PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با شهاب رضایی(شهاب آسمان پرورش اندم ایران)

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۱-۱۶, ۰۵:۱۵ بعد از ظهر
مصاحبه ی امروز با آقای شهاب رضایی جوانی که2 سال قبل علی رغم سن و سال کمتر از رقبایش راهی مسابقات بزرگسالان شد تا با درخشیدن در این مسابقات به جمع ۵ فینالیست برتر پایتخت راه پیدا کند.

- الگوی ورزشیت چه کسی است؟
رضایی: اول باید از آقای محسن قرآن نویس مربی خوبم تشکر کنم که به نظرم یکی از بهترینهای ایران است. راستش من اول فوروارد تیمهای پایه فوتبال استقلال بودم اما پدرم گفت بیا برو پرورش اندام کار کن و حالا از این قضیه خوشحالم.
- الان کجا تمرین میکنی؟
رضایی: باشگاه آتش نشانی و در کنار عبدلرضافرجی فعلا تمرینات را پیگیری می کنم.
نگفتی الگویت چه کسی است؟
رضایی: اگه منظور شما خارجیهاست که بی تردید "رونی کلمن".
او که قافیه را به کاتلر باخت؟
رضایی: بله.سال قبل کاتلر از نظر حجم و سایز بهتر از رونی بود اما مطمئنم امسال کلمن با آمادگی بیشتری روی صحنه می آید. دوست دارم روزی تا سطح حرفه ای پیش برم.متاسفانه در ایران مردم برخورد قابل توجهی با بدنسازان ندارند.در اروپا قضیه بر عکس است مردم ارتباط خوبی برقرار می کنند و دائم تشویقت می کنند اما اینجا نه تنها تشویقی در کار نیست بلکه نگاه ها هم گاهی اوقات کاملآ سنگین و آزاردهنده است.
واقعآ باهات موافقم...۹- انجام کدام تمرین را بیشتر از بقیه دوست داری؟
رضایی: من از تمرین سینه و سرشانه لذت بیشتری می برم.
- در نهایت برنامه ات چیست؟
رضایی: بعد از رسیدن به تیم ملی می خواهم روزی به کانادا بروم تا در آنجا کارم را به صورت حرفه ای ادامه بدم.

- وسوال آخر...فکر می کنی کسی که وارد ورزش بدنسازی می شود باید چه ویژگیهایی داشته باشد؟

رضایی: صبر ایوب- گنج قارون- و عمر نوح- راستش برای رسیدن به قله پیشرفت باید پیه خیلی چیزهارا به تنت بمالی.