سفارش تبلیغات

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 19

موضوع: شكست عشقی

عضو فعال mahdij آواتار ها
    حالت من
    Khoonsard
    1,322 بار در 275 پست
      از ایشان تشکر شده است

امان از خانوما که اینجا هم دست هز سر ما برنمیدارن
    لیلی خانوم ! خواهر من, اشتباهی رو که اغلب دخترا می کنند شما نکن. اینکه اکثرشون می بینن پسره بدرد نخوره, جلوی دختره سیگار و... می کشه, تو حرفاش معلمومه که رابطه اش با خانوادش مزخرفه، احتمالا یا دانشجو الکیه ( به زور و خرج پدر و مادر باز هم مشروط میشه) یا جزو اراذله یا با 25 سال سن هنوز عرضه کار نداره و جیره خور پدر ومادرشه و والدینشم به خاطر همین مسئله کلیه اختیاراتو از اون سلب می کنن ولی باز دختره فکر می کنه که نه من اینو عوضش می کنم , الهه عشق به یاری من می شتابه دور از جون چرا فلانی نامزد یا... داشته باشه من نداشته باشم مگه من چمه؟! تو این دوره هم همه پسرا میدونن با سر و زبون و دوست دارم های الکی میشه مخ دخترا ( نه همشون و با احترام به تمامی نسوان عزیز) رو زد. یه قسمت اقا پیمان درست کرده که آیا این یک مرد هست و راجع به پسرای سوسول صحبت میشه به نظرمن این پسرا که شاید به قول جوونا خیلی از دخترا براشون بمیرن باعث خیلی از این به قول شما شکست های عشقی اند . خیلی از دخترای اینجوری هم دارین که با عرض معذرت دنبال قر و فر هستند وخیلی از پسرا را بدبخت می کنن.
    همیشه تو همه حال به خودت اعتماد به نفس داشته باش ! به خدا من یه دخترایی رو تو زندگی و فامیل دیدم که قسم میخوردم هرگز کسی با اینها ازدواج نمی کنه ولی مهندس و دکتر اونا روگرفته وبرو وزندگی هاشونو ببین! گول همچین شیاد ها رو نخور که وقتی به رفیقاشو میرسن حرفای عشقولانه بین شما را میگن و می خندن ! اگه هم واقعا دوست داشته باشه و واسه زندگی بخوادت امتحانش کن ! عشق یک دختر اگه واقعی باشه خودش دنبالش می یاد.
    نکته آخر: 100 درصد دخترا بلا استثنا به حرف بیشتر از عمل اعتماد می کنن این رو حالا که متاهل ام یاد گرفته ام . مثلا هی براشون استدلال می کنی که ازاین کار و این کار همچین نتیجه ای برداشت میشه ولی باز میگه نه خودش گفته فلان بعد از چند روز که حرف مرده ثابت شد میگه تو راست می گفتی ولی دوبار یک روز بعد میگه فلانی گفت فلان....
    لیلی خانوم بذار حواسمون به خود بدنسازی باشه
    ویرایش توسط mahdij : ۱۳۸۸-۰۸-۰۹ در ساعت ۰۱:۵۲ قبل از ظهر

گفتی که دلتنگی نکن آخ مگه میشه نازنین

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از mahdij عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته *f* آواتار ها
    حالت من
    Bitafavot
    4,546 بار در 997 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdij نمایش پست ها
    امان از خانوما که اینجا هم دست هز سر ما برنمیدارن
    لیلی خانوم ! خواهر من, اشتباهی رو که اغلب دخترا می کنند شما نکن. اینکه اکثرشون می بینن پسره بدرد نخوره, جلوی دختره سیگار و... می کشه, تو حرفاش معلمومه که رابطه اش با خانوادش مزخرفه، احتمالا یا دانشجو الکیه ( به زور و خرج پدر و مادر باز هم مشروط میشه) یا جزو اراذله یا با 25 سال سن هنوز عرضه کار نداره و جیره خور پدر ومادرشه و والدینشم به خاطر همین مسئله کلیه اختیاراتو از اون سلب می کنن ولی باز دختره فکر می کنه که نه من اینو عوضش می کنم , الهه عشق به یاری من می شتابه دور از جون چرا فلانی نامزد یا... داشته باشه من نداشته باشم مگه من چمه؟! تو این دوره هم همه پسرا میدونن با سر و زبون و دوست دارم های الکی میشه مخ دخترا ( نه همشون و با احترام به تمامی نسوان عزیز) رو زد. یه قسمت اقا پیمان درست کرده که آیا این یک مرد هست و راجع به پسرای سوسول صحبت میشه به نظرمن این پسرا که شاید به قول جوونا خیلی از دخترا براشون بمیرن باعث خیلی از این به قول شما شکست های عشقی اند . خیلی از دخترای اینجوری هم دارین که با عرض معذرت دنبال قر و فر هستند وخیلی از پسرا را بدبخت می کنن.
    همیشه تو همه حال به خودت اعتماد به نفس داشته باش ! به خدا من یه دخترایی رو تو زندگی و فامیل دیدم که قسم میخوردم هرگز کسی با اینها ازدواج نمی کنه ولی مهندس و دکتر اونا روگرفته وبرو وزندگی هاشونو ببین! گول همچین شیاد ها رو نخور که وقتی به رفیقاشو میرسن حرفای عشقولانه بین شما را میگن و می خندن ! اگه هم واقعا دوست داشته باشه و واسه زندگی بخوادت امتحانش کن ! عشق یک دختر اگه واقعی باشه خودش دنبالش می یاد.
    نکته آخر: 100 درصد دخترا بلا استثنا به حرف بیشتر از عمل اعتماد می کنن این رو حالا که متاهل ام یاد گرفته ام . مثلا هی براشون استدلال می کنی که ازاین کار و این کار همچین نتیجه ای برداشت میشه ولی باز میگه نه خودش گفته فلان بعد از چند روز که حرف مرده ثابت شد میگه تو راست می گفتی ولی دوبار یک روز بعد میگه فلانی گفت فلان....
    لیلی خانوم بذار حواسمون به خود بدنسازی باشه
    ممنون از راهنماييت حرفات درست بود ‌ من از كنجكاوي اين سوال هارو پرسيدم بازم ممنون از همه كه نظر دادن

دنیای این روزای من هم قد تنپوشم شده
    اینقدر دورم از تو که دنیا فراموشم شده
    دنیای این روزای من درگیر تنهایی شده
    تنها مدارا می کنیم دنیا عجب جایی شده

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از *f* عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال eshaghgh آواتار ها
    416 بار در 119 پست
      از ایشان تشکر شده است

خدا اين بلا رو سر ادم هاي داراي احساسات ظريف نياره
    5 يا 6 سال پيش بود يادمه يه پسره جوان كه شغلشم زياد مناسب نبود عاشق يه دختر شده بود كه اتفاقا از فاميلهاي دورمان بود باور كنيد بخاطر اينكه خانواده دختره موافق نبودند اين پسره خودكشي كرد البته من از جزئيات باخبر نبودم ولي بعدا از فاميل شنيدم

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از eshaghgh عزیز تشکر کرده اند:

عضو جدید
    38 بار در 16 پست
      از ایشان تشکر شده است

ولی لیلی خانوم راست میگه آدم وقتی کسی رو دوست داره میخواد ببینه که اونم اونو دوست داره یا نه؟
    بالاخره کنجکاو میشه

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از m_2010 عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط m_2010 نمایش پست ها
    ولی لیلی خانوم راست میگه آدم وقتی کسی رو دوست داره میخواد ببینه که اونم اونو دوست داره یا نه؟
    بالاخره کنجکاو میشه

حالا مثلا دوست داشتن دو طرفه هم باشه . كه چي ؟ اول بايد ديد كه آيا طرف آدم درست و حسابي هست يا نه بعد آدم بره جلو . بعدشم دختر شانش خيلي بالاتر از اين حرف هاست و توي كشور ما متاسفانه با اين فيلم هاي آشغال عشق و عاشقي كه ميسازن دختران رو گول زده اند . دخترا فكر ميكنن واقعا همه چيز مثل فيلم هاست . به خدا نيست ..
    دختر بايد در شانش عمل كنه يعني هميشه ناز كنه نه اين كه بياد و كنجكاوي كنه كه اگر اون پسر خدايي نكرده از اين كنجكاوي چيزي بفهمه و مخصوصا ازين دانشجو الكي ها كه مهدي جان گفت باشه ديگه اون دختر را بيچاره ميكنه .
    من خودم دارم هر هفته ميرم قزوين كه خانومم را ببينم چون خانومم قزويني هستش و قزوينم كه شهر دانشجويي هستش و اكثر مسافران دانشجو هستن . به خدا وقتي سوار اتوبوس ميشم ميخوام بالا بيارم از بس كه اين پسر هاي سوسول كثافت سبك را ميبينم . بلند بلند قه قه ميزنن . سيگار ميكشن و هزار تا كثافت كاري ديگه كه فكرش هم سخته .
    اميدوارم روزي رو ببينم كه مردم ما ( مخصوصا دختران ) كه واقعا هميشه حيله سياست ها را در هر دولتي كه آمده خورده اند ديگر حقه نخورند و عقلاني تصميم بگيرن .
    به خدا پسري كه ميره زير ابرو هاشو برميداره داره غير مستقيم ميگه از مردي خسته شدم . خيلي ببخشيد ميخواد بكنه بندازه دور اون آشغال گوشتشو . اون چيزي كه اين ها از مردي دارن بلا نسبت سگ هم داره .
    مردي به اين نيست . مردي به اينه كه واقعا مرد باشي . يه مرد واقعي .

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین