PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین گلوتامین از نظر شما؟

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۱۸, ۰۳:۳۵ قبل از ظهر
بهترین گلوتامین از نظر شما چیه؟
اگر گلوتامینی هم مصرف کردین و از اون راضی بودین اینجا بگید

milad faridnia
۱۳۸۸-۰۱-۱۸, ۰۹:۱۱ قبل از ظهر
گلوتامين بيشترين امينو اسيد داخل سلولي و داخل استخوانهاست كه خواص بيشمار ديگري هم دارد
كه اگه بخوام بنويسم ميشه يه مقاله
ولي خودم همينطور كه خدمتت عرض كردم محسن جان فلكس پاور دارم مصرف ميكنم كه خوبم جواب داده گلوتامين شركت سان هم دارم اونم خوب جواب ميده
به نظر من يه بدنكار بايد گلوتامين مرتب در برنامه غذايش باشه كه به سايز
وحجم برسه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۱۸, ۰۵:۵۶ بعد از ظهر
از نظر من بهترين گلوتامين يولتيمت هستش .
البته طبق تجربه اينو گفتم .

yshahab
۱۳۸۸-۰۱-۱۹, ۱۲:۵۲ قبل از ظهر
ويژگي متفاوتي در فرمول يه آمينو اسيد نمي بيني ، پس گلوتامين گلوتامينه !! اين سوالت اينجوري بهتر بود كه بهترين برند گلوتامين در ايران كه كمتر تقلبه چيه ؟؟!!! از يه جاي مطمئن بخر اصل باشه برندش فرقي نميكنه .

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۱۹, ۰۱:۰۷ قبل از ظهر
دوست عزیز من تایپیک را جهت راه انداختن بحثی در مورد گلوتامین راه انداختم...گلوتایمن پرولب هم خیلی خوبه و دو ساله که به عنوان بهترین گلوتامین جهان هم شناخته شده

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۱۹, ۰۶:۱۹ بعد از ظهر
ويژگي متفاوتي در فرمول يه آمينو اسيد نمي بيني ، پس گلوتامين گلوتامينه !! اين سوالت اينجوري بهتر بود كه بهترين برند گلوتامين در ايران كه كمتر تقلبه چيه ؟؟!!! از يه جاي مطمئن بخر اصل باشه برندش فرقي نميكنه .

اين چيزي كه شما ميگي مثل اين ميمونه كه بگي پودر لباسشويي پودر لباسشويي هستش و هيچ فرقي نميكنه . گلوتامين هم بر اساس ريز بودن دانه ها جذبش فرق داره . مدت جذب پودر ريزتر بيشتره . البته ريز بودن يه فرقش هست .
مارك هاي مختلف تفاوت دارند و اين حقيقتي امكان نا پذيره .
كراتين ***ان كراتين هست و توسط وزارت بهداشت واقعا آزمايش شدهو كراتين بودنش ثابت شده اما هرگز نميتونه مرغوبيت ماسل تچ را داشته باشه .
پس مارك واقعا تاثير داره .

mamad
۱۳۸۸-۰۱-۱۹, ۱۱:۴۰ بعد از ظهر
گلوتامین gfs بچه های ملی پوش رزمی وکشتی میخورن

mehdimehdi
۱۳۸۸-۰۱-۲۰, ۰۹:۲۴ قبل از ظهر
pvl

yshahab
۱۳۸۸-۰۱-۲۰, ۱۱:۵۶ بعد از ظهر
اين چيزي كه شما ميگي مثل اين ميمونه كه بگي پودر لباسشويي پودر لباسشويي هستش و هيچ فرقي نميكنه . گلوتامين هم بر اساس ريز بودن دانه ها جذبش فرق داره . مدت جذب پودر ريزتر بيشتره . البته ريز بودن يه فرقش هست .
مارك هاي مختلف تفاوت دارند و اين حقيقتي امكان نا پذيره .
كراتين ***ان كراتين هست و توسط وزارت بهداشت واقعا آزمايش شدهو كراتين بودنش ثابت شده اما هرگز نميتونه مرغوبيت ماسل تچ را داشته باشه .
پس مارك واقعا تاثير داره .

دوست عزيز با كمال احترام من مخالف نظر شما هستم ! پودر لباسشويي پودر لباسشويي نيستش چون با خواص ، فرمول و ساختار مولوكولي متفاوتي توليد مي شه ولي در مورد گلوتامين خالص شما يك فرمول ساختاري ( structural formula ) و يك نوع فرمول مولوكولي ( molecular formula ) البته بحث من از مكملهاي تركيبي جداست ، مثال ساده تر در مورد اين آمينو اسيد ضروري C5H10N2O3 اينه كه شركتهاي مختلفي آن را توليد مي كنن و طبيعتا نوع ظاهري متفاوتي داره و ريز بودن يا درشت بودن آن ربطي به تقسيم سريع آن در سلولهاي روده اي و ليمفوسايتس ندارد چون به صورت اينگريدنت جذب مي شه ، تبليغات هميشه هست ! ولي در مورد ساختارهاي تركيبي كمپاني ها حق با شماست .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۲۱, ۱۲:۴۶ قبل از ظهر
دوست عزيز با كمال احترام من مخالف نظر شما هستم ! پودر لباسشويي پودر لباسشويي نيستش چون با خواص ، فرمول و ساختار مولوكولي متفاوتي توليد مي شه ولي در مورد گلوتامين خالص شما يك فرمول ساختاري ( structural formula ) و يك نوع فرمول مولوكولي ( molecular formula ) البته بحث من از مكملهاي تركيبي جداست ، مثال ساده تر در مورد اين آمينو اسيد ضروري c5h10n2o3 اينه كه شركتهاي مختلفي آن را توليد مي كنن و طبيعتا نوع ظاهري متفاوتي داره و ريز بودن يا درشت بودن آن ربطي به تقسيم سريع آن در سلولهاي روده اي و ليمفوسايتس ندارد چون به صورت اينگريدنت جذب مي شه ، تبليغات هميشه هست ! ولي در مورد ساختارهاي تركيبي كمپاني ها حق با شماست .

نميدونم شايد شما درست ميگي و ما بايد حالا حالاها شاگرديتونو كنيم و ياد بگيريم . البته من به تبليغات هيچ نگاهي نميكنم و معيار براي من و تمام شاگرادنم هميشه نوع مصرف *** بوده . و نتيجه حاصل شده . كاري به تركيات ندارم . مرغوبيت كارخانه هاي مختلف با هم متفاوت هستش . هيچوقت شركت پويان و ***ان نميتونه كراتين و يا گلوتامين مثل شركت ماسل تچ توليد كنه . اين را تجربه 2 ساله مربي گري من به من نشون داده . اما مثل اين كه شاگردي بيش نيستيم و تمام تجربيات مان اشتباه بوده .

yshahab
۱۳۸۸-۰۱-۲۱, ۱۲:۴۶ بعد از ظهر
من كوچيكتر از اين حرفهام پيمان جان .

aikido
۱۳۸۸-۰۵-۱۵, ۰۱:۱۰ قبل از ظهر
من گلوتامین اینتر اکتیو مصرف میکنم ، بد نبوده ، البته اینطور که دوستان میگن مارک تاپی نیست ولی ازاین جهت خیالم راحته که تقلبی نیست

تو ایران نمایندگی داره.... 250 گرمیش رو خریدم 23 هزار تومن خریدم ، با آب که مخلوط میکنم یه کمی ترش مزه هست..!!!

چنگیز
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۱۱:۱۴ قبل از ظهر
من rex استفاده کردم جواب داد بهم

soroushmuscle
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۰۷:۲۷ بعد از ظهر
گلوتامین Nutrilab به نظر من عالیه..