PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رونی باید بیاید یا نیاید؟

tavakkol23
۱۳۸۸-۰۲-۱۵, ۱۲:۲۰ قبل از ظهر
(http://andam.mihanblog.com/post/55)

آخرین حرفهای بدنساز عاشق در بازگشت ۲۰۰۹
http://wsrew.persiangig.com/other/coleman%20%286%29.jpg

علی رغم اینكه رونی كولمن بعد از المپیا ۲۰۰۷ خداحافظی كرد,اما مدتی بعد از آن زمزمه های
بازگشت او شروع شد و حالا كار به جایی رسیده كه رونی خیلی امیدوار است بتواند برای
نهمین بارمقام اول مسترالمپیا را از آن خود سازد و ركورد تازه ای در تاریخ پرورش اندام
جهانی به نام خود ثبت كرد.به اعتقاد بسیاری از كارشناسان كولمن چیزی برای از
دست دادن ندارد و اگر هم واقعا نیت اش بازگشت مجدد باشد,اتفاق بدی نخواهد افتاد
و فقط شانسش را امتحان می كند.اما واقعا چه كسی میتواند كولمن و عشق او را به
بدنسازی درك كند؟او در پشت صحنه سال 2007 بعد
از پایان یافتن مسابقه با چشمانی اشك آلود به هواداران خود گفت كه نمیتواند این ورزش
را ترك كند.مجله فلكس در شماره آوریل خود با این عاشق بدنسازی مصاحبه ای را
ترتیب داده كه خواندنش برای دوستداران رونی خالی از لطف نیست:
زمانی كه برای بازگشت به مسابقات بخواهی بار دیگر روی صحنه حاضر شوی حدود 2 سال از آخرین مسابقه میگذرد.چه توقعی میتوانی از خودت در این مسابقه داشته باشی؟و ما چه انتظاری باید از كولمن داشته باشیم؟
آنچه خودم تعبیر میكنم این است كه به خوبی استراحت كردم.حدود 2سال بین تمرینات
سنگین وقفه بوجود آمده است.بنابراین موقعیت خوبی دارم.من حدود 18 سال پیاپی
مسابقه دادم بدون اینكه هیچ سالی كناره گیری كنم.این استراحت اجازه میدهد تا بدنم
ریلكس و بازسازی شود. و احتمالا امكانش را فراهم میكند تا اندكی بهتر شوم و شاید
مقداری هم حجیم تر از قبل.
برای آنكه استانداردهای قبلی خود را حفظ كنی آیا روی خودت فشاری حس نمیكنی؟
واقعا هیچ فشاری ندارم,چرا كه در حال حاضر ركورد زده ام و همه چیز دارم.در واقع دارم
سعی میكنم میراث خود را محكمتر كنم.

در حال حاضر هفته ای چند روز تمرین داری و وزن بدنت در چه حدی است؟
فقط 4 الی 5 روز در هفته تمرین دارم.احتمالا میتوان به جایی كه قبلا بودم باز گردم یعنی 6 روز
در هفته هم كار كنم.با آن گونه از تمرینات خیلی راحت تر هستم.وزنم حدود 134 كیلو است و
این وزنی است كه در طول سال حفظ میكنم و در بازه 134 الی 136 كیلو خودم را نگه میدارم.
دوران آماده سازی ات چه مقدار طول می كشد؟
از آنجا كه تمام طول سال بدنم روی فرم است.فقط به 12 هفته احتیاج دارم تا به مرز آمادگی برسم.شاید هم كمتر,چرا كه هیچوقت طرحی برای خارج شدن از فرم ندارم.
استراژی تو طی سالهایی كه مسابقه دادی از یك مسابقه به مسابقه دیگر تغییر داشته.آیا در حال حاضر فرمولی داری كه بر اساس آن بخواهی خودت را آماده كنی؟
من به روش قدیمی تمریناتم باز می گردم.یعنی سخت و سنگین. در حال حاضر از لحاظ
عضلانی درجایگاهی هستم كه خودم دوست دارم و فقط لازم است اندكی كات شوم و
مقداری سفت تر و تفكیك تر با فرم بهتر.این همه چیزی است كه در حال حاضر روی آن كار
میكنم,چرا كه سایز هیچوقت برای من
مشكل نبوده.فقط می خواهم به فرم خوب برسم و خیلی بهتر از گذشته باشم.
جدا از شكل,فكر میكنی چه فاكتور دیگری را لازم است كه تغییر دهی؟
در آخرین رقابت در پشت بازو و زیر بغل سمت چپ مشكل داشتم.متوجه هم شدم كه
مشكل از كجاست.عصب هایم توسط استخوانها بلوكه شده بودند.در این مدت جلسات
كایروپراكتیك زیادی
داشته ام و در نهایت مشكل در حال حل شدن است.داشتن استراحت طولانی كمك زیادی كرد
چرا كه در این دوران به اندازه همیشه بزرگ نبودم و در نتیجه عصبهایم زیاد تحت فشار نبودند.
زیر بغل و پشت بازوی چپم نواحی هستند كه روی آنه كار كرده ام تا خیالم راحت باشد
كه مشكلی ندارم.
اگر نگاهی داشته باشیم به افرادی كه در مسابقه بعدی تو به عنوان رقیب حضور خواهند داشت متوجه میشویم كه اكثر آنه حریفان مسترالمپیای 2008 هستند.نسخه سال 2009 رونی كولمن بین این افراد چه جایگاهی دارد؟
فكر میكنم درست در كنار آنها هستم.من در حال حاضر 8 بار قهرمان المپیا شده ام بنابراین
میدانم كه چه شكلی می توانم روی صحنه بیایم.فكر كنم این استراحت امكانش را فراهم
كرده كه به جایگاه قبلی خود باز گردم.كارهای كایروپراتیك اضافی كمكم كرده تا عصبهایم
درست كار كنند و به عقیده من هرچند برایم خیلی خوب خواهد بود.
آنچه فكر میكنی آیا واقع گرایانه است؟آیا میتوانی با فرم بدنی مشابه سال 2005 روی صحنه بیایی؟
فكر كنم بدنم نزدیك به سال 2006 در تور اروپا شود البته اندكی سفت تر.سال 2006 بیش از
حد بزرگ بودم و می تواند مقداری بدنم را سفتر كنم.
به افرادی كه میگویند نباید كولمن باز گردد چرا كه نمی تواند چه حرفی داری؟
همیشه به آنها می گویم:چیزی كه خودتان نمی توانید را به من نگویید كه انجام ندهم,چرا كه
بدن من مثل بدن شما نیست.ژنتیك من نسبت به هركس دیگری متفاوت است.من كاری را
انجام می دهم كه میدانم توانش را دارم. و می دانم كه می توانم بازگردم و آنرا عملی كنم.

mohsen sat
۱۳۸۸-۰۲-۱۵, ۰۹:۲۰ قبل از ظهر
رونی کلمن قربانی بازی سیاست شد که از دور مسابقات حذفش کردن...به نظر من مثل کلمن حالا حالاها تو این رشته نمیاد چه از حجم و چه از نظر قدرت..دوستان هم لطفاً نظر بدن...

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۲-۱۵, ۰۱:۰۸ بعد از ظهر
به نظره من بهتره با اون بدنی که الان داره نیاد چون دیگه مثله سابق نیست... عکس هایی آقا محسن گذاشتند رو برید ببینید
اگه بیاد مطمئنم تو 6 تا نخواهد بود اگر با این بدن بیاد(البته اینجا تو حجمه)
http://www.imageurlhost.com/images/zz022b25pf4mf99k5avg.jpg

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۱۵, ۰۱:۵۶ بعد از ظهر
شركت نكنه بهتره واقعآ اسطوره هستش و اگه شركت كنه و شكست بخوره كه با بدنهاي آماده بقيه شركت كنندگان شكست ميخوره خاطره خوبي به جا نميزاره الان با دوران اوجش فاصله گرفته (بازوي سمت راستش تو عكس بالايي با چپش اصلآ متناسب نيست)

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۱۵, ۰۶:۰۲ بعد از ظهر
توي اين عكس ها كه توي حجم هستش و بدن حجم و كات خيلي فرق ميكنه . در مورد تقارن بازوي چپ و راست هم بگم كه از اول همينجوري بود . اين مربوط به ژنتيكش هستش با يك نگاه به عكس هاي قبلش اين را ميشه تشخيص داد .
اما در مورد شركت كردن و يا شركت نكردنش بايد بگم كه به نظر من بايد شركت نكنه چون اينجوري هميشه يه قهرمان ميمونه اما اگر شركت كنه خودش را خراب مي كنه . چون فكر نميكنم در كنار بزرگاني همچون كاي گرين و دكستر جكسون و .... بگذارند نفس بكشه .
و اگر جزئ 6 نفر نشه واقعا خيلي براش بد ميشه .
البته اون سالي كه دوم شد به نظرم حقش اول بود نه دوم .
و از همونجا افت روني كلمن شروع شد .

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۲-۱۵, ۰۷:۴۷ بعد از ظهر
اره. بازوهاش از همون اول اینجوری بود ولی اینجا بیشتر به چشم میاد... اصلا اون حجم سابق رو نداره..

Mohsen
۱۳۸۸-۰۲-۱۶, ۰۲:۲۵ قبل از ظهر
خودش که میگه "من كاری را انجام می دهم كه میدانم توانش را دارم. و می دانم كه می توانم بازگردم و آنرا عملی كنم"
رونی کلمن داره یک ریسک خیلی بزرگ میکنه... بنظر منم نباید شرکت کنه...ولی واقعا درک کردنش سخته که اون یک عاشق واقعی این رشته هست و این چیزا را شاید نبینه و یا براش مهم نباشه

shawn8413
۱۳۸۸-۰۵-۱۵, ۱۱:۱۵ بعد از ظهر
گزر زمان ، همه چز مشخخ ميکنه

007
۱۳۸۸-۰۵-۱۶, ۱۲:۴۲ قبل از ظهر
به نظر من نیاد خیلی بهتره
با اومدنش باز هم باعث می شه اون وجهه شکست ناپذیری خودش رو خدشه دار کنه

Capitan Black
۱۳۸۸-۰۵-۱۶, ۰۱:۱۲ قبل از ظهر
به نظر من بياد بهتره اين جوري رقابت سخت تر ميشه

exploit
۱۳۸۸-۰۵-۱۶, ۰۴:۱۶ قبل از ظهر
شركت نكنه

alec
۱۳۸۸-۰۵-۱۶, ۰۶:۱۲ بعد از ظهر
به نظر من بهتره که شرکت کنه چون برای عاشق شکست در عشق هم شیرینه.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۱۶, ۰۷:۳۹ بعد از ظهر
به نظر من بهتره که شرکت کنه چون برای عاشق شکست در عشق هم شیرینه.

واقعا حرفي كه زديد فوق العاده بود . كيف كردم . بعضي وقت ها آدم جمله هايي ميشينه كه بايد با طلا نوشته شه . :گل رز:

Gladiator
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۲:۱۸ قبل از ظهر
به نظرم اين دوره شركت كنه اما بعدش خداحافظي كنه :ناراحت: داره كم كم به قول مشهدي ها خنك ميشه:سوت: