سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 25

موضوع: علی تبریزی به خاطر پول به پیراهن تیم ملی کشورش پشت کرد

مدیر کل سایت Mohsen آواتار ها
    حالت من
    Relax
    12,946 بار در 2,730 پست
      از ایشان تشکر شده است

Angry علی تبریزی به خاطر پول به پیراهن تیم ملی کشورش پشت کرد

علي تبريزي به خاطر پول به پيراهن تيم ملي كشورش پشت كرد صفحه Z03 ورزش خراسان (ورزشي) ، شماره سريال 17410 ، تاريخ انتشار 880818

علي تبريزي قهرمان پرآوازه پرورش‌اندام خراسان‌رضوي كه در كارنامه‌اش قهرماني مسابقه‌هاي جهاني را دارد براي دومين بار به تيم ملي پرورش‌اندام قطر پيوست و به مقام قهرماني جهان دست يافت. علي تبريزي پرورش‌اندام‌كار خراساني وزن 90 كيلوگرم ايران كه يك سال پيش پس از رايزني‌هاي ناصر پورعلي‌فرد، رئيس و حسن افضلي نايب رئيس فدراسيون پرورش‌اندام به تيم ملي ايران پيوسته بود، براي دومين بار به تيم ملي قطر پيوست. تبريزي از سال 82 در قالب تيم ملي قطر در مسابقه‌هاي بين‌المللي شركت مي‌كرد. وي چندين مقام قهرماني جهان، آسيا و قهرماني بازي‌هاي آسيايي 2006 دوحه قطر را در كارنامه دارد كه تمام اين مدال‌ها در قالب تيم ملي قطر به دست آمده است. پس از اين بازي‌ها رئيس و نايب رئيس فدراسيون پرورش‌اندام رايزني‌هايي را با سازمان تربيت‌بدني و علي تبريزي انجام دادند تا او را به ايران بازگردانند كه سرانجام به نتيجه رسيد و او در مسابقه‌هاي قهرماني جهان 2007 بحرين در قالب تيم ملي ايران قهرمان جهان شد. پس از اين قهرماني بود كه بسياري به مدال طلاي او در مسابقه‌هاي آسيايي 2009 تهران اميدوار شدند اما، با لغو مسابقه‌هاي آسيايي تهران و واگذار شدن آن به تايلند علي تبريزي به يك‌باره دچار مصدوميت از ناحيه پا شد. به گزارش ايسنا اين تصميم تبريزي در دو بخش جاي تأمل دارد. يكي اين‌كه اين مصدوميت و شركت نكردن در رقابت‌هاي آسيايي تايلند زماني رخ داد كه فدراسيون بين‌المللي پرورش‌اندام (IFBB) اين رقابت‌ها را تحريم كرد. ديگر اين‌كه تبريزي با قهرماني در مسابقه‌هاي بحرين سهميه‌ حضور در مسابقه‌هاي مستر المپيا را كسب كرد كه زير نظر (IFBB) برگزار مي‌شود و اگر تأييديه اين فدراسيون را نداشته باشد، نمي‌تواند در اين رقابت‌ها شركت كند. تبريزي نخستين ايراني است كه سهميه‌ حضور در چنين رقابت‌هايي را كسب كرده است. علي تبريزي پس از مسابقه‌هاي تايلند بود كه با كميته فني فدراسيون پرورش‌اندام درگير جنگ لفظي شد و سرانجام پس از دو ماه تحمل اين شايعه‌ها دوباره به تيم ملي قطر پيوست. او از دو كشور ديگر حوزه خليج‌فارس هم پيشنهاد داشت. تبريزي پيش از رفتن دوباره‌اش به قطر در گفت‌وگويي اظهار داشت: «در مسابقه‌هاي آسيايي تايلند از ناحيه پا مصدوم بودم و اين مسئله را با پورعلي‌فرد مطرح كرده بود. هم‌اكنون مصدوميتم بهتر شده و مشكلي براي تمرين و حضور در مسابقه‌هاي آينده ندارم.» وي افزود: «در مسابقه‌هاي جهاني دبي امارات كه تيم ملي ايران در آن شركت خواهد كرد، شركت نمي‌كنم چرا كه برايم مقرون به صرفه نيست. فدراسيون پرورش‌اندام هنوز هزينه‌هاي دو سال اخير مرا كه در قالب تيم ملي ايران در مسابقه‌ها شركت كرده‌ام را نداده است و همه‌ آن هزينه‌ها را شخصي پرداخت كردم.» علي تبريزي اگرچه مشكلات پرورش اندام ايران را متوجه فدراسيون اين رشته مي‌داند اما پشت كردن او به پيراهن تيم ملي كشورش نمي‌تواند توجيه قابل قبولي باشد. تبريزي در مصاحبه‌هاي ديروز خود با چند رسانه طوري صحبت كرد كه انگار پول تنها دليل موفقيت او در اين رشته است اما آيا پول بايد اين‌قدر ارزشمند باشد كه به پيراهن تيم ملي كشورش پشت كند. تبريزي براي به دست آوردن دل ايراني‌ها مي‌گويد در قراردادش ذكر شده كه موقع كسب قهرماني پرچم ايران را دورش مي‌پيچد، ‌كه البته اين كار او هيچ نشاني از تعصب به كشورش ندارد چرا كه مسابقه‌دادن با پيراهن تيم ملي قطر هدف تبريزي را مشخص مي‌كند. تبريزي بايد بداند بودند قهرماناني همچون رضازاده كه با پيشنهادهاي ميلياردي مواجه شدند اما هرگز به خاطر پول به كشور خود پشت نكردند. تبريزي با اين كار خود نشان داد پول نقش مهمي در زندگي ورزشي‌اش دارد.

کد:
    http://www.khorasannews.com/news.aspx?1_17410_Z03_3619.XML
    انجمن سایت بدنساز یکی از بزرگترین و قدیمی ترین منابع ورزش بدنسازی و پرورش اندام ایران

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mohsen عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته bodybuilder آواتار ها
    4,185 بار در 762 پست
      از ایشان تشکر شده است

کسی امروز رادیو ورزش رو گوش نکرد؟
    علی تبریزی گفته که من دوست داشتم با پرچم تیم ملی کشوره خودم رو سکو برم و مدال بگیرم. اما امکانات رو برام فراهم نکردن. گفته که میخوام یه جلسه با اقای احمدی نژاد داشته باشه تا مشکلات خودشو با آقای رئیس جمهور در میان بزاره.
    --------------------------
    امیدواریم مشکلش حل بشه..
    فکر نمیکنم ورزشکاری توی ایران وجود داشته باشه که 4 مدال طلا جهانی و چندین مدال طلای آسیا داشته باشه..

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از bodybuilder عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیراهن کشور که واسه آدم نون شب نمیشه !

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

عضو معمولی mohammad123411 آواتار ها
    124 بار در 41 پست
      از ایشان تشکر شده است

بله دیگه به این استعداد ها امکانات نمیدن بد که میرن برا یه کشور دیگه مدال میارن حالا به آه و ناله می افتن.

علبته خوب شد که رفت وگرنه عین رضازاده تو کشور خودمونم نمی زاشتن کار کنه
    من از نهایت شب حرف میزنم
    من از نهایت تاریکی حرف میزنم
    اگر به خانه من آمدی
    برای من ای مهربان چراغ بیار
    و یک دریچه ای که از آن
    به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از mohammad123411 عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Khoshhal
    15,498 بار در 2,835 پست
      از ایشان تشکر شده است

خب رضا زاده خیلی ازش تقدیر و تشکر شد و همچنین پول خوبی هم گرفت( البته بازم قدرش رو ندونستن) نسبت به این بنده خدا که هیچی نگرفته و هنوز طلبکار هستش از دولت

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از Senior Manager عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین