ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از محسن قرآن نویس چه خبر؟

bodybuilder
۱۳۸۷-۱۲-۲۴, ۰۳:۵۶ بعد از ظهر
چه میکنه محسن قرآن نویس
http://www.imageurlhost.com/images/9i01vze92kou0j336mm.jpg

سالهاست بدنسازی ایران محسن قرآن نویس را در وزن 90 کیلوگرم
میشناسد. ورزشکاری که هشت ماه پیش در این وزن بسار حجیم و خشک آماده حضور در مسابقات هنگ کنگ بود.و از نظره خودش و کارشناسان اگر میتوانست شرکت کنه یکی از مدال آوران کشورمان بود.
او که در باشگاه B.T.M تمرین میکند و در حال حاضر حجم و کات فوق العده ای را داراست. جالب است بدانید او در حال حاضر با 108 کیلوگرم بسیار آماده است.
اضافه کردن 18 کیلوگرم عضله طی 8 ماه خود نوعی رکورد به حساب می آید که برای این قهرمان ثبت می شود. وی قصد دارد از این پس در مسابقات در وزن +100 کیلوگرم قدرتنمایی کند.
او در رزم اهداف خود را در سال جدید این طور بیان میکند: شرکت در مسابقات آسیایی و جهانی و چند تورنمت اروپایی و البته پروژه های سینمایی اهداف من در سال 1388 خواهد بود.

از طرف سایت برای تمام قهرمانان کشورمان آرزوی موفقیت در ساله جدید میکنیم.

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۴-۱۳, ۱۲:۰۸ قبل از ظهر
خبر جدید از محسن قران نویس اینکه در حال حاضر 92 کیلو وزن خشک رو داراست و در رژیم سختی به سر میبره در صورتی که یک ماه هست هیچ غذایی نخورده و فقط وعده هاش رو مکمل های پروتئینی تشکیل میده قران نویس داره خودش رو برای مسابقات جهانی بادی کلاسیک آماده میکنه که از نظر کارشناسان میتونه در مسابقات جهانی کسب مدال کنه.
قرآن نویس در صورتی که موفق بشه وزنش رو به 84 کیلو برسونه در مسابقات جهانی بادی کلاسیک شرکت خواهد کرد.
آرزوی موفقیت میکنیم برای این قهرمان ارزنده کشورمون...

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۱۳, ۰۷:۲۶ بعد از ظهر
خبر جدید از محسن قران نویس اینکه در حال حاضر 92 کیلو وزن خشک رو داراست و در رژیم سختی به سر میبره در صورتی که یک ماه هست هیچ غذایی نخورده و فقط وعده هاش رو مکمل های پروتئینی تشکیل میده قران نویس داره خودش رو برای مسابقات جهانی بادی کلاسیک آماده میکنه که از نظر کارشناسان میتونه در مسابقات جهانی کسب مدال کنه.
قرآن نویس در صورتی که موفق بشه وزنش رو به 84 کیلو برسونه در مسابقات جهانی بادی کلاسیک شرکت خواهد کرد.
آرزوی موفقیت میکنیم برای این قهرمان ارزنده کشورمون...

واقعا حيفه اون بدن زيبا و حجيم نيست كه داره خرابش ميكنه ؟
كاش به جاي اين كه به فكر وزن كم كردن بود به فكر اضافه كردن وزن و حجم بيشتر مي افتاد . محسن قرآن نويسي كه يه زماني 105 كيلو خشك بود بياد 85 كيلو . واقعا خيلي ناراحت كنندست . :ناراحت:

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۴-۱۳, ۰۷:۵۹ بعد از ظهر
بله همین طوره... ولی کلا بدنش برای بادی کلاسیک خیلی بهتره این نظره خودش و خیلی هاست... امیدواریم بتونه تو مسابقات جهانی بادی کلاسیک کسب مدال کنه...
حیف شد برای تیم ملی نرفت اگه میرفت من شک نداشتم تو مسابقات اسیایی مدال میاره کات بدنش توی +100 عالیه...

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۴-۱۳, ۰۸:۰۴ بعد از ظهر
قران نویس قدش 180 هست و اگه به 84 کیلو برسه میتونه در مسابقات شرکت کنه... ولی به قول خودش وزنش دیگه خیلی بد پایین میاد در صورتی در یک رژیم سختی بسر میبره... الان که 92 کیلو هست بدنش کاملا خشکه نمیدونم دیگه چی میخواد کم کنه...

Mohsen
۱۳۸۸-۰۴-۱۴, ۰۱:۴۳ قبل از ظهر
ولی اگر انشالله بتونه به این وزن برسه طبق گفته خودش واقعا باید عالی بشه... به هر حال ریسک بزرگی کرده
با آرزوی موفقیت برای محسن قرآن نویس

mani55
۱۳۸۸-۰۴-۲۳, ۱۰:۴۹ بعد از ظهر
به نظر من هم بادی کلاسیک واسش بهتره چون دیگه مجبور نمیشه واسه حجم بیشتر مدام تستش مثبت در بیاد !

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۲۴, ۰۴:۲۹ بعد از ظهر
به نظر من هم محسن قرآن نويس ميتونه با توجه به شرايط بدني و استخوان بندي كه داره تو بادي كلاسيك موفق باشه ولي ريسكش خيلي بالاست و فكر ميكنم اگر از 96 ببياد به 84 حجمش عضلانيش خيلي خيلي افت كنه چون بدنش خشكه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۴, ۰۷:۰۱ بعد از ظهر
به نظر من هم بادی کلاسیک واسش بهتره چون دیگه مجبور نمیشه واسه حجم بیشتر مدام تستش مثبت در بیاد !

محسن قرآن نويس يك بار بيشتر تست دوپينگش مثبت نشده . در ضمن مصرف دارو توي بادي كلاسيك هم هستش .
حجم ها هم كمتر از پرورش اندام نيست به اين دليل كمتر به نظر ميرسه كه قد با وزن نسبت خاصي داره اما توي پرورش اندام اكثر قهرمانان قد زير 180 دارن .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۰۹, ۰۹:۵۷ بعد از ظهر
ديروز قزوين بودم و باشگاه آقاي قرآن نويس رفتم تمرين كردم. خودشم اونجا بود . اسم باشگاهش باربد هست . و واقعا شيك و كامل هستش . كاملا حرفه اي . خود من كه واقعا كفم بريد . همه چيز داشت . حتي دستگاه سولاريم :گل رز:. از نكات مثبت ديگري كه اين باشگاه داشت اين بود كه بدن هاي خوب توش زياد ديدم . و همگي هم از شاگردان خود آقاي قرآن نويس بودن .
از ايشون پرسيدم باديكلاسيك واي ميسي ؟ گفت نه . گفت رفتم روي ترازوهاي مخصوص كه در صد آب و چربي بدن را هم نشون ميده و ديدم در بدترين شرايط با سوخت عضلاتم مي تونم تا 89 كيلو بيام پايين و بيشتر جا نداره . گفت همون پرورش اندام ميخواد بازم شركت كنه . گفت احتمال داره حتي همين مرداد ماه بيام و شركت كنم . اما واقعا افت زيادي داشت .
اما آرزو ميكنيم كه دوباره به صحنه مسابقات برگرده و با يه بدن متفاوت بياد روي سن .
يه چيز خيلي زيبا توجهم را جلب كرد . چيزي نبود غير از اين كه تمام مدال هاش رو گذاشته بود توي باشگاه . باور كنيد بالاي 30 تا مدال .
كاش توي كشورمان قدر اين قهرمانان را ميدونستن .

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۵-۱۰, ۱۲:۲۹ قبل از ظهر
بله... آقا محسن رژیم رو شکوند...اما واقعا حیف. به نظره من توی بادی کلاسیک خیلی بیشتر میتونه موفق تر باشه... اره نسبت به قبل افت داشته..
اون بدنی که بهمن ماه 87 دیدم واقعا فوق العاده بود حجم و کاتش با 110 کیلو وزن خیلی خوب بود..ولی الان حجمش خیلی کم تر شده..