PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آيا اين يك مرد است؟؟؟؟

صفحه ها : 1 2 [3]

navid_a
۱۳۸۹-۰۴-۱۰, ۰۸:۴۷ بعد از ظهر
http://www.megzz.com/images/01065738660243000143.jpg

navid_a
۱۳۸۹-۰۴-۱۱, ۰۲:۲۱ قبل از ظهر
http://soosoola.plogger.ir/thumb/normal/65_.jpeg (http://soosoola.plogger.ir/download/65_.jpeg)
آدم اینو میبینه فقط دلش میخواد اینو بگیره تا جایی که میخوره بزنتش:پوزخند:

navid_a
۱۳۸۹-۰۴-۱۱, ۰۲:۲۵ قبل از ظهر

به به دوستان ببینید عجب چیزی پیدا کردم:کف کرده:خداییش چیزه آسی هست:پوزخند:
خدا قسمت همه ی بدنسازان بکنه که با لطف اینها به حجمی خشک دست پیدا کنن:پوزخند:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۱۱, ۰۹:۳۶ قبل از ظهر
خوشحالم که دوباره این تایپیک جنجالی فعال شد البته بدون حاشیه از آقا نوید هم خیلی تشکر دارم که این عکسها رو بزاره البته اگر همش ایرانی باشه بهتره ولی اگر بخواهیم عکس چندتا مدل مو رو بزاریم تو سایت و بگیم اینا مرد نیستن که ارزشی نداره باید دنبال کسایی که کاری کردن که نامردیشون ثابت شده باشیم .:گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۱۱, ۰۹:۵۴ بعد از ظهر
دستت درد نكنه نويد جان . اين ايرانيه خيلي افتضاح بود . واقعا متاسفم . خيلي ها ميگن به تيپ نيست اما كسي كه به خودش رحم نكرده و مردانگي خودش رو زير سوال برده چه انتظاري ميشه ازش داشته باشيم كه به ديگران نامردي نكنه ؟
كسي كه به فكر آبروي خانواده بدبختش نيست و اين جوري تيپ ميزنه و به خانوادش نامردي ميكنه چه جوري ميخواد براي ديگران مردانگي و مرام داشته باشه ؟
ثابت شده ترين نامردي اينها روي چهره شان هست كه به خانواده بدبختشان نامردي ميكنند .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۱۱, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
واي ابروهاش منو كشته !!!!!!!!

http://www.mobin-group.com/image/reg/images/5859xm1u9k.jpg

ali500
۱۳۸۹-۰۴-۱۲, ۱۲:۰۶ قبل از ظهر
چه نازه . :پوزخند:

mohsen sat
۱۳۸۹-۰۴-۱۳, ۰۷:۴۸ قبل از ظهر

این پسری که عکسش رو دیدید باهاش یه مصاحبه اینترنتی هم انجام شده ...خونش سمت شمال تهرانه ...کارشم حدس بزنید: تن فروشی .....و اینم با افتخار اونجا بیان کرده بود که من خیلی لذت میبرم وقتی میبینم اینقدر ارزش دارم که مردها حاضرند فلان مبلغ پول واسم بدن....

mohsen sat
۱۳۸۹-۰۴-۱۳, ۰۷:۴۹ قبل از ظهر
به هر حال خدا قوت!!!!

ARSHAM HEDAYAT
۱۳۸۹-۰۴-۲۲, ۰۲:۱۳ قبل از ظهر
واي ابروهاش منو كشته !!!!!!!!

http://www.mobin-group.com/image/reg/images/5859xm1u9k.jpg

من برگشتم مثل چک برگشتی:خنده:

یعنی چی؟این چرتو پرتا چیه که میگی؟یعنی چی دیگه قیدمو بزن؟ لا مصب من یه هفتس دارم پول کنار میذارم میفهمی ؟ دارم برات وقت میذارم میفهمی؟ هر بار با توام کلی سایزم میاد پایین میفهمی؟ من صداتو دوست دارم هرچند همیشه دهنت پره میفهمی؟الاق من دوست دارم میفهمی؟

همه چیز قدیم قشنگ تر بود عشقا عشق بود محبت راهی بود برای رسیدن دو نفر بهم نه ظاهر سازی و کلک برای چند لحظه ناقابل احساس میکنم خیلی سطحی شدیم هیچی مثل سابق قشنگ نیست پیمان میگه ما پهلونی مون مرده اما بنظر من ما همه چیزمون مرده بشدت داریم به سمت مادیگرایی و سطحی بینی میریم یه مرد و زن نیاز دارن عاشق بشن این نیازه روحی اون مرده و زنه الان به یه معامله تبدیل شده چونه میزنی بعد خونه ماشین کار رو میدی یه جسمو بدست میاری اما عشق نه این هوسه که داریم اینجوری پاش پول میریزیم یه ظریفی میگفت عشق کم نمیشه ازبینم نمیره اون هوسه که کم میشه میمیره خیلی از طلاقا بخاطر همین هوسه که ازبین رفته حالا بقول معروف رسیده به تفاوت دیدگاهای زوجین یا مشکل اقتصادی چون اقا دیگه نمیتونه یا نمیخواد هندل کنه خانوم رو قدیما میگفتن پسره با جنمه دختره نجیبه همین کافیه باقی چیزارو میسازن با هم حالا چی ؟ یکی میاد میگه من مرد تن فروشم افتخار میکنم اون یکی میاد میگه من با ده نفر رابطه دارم پس جذابم افتخار میکنم این یکی رو دو ***یه پس خیلی با کلاسه اون یکی رو باید با ذره بین بگردی دنبال نشونه مردونگی ماشالاه زنونگی خلاصه در اخر ای داد از عشق ای داد از عشق که رفت از یاد

این یک داستان فوکاهی هست که من امشب میگم این داستان عمق سطحی شدن ما رو نشون میده
این شخصیتها وجود ندارن و این اتفاق هم امشب نیافتاده من دوست دارم این حقیقت داشته باشه

امشب باید اینارو مینوشتم یه جوری ته گلوم گیر کرده بود با چیزی که امشب دیدم من یه دوستی دارم این واقعن نمونه بارز مجنونه عشق با این معنی پیدا میکنه چون اوردن اسمش درست نیست اسمشو میذاریم مجنون این اقای مجنون امشب منزل من دعوت بود خلاصه قهوه خوردیم یاد گذشته کردیم گفتم مجنون یادت میاد لیلی رو دیدی عاشق شدی گفت اره بعد گفتم مجنون یادت میاد لیلی دانشگاه قبول شد گفت اره گفتم مجنون یادته تو چقدر خوشحال بودی پز میدادی بعد اون گفت من مرد بی سواد نمیخوام دلتو شکست گفت اره گفتم مجنون یادته چه بدبختی کشیدی تا دانشگاه قبول بشی تا با لیلی یه سطح بشی گفت اره چقدر بدهکاری بالا اوردم بخاطر مخارج خانوادم شبا مسافر کشی میکردم تا کم نیارم روزا کلاس و درس میخوندم گفتم خوب مجنون دانشگاه قبول شدی یه عمر درس خوندی شب کار شدی چقدر شکستی پیر شدی گفت اره اما در عوض لیلی نمیشکنه جلو کسی قهوه ای که میخوردم تلخ بود نه به تلخی چیزی که امشب دیدم گفتم خوب مجنون چند سال شد این درس و مشق شما مجنون گفت ای یه عمر اما خوب باید ادامشو بگیرم لیلی داره ادامه میده منم به اون خوشم طوری نیست گفتم خوب مجنون حالا با لیلی یه سطحی دیگه باعث سر شکستگیش نیستی ساکت شد گفت درسی اره اما کاری نه گفتم مجنون دزد که نیستی مرد شب کاری و زحمت کش گفت نه اومدم بیرون از فردا میرم جای که اسمی داشته باشه به مدرک و رشتمم بیاد لیلیم خوشحال بشه یه اشنا پیدا کردم که جام میده دیدم قهوه سرد شد گفتم مجنون بذار من برم یه فنجون بریزم بیام حرف بزنیم راستی لیلی کجاست امشب نیومد باهات مجنون گفت یه جشن زنونه بود که گفت چون مجلس زنونه هست باید تنها بره من هم بعدا میرم دنبالش که برسونمش خونشون هم چند روزی ندیدمش دنبال کار چک ها بودم گفتم مجنون کدوم چک گفت یه ده میلیون تغرییبا چک بود با بهره برای کمبود پولام گرفته بودم که مستقل بشوم از خانواده برای پول خونه و خرتو پرتهای خونه گفتم به باریکلا کجا گرفتی حالا گفت نزدیک هم محلیم گفتم چطوری اینجا گرفتی اینجا گرونه پس چجوری پاس کردی گفت ماشینو فروختم پولشو ردیف کردم گفتم پس مجنون لیلی چی میشه گفت اون در عوض خونه رو میبینه سوپرایز میشه تازه اون اصلا براش مهم نیست رفتم اشپزخونه که قهوه بریزم موبایل مجنون زنگ خورد صدای شکستن چیزی رو شنیدم گفتم حتما فنجون بوده فدای سرش بلند گفتم مجنون کی بود صدا نیومد گفتم اوی کر کی بود؟ گفت لیلی بود گفت بیا دنبالم زمانی که گفتم ماشینو فروختم پیاده میام دنبالت لیلی گفت بی ماشین میخوامت چیکار و گوشی رو قطع کرد شروع کردم به خوردن قهوه و فکر میکردم ادمی مثل مجنون ارزشش چند کیلو از یک اهن غراضه هست مجنون بی لیلی چی کار میکنه اگر لیلی جا مجنون بود این کارارو میکرد ایا لیلی تنهای مجنون رو میفهمه ایا لیلی لیلیه مجنون بود ایا امشب مجلس زنونه بود وقتی اومدم پیش مجنون فهمیدم صدای شکستن از چی بود همون جوری که بالا گفتم این شخصیتها وجود ندارند دیگه چون لیلی دیگه لیلی نیست چون عاشقی نداره و مجنون هم مجنون نیست چون عاقل شده

خوش باشین

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۲۲, ۱۱:۴۶ بعد از ظهر
خيلي قشنگ بود آرشام جان .
واقعا دستت درد نكنه كه انقدر از تجربيات زيبات براي بچه ها ميگي . حرفات رو بايد طلا گرفت .
خدا كنه كه بچه ها بخونن و از اين حرف ها درس بگيرن .

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۲۳, ۰۲:۱۹ قبل از ظهر
چی بگم. بگم گناهو با گناه جواب میدین به دوستان باید بگم به ته قلبتان رجوع کنین جواب همه چی هست شرمنده

hercol
۱۳۸۹-۰۴-۲۵, ۰۶:۰۷ بعد از ظهر
:سوت:

hercol
۱۳۸۹-۰۴-۲۵, ۰۶:۰۸ بعد از ظهر
:خنده:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۲۵, ۱۱:۲۰ بعد از ظهر
hercol (http://forum.bodybuilder.member.php?413-hercol) به مدت 7 روز اخراج ميشه تا ديگه با پست هاي بي هوده نظم سايت را به هم نزنه و درس عبرتي هم بشه براي كساني كه پست هاي بيهوده اينچنين ميزنند .

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۴-۲۶, ۱۲:۵۶ قبل از ظهر
امروز یه اتفاق جالبی رخ داد گفتم برای شما هم تعریف کنم:
من یه پسرخاله دارم که تقریبا از بچگی هلند بوده حالا چند روزه اومده ایران خلاصه این با یه دختری تو اینترنت آشنا شده بود میخواست بره سر قرار.به نظرتون قبل از رفتن چی کار کرد؟موهاشو فشن کرد؟زیر ابرو برداشت؟تیپ جلف زد؟ نه...بدنسازی کار کرد!!!من دیگه فکم داشت می افتاد گفتم چرا داری دمبل میزنی؟ گفت ما اونجا مهمترین چیز هیکلمونه و دخترها از پسر های بدنساز خوششون میاد حالا هم دارم بدنم رو دم میندازم.بعد گفت مگه اینجا اینطوری نیست؟خدایی خجالت کشیدم رفتیم بیرون میگفت حمید چرا اینجا اینقدر بچه ک*** زیاد شده گفتم خیر سرشون یعنی تیپ زدن

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۲۶, ۰۱:۱۸ قبل از ظهر
آره متاسفانه اين سوسول هاي لا ابالي آبرو براي كشور و مردم ما نذاشتن . اتفاقا پسرخاله منم كه از آلمان هر چند سال يه بار مياد ايران سر ميزنه دو سال پيش كه اومده بود (تازه اون موقع انقدر سوسول زياد نبود ) ميگفت چرا توي ايران همه پسر ها هم ج ن س باز هستن ؟
گفتم نه بابا اينجوري تيپ ميزنن . قه قه زد گفت چرا چرت و پرت ميگي توي آلمان هر كس اينجوري تيپ بزنه مشخصه كه چيكاره هستش اين تيپ ها يعني هم ج ن س باز بودن اونم از نوع مفعولش .

ARSHAM HEDAYAT
۱۳۸۹-۰۴-۲۷, ۱۲:۴۰ قبل از ظهر
سلام

والا پیمان جان ما باید کم کم یه تاپیک دیگه بزنیم به اسم ایا این یک زن است؟ امروز من بایه خانم صحبت میکردم ایشون از دوستان قدیمی هستن بحث این اقایون شد دیدم جوش اورد حرفای خوبی میزد میگفت این مشکل بین خانومها هم هست یه سری جوری میگردن که ادم از زن بودن خودش خجالت میکشه یه جوری میگردن که ارزش زن رو از بین بردن البته بگم این خانم تحصیل کرده هستند و بخاطر شغل پدرش تحصیلاتشو تو فرانسه تموم کرده یعنی مهد ازادی اما الان چند وقت هست که ایرانه از دخترهای اینجا تعجب میکرد میگفت ما اونجا اصلا وقت این کارارو نداریم اینا چقدر وقت دارن که اینجوری میکنن خودشون رو حتی زنهای خیابونی هم اونجا اینجوری ارایش نمیکنن خلاصه دیدم راست میگه این جور تیپها مشتری داره چون تو جامعه خواستن که باشه پس باید باشه یعنی بین هر دو طرف طرفدار داره تا وقتی هم که طرفدار داشته باشه ریشه این بی غیرتی خشکیده نمیشه حالا گیریم ما پسرشو درست کردیم دخترشو میخوایم چیکار کنیم؟

امروز رفته بودم پاساژ پیش رفیقم هم دیداری بشه هم یه خریدی بکنم دیدم یه خانوم نیمه محترم با دوستش که تیپ ساده ای داشت اومدن تو دوستم گفت ارشام اینارو راه بنداز من انبار برم من رفتم وایسادم تا انتخاب کنن حرفاشون برام جالب بود اون خانوم نیمه محترمه میگفت سارا جون این مانتورو وردار امشب خیلی تو چش میای باهاش فلانی هم خوشش میاد دختره دو دل بود اخه مانتوهه از پیرهن من یکم بلند تر بود معلوم بود این طفلی تاحالا پیرهن با اسم مانتو نپوشیده خلاصه دختره با اسرار رفیقش قبول کرد اومدن برای خریدنش دختره هنوز دو دل بود گفتم خانم انتخاب کردید گفت بعله فقط این ***ش چطوره منم فرصت رو مناسب دیدم گفتم *** این پیرهنها عالی هست دختره گفت اقا این مانتو گفتم ااااا ببخشید من فکر کردم پیرهنه اما بشما میاد طوری نیست دختره دودلیش بیشتر شد گفت من امشب شب تولد دوستمه میخوام اینو بپوشم بنظر شما یکم کوتاه نیست گفتم نه از نظر من بلند هم هست ! به دوستش گفت امشب مجلس زنونه هست یا کسی هم هست از دوستا گفت باید باشن بچه ها با دوستاشون میان دختره اینبار گفت فکر کنم این خیلی سس گفتم نه چهار و پنج و شیشم رد کرده البته الان هوا گرمه طوری نیست اینم منصرف شد یه مانتو مثل ادمیزاد ورداشت منظور اینه اینا لامصب مثل انگل دارن زیاد میشن هر کسی هم که دورشون باشه رو خراب میکنن حالا خواسته یا نا خواسته یا هر کوفت دیگه ای نتیجه رو هممون میدونیم چیه خدا لعنت کنه کسی رو که این بدبختی رو انداخت به جون جامعه

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۲۷, ۰۹:۱۱ قبل از ظهر
اين مسائل به تازگي وارد اين سرزمين نشده
خب تو هر دوره يه چيز و يه جور تيپ مد بود
دوران نوجوانيه من مثلا تيپ رپي مد بود
اون موقع شلوار خمره اي همه ميپوشيدن و كساني كه شلوار راسته ميپوشيدن بهشون ميگفتن بچه رپي!!!
حتي زمان شاه (‌خدا رحمتش كنه)‌ هم مثلا هيپي و رپ و ....بوده
اما به مرور تموم شد و رفت
اينا گذرا هستن دوستان

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۴-۲۷, ۰۳:۰۲ بعد از ظهر
آرشام جان مشکوک میزنیا
من نمیدونم چرا این اتفاقات برای تو خیلی رخ میده
اینم تأثیره بچه مایه دار بودن و بالای شهر زندگی کرده دیگه:خنده:

rogera75
۱۳۸۹-۰۴-۲۷, ۰۳:۴۴ بعد از ظهر
امروز یه اتفاق جالبی رخ داد گفتم برای شما هم تعریف کنم:
من یه پسرخاله دارم که تقریبا از بچگی هلند بوده حالا چند روزه اومده ایران خلاصه این با یه دختری تو اینترنت آشنا شده بود میخواست بره سر قرار.به نظرتون قبل از رفتن چی کار کرد؟موهاشو فشن کرد؟زیر ابرو برداشت؟تیپ جلف زد؟ نه...بدنسازی کار کرد!!!من دیگه فکم داشت می افتاد گفتم چرا داری دمبل میزنی؟ گفت ما اونجا مهمترین چیز هیکلمونه و دخترها از پسر های بدنساز خوششون میاد حالا هم دارم بدنم رو دم میندازم.بعد گفت مگه اینجا اینطوری نیست؟خدایی خجالت کشیدم رفتیم بیرون میگفت حمید چرا اینجا اینقدر بچه ک*** زیاد شده گفتم خیر سرشون یعنی تیپ زدن

چه جالب ! منم یه دوست بدنساز دارم همیشه می خواد بره سر قراری یا مناسبتی قبلش شنا سوئدی میره و دمبل میزنه خیلی با اینکارش حال می کنم

samim
۱۳۸۹-۰۴-۲۷, ۰۴:۴۱ بعد از ظهر
چه جالب ! منم یه دوست بدنساز دارم همیشه می خواد بره سر قراری یا مناسبتی قبلش شنا سوئدی میره و دمبل میزنه خیلی با اینکارش حال می کنم

فکر میکنم تاثیر مثبت از لحاظ روحی داره ..

sara65
۱۳۸۹-۰۴-۲۷, ۱۱:۱۴ بعد از ظهر

دخترها هم وقتی می خوان برن سر قرار از 3ساعت قبلش میرن جلومیز ارایش فکر کنم این کارم تاءثیر مثبت از نظر روحی داره:پوزخند:

ARSHAM HEDAYAT
۱۳۸۹-۰۴-۲۸, ۰۱:۵۴ قبل از ظهر
آرشام جان مشکوک میزنیا
من نمیدونم چرا این اتفاقات برای تو خیلی رخ میده
اینم تأثیره بچه مایه دار بودن و بالای شهر زندگی کرده دیگه:خنده:

سلام علیکم:036:

نه بابا محمد جان من دیگه ازم گذشته به هرکیم چشمک میزنم فکر میکنه اشغال رفته تو چشم طفلی میاد یه ساعت فوت میکنه بعد میگه پدر جان بهتر شدی؟:خنده:

امروزم یکی تو باشگاه گفت ایشالاه عروسی بچت میگم عزیز من خودم مجردم بچم کجابود بگو عروسی خودت مرده میگه دیگه از خودت گذشته :خنده:

این اتفاقا زیاد رخ میده چون من اضافه کاری وای نمیستم :011:

کشتی منو فردا اسباب کشی میکنم به منگولیه کجول اباد تا راحت شم از دستت :لبخند:

نه بحث اتفاق افتادن نیست ما میایم میگیم شما نمیگید مگر نه ما کجا شما کجا قد و بالا و چشم و ابرو و هیکل هیشکی ندیده از محمد بهتر اینم شعر دست از سر کچلم بردار:چشمک:

http://www.kimag.es/share/46451915.jpg (http://kimag.es/)

خوب من برم جورابامو اتو کنم که فردا باید دستم کنم

mohsen sat
۱۳۸۹-۰۴-۲۸, ۰۲:۱۴ بعد از ظهر
این که سینشو اینجوری واز کرده فکر کنم سرما بخوره....دستشم درد میکنه که بستش آخه هالترای سنگین بلند میکنه...به اینم بایست گفت خدا قوت!!!!

yas-z
۱۳۸۹-۰۴-۳۰, ۱۱:۳۷ قبل از ظهر

آره خیلی حال میده :پوزخند:
من هم هر موقع عروسی :جشن:یا جایی دعوتم تو خونه دمبل و بارفیکس میزنم :چشمک:
همون یه ذره هیکلی که دارم رو بالا میاره:پوزخند:

samim
۱۳۸۹-۰۴-۳۰, ۱۱:۵۵ قبل از ظهر
آره خیلی حال میده :پوزخند:
من هم هر موقع عروسی :جشن:یا جایی دعوتم تو خونه دمبل و بارفیکس میزنم :چشمک:
همون یه ذره هیکلی که دارم رو بالا میاره:پوزخند:

خیلی هم خوبه .. فقط زیاده روی نکن .. یه مقدار انرژی برای اونجا هم بذاری بیتره..

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۴-۳۰, ۰۱:۲۶ بعد از ظهر
:خنده::خنده::خنده:
خداییش ما ایرانیا آخرشیم!!!! اگه قرار بود با دوتا دمبل زدن اونقدر بدن دم بیوفته که بتونی بری سر قرار بدنتو نشون بدی کسی بدنسازی کار نمی کرد!
قابل توجه که بدونید وقتی بدن رو دم میندازیم (بسته به شدت تمرین) تا مدت زمان کوتاهی این دم عضلات باقی می مونه و بعد از اینکه از دم خارج شد حتی سایز عضله کمی کمتر نشون میده. میتونید با سایز گرفتن امتحان کنید.

دخترها هم وقتی می خوان برن سر قرار از 3ساعت قبلش میرن جلومیز ارایش فکر کنم این کارم تاءثیر مثبت از نظر روحی داره:پوزخند:
:تشویق::تشویق:
حرف حق بود! اما شانس آوردین سارا خانوم دختر دیگه ای در حال حاضر تو سایت نیست!:پوزخند:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۴-۳۰, ۰۲:۲۷ بعد از ظهر
قابل توجه که بدونید وقتی بدن رو دم میندازیم (بسته به شدت تمرین) تا مدت زمان کوتاهی این دم عضلات باقی می مونه و بعد از اینکه از دم خارج شد حتی سایز عضله کمی کمتر نشون میده. میتونید با سایز گرفتن امتحان کنید.
صد درصد موافقم .

sara65
۱۳۸۹-۰۴-۳۰, ۰۲:۴۹ بعد از ظهر
:خنده::خنده::خنده:
خداییش ما ایرانیا آخرشیم!!!! اگه قرار بود با دوتا دمبل زدن اونقدر بدن دم بیوفته که بتونی بری سر قرار بدنتو نشون بدی کسی بدنسازی کار نمی کرد!

:تشویق::تشویق:
حرف حق بود! اما شانس آوردین سارا خانوم دختر دیگه ای در حال حاضر تو سایت نیست!:پوزخند:

خداییش حقیقت رو گفتم اگه هم بود نباید ناراحت میشد البته حقیقت واسه بعضی ها تلخه:بامزه:

Mohsen
۱۳۸۹-۰۴-۳۰, ۰۴:۱۱ بعد از ظهر
بلا نسبت دوستان بعضی از کسانی که از مرد و مردانگی دم میزدن فقط برای این بود که خودشان از چیزی که نداشتن شرمنده بودن...مردانگی شعار دادن تنها نیست...ابتدا خود بروید مردانگی بیاموزید
تاپیک قفل شد