سفارش تبلیغات

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19

موضوع: من دیگه اعصاب ندارم یکی کمک...........

عضو جدید
    92 بار در 28 پست
      از ایشان تشکر شده است

سلام .1سری از مربیها هستند که مدتی از ورزش(از لحاظ فیزیکی) دور بودن و1سری دیگه تازه از رجیم (بعضی از حروف هارو نمیتونم تایپ کنم) مسابقاتی بیرون ومدن و پرخری کردن معدشون پر شده وفشار اورده به شکمشون وشکمشون امده بیرون ولی تا مدتها قبل از اینکه برن تو رجیم هجم کات شکمشونو دارن . و 1سری دیگه از مربیها توی رجیم هجم هستن .بخاطر همینه که شکمشون امده بیرون ولی من سعی میکنم به ظاهراشخاص رو ملاک قرار ندم (هیچ وقت یکی که بدنش عالی و مقامهای زیادی هم اورده دلیل نمیشه که یک مربی خوبی هم باشه) خلاصه من فکر میکنم مربیهای که توی این سایت هستن علم بالای دارن وبا این پستی که شما گزاشتین وسواس بیشتری روی بدن شما کار میکنن که شمارو به هدفتون برسونن.ولی اگر شیرازی و (علی عاطفی شهرک گلستان باشگاه ایران)(مجید اسمایل بیگی پشت زندان کریمخان زند باشگاه ارگ )و.. من باهاشون از نزدیک درارتباط بودم علمشون به روزه وشاگردانی که بدن استانداردی دارن .مربیهای زیادی هستن در کشور که کارشون خوبه .بچهای سایتم کارشون فکر کنم بد نباشه

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از aliii عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال mahmoud آواتار ها
    حالت من
    Ashegh
    2,241 بار در 432 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط trv460e نمایش پست ها
    خواهش میکنم ببخشید بخاطر این موضوعی که زدن
    ولی خدایی دیگه اعصاب ندارم از دست این مربیای مسخره که همشون فقط هیکل گنده کردن و هیچی هالیشون نیست
    البته جسارت نشه .......

منم نمیدونم یکی این جا پیدا میشه که کمک کنه یا نه....

من سینا هستم از تهران البته همیشه تهران نیستم شیراز و ساری و مشهد بخاطر دانشگاه و ... در حال رفت و آمدم

تویه همه این شهر ها هم مربی بدن سازی گرفتم ولی همشون به نظر من هیچی بارشوون نیست فقط میخوان ادم رو این شکلی کنن من نمیخوان این شکلی بشم

بابا جون من یه برنامه یا یه مکمل یه چیزی میخوام که فقط هیکلم رو فرم باشه خطی بشه کافیه همین

قدم 179 هست وزنم هم 67 بدنم هم به قول مربیام بی جنبست وقتی کار میکنم خدایی خیلی و فرم میاد و خوش استیل میشه ولی تا ولش میکنم همش آب میشه

الان فقط یکی بیاد بگه من که میخوام تازه کار کنم باید از چه مکملی استفاده کنم؟
    همین..................

این سایت به این بزرگی یعنی کسی پیدا میشه این مشکل کوچیک رو بتونه حل کنه یا نه؟

راسی یه سوال دیگه بس که مربی داشتم خودم نیمیدونم الان که برم تویه باشگاه باید معمولا چه حرکاتی رو کار کنم اصلا واسه گرم کردن از چی شروع کنم بعدش وقتی که میخوام برم دیگه آخرش چه حرکاتی رو باید بزنم؟

یکی بگه من باید چکار کنم از دسته این مربیای گنده که فقط همشون شبیه هالک هستن.... فقط هم تو کفه این فیلمایی که باشگاه میزاره هستن که کی میشه سبیه اونا بشن هی کار میکنن هی کار میکنن بیشتر شبیه با هالک میشن تا یه اددم حسابی

در آخر به مربیای درست و حسابی جسارت نشه یه وقت خوب چکار کنم من فقط از ایناشو دیدم تا حالا

منتظرم

شما بايد بياي زير نظر قهرمان 55 كيلو كشور كه بياي رو فورمخوب خارج از شوخي بهت ميگم 1.هميشه اعصاب داشته باش مهمه تو بدنسازي 2.كرايتين گلوتامين بگير با يه پودر مهم تر اين كه وزنت كمه غذا حداقل 6 وعده كه از مكملم مهمتره بدم واسه گرم كردن شما ميخواي مثلا پرس سينه بزني 2 تا 30 تا سبك بزن گرم شي به همين راحتي ميبيني توضيح دادن تو چند خط اما عمل كردنش از شماس كه بايد تلاش كني واسش
    ویرایش توسط mahmoud : ۱۳۸۸-۰۶-۱۳ در ساعت ۰۹:۴۸ بعد از ظهر

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از mahmoud عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته navid_a آواتار ها
    حالت من
    Khoonsard
    2,992 بار در 606 پست
      از ایشان تشکر شده است

در ضمن در كنار اين كارها تمريناته ايروبيك و هوازيرو فراموش نكن

6. یک کاربر برای این پست سودمند از navid_a عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته Hessam_Vardak آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    3,215 بار در 619 پست
      از ایشان تشکر شده است

دوست عزيز
    بهتر بود به جاي من اعصاب ندارم، مي نوشتي من مي خوام ياد بگيرم.
    من خودم از سال 76 تا الان زير نظر مربياني مثل سعيد ارباب شيراني قهرمان پاورليفتينگ اصفهان، مهدي فاطمي قهرمان پاورليفتينگ كشور و آسيا و عليرضا نيسي قهرمان پرورش اندام خوزستان كار كردم(البته نه به طور ممتد). اما وقتي عضو اين سايت شدم و ديدم تمام اعضاء و به خصوص مديران سايت اطلاعاتشون رو به چه خوبي در اختيار ديگران مي زارن، واقعاً لذت بردم و مثل كسي كه تازه شروع كرده توي بحث ها شركت مي كنم تا بيشتر ياد بگيرم. چراكه اين ورزش در واقع يك علمه، علمي كه گاهي وقت ها از پزشكي هم جلو ميزنه!

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از Hessam_Vardak عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234