سفارش تبلیغات

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 33

موضوع: استاپ كامل عضلات بدن

مدیر ارشد
    3,570 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

دوست عزیز، با توجه به تمامی سوالاتی كه دوستان پرسیدند و شما جواب دادید باید گفت كه اگر تمامی شرایط برای رشد عضله فراهم شده ولی شما رشدی ندارید، شما یک مشکل بسیار بزرگی دارید و اونم اینه كه احتمالا (كه من شک دارم بهش) شما به حد اکثر پتانسیل ژنتیکی بدنتون برای عضله ساختن رسیدید و دیگه نخواهید توانست بیشتر از این عضله بسازید. اگر راضی هستید كه خوش به حالتون وگرنه فکر میکنم بهتر باشه بدنسازی را فراموش کنید و دنبال یک ورزش دیگه برید (چون عضله نمیتوانید بسازید ولی مثلا فوتبال یا ...... شاید بهتر باشید) این مهمه كه آدم آگاهانه ورزشی را دنبال کنه.

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از arashbandegan عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال eshaghgh آواتار ها
    416 بار در 119 پست
      از ایشان تشکر شده است

من به اون صورت عضله اي ندارم كه به حداكثر پتانسيل ژنتيكي رسيده باشم
    ايا اين بيماري ژنتيكي هست و چه طوري ميشه اونو تشخيص داد
    مرسي

4. یک کاربر برای این پست سودمند از eshaghgh عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال mahdij آواتار ها
    حالت من
    Khoonsard
    1,322 بار در 275 پست
      از ایشان تشکر شده است

به نظر من قبل از اینکه سریع به آخرین گمان موجود ( ژنتیک ) برسیم باید در چیزهایی که شما به عنوان اصل نام بردید شک کنیم مثلا در رابطه با تغذیه کاملی که شما میگید : هفته پیش یک گروه شیاد را گرفتند که با مخلوط کردن آردنخودچی , کاکائو , شیرخشک .و.. بیش از 2 تن مکمل قلابی با مارک وهلوگرام های کاملا شبیه واقعی را به قول خودش فروخته بود , گرفتند که طرف دفعه دوم دوم وسری پیش حدود 20 تن فروخته بود که به زندان رفته بود(حوادث جام جم) از کجا معلوم یکی از این نوع یا شبیه این ها گیر شما نیومده باشه . من شدیدا به این موضوع تغذیه شما شک دارم و در مرحله بعد عدم مصرف کربوهیدرات کافی از سوی شما چون اکثرا به دوره که میرن فقط به پروتئین فکر می کنند . ÷س لطفا این موضوع تغذیه ات را برای ما باز و شفاف کن>

گفتی که دلتنگی نکن آخ مگه میشه نازنین

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از mahdij عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد
    3,570 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

خوب ببینید دوستان خیلی سعی کردند کمکتون کنند اما شما همیه درها را بستید و تلاشی هم ظاهرا برای حل مشکل نمیکنید چرا چون همه چیز را مخفی میکنید: برنامه تغذیه ایت را كه رو نمیکنی! و میگی ۱۰۰ در صد درسته! خیلی خوب!، گفتی كه دوره!؟ (من دوره ای مصرف کردن مکمل را قبول ندارم لطفا پست مربوطه را بخون) مکمل غذایت هم كه اصل هست تقلبی نیست خوب!، استراحت هم كه به حد کافی داری!، برنامه تمرینی هم كه حتما درسته! البته اینطور كه میگی با اینکه نشون ندادی كه چیکار میکنی!، عکس هم كه نمیذاری دوستان نظر بدن!، دکتر غدد داخلی و آزمایش خون هم كه نرفتی بدونی مشکل هورمونی داری یا نه! ، پیشینه بیماری قبلی هم كه نداری!، هیچ کدوم سؤالات رو هم كه جواب نمیدی و فقط میگی همه چی درسته. اگه تمام مواردی كه من و دوستان اشاره کردند مشکلی نیست، خوب پس تنها میمونه ژنتیک!!! بدن در حالت عادی دوست داره همه چیز را ثابت و بدون تغیر نگه داره كه به این میگن هوموستازی مثلا دمای حرارت بدن همیشه یک اندازه هست چه هوا سرد باشه چه گرم، بدن همیشه سعی در یک نواخت نگه داشتن شرایط داره و اگر این شرایط عوض بشه یعنی شما بیمار هستید. همین مساله در مورد ساختن عضله هست. یعنی در شرایطی كه به عضلات فشار بیش از حد نرمال وارد نشه همیشه به یک منوال حجم عضله خواهی داشت اون هم برای انجام فعالیتهای روزانه و حرکت بدن. حالا در شرایط عادی حمل وزن خود بدن برای بدن کار حساب میشه كه اون هم تحت تاثیر نیروی جاذبه زمین هست. شما اگه روی کره ماه زندگی میکردی اینقدر كه الان عضله داشتی رو هرگز نداشتی چون نیروی جاذبه زمین قویتر از ماه هست پس استرس بیشتری به عضلات جهت حرکت وارد میکنه. اگر شما عضله بیشتری میخواهید باید با بدنتان در به هم زدن این تعادل مبارزه کنید و با تمرین با وزنه استرس بیش از حد عادی بهش وارد کنید و مجبورش کنید كه پاسخ بده. پاسخ یعنی آداپته شدن، پاسخ بدن برای عضله آوردن راحت نیست و علاوه بر تغذیه، هورمونهای دخیل، پاسخ سیستم ایمنی، تابع پاسخ ژنتیکی هم هست. دلیلش این هست كه بلافاصله اگه مدتی تمرین رو متوقف کنی خیلی زود بدنت به سرعت به حالت حجم اولیه برمیگرده. عضله سازی در بدن هم مثل خیلی از موارد دیگه حدی داره و بینهایت نیست. شما اگه اول کار راحت بتونید عضله بسازید مطمئن باشید كه بعد از مدتی حتا ۲ کیلو عضله در سال برای یک حرفه ای هم مقدور نیست با اینکه از بسیاری از استروئید ها و هورمون رشد استفاده میکنه.
    قرار نیست كه شما عضلات زیادی داشته باشی تا به حد اکثر پتاسیل ژنتیکی برسی. بدن ها متفاوتن،تحت شرایط یکسان بعضیها راحت عضله میسازند بعضیها مشکل این بستگی به ژنتیک و قدرت رکاوری آدم داره. نمیشه متصور شد كه همه تو همیه رشته های ورزشی قهرمان بشند یا راحت پیشرفت کنند. تحت شرایط یکسان بعضیها زود و بعضیها دیر عضله میسازند. من نمیدونم شما وزن اولیه چقدر بوده یعنی موقع شروع و الان چقدر هست و چقدر تونستی عضله بسازی اما خوب شما هم با توجهه به اینکه شما تمامی موارد رو رعایت کردی! و هیچ نواقصی در هیچ کارت! یا از نظر هورمونی نیست!، و پاسخ تمامی سؤالات را هم دادی، پس باید پاسخ رو در ژنتیک بدونی! یعنی به حد اکثر رسیدی دیگه جا نداری حالا یا کم یا زیاد!
    دوست عزیز بشین واقع بینانه همیه موارد را در نظر بگیرو برسی کن مطمئنا كه شما به حد اکثر پتاسیل ژنتیکی نرسیدی ولی جوابی كه بهت دادم با توجه به پاسخهایی بود كه قبلا به دوستان دادی.

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از arashbandegan عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال eshaghgh آواتار ها
    416 بار در 119 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض برنامه تغذيه و مكمل

با توجه به اينكه من تيپ بدني كاملا اندومروفي دارم مربي ام اين برنامه غذايي رو برام
    تعريف كرده است
    1-صبحانه
    يك عدد سيب درختي-پنير-شير-دو قاشق عسل-يك عدد پرتقال
    ميان وعده
    خوراك عدس-يك عدد سيب زميني-10 عدد پسته خام
    نهار
    برنج بدون روغن-گوشت-ماست
    ميان وعده
    شش عدد سفيده تخم مرغ-يك عدد زرده-پرتقال
    قبل تمرين
    يك عدد سيب درختي-5 عدد خرما
    بعد از تمرين