سفارش تبلیغات

شروع به كار

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین
  1. Hessam_Vardak
    Hessam_Vardak
    واقعيت اينه كه الان سايت تبديل شده به يك محل براي پرسش و پاسخ و بيان ديدگاهها كه يك شخص تازه وارد بين حجم انبوهي از اطلاعات سردرگم مي شه، كه البته از يك فروم چيزي هم غير از اين نمي شه انتظار داشت.
    ما مي تونيم يراي هر مبحث، مثلاً مكمل ها يك تاپيك باز كنيم و در اونجا مكمل ها رو دسته بندي كنيم و توضيح بديم كه هر نوع مكمل براي چه كاري مناسب هست و مكمل هاي موجود در بازار رو كه در اون دسته بندي قرار مي گيرن معرفي كنيم.
  2. امین مشرقی
    امین مشرقی
    در نظر گرفتن چند برنامه جنرال با اهداف مختلف فکر خوبی حسام جان. در مورد تاپیک هم موافقم در صورتی که از قبل فکر ساماندهی اطلاعاته مختلف در اون تاپیک رو کرده باشیم به هر حال یه تاپیک میخوایم بزنیم و مسائل مربوط به بدنسازی بسیار زیاد هستن.
  3. Hessam_Vardak
    Hessam_Vardak
    امين جان در مورد سازماندهي اطلاعات فكري كه كردم اينه كه
    اول مديران سايت بايد اين اختيار رو به من بدن تا بتونم چند تاپيك بسته ايجاد كنم و هر زمان كه خواستم بتونم اون ها رو ويرايش كنم، مثل تاپيك ليست قيمتها.
    بعد توي تاپيك اصلي كه قرار هست به امضاهامون لينك بشه، يك سري اطلاعات كلي در مورد گروه مي نويسيم و بعد موضوعات رو مي نويسم و تاپيك مربوط به هر موضوع رو به اون لينك مي كنيم.
    به طور مثال: اگر كسي بخواد ببينه چه نوع پروتئيني براش مناسبه، بعد از اينكه وارد صفحه اصلي شد، روي تاپيك معرفي مكمل ها كليك مي كنه. توي اون تاپيك باز هم چند لينك وجود داره، مثلاً نوشته مكمل هاي مناسب براي آكتومورف ها و مكمل هاي مناسب براي آندومورف ها. اگر شخص آندومورف باشه روي لينك مورد نظر كليك مي كنه و اونجا براش توضيح مي ديم كه شما بايد از پروتئين هاي كم كربو استفاده كنيد و مكمل هايي رو كه توي اين دسته قرار مي گيرن بهش معرفي مي كنيم.
    نظرت چيه؟
  4. Yakuza6236
    Yakuza6236
    درسته باید چندین برنامه طراحی بشه . برای تیپ های مختلف مثلا کسی با این تیپ بدنی : قد 174 - وزن 54 و ... و صفر کیلومتر نمی تونه یه ماه اول اون برنامه 5 رو بزنه . به نظر من برنامه 1 واسه چنین آدمی بهتره .
    با حرف آقا ایمان هم موافقم بعضی از مبتدی ها هستن که باید درست اب بندی بشن و برنامه های سه روز درهفته که کل بدن رو پوشش میدن واسشون مناسبه . یه برنامه این طوری دارم ، یهدونه هم از آقا فرشید نزاکتی دارم که اونا رو امشب می زارم . الان وقت نداریم که درست و حسابی کار کنم (الان رو یه پروژه ی احمقانه دارم کار میکنم ) بعد از اینکه کارم تموم شد من هم با اسم گروه تاپیکهایی در مورد بدنسازی و ورزش رزمی درست می کنم .
  5. مصطفی خانی
    مصطفی خانی
    سلام
    اول بگم كه خواهش مي كنم ياكوزا جان بياد اسمه واقعيش رو بگه مثل تمام بچه ها
    دوم من هم زياد با برنامه موافق نيستم چون براي يه مبتدي خيلي زياد و طولاني است . يه برنامه 2 روزه يا 3 روزه كافيه
  6. امین مشرقی
    امین مشرقی
    کامل و عالیه حسام جان. با مدیریت سایت هماهنگ کردی خبرمون کن. در مورد قیمت مکملها هم به نظرم از لیست قیمت های همین سایت که یه تاپیک داره استفاده کنیم . به خاطر اطمینانی که به محمد و پیمان داریم این رو گفتم که یه جورایی طرف بتونه خرید مطمئن انجام بده.
  7. Yakuza6236
    Yakuza6236
    اسم واقعیه من حسینه اما همه من رو یا دکی صدا می کنن یا یاکوز (مخفف یاکوزا )
  8. امین مشرقی
    امین مشرقی
    دوستان خبری از تاپیک نشد؟ هنوز تمایلی برای راه اندازیش هست؟ مثلا" کلوپ کاربران فعاله
  9. Hessam_Vardak
    Hessam_Vardak
    امين جان اول بايد يه مقدار مطلب جمع كنيم بعد تاپيك رو راه بندازيم.
    مي خوام همه رو سورپرايز كنيم.
  10. مصطفی خانی
    مصطفی خانی
    دوستان بيان برنامه هاشون رو تو تايپيك جديد بدن ديگه اي بابا
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 61
صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین