سفارش تبلیغات

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6 به 10 از 14

موضوع: مرگ در اثر مصرف کراتین

عضو جدید
    25 بار در 11 پست
      از ایشان تشکر شده است

برادر من از چيزي كه درست و حسابي اطلاع نداري ننويس. يكي مياد ميبينه فكر ميكنه ما معتاد و عملييم.

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از a.amir عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال mahmoud آواتار ها
    حالت من
    Ashegh
    2,241 بار در 432 پست
      از ایشان تشکر شده است

احتمالا اور دوز شده مثلا روزي 10000 گرم خورده

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از mahmoud عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    303 بار در 117 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط anius نمایش پست ها
    از کی تا حالا کراتین دارو شده ؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگه واقعآ با کراتین مرده ***ش اصل نبوده از همین افلاطونا بوده حتمآ
    آره خودمم همین فکرو کردم حتما ***ش اصل نبوده

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoud نمایش پست ها
    احتمالا اور دوز شده مثلا روزي 10000 گرم خورده
    آره خودش به من گفت روزی888 تن مصرف می کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

نقل قول نوشته اصلی توسط a.amir نمایش پست ها
    برادر من از چيزي كه درست و حسابي اطلاع نداري ننويس. يكي مياد ميبينه فكر ميكنه ما معتاد و عملييم.
    خدا نکنه معتاد چیه من خودمم مصرف شما مصرف می کنم احتمالا این یارو زیادی ماست بوده که مرده خدا رحمتش کنه لطفا براش یه صلوات بدید!

نقل قول نوشته اصلی توسط a.amir نمایش پست ها
    خدا نکنه معتاد چیه من خودمم مثل شما مصرف می کنم احتمالا این یارو زیادی ماست بوده که مرده خدا رحمتش کنه لطفا براش یه صلوات بدید!

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushmuscle نمایش پست ها
    خیلی از انستیتوهای قدرتمند جهان سالهاست که دارن روی کراتین تحقیقات انجام میدن و طبق آخرین تحقیقات کراتین واسه عضلات قلب خیلی هم مفیده.....حتی مجلات به روز تغذیه هم به فوائد زیاد کراتین اشاره کردند..............شما نباید بدون داشتن اطلاع دقیق کراتین رو مقصر بدونی
    درسته من که اگه 10000 نفرم به من بگه کراتین می کشه باور نمی کنم چون کراتین یه مکمله یا احتمالا یارو روزی20 کیلو کراتین مصرف می کرده که جنازه شده!!!!

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

اين آقا نه ماست بوده و نه هيچ .
    يكي از هدف هايي كه مجامع خبري دارن سركوب اين ورزش و ورزش هايي همچون بوكس و .... هستش .
    اما بيشتر از همه اين ورزش . شما اگر هيكلت خوب باشه بري دكتر بگي سرما خوردم ميگه از مصرف استروئيده حتي اگر ندوني اصلا استروئيد چيه .
    مكمل يعني بي ضرر . بدون عارضه . فرق مكمل ها با دارو ها همينه . تنها چيزي كه توي خوردن كراتين توصيه ميشه اينه كه با آب فراوان مصرف بشه تا باعث رسوب توي كليه ها نشه . اما حتي اگر آب هم نخوريد مردن در كار نيست .
    اين اخبار دروغ را اگر يك آدم عادي توي خيابون بزنه غم انگيز نيست . ميگيم اطلاعات نداره اما شما چرا ؟؟؟
    دوست عزيز شما اگر آب خوردن هم زياد از حد بنت بخوري ميتركي و در نهايت خواهيد مرد . البته خدايي نكرده زبونم لال .
    اما اين دكتر هاي ايراني ديگه شورش را دراوردن .
    خودشون هزاران روش غير علمي مثل آب درماني تجويز ميكنند و ..... .
    چند وقت پيش يه خانمي زنگ زد و گفت آب درماني كرده و وزنش اومده پايين اما موهاي سرش مشت مشت ميريزه . گفتم آب درماني را كدوم احمقي به شما توصيه كرده ؟ گفت دكتر . داشت گريم ميگرفت كه چرا بايد انقدر سواد دكتر هاي ما . اونهم متخصص هاي تغذيه پايين باشه .
    سريعا بهشون گفتم كه اون رژيم مسخره را قطع كنند و به جاي اون رژيم رژيم درست و حسابي كم كربوهيدرات و كم چربي با پروتئين بالا به ايشون تجويز كردم . الان 3 ماه از اون قضيه ميگذره و خدا را شكر روز به روز راضي تر هستن ايشون .
    البته من تا به حال ايشون را نديدم . اما طبق گفته هاي خودشون توي اين 3 ماه 16 كيلو وزن كم كردن .
    اما متاسفانه موهايي كه ريخت و كم پشت شد ديگه برنگشت . كه كار آقاي دكتر جون بود .
    شخص ديگري را ميشناختم كه رفته بود پيش دكتر تغذيه براي چاق شدن . دكتر به ايشون ازين وي هاي ايراني كه به لعنت يابو هم نمي ارزد تجويز كرده بود و در كنارش سيپروهپتادين و داروي مرگ بار دگزامتاون كه كورتون هستش و هزاران عوارض داره .
    جالبه بدونيد بابت اين چند قلم 300000 تومان ازين آدم بدبخت پول گرفته بود . اين آقا توي يك ماه 12 كيلو وزن اضافه كرده بود و خوشحال . اما پايان بازي خوش است . پس از قطع مصرف دارو و مكمل مذخرف پويان وزن اين اقا از روي 85 اومد به 76 كيلوگرم . اين هستش علم آقايان دكتر مملكت ما .
    اونوقت ميان از كراتيني كه دكتر ها و متخصصان آمريكايي روز به روز روش تحقيق ميكنند و تا به حال عارضه اي ازش پيدا نكردن ايراد ميگيرن و صحبت ميكنن .
    شما عاقل باشيد .

7. 5 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال چنگیز آواتار ها
    حالت من
    Khaste
    349 بار در 100 پست
      از ایشان تشکر شده است

اگه حقیقت داشته باشه از خوردن کراتین مرده همون بهتر که مرد

9. 2 کاربر برای این پست سودمند از چنگیز عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین