PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پول برنامه مربیان داخلی

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۱-۱۶, ۰۵:۲۷ بعد از ظهر
احد عبادی : او سالیا سال مربیه تیم ملی بوده. و در قبال ارائه هر برنامه ۲۵ هزار تومان بدون چک و چانه میگیرد...

یزدان راد: آقای دبیر میگوید از هر ۱۰۰ نفر ۱۰ نفرشان پول میدهند.یعنی برایشان اول تشکیل پرونده میدهم و بعد از آنها بین ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان میگیرم...

سامان سرابی: خیلی جدی و بدون شوخی میگوید:برنامه های خصوصی من ۱۰۰هزارتومان قیمت دارند و هیچ تضمینی هم برای قهرمانیه ورزشکار نمیدهم...جواب قاطع و دندان شکن.

بیت اله عباسپور: جدی و رو راست و بدون حاشیه میگوید : برای هر برنامه باید ۶۰ هزار تومان بدهید...

علی ایمانی: رکورد را میشکند. علی ایمان رفیق باز که از دوستانش پول نمیگیرد.از غریبه ها اینطوری دشت میکند. در قبال یک برنامه ۵-۶ ماهه تمرینی و تغذیه ای ۳۰۰ هزار تومان آن هم اول کار..به این میگویند قاطعیت و جسارت و البته درامد عالی.

حمید ملکی: قهرمان سابق سنگین وزن با اخلاق آسیا به ۲۰ هزار تومان قانع است...

سیامک شیراوند: نایب قهرمان سابق آسیا میگوید: بعضی وقتها نمی گیرم بستگی داره..اما اگه بخوام بگیرم بین ۲۵ تا ۳۰ هزار تومان.آن برای برنامه ی ۴۵ روزه...

محسن یزدانی: جوابش برایمان جالب است...پیشرفته ترین بدنساز جهان در سال ۹۹ میگوید: به قهرمانان فقط برنامه میدهم.به مبتدیها اصلا برنامه نمی دهم.اما اگر قرار شد ویزیت کنم در محل دفترم ۲۵ هزار تومان است...

خسرو محمدی: نفر ۴ آسیا در سال ۹۵ جوابش: اگر چه راضی کننده نیست اما خب چاره ای نیست باید نوشت: معمولا پولی نمی گیرم !!!!

محمدعلی عبداللهی: رئیس کمیته مربیان جوابش نسبتا تکراری است. از همان جوابها که طرف اگر شاگرد هم داشته باشد می گیرد و اگر هم نداشته باشد مجانی برنامه میدهم.البته عبداللهی که سابقه ی مربیگری در تیم ملی را دارد یک توضیح پولی هم میدهد..بابت برنامه ۱ماهه تغذیه مکمل و تمرین ۳۰ هزار تومان میگرم مثل "محمود ساوالان "

مجید دانیالی: اصلا پول نمیگیرم اگه پیش بیاد خیلی به ندرت.از شهرستانیها که امکان نداره.چیزی میگم که دوست دارم ننویسی..http://blogfa.com/images/smileys/10.gifمن ذکات علم را می دهم و ختم کلام اینکه اگر کسی واقعا بخواد پول بده برای برنامم ۱۰۰هزارتومان...

محمدرضا مزرعه مولایی: ملی پوش حاضر در مسابقات آسیایی ۲۰۰۵ بچه بامرامیست: پولی نمیگیرم اگر باورتان نمیشود بروید بپرسید... آقای مولایی باورمان شد..لازم نیست..http://blogfa.com/images/smileys/01.gif

مهدی نورزاده : مسئول امور عمومی و استانهای فدراسیون رورش اندام . سر خودش و مارا درد نمی آورد. با پول کار نمی کنم.یعنی در زندگی ام برای ارائه برنامه ۱ریال هم نگرفتم و نمی گیرم...

shahi
۱۳۸۸-۰۱-۱۶, ۱۱:۰۱ بعد از ظهر
خیلی جالب بود:بوس:

mohsen sat
۱۳۸۸-۰۱-۱۷, ۰۹:۱۳ قبل از ظهر
آقای استوانه با بدنی با چربی های کات شده و انواع پرپیچ و خم چربی هر جلسه خدا تومن و تضمین به شما:وسطای دوره خواهید مرد./

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۱۷, ۰۶:۱۲ بعد از ظهر
بله خيلي جالبه .
همانطور كه ديدي ويزيت تمام اين قهرمانان كه با كلي خون دل خوردن و زحمت به اينجا رسيدن از 100 بالاتر نميره .
اما يه آقاي چلغوز كه اسم نميبرم و همه به خوبي ميدونيد كي رو ميگم از اين ويزيت ها خيلي بالاتر ميگيره .
جالبه كه تا به حال پاش به سكوي مسابقات هم نرسيده .
حالا كاري به قهرماني اصلا نداريم اما جرئت مسابقه دادن نداشته حالا اسم خودش رو استاد هم گذاشته . :خنده:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۱۷, ۰۶:۵۴ بعد از ظهر
300 هزار تومن چه خبره؟؟؟ رونی کلمن 1 ملیون میگیره به قوله نوشته bodybuilder ولی اون رونی کلمنه, نکنه این رونی کتریه یا قوری!!!!!!!

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۱۷, ۰۶:۵۸ بعد از ظهر
300 هزار تومن چه خبره؟؟؟ رونی کلمن 1 ملیون میگیره به قوله نوشته bodybuilder ولی اون رونی کلمنه, نکنه این رونی کتریه یا قوری!!!!!!!

ويزيتش مگه شده 300 تومان ؟؟؟
نميدونستم .
واقعا تاسف ميخورم وقتي ميبينم يه سري آدم ساده لوح ميان به اين شياد كه به خودش لقب استاد داده اعتماد ميكنن .
همين آقاي ص س را ميگم .
بگذريم .
بهتره ديگه حرفشو نزنيم .
اما آيا واقعا 300 ميگيره ؟

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۱۷, ۰۷:۰۴ بعد از ظهر
از کجا معلوم این مطالب درست باشه آخه منبعش کجاست

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۱۷, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
از کجا معلوم این مطالب درست باشه آخه منبعش کجاست

من نميدونم شما چرا ميخواي همه حرف هاي ما را بگي دروغه ؟؟؟
مي خواي باور كن و ميخواي باور نكن .
مجبور نيستي

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۱۸, ۱۲:۴۸ قبل از ظهر
من نميدونم شما چرا ميخواي همه حرف هاي ما را بگي دروغه ؟؟؟
مي خواي باور كن و ميخواي باور نكن .
مجبور نيستي

کی در مورد شما حرف زد آقا پیمان.منظورم پست اول تاپیک بود که bodybuilder در مورد دستمزد مربیان ارسال کرده بود.منبع اونو پرسیدم شما چرا به خودت برمیداری.باز که عصبانی شدی بد اخلاق:چشمک:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۱۸, ۰۱:۰۰ قبل از ظهر
کی در مورد شما حرف زد آقا پیمان.منظورم پست اول تاپیک بود که bodybuilder در مورد دستمزد مربیان ارسال کرده بود.منبع اونو پرسیدم شما چرا به خودت برمیداری.باز که عصبانی شدی بد اخلاق:چشمک:

آقاي bodybuilder دروغ نميگه . دليلي هم نداره كه دروغ بگه .
من خودم با اكثر اين اشخاصي كه گفت در ارتباطم و تماما حرفش حقيقته .
شما هم از آقاي ص س حمايت نكن .
واقعا خيلي بيشتر از اين عزيزان پول ميگيره .
همه ميدونن .
اگر خواستي برو توي سايتش از خودش بپرس

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۱۸, ۱۱:۳۳ قبل از ظهر
آقاي bodybuilder دروغ نميگه . دليلي هم نداره كه دروغ بگه .
من خودم با اكثر اين اشخاصي كه گفت در ارتباطم و تماما حرفش حقيقته .
شما هم از آقاي ص س حمايت نكن .
واقعا خيلي بيشتر از اين عزيزان پول ميگيره .
همه ميدونن .
اگر خواستي برو توي سايتش از خودش بپرس
پیمان جان میدونم چی فکر کردی.من از آقای bodybuilder منبع پرسیدم چون احتمال داشت پستی که زدن از اون مطالبی باشه که بدون منبع در نت پخش میشه و این به پست شما که قبل از من زده بودی هیچ ربطی نداشت ولی شما چون قبل از من پست داده بودی فکر کردی منظورم پست خودت هست و دارم از ص س حمایت میکنم.حالا هم حاضر نیستی بگی که منظور منو متوجه نشده بودی و سوتفاهم پیش آمده بود. 50 بار دیگه هم که توضیح بدم باز حرف خودتو میزنی بجای اینکه بگی منظورتو متوجه نشده بودم. همینجا اعلام میکنم که آقای ص س و کارهاشو نه رد میکنم و نه تایید.حالا تو هی از کوره در برو.

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۱۸, ۰۱:۰۴ بعد از ظهر
پویا جان منبع را پرسیدن با اینکه بگی از کجا معلوم فرق میکنه روش پرسیدن شما اشتباه بود
در مورد ص س هم که این بابا نه خودش مالی هست نه شاگردانش... هرچی بچه مایع دار و بچه چاقاله شاگرد این بابا هستن!حرف استاد این بچه چاقال ها را هم اینجا نزنین!
لطفا در این تایپیک بحث را ادامه ندیدن

mahmoud
۱۳۸۸-۰۱-۱۸, ۱۰:۲۲ بعد از ظهر
اين بنده خدا بر اثر مصرف زياد استروئيد قاطي كرده و توهم ميزنه كه استاده و اينكه بدتر از همه شاگرد 60 كيلويي با دور بازوي 50 داره!!(كه اين اخري از گفته هاي شخص شاخص ايشونه! البته بقول داش پيمان بيخيالش ) اين پولا واسه كسي موندني نميشه

mohsen sat
۱۳۸۸-۰۱-۲۳, ۰۹:۴۷ قبل از ظهر
ایشون رونی چلمنه:پوزخند:

mohsen sat
۱۳۸۸-۰۱-۲۳, ۰۹:۵۷ قبل از ظهر
اين بنده خدا بر اثر مصرف زياد استروئيد قاطي كرده و توهم ميزنه كه استاده و اينكه بدتر از همه شاگرد 60 كيلويي با دور بازوي 50 داره!!(كه اين اخري از گفته هاي شخص شاخص ايشونه! البته بقول داش پيمان بيخيالش ) اين پولا واسه كسي موندني نميشه
\خیلی جالبه ..این یارو میگه اصلاً فلان دارو دیگه 10 ساله تولید نمیشه :متفکر:...ولی چهار خط پایینتر در جواب یکی از شاگرداش میفرمایند من به این دارو دسترسی دارم و اورجیناله اورجیناله و الانم دارم استفاده میکنم و کلی حجم و تفکیک و قدرت و.... گرفتم :ناراحت:
ولی من نادان نمیدونم چرا ایشون افتخار شرکت در مسابقه یا حداقل قراردادن یه عکس گهربار از بدن فوق حرفه ایشونو تو سایت خودشون به ما منتظران نمیدن؟؟؟!!؟!؟:منتظر:

mahmoud
۱۳۸۸-۰۱-۲۳, ۱۲:۰۱ بعد از ظهر
\خیلی جالبه ..این یارو میگه اصلاً فلان دارو دیگه 10 ساله تولید نمیشه :متفکر:...ولی چهار خط پایینتر در جواب یکی از شاگرداش میفرمایند من به این دارو دسترسی دارم و اورجیناله اورجیناله و الانم دارم استفاده میکنم و کلی حجم و تفکیک و قدرت و.... گرفتم :ناراحت:
ولی من نادان نمیدونم چرا ایشون افتخار شرکت در مسابقه یا حداقل قراردادن یه عکس گهربار از بدن فوق حرفه ایشونو تو سایت خودشون به ما منتظران نمیدن؟؟؟!!؟!؟:منتظر:

جالبه يكي همين سوالو پرسيده بود كه چرا عكس نميزاري استاد از خودت ؟؟ تو جواب گفته بود عكسم رو غير اخلاقي ميكنن و پخش ميشه:خنده::خنده::خنده: آخه يكي نيست بگه عكس روني كولمن رو غير اخلاقي نميكنن حالا تو رو ... ببينيد چه ... داره ايشون كه اين حرفو زده:خنده:

milad_70
۱۳۹۰-۰۳-۱۹, ۰۹:۲۰ بعد از ظهر
غلام صادقی هم 100 تومان میگیره-مصطفی گودرزی هم 70 تومان

Mehran Mahmoodi
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۱۱:۱۵ قبل از ظهر
کلا الان جدیدا همه رو جو بدنسازی گرفته....همه میان که گنده بشن و برن پز بدن و لات بازی در بیرن.....چند تا مورد همین دوستای خودم...........مهم خوده ورزشه.......چند نفر رو میشناسم که هنوز 1 سال نشده باشگاه بدنسازی میرن حالا اومدن به اطرافیانشون برنامه میدن........تازه چه برنامه ای ؟ همون برنامه ای که مربی خودش بهش داده رو میده به یکی دیگه....یکی نیست بگه آخه پسر خوب برنامه ای که استاد برای هیکل خودت داده رو نباید بدی به کسی که با تو فرق داره........اه اه اه........واقعا دم کسانی که برای خود ورزش میرن گرم.............

imanfitness
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۱۲:۰۶ بعد از ظهر
اقا مهران حرف دل منو زدی داداش.طرف 3 4 تا دوره میره فکر می کنه شاخه.به قول خسرو محمدی یارو جوری دستشو باز میزاره که انگار 2 برابر دوریان یتس زیر بغل داره:|