سفارش تبلیغات

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19

موضوع: شكست عشقی

عضو پیشرفته *f* آواتار ها
    حالت من
    Bitafavot
    4,546 بار در 997 پست
      از ایشان تشکر شده است

ممنون
    يه سوال ديگه !‌
    دوس دارين سنتي ازدواج كنين يا نه ؟؟‌به نظرتون كدوم بهتره ؟اونايی كه ازدواج كردنم لطفا بگن ؟

دنیای این روزای من هم قد تنپوشم شده
    اینقدر دورم از تو که دنیا فراموشم شده
    دنیای این روزای من درگیر تنهایی شده
    تنها مدارا می کنیم دنیا عجب جایی شده

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از *f* عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته Hessam_Vardak آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    3,215 بار در 619 پست
      از ایشان تشکر شده است

نه كاملاً سنتي خوبه نه كاملاً مدرن، چون توي ازدواج هاي سنتي دختر و پسر تا قبل از ازدواج نمي تونن شناخت خوبي از هم پيدا كنند و در ازدواج هاي مدرن هم معمولاً خانواده ها موضع گيري مي كنند. بهتره كه دختر و پسر اول شناخت خوبي از هم پيدا كنند و زماني كه از انتخابشون اطمينان پيدا كردن، خانواده ها رو در جريان قرار بدن و ادامه كار رو به اونها بسپارن.

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از Hessam_Vardak عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

به نظر من زمان ازدواج سنتي ديگه به پايان رسيده . البته اين كه ميگم در مورد همه صدق نميكنه .
    اينم كه ميگي سنتي بهتره يا مدرن بازم بستگي به خودت داره و خانواده .
    مثلا خود من طرفدار پر و پا قرص ازدواج مدرن هستم . البته نه به اين شكلي كه الان توي جامعه پيش اومده ها .
    الان دختر ها چشماشون رو ميبندن و تصميم ميگيرن . فقط به خاطر عشق (كه اصلا مفهوم عشق رو خيلي هاشون نميدونن )
    عشق بدون منطق مثل رها كردن كوري تو يه دشت زيبا ميمونه . درسته اون دشت زيبا و قشنگه اما اگر كسي دست اين آدم كور رو نگيره ممكنه بيوفته توي يه چاله و .......... . يا هزاران بلاي ديگه ممكنه توي همون دشت زيبا سرش بياد .
    در مورد ازدواج مدرن هم بگم من خودم از سبك مدرن استفاده كردم و واقعا راضي هستم اما كساني را هم سراغ دارم كه مثل جريان همون كوره از مدرن استفاده كردن و بدبخت شدن . بايد چشمت باز باشه چه توي ازدواج مدرن و چه سنتي .
    اينجور نباشه كه هر كس پدر و مادر گفتن بدون هيچ تمايلي بري و بگيري . بايد حداقل يه ذره علاقه وجود داشته باشه .
    در مورد اين كه علاقه بعد از ازدواج به وجود مياد اصلا موافق نيستم . علاقه بايد قبل از ازدواج هم يه مقدار باشه . البته همونطور كه گفتم آدم ها و فرهنگشون با هم فرق ميكنه .
    اما يه چيز رو بزار بهت بگم اگر خانوادت با ازدواج مدرن مخالفت كرد بدون هيچ بحثي تو هم قبول كن چون زندگيت رو همين خانواده به خاطر نظر غلطشون نابود خواهند كرد . اما اگر بهت سنتي هم پيشنهاد كردن و تمايلي به طرف نداشتي قبول نكن .
    خود من كه اعتقاد داشتم بايد طرفم را بشناسم از همه لحاظ اخلاقي و فكري و مناسب با معيار هام و الانم به انتخابم افتخار ميكنم و خودم رو برنده ميدونم چون انقدر شناخته بودمش و ميدونستم با زندگي ورزشيم كنار مياد . البته اين يه نمونشه . هر هفته ميرم خونه مادر خانومم و غذاي رژيمي جلوم ميزارن چون دركم ميكنن و اگر من كه عاشق ورزشم هستم سنتي ازدواج ميكردم بايد قيد مسابقات را ميزدم . شايدم كلا ورزش . اما چون يك سال با هم دوست بوديم همه اين مسائل بين ما حل شده بود و در موردش با هم صحبت كرده بوديم .
    ازدواج لباس نيست كه اگر كس ديگه برات انتخاب كرد خياليت نباشه و بگي ميپوشم نهايتش يه مدته دبگه ميندازمش دور.
    ازدواج يك عمر زندگي هست و به نظر من قبل از ازدواج بايد به تفاهم رسيد نه بعد از ازدواج تازه ببيني يه جاي كار ميلنگه .

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته *f* آواتار ها
    حالت من
    Bitafavot
    4,546 بار در 997 پست
      از ایشان تشکر شده است

ممنون حتما خانم خوبی دارين چون شرايط يه ورزشكارو درك كرده و تحمل كرده ولی‌خيليها نميتونن

دنیای این روزای من هم قد تنپوشم شده
    اینقدر دورم از تو که دنیا فراموشم شده
    دنیای این روزای من درگیر تنهایی شده
    تنها مدارا می کنیم دنیا عجب جایی شده

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از *f* عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234