PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه تمرین برای من

yasser_m
۱۳۸۸-۰۱-۲۴, ۰۲:۴۶ قبل از ظهر
سلام
من حدود 2.5 ماه مکرر هر روز تمرین داشتم و الان 1.5 ماه است که ول کرده ام و دوباره می خواهم شروع کنم. اون موقع که تمرین می کردم تاثیر خوبی داشت ولی الان دوباره می خوام تمرین رو شروع کنم. در ضمن قد من 168 و وزنم حدود 61 می باشد.
چند مدت قرص سیپروهپتادین می خوردم که چند کیلویی چاق شدم ولی همه در قسمت شکم و ب ا س ن جمع شده بود خوشم نیومد و می خام دوباره تمرین کنم.

چند نوع پودر و قرص و کپسول دارم که می خواهم این ها رو هم مصرف کنم. سوالهای من اینه که
1.چند مدت و با چه برنامه ای کار کنم تا شروع به خوردن مکمل ها کنم؟
2.مکملها رو چجوری مصرف کنم ؟
3.در هنگام استفاده از مکمل ها با چه برنامه ای کار کنم؟

مکملها :

1. پودر ماموت 2500 ، 2.2 کیلوگرمی شکلاتی
2. پودر پروتئین Interactive Whey وانیلی 910 گرمی
3. L-Glutamine شرکت پویان 400 گرمی
4. Super Creatine شرکت پویان 300 گرمی
5. Easy Iron کپسول
6. ویتامین E-400 خارجی ( ژله ای )
7.مولتی ویتامین فارماتون
8. 50 عدد قرص بتامتازون که می گن اشتها رو زیاد میکنه.
9. 10 عدد آمپول Neuropion Forte سه میلی لیتری
10. کپسول ژله ای امگا3 خارجی
11. ویتامین C جوشان

با تشکر از کمک شما.

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۱-۲۴, ۰۶:۱۱ بعد از ظهر
سوالت رو باید در تاپیک خودش مطرح کنی تا جواب بگیری ... نیازی به ایجاد تاپیک مستقل و جدید نبود

بتامتازون اشتها آورده ؟!!!!!
فکر کنم زیاد نباید تعجب کرد اگه تا چند وقت دیگه بشنویم استامینوفن ، ضد حاملگیست

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۲۴, ۰۶:۳۱ بعد از ظهر
سلام
من حدود 2.5 ماه مکرر هر روز تمرین داشتم و الان 1.5 ماه است که ول کرده ام و دوباره می خواهم شروع کنم. اون موقع که تمرین می کردم تاثیر خوبی داشت ولی الان دوباره می خوام تمرین رو شروع کنم. در ضمن قد من 168 و وزنم حدود 61 می باشد.
چند مدت قرص سیپروهپتادین می خوردم که چند کیلویی چاق شدم ولی همه در قسمت شکم و ب ا س ن جمع شده بود خوشم نیومد و می خام دوباره تمرین کنم.

چند نوع پودر و قرص و کپسول دارم که می خواهم این ها رو هم مصرف کنم. سوالهای من اینه که
1.چند مدت و با چه برنامه ای کار کنم تا شروع به خوردن مکمل ها کنم؟
2.مکملها رو چجوری مصرف کنم ؟
3.در هنگام استفاده از مکمل ها با چه برنامه ای کار کنم؟

مکملها :

1. پودر ماموت 2500 ، 2.2 کیلوگرمی شکلاتی
2. پودر پروتئین interactive whey وانیلی 910 گرمی
3. L-glutamine شرکت پویان 400 گرمی
4. Super creatine شرکت پویان 300 گرمی
5. Easy iron کپسول
6. ویتامین e-400 خارجی ( ژله ای )
7.مولتی ویتامین فارماتون
8. 50 عدد قرص بتامتازون که می گن اشتها رو زیاد میکنه.
9. 10 عدد آمپول neuropion forte سه میلی لیتری
10. کپسول ژله ای امگا3 خارجی
11. ویتامین c جوشان

با تشکر از کمک شما.

1. من نه بدن شما را از نزديك ديدم كه بگويم چند وقت تمرين كني بعد مكمل را شروع كني و نه تيپ بدني شما را ميدونم . پس بهتره كه براي گرفتن نتيجه بهتر حضوري بياي تا بدنت را ببينم .
2. شما رفتي با سليقه خودت يه سري مكمل خريدي كه نتيجه بگيري ؟؟
براي خريد مكمل بهتر بود مشورت ميكردي . توي دنيا هزاران مكمل وجود داره اما شما خودت رفتي چيز هايي كه نميدوني چيه و چجوري مصرف ميشه خريد كردي .
3. با چه برنامه اي كار كنم يعني چي ؟؟
من بدون ديدن بدن شما چجوري به شما برنامه بدم و بگم چجوري تمرين كني ؟؟؟

اينم بگم كه بزرگترين اشتباه شما اين بوده كه رفتي از داروخانه مكمل خريدي .
داروخانه ها فقط محصولات ايراني مثل همين پويان كه خريدي و ***ان ايتاليا كه به مفت نمي ارزه و ...... دارند . كاش قبلش با كسي مشورت ميكردي و بعد خريد ميكردي .
شايد بخواي بگي مشورت كردم . در جواب بايد بگم كه آيا شما اگر بخواي مغازه كفاشي بزني بايد با يه كفاش مشورت كني يا يه بقال ؟؟؟
خيلي ها هستند وقتي بهشون ميگم چرا فلان كار را كردي ميگن دوستم گفت فلان .
ديگه نميگن كه دوستمون اهل فن بوده يا نه .
بتامتازون اشتها آور نيست .
بيا حضوري ببينمت تا برنامه كامل تمريني و تغذيه و استفاده از مكمل هايي كه خريدي را بهت بدم .
در ضمن ديگه هيچ وقت همچين كاري نكن .و بدون اطلاعات كافي *** نخر اگر هم خريدي هرگز *** ايراني نخر .

از بچه هاي سايت تقاضا دارم هر كي ميتونه به اين دوست عزيزمون كمك كنه دريغ نكنه .

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۲۴, ۰۷:۴۶ بعد از ظهر
برای نتیجه بهتر همان جور که پیمان جان گفتن بهتره حضوری بری ولی اگر امکانش نیست چند تا عکس بگذار تا جای ممکن دوستان به سوالات پاسخ میدن

arashO_o
۱۳۸۸-۰۱-۲۵, ۱۲:۳۴ قبل از ظهر
برای شروع از مطالب سایت و مجلات بدن سازی استفاده کن تا اطلاعاتت زیاد شود. وسر خود هیچ مکملی مصرف نکن.

yasser_m
۱۳۸۸-۰۱-۲۷, ۰۳:۲۸ قبل از ظهر
با تشکر از دوستان
اینا همش مفت رسیده. من فقط حق انتخاب داشتم و کسی هم وارد پیشم نبود که به من کمک کنه.
دوربینم ندارم عکس بگیرم. هیکل لاغری دارم. پاها لاغر. اثرات ورزشی که قبلا می کردم کم مونده. یه کوچولو شکم دارم اصلا ذاتی روی شکم و ب ا س ن مشکل دارم. قدم 168 و وزنم 61 . اشتهای خوردن در حد خیلی پایین! اسید فولیک خارجی هم یه قوطی داذم.
یه آدم که می خواد از صفر شروع کنه. استخون بندی متوسط دارم. الانم تو شهرستانم نمی تونم خدمت برسم. ممنون می شم کمک کنید.

arashO_o
۱۳۸۸-۰۱-۲۸, ۰۱:۱۶ قبل از ظهر
دوست عزیز بهترین راه اینه که بیای و حضوری مشاوره بگیری ولی اگر هیچ راهی را ندادری از تمام نقات بدن عکس بزار .در کل اگر وقت بزاری و حضوری بیای بیشتر نتیجه میگیری.

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۲۸, ۰۲:۴۹ قبل از ظهر
شما سعی کن چند تا عکس بگذاری مشکلی هم نیست که نمی تونین حضوری بیاین تاجای ممکنه بچه ها کمکت می کنن