PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نتایج مسابقه حرفه‌ای سوپر نمایش اروپا:"آلوز؛ قهرمان مسابقه بی‌کیفیت"

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۲, ۱۱:۱۸ بعد از ظهر
در مسابقه‌ای که گفته می‌شد تنها با حضور 11 شرکت‌کننده انجام می‌شود، در آخرین روزها 7 بدنساز دیگر به جمع نفرات قبلی پیوستند تا مسابقه حرفه‌ای «سوپر نمایش اروپا» با حضور 18 شرکت‌کننده، شرایط بهتری داشته باشد. اما همین نفرات جدید هم نتوانستند تأثیر مثبتی بر کیفیت مسابقه داشته باشند و در مجموع یکی از ضعیف‌ترین و بی‌کیفیت‌ترین مسابقات حرفه‌ای یک دهه اخیر جهان برگزار شد. در این دوره در حالی که تصور می‌شد دارم چارلز بدنساز سختکوش اهل ترینیداد یک بار دیگر فاتح یک مسابقه 10 هزار دلاری دیگر شود، این بار تروی آلوز بود که توانست نخستین عنوان قهرمانی دوران حرفه‌ای خود را رقم بزند. آلوز که پاییز امسال 42 ساله می‌شود، در شش سال گذشته در مسابقات مختلفی شرکت کرد اما به جز یک نایب قهرمانی در «جایزه بزرگ استرالیا» و یک عنوان سومی در «مرد آهنین» به هیچ موفقیت قابل ذکری نرسیده بود. آلوز در «سوپر نمایش اروپا» همان بدنساز همیشگی بود و قهرمانی او بیشتر به خاطر ضعف سایر شرکت‌کننده‌ها بود. با این حال این بدنساز سیاه‌پوست که هیچ وقت جدی گرفته نشده بود، در همه راندها از داوران امتیاز کامل گرفت و از الآن جای خود را در مسترالمپیای 2009 رزرو کرد.
دیگر مرد موفق این مسابقه، هیده‌تادا یاماگیشی بود که در همه راندها دارم چارلز را پشت سر گذاشت. یاماگیشی ژاپنی با عنوان نایب قهرمانی در اورلاندو، یکی از مردان حاضر در مسترالمپیای 2009 خواهد بود. در این میان ناکامی نسبی دارم چارلز هم در نوع خود جالب توجه بود. چارلز که تا یکی دو سال پیش حریفانی به مراتب قدرتمندتر را پشت سر می‌گذاشت، در سوپر نمایش اروپا جایگاهی بهتر از سوم نداشت.
سرگئی شلستوف از روسیه و فردریک ساویج از فرانسه دیگر فینالیست‌های این دوره بودند. ناکامی باتیستا، جرج فرح و عمر دکارد از جمله حواشی مسابقات این دوره بود. در این میان به نظر می‌رسید عمر دکارد نادیده گرفته شده و می‌توانست جایگاه بهتری داشته باشد.
نتایج مسابقه «سوپر نمایش اروپا» 2009:
1ـ تروی آلوز 2ـ هیده‌تادا یاماگیشی 3ـ دارم چارلز 4ـ سرگئی شلستوف 5ـ فردریک ساویج 6ـ فرانسیسکو باتیستا 7ـ جرج فرح 8ـ جاناتان راو 9ـ میگوئل فیلهو 10ـ دانیل سکارچی 11ـ وان لانگ 12ـ اندی هامان 13ـ عمر دکارد 14ـ دکستر اسکار 15ـ ناتان ونسلی 16ـ رائول کاراسکو، میلتون هالووی و یان سیمونز

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۰۳, ۰۹:۱۷ قبل از ظهر
وقتی عکس های جرج فرح رو دیدم باورم نمیشد انقدر افت کرده باشه :نمیبینم:

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۲-۰۳, ۰۲:۳۵ بعد از ظهر
دارم چارلز هم افت کرده بود...واقعا جای علی تبریزی تو اینجور مسابقه ها خالیه تا حسابی بترکونه..