PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هدفت از روی آوردن به پرورش اندام چیه؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۲۸, ۰۲:۰۸ قبل از ظهر
:گل رز:هدفت از روی اوردن به پرورش اندام چیه و دوست داری به کجا برسی و فکر میکنی میرسی؟:گل رز:

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۱-۲۸, ۰۲:۱۷ قبل از ظهر
هدفم داشتن یه هیکل ورزیده و ورزشکاری...:بامزه:
دوست دارم به مستر المپیا برسم و شکی ندارم که اولین ایرانی خواهم بود که قهرمان مستر بشم..:بامزه::پوزخند:
ولی جدا از شوخی دوست دارم توی کشور حداقل جزء 6 تا باشم... البته کی بره این همه راهو....

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۲۸, ۰۲:۵۱ قبل از ظهر
bodybuilder جان . anius جان زحمت كشيده بالا صفحه هم براي ما راي دادن قرار داده . كه ميتونيم راي بديم .
اونجا هم راي ت را وارد كن تا آخر ببينيم اكثر اعضاي سايت هدفشان از بئنسازي چيه .

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۲۸, ۰۲:۵۵ قبل از ظهر
تایپیک خیلی قشنگیه... منم رای دادم

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۲۸, ۰۳:۰۷ قبل از ظهر
دوستان عزیز لطف کنین رآی بدین و اگر هم دیدین پاسخی واسه توضیح هم داشتین توضیح بدین مثلآ مسابقات حرفه ای هست تو چه حدی ,میخوای به کجا برسی و فکر میکنی میتونی؟:گل رز:

pesar aram
۱۳۸۸-۰۱-۲۸, ۱۰:۳۵ قبل از ظهر
هدف من لاغر کردن و کسب قدرت بود .....

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۲۸, ۱۱:۰۲ قبل از ظهر
هدف من قهرماني تا هر سطحي كه بشه . انشالله تمام سعيم را مي كنم تا به بالاترين حد قهرماني كه لياقتش را داشته باشم برسم .
البته هر كي بيشتر زحمت بكشه قهرمان ميشه .
من تمام تلاشم را ميكنم .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۲۸, ۱۲:۰۵ بعد از ظهر
هدف من قهرماني تا هر سطحي كه بشه . انشالله تمام سعيم را مي كنم تا به بالاترين حد قهرماني كه لياقتش را داشته باشم برسم .
البته هر كي بيشتر زحمت بكشه قهرمان ميشه .
من تمام تلاشم را ميكنم .
پیمان جان نه تنها شما بقیه بچه هایی که تو سطح قهرمانی تلاش میکنند ,من و بقیه بچه ها هم از کمترین کمکی دیغ نمیکنیم که شما عزیزان به بالاترین سطح برسین که واسه ما این خود افتخاریه الآن ما بچه های سایت مثل یک خانواده میمونیم.:گل رز:

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۱-۲۸, ۰۲:۲۳ بعد از ظهر
منم هدفم رو گفتم که داشتن یک بدنه ورزیده و ورزشکاریه..
ولی برای چندین ساله بعد به امیده خدا قهرمانی در مسابقات استانی...
ایشا... که همه دوستان به هدف هاشون تو این ورزش برسند..

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۲۸, ۰۹:۱۲ بعد از ظهر
من فعلا هدفم استانی و کشوری است... اینشالله که روزی بتونم خودمو نشان بدم

arashO_o
۱۳۸۸-۰۱-۲۸, ۱۰:۴۰ بعد از ظهر
من هدفم داشتن بدنی Fitness و بدون چربی در تمام سال هست چون احساس سبکی را دوست دارم و فکر میکنم انجام تمرینات هوازی و ورزش های دیگر کمک زیادی به این امر می کند + اینکه بدن قوی تر و زیباتری خواهم داشت و امیدوارم همه به هدفشان برسند ولی برای رسیدن همین طور که همه میدانیم برنامه ریزی -انالیز موقعیت - استفاده از قدرت فکر بشری -هدف گزاری - تلاش و مثبت اندیشی لازم است تا بتونیم به انجه میخواهیم برسیم. در ضمن از ارتباطات و مشورت گرفتن غافل نشوی.

milad faridnia
۱۳۸۸-۰۱-۲۹, ۱۱:۲۱ قبل از ظهر
بهترين هدف من مسابقات برون مرزيه

shahi
۱۳۸۸-۰۱-۳۰, ۱۲:۱۴ قبل از ظهر
سلام.من چندوقت خونه هالتر میزدم دیدم بدنم جواب داده انگار. دوستام میگفتن تغییر کردی یه جورایی حال میکردم بعد رفتم باشگاه واسهه اینکه همه به به وچه چه کنن البته موفق هم بودم بعد هدفم شد مسابقه الان که دیگه درس داره تمام میشه باید بریم خدمت سربازی اما هرجوری شده باید یه مسابقه بدم اینجوری آروم نمیشم:گل رز: