PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قوي ترين مردان استارت زدند

Mohsen
۱۳۸۷-۱۲-۱۶, ۱۱:۳۱ قبل از ظهر
ضبط تلويزيوني تازه ترين سري مسابقات مردان آهنين از ديروز در بم آغاز شد. اين رقابت ها تا روز 25 اسفند ادامه خواهد داشت و مطابق معمول چند سال اخير در ايام نوروز از شبكه سوم سيما پخش خواهد شد. گفتني است در اين رقابت ها رضا قرايي به دليل آسيب ديدگي از ناحيه كتف حضور نخواهد داشت. قرايي به خاطر همين آسيب ديدگي، مسابقات قوي ترين مردان جهان را نيز از دست داد و قصد دارد با استراحت كافي، از سال آينده در عرصه بين المللي حاضر شود. همچنين مهراب فاطمي نيز كه قرار بود در اين دوره بار ديگر به عنوان شركت كننده حاضر شود، همچون سال گذشته به عنوان داور، قوي ترين مردان ايران را ياري خواهد داد. حضور مهراب فاطمي و رضا قرايي كه هر دو از قهرمانان خوب سال هاي اخير اين رشته هستند، مي توانست جذابيت مضاعفي به اين دوره بدهد كه اينگونه نشد.

hamidbarca
۱۳۸۷-۱۲-۱۶, ۰۲:۰۹ بعد از ظهر
مگه قرار نبود تو مشهد باشه؟
همه ملت منتظر رو در روئی قرایی و فاطمی بودنا

آقا تختی
۱۳۸۷-۱۲-۱۶, ۰۴:۲۳ بعد از ظهر
من خودم طرفدار مهراب فاطمي هستم چون خيلي با اخلاقه ولي اصلآ از قرايي خوشم نمياد خيلي مغروره ولي با اينكه طرفداره مهرابم ولي به نظرم ديگه اين مهراب مهرابه سالهاي پيش نيست خوب طبيعي هم هست سنش رفته بالا و اگه شكستي از كسي بخوره باعث ناراحتي مردم ميشه چون مهراب رو هميشه به عنوان برنده و پيروز ديدن.

hamidbarca
۱۳۸۷-۱۲-۱۶, ۰۷:۰۶ بعد از ظهر
فقط فرامرز خودنگار:lol: