 عدد کوفته
نهار یکشنبه:دو نیم کفگیر برنج+سالاد+2قطعه متوسط مرغ یا ماهی
نهار دو شنبه:75 گرم نان+سالاد+4عدد کوتلت یا کوکو
نهار سه شنبه:دو و نیم کفگیر برنج+سالاد+گوشت خورشت یا 1.5 سیخ کباب برگ
نهار چهارشنبه:75 گرم نان+سالاد+1.5 سیخ برگ یا 4 عدد تخم مرغ
نهار پنج شنبه:دو و نیم کفگیر برنج+سالاد+2 قطعه متوسط مرغ یا 3.5 کفگیر عدس پلو
نهار جمعه:75 گرم نان+سالاد+2قطعه متسط مرغ یا ماهی
عصرانه:2عدد میوه+2 عدد خرما+1 عدد کیک بزرگ
شام شنبه:60 گرم نان+4 قاسق سالاد الویه
یک:60 گرم نان+40گرم پنیر+5عدد گردو
دو:60 گرم نان+سالاد+2 قطعه متوسط مرغ
سه:یک پیتزا یا 4 سیخ جگر+2 تا نان ساندویچی+سالاد
چهار:یک لیوان لوبیا چیتی+سالاد
پنج:یک لیوان عدس پخته+40 گرم نان سوخاری
جمعه:4عدد سیب زمینی+سالاد
روزانه 8 لیوان آّب اجباری
((موقع مطالعه یا تماشای تلویزیون غذا خوردن ممنون))

همانطور که میبینید رژیم کم فشاری هست و تنوع خوبی داره و مثل خیلی از برنامه ها یه برنامه کلی نیست و هر روز برنامه مشخص داره.البته من روز اول به این برنامه اعتماد نداشتم و مادرم میگفت خوب این جوری که بدتر میشی و الان بعد از 1 ماه میبینم که مفید بوده و زده هم نشدم.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۰۷:۲۵ بعد از ظهر
دوست خوبم ايراد توش زياد ديدم .
اما بزرگترين ايرادش اين هست كه براي افزايش سايز به كالري نگاه كرده نه تعادل پروتئين و كربو هيدرات و چربي .
همش سعي شده كه كالري شما بالا باشه .
جگر براي افزايش ويتامين ب توصيه ميشه و در نتيجه جذب بالاتر پروتئين ها .
اما پيتزا به غير از چربي بالا و كالري بالا هيچ چيزي نداره . اما اراد كارش اينه كه گفته يا جگر و يا پيتزا . در صورتي كه از نظر خاصيت اين دو هيچ شباهتي با هم ندارند .
البته يه چيز ديگم هست مزه .
سعي كن پيتزا را به هيچ عنوان هفته اي يك بار بيشتر نخوري .

hamidbarca
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۰۷:۳۵ بعد از ظهر
ممنون از نظرتون.راستش من تو این یک ماه پیتزا رو فقط 1 بار خوردم

hamidbarca
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۰۷:۴۰ بعد از ظهر
راستی یه چیز دیگه این مربیم تمرینات هوازی خیلی زیادی برام در نظر گرفته میخواستم بدون این نوع رژیم میتونه توجیه مناسبی باشه برای اینکه تمرین هوازی زیاد انجام میدم یا نه؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۰۷:۵۲ بعد از ظهر
راستی یه چیز دیگه این مربیم تمرینات هوازی خیلی زیادی برام در نظر گرفته میخواستم بدون این نوع رژیم میتونه توجیه مناسبی باشه برای اینکه تمرین هوازی زیاد انجام میدم یا نه؟

نه . البته هر مربي يي يه روشي داره و اگر همه يك نوع روش داشتن ديگه كسي مربي نميگرفت .
اما از نظر من بايد يك مقدار بيشتر به مصرف پروتئين هاي شما توجه ميكرد .
من نميدونم اين برنامه را داده كه شما بدنت خشك تر شه و يا حجيم تر .
اما اين را ميدونم كه برنامه تغذيه ايش از نظر من برنامه خوبي نيست .
در مورد تمرين هوازي هم اگر دنبال حجم هستي هفته اي دو جلسه بيشتر نزن .
اما اگر به دنبال خشك كردن بدن هستي هر روز اجراش كن .

bodybuilder
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۰۹:۱۶ بعد از ظهر
این برنامه غذایی که به شما داده برای اضافه کردن حجم بدن است یا کات کردن بدن؟؟
داشتن مربی خصوصی خیلی خیلی زودتر تو مسیر پیشرفت بهتو قرار میده..
خودم به شخصا دیدم کسانی که با یکی دو سالی به هیج جا نرسیدن ولی با چند ماه زیر نظر یه مربی پیشرفت فوق العاده ای داشتند...
در هر صورت موفق باشید...

hamidbarca
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۱۰:۱۸ بعد از ظهر
والا چیزی که به من گفت این بود که باید شکم و باسن و اینجور جاها رو آب کنم و همزمان بازو رو مثلا حجم بدم خودش میگفت خطی حجمی همزمان

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۱۰:۵۸ بعد از ظهر
والا چیزی که به من گفت این بود که باید شکم و باسن و اینجور جاها رو آب کنم و همزمان بازو رو مثلا حجم بدم خودش میگفت خطی حجمی همزمان

همچين چيزي با اين برنامه غذايي امكان نداره

Mohsen
۱۳۸۷-۱۲-۰۳, ۱۲:۴۷ قبل از ظهر
برنامه غذایی از نظر منم جالب نیست...ولی باز شما حالا که مربی گرفتین با همین برنامه هاش یک مدتی جلو برین تا اینده خودش همه چیزو مشخص کنه...