سفارش تبلیغات

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6 به 10 از 22

موضوع: گزارش تصویری/ اولین ثبت نام کنندگان انتخابات ریاست جمهوری

عضو حرفه ای آقا تختی آواتار ها
    حالت من
    Sepasgozar
    11,592 بار در 2,813 پست
      از ایشان تشکر شده است

ابراز احساسات به داغ ترین سوژه تصویری اولین روز ثبت نام انتخابات

خرید,ارسال و تحویل مکمل های ورزشی از سایت Bodybuilding.com

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از آقا تختی عزیز تشکر کرده اند:

حالت من
    Sepasgozar
    11,592 بار در 2,813 پست
      از ایشان تشکر شده است

علی نصیری داوطلب همه انتخابات کشور با شعار نوکر ملت ایران

هدف: اولویت ارتباط دوستانه با همه کشورها و آزادی استفاده از کراوات در هیئت دولت

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از آقا تختی عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال tavakkol23 آواتار ها
    1,127 بار در 222 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض حاشيه‌های خواندنی ثبت‌نام انتخابات دهم

حاشيه‌های خواندنی ثبت‌نام انتخابات دهم

مدعيان رياست جمهوری چه می‌گويند؟

كامران دانشجو رئيس ستاد انتخابات كشور بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار ثبت نام كنندگان انتخابات رياست جمهوري دهم گفت: تا ساعت 15 و 30 دقيقه امروز تعداد افرادي كه براي انتخابات رياست جمهوري دهم ثبت نام كردند 50 نفر بود كه از اين تعداد 46 نفر مرد و 4 نفر زن بودند.

به گزارش خبرگزاري ها، دانشجو گفت: درميان افراد ثبت نام كننده 7 نفر داراي مدرك دكتري، 8 نفر داراي مدرك كارشناسي ارشد، 13 نفر داراي مدرك كارشناسي، 5 نفر فوق ديپلم و 7 نفر داراي مدرك ديپلم هستند البته بايد بگويم كه تائيد صحت مدارك آنها بر عهده ما نبود و بر اساس اظهار نظر خود آنها بوده است.
    وي با اشاره به شغل افراد ثبت نام كننده نيز گفت: شغل افرادي كه در انتخابات ثبت نام كردند عبارتند از دندان پزشك، مدير عامل، كارشناس، پژوهشگر، فرهنگي، بازنشسته، كارمند، شغل آزاد و راننده تريلي است.
    نگاهي به وعده ها و گفته هاي برخي از نامزدان رياست جمهوري در نخستين روز ثبت نام:

در شوراي شهر 3698 راي آوردم
    پيام احمدي كاشاني 31 ساله از تهران، دليل اصلي حضور در ستاد انتخابات كشور براي كانديداتوري را رسيدن موج بحران بزرگ اقتصادي جهان به مرزهاي ايران عنوان كرد و گفت: بايد براي مقابله با تبعات گسترده مشكلات اقتصادي ناشي از بحران تيم بزرگ اقتصادي با برنامه‌هاي كارشناسي حاكم شود.
    وي با بيان اينكه حضورم در عرصه انتخابات در برابر بزرگان كشور تاثيري ندارد، افزود: هر ايراني حق دارد خودش را براي رياست جمهوري كانديدا كند و با توجه به گذشته خود كه كانديداي دور قبل شوراي شهر تهران با 3 هزار و 698 راي بودم، براي انتخابات رياست جمهوري نيز به ميدان آمدم و مجموعه‌اي از دوستان همكارم قرار است مرا در اين دور از انتخابات همراهي كند.

وي شعار انتخاباتي خود را نيز "ايران آباد " عنوان كرد.

اگر احمدي نژاد نامزد شود به نفع او كنار مي روم
    محسن هادي نجف‌آبادي به عنوان اولين ثبت‌نام كننده انتخابات رياست جمهوري دهم پس از طي مراحل ثبت نام خود و ارائه مدارك لازم، در جمع خبرنگاران گفت:بنده با دولت نهم و تيم دولت نهم، كابينه‌ام را تشكيل خواهم داد و راه احمدي‌نژاد را در اداره كشور ادامه خواهم داد.
    هادي نجف‌آبادي با اشاره به برنامه‌هاي خود گفت:‌عدالت محوري، حمايت از روحانيت، تقويت اركان نظام، توجه به امنيت كشور و مبارزه با افراطي‌گري از جمله برنامه‌هاي من است چرا كه افراطي‌گري لطمه‌هاي زيادي را به كشور زده است و اگر من رئيس‌جمهور شوم هرگز به دولت هشت ساله دوم خرداد برنمي‌گرديم چرا كه در آن زمان انحرافاتي زيادي داشتيم.
    وي همچنين ادامه داد: ‌اولين كار من تشكيل عدالتخانه در كشور است چراكه درخت تنومند نظام با ظلم و فساد آسيب مي‌بيند و هر كسي كه در اين كشور به او ظلم شده است را به اين عدالتخانه‌ها دعوت مي كنند و مذاكراتي با قوه قضائيه خواهم داشت تا ظلم از بين برد .
    اين حقوقدان در خصوص برنامه‌اش نسبت به مساله هسته‌اي گفت: مسئله هسته‌اي را با جديت دنبال مي‌كنم و براي مذاكره با آمريكا هرگز عجله نخواهم كرد چراكه آمريكا بايد به خاطر ظلم‌هايي كه به ايران كرده پاسخگو باشد.
    هادي نجف‌آبادي با اشاره به شعار خود در انتخابات رياست جمهوري دهم گفت:‌ عدالت‌محوري، ظلم‌ستيزي، مردم‌داري و محبت به مردم از مهم‌ترين شعارهاي من در انتخابات است.
    وي در خصوص ميزان راي‌آوريش در انتخابات گفت: در حال حاضر نظر دقيقي در خصوص ميزان راي‌ام ندارم اما اميدوارم راي من صد درصد باشد.
    اين حقوقدان با اشاره به مهم‌ترين رقيبان خود گفت: بنده بزرگترين رقيب خود را دوم خردادي‌ها مي‌دانم.
    اولين ثبت‌نام كننده رياست جمهوري دهم با اشاره به حضور احمدي‌نژاد در انتخابات گفت: ‌اگر احمدي‌نژاد در انتخابات حضور پيدا كند بنده به نفع ايشان كناره‌گيري خواهم كرد.
    محسن هادي نجف‌آبادي كه داراي ليسانس حقوق است از جمله مهمترين سمت‌هاي گذشته خود را مشاور استاندار سيستان و بلوجستان، معاون فرماندار ملاير و مدير سازمان اتكا اعلام كرد.

برج ايفل را در انگلستان ديده‌ام
    محسن يگانه‌فر يكي از داوطلبين دهمين دوره رياست جمهوري كه در ابتدا خود را ليسانس مديريت صنعتي و پس از آن دكتراي پزشكي و جراح داخلي معرفي كرد، در جمع خبرنگاران گفت: سال 1349 براي دريافت دكتراي پزشكي وارد دانشگاه شدم و در سال 1381 درس خود را به پايان رساندم و هم اكنون به همراه يك پزشك ديگر و با كمك يكديگر، كار نوشتن نسخه‌ها را براي مردم را انجام مي‌دهيم.
    وي ادامه داد: به كشورهاي مختلفي سفر كرده‌ام و برج ايفل را در انگلستان از نزديك ديده‌ام!
    يگانه‌فر افزود: در قالب ائتلاف بزرگي كه با احمدي‌نژاد تشكيل داده‌ايم هر وزارتخانه و حتي جايگاه رئيس‌جمهوري را با 2 نفر اداره مي‌كنيم و من دست‌هاي نامرئي انتخابات رياست جمهوري خواهم بود.
    اين داوطلب كانديداتوري دهمين دوره انتخابات نيز بيان داشت: براي توسعه كشور 16 محور در نظر گرفته‌ام كه با كمك دوست خود كه با هم نسخه مي‌پيچيم، آنها را به تدريج اعلام مي‌كنم.

مبتكر گفتگوي تمدن‌ها بودم
    عباس غفاري يكي ديگراز داوطلبين دهمين دوره رياست جمهوري كه خود را دكتر در جمع خبرنگاران معرفي كرد، با بيان اينكه 2 هيئت دولت تشكيل مي‌دهم، اظهار داشت: در تشكيل دولت از انجمن جوانان كشور و انجمن صنفي دانشجويان بهره مي‌برم و معتقدم بايد رابطه با آمريكا و اسرائيل را بر حسب زمان و مكان پيش برد.
    وي اظهار داشت: حزب من حزب عشق است و كليات سخنان خود را در سازمان ملل خواهم گفت و بايد گفت كه ايده گفتگوي تمدن‌ها از من بود و من آن را به اسم هنر و تكنولوژي در قالب اختراعي به ثبت رساندم.
    اين داوطلب انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري تاكيد كرد: هيچكدام از وزراي من براي مردم شناخته شده نيستند، اما همه آنها دكترا و فوق دكتراي تخصصي دارند و بايد مردم براي ساخته شدن كشور كمك كنند.
    وي در حالي كه بر ضرورت اهميت به توليد داخلي تاكيد مي‌كرد با سوال خبرنگاري مواجه شد كه از وي پرسيد؛ چرا عليرغم اين همه شعار، كت و شلوار شما خارجي است، كه وي پاسخ داد: بايد اين مسائل را كنار گذاشت. از كجا معلوم كه اين لباس‌هاي من ايراني نباشد و مارك چيني به آنها زده نشده باشد؟! من در عمل به توليد داخلي اهميت مي‌دهم.
    وي گفت: به هيچ كس قول پرداخت 100 يا 200 هزار تومان را نمي‌دهم اما حقوق يك كارمند نبايد زير 800 هزار تومان و حقوق مديران زير 2/1 ميليون تومان باشد.
    اين فرد با اشاره به اينكه من در سازمان برنامه و بودجه، مشاور فرهنگي و هنري آقاي خاتمي بودم، افزود: همين داستان يوسف و زليخا را به سبك امروزي آن در 3 هزار و 460 صفحه نوشتم و به سيما فيلم دادم و بعد از چند ماه ديگر ديدم به دست كسي ديگر افتاد.

چاه‌هاي نفت را پلمب مي‌كنم
    بهجت رضايي سومين زني بود كه امروز سه‌شنبه براي داوطلبي كانديداتوري براي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در ستاد انتخابات كشور حاضر شد و اقدام به ثبت نام كرد.
    وي در جمع خبرنگاران به سوالات رسانه‌هاي داخلي با زبان فارسي و به سوال خبرنگاران خارجي نيز به زبان انگليسي پاسخ مي‌داد.
    رضايي كه به بيان خود داراي مدرك فوق ليسانس جامعه شناسي از دانشگاه سواز لندن است، گفت: من با توجه به رشته كاري و تحقيقاتي گسترده اي كه در زمينه تاريخ روابط ميان ايران و انگلستان داشتم، متوجه شدم كه بزرگترين مشكل كشور بيكاري، نبود مسكن و گراني است و عامل بخش بزرگي از مشكلات در كشور ما دشمنان اين كشور بودند.
    رضايي گفت: اسرائيل بايد منحل شود و مردم بيكار و بي عار آمريكا و اسرائيل كه به مردم فلسطين ظلم مي‌كنند و به زور وارد سرزمين‌هاي اين مردم شده اند، از اين كشور بروند.
    وي در خصوص اوباما و سياست هاي وي براي جهان گفت: رئيس جمهور جديد آمريكا سخنران خوبي است ولي تنها يك مترسك است و با توجه به اينكه در روابط بين المللي هيچ قاعده و اصولي وجود ندارد. آمريكا مداوم نقش يك زورگو را در سياست‌هاي جهاني بازي كرده است. البته سياه پوست‌ها مديران خوبي هستند و سخنراني‌هاي خوبي مي‌كنند اما بايد مراقب اوباما بود.
    داوطلب كانديداتوري داوطلب دهمين دوره رياست جمهوري با بيان اينكه با ميرحسين موسوي، خاتمي و كروبي هيچ نقطه مشتركي ندارد، افزود: اگر به جايگاه رئيس جمهوري برسم، خاتمي را به جرم جاسوسي دستگير مي‌كنم.
    وي ادامه داد: همه بايد داراي كار شوند و حقوق بگير و سياست‌مان را به سمت كاهش ميزان صدور نفت به پيش ببريم و درب چاههاي نفت را پلمپ كنيم و به همان شيوه كه در گذشته كه نفت كشف نشده بود، كشور را اداره كنيم.
    رضايي در خصوص جايگاه خانم‌ها در كابينه نيز گفت: از خانم‌ها كساني را نمي‌شناسم و بايد خانم هاي كاردان و قابل، خودشان را به من نشان دهند و در صورت پيروزي در انتخابات از آنها استفاده كنم.

همه خانم‌ها ثبت‌نام كنند
    آلينا ساكي بانوي 37 ساله خرم‌آبادي در جمع خبرنگاران پس از ثبت‌نام براي اعلام كانديداتوري اظهار داشت: من كارشناس مامايي و داراي مدرك دكتراي روان‌شناسي هستم و با اعتماد به نفس به ميدان آمده‌ام و معتقدم كه خانم‌ها نبايد خودشان را دست كم بگيرند و بايد با قدرت در عرصه‌هاي سياسي و اجتماعي حضور يابند.
    وي تاكيد كرد: بايد بصورت مساوي به همه اقشار در جامعه نگاه شود و با برداشتن كنكور از سر راه جوانان، در شور و نشاط عمومي تحول ايجاد كرد.
    اين بانوي خرم آبادي با بيان اينكه اگرچه مي دانم از سوي شوراي نگهبان رد صلاحيت مي‌شوم، اما با اعتماد به نفس به ميدان آمدم و معتقدم هر خانم ايراني كه در خود مي‌بيند بايد براي ثبت‌نام اقدام كند.

براي اعتراض ثبت نام كرده ام
    امين نورا جوان 23 ساله‌اي كه با ظاهري آراسته براي ثبت‌نام در انتخابات رياست‌جمهوري دهم در ستاد انتخابات كشور در وزارت كشور حاضر شده بود، پس از تكميل فرمها و ارائه مدارك لازم در جمع خبرنگاران با معرفي خود گفت: من اهل زابل و فارغ‌التحصيل مهندسي برق از دانشگاه آزاد اسلامي تهران مركز هستم.
    وي با اشاره به اهداف خود براي ثبت نام در انتخابات گفت: در اعتراض به نحوه ثبت‌نام افراد در انتخابات ثبت‌نام كرده‌ام و حتي قصد كانديداتوري و تاييد صلاحيت ندارم و تنها هدف من بالا بردن آمار ثبت‌نام كنندگان انتخابات است تا براي اين شرايط كه هر فردي با هر شرايطي ثبت‌نام مي‌كند، تصميمي گرفته شود.
    اين جوان 23 ساله كه انتخابات رياست‌جمهوري نهم نيز ثبت‌نام كرده اما رد صلاحيت شده بود، با اشاره به يكي ديگر از اهداف خود براي ثبت‌نام در انتخابات گفت: از بين‌بردن بروكراسي اداري يكي ديگر از اهداف من است چرا كه اين بروكراسي در ادارات مردم را اذيت مي‌كند.
    وي با بيان اينكه من مطمئن هستم تأييد صلاحيت نمي‌شوم، گفت: تنها حضور من براي اعتراض به نبود يك قانون مشخص براي ثبت‌نام كانديداها است.
    امير نورا در پايان با اشاره به اولين كاري كه پس از رئيس‌جمهوري شدن انجام مي‌دهد، گفت: مانند ديگر كانديداها اول از مردم تشكر مي‌كنم.

نوكر مردم هستم
    علي اكبر نصيري يكي از داوطلبان انتخابات رياست جمهوري دهم كه با لباسي سفيد رنگ كه بر روي آن پرچم ايران و شعارهايي با مضمون "نوكر ملت هستم "، نامزد انتخابات رياست جمهوري و نام فاميلي خود را نوشته بود، پس از ثبت نام و ارائه مدارك خود به ستاد انتخابات كشور، در جمع خبرنگاران گفت: زحمت كشيده و در سياه‌چال هاي شاه زنداني بوده است.
    وي در اواسط صحبت‌هاي خود جملاتي را به زبان انگليسي به خبرنگاران مي‌گفت.
    اين داوطلب انتخابات رياست جمهوري كه شغل خود را تدريس خصوصي زبان فارسي اعلام كرد، اظهار داشت: من كانديدا شدم تا كشور را از دست غرب نجات دهم و هيچكس را رقيب خود نمي‌دانم و اگر انتخاب شوم 24 ساعته براي مردم كار خواهم كرد.
    نصيري گفت:‌ بايد افكار فرعون نابود شود و من نوكر مردم هستم و اين لباسي كه به تن دارم لباس رزم ملت ايران است.
    اين داوطلب انتخابات رياست جمهوري در پاسخ به سوال خبرنگاران در پاسخ به سوالشان گفت: سوالات خود را به من كتبي بدهيد تا من به آنها بعدا پاسخ بدهم.

وي در خصوص حضور زنان در كابينه‌اش گفت: من خدمتگزار زنان عزيزي هستم كه در جامعه زحمت مي‌كشند.
    اين داوطلب انتخابات رياست جمهوري دهم با اشاره به تعيين وزرايش و اصرار خبرنگاران براي نام بردن اسامي آنها گفت: من تنها وزرايم را به مجلس معرفي مي‌كنم.
    بر روي لباس اين پيرمرد جملاتي همچون نوكر ملت، كانديداي انتخابات رياست جمهوري دهم و همچنين فاميلي خود (نصيري) نوشته شده بود و يك سربند سفيد با جملاتي سبزرنگ وجود داشت و اين ظاهر وي در ابتداي ورود به ستاد انتخابات، توجه خبرنگاران رسانه‌هاي داخلي و خارجي را به خود جلب كرده بود، بطوري كه خبرنگاران پس از ورود وي به ستاد انتخابات كشور در محل خروج داوطلبان تجمع كرده بودند تا با وي مصاحبه كنند.
    عشق رفیق بازی
    يك شعار قديمي: «به نام خدا، وطن، ناموس و... بچه محل!»

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از tavakkol23 عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال tavakkol23 آواتار ها
    1,127 بار در 222 پست
      از ایشان تشکر شده است

دوستان شما هم اگر دارای سوع سابقه فقط نباشید می توانید شرکت کنید و جالب بدانید اگر قبول شوید و رد نکنند تان , می توانید پول زیادی بابت تبلیغات ریاست جمهوری تان بگیرید و لازم نیست دیگر پول را برگردانید . قابل توجه بیکاران
    عشق رفیق بازی
    يك شعار قديمي: «به نام خدا، وطن، ناموس و... بچه محل!»

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از tavakkol23 عزیز تشکر کرده اند:

حالت من
    Sepasgozar
    11,592 بار در 2,813 پست
      از ایشان تشکر شده است

10. یک کاربر برای این پست سودمند از آقا تختی عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین