سفارش تبلیغات

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 17

موضوع: مکمل یا غذا

عضو فعال eshaghgh آواتار ها
    416 بار در 119 پست
      از ایشان تشکر شده است

جناب کسایی اخطارو معمولا به کسی میدن که اول بی ادبی کرده
    حالا شما داری به من اخطار میدی باشه من قبول دارم
    شما پست arashbandegan رو خوندی هر چی از دهنش در اومده به من گفته
    من از اقای صادقی انتظار دارم به این مساله رسیدگی کنن

2. یک کاربر برای این پست سودمند از eshaghgh عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته Hessam_Vardak آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    3,215 بار در 619 پست
      از ایشان تشکر شده است

من كسي رو مي شناختم كه با يك تغذيه كاملاً حساب شده و دقيق، بدون استفاده از استروئيد و حتي مكمل تونست بعد از تنها دو سال تمرين قهرمان اهواز بشه. البته بدنش استعداد فوق العاده اي داشت كه تا حالا نمونش رو نديدم، اما خود من هم از غذاي طبيعي خيلي بهتر نتيجه مي گيرم تا مكمل و معتقدم كه هركس به صورت طبيعي مي تونه به حداكثر رشد طبيعي بدنش برسه.

مديريت كلوپ كاربران فعال

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از Hessam_Vardak عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Khoshhal
    15,498 بار در 2,835 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط eshaghgh نمایش پست ها
    جناب کسایی اخطارو معمولا به کسی میدن که اول بی ادبی کرده
    حالا شما داری به من اخطار میدی باشه من قبول دارم
    شما پست arashbandegan رو خوندی هر چی از دهنش در اومده به من گفته
    من از اقای صادقی انتظار دارم به این مساله رسیدگی کنن
    دوست عزیز بنده به آقای بندگان هم تذکر دادم؛ البته به صورت خصوصی
    دلیل اینکه اخطار دریافت کردین هم ارتباط دادن به موضوعی بود که قبلا شما باز کرده بودین
    خودت کلاهت رو بکن قاضی.......
    از پستش یه تشکر نکردی اما بجاش اومدی شمشیرت رو از رو بستی
    تشکر از پستهای همدیگه زوری نیست ولیکن خودش نشانه احترام گذاشتن به همدیگه و با زبون بی زبونی یه خسته نباشید گفتن به نویسنده موضوع هستش
    حالا بگذریم.......
    من یه مدت بجای اینکه صبور باشم علنی جواب چکشی میدادم به طرف....اما خودم از طرف مدیران سایت سرزنش شدم
    حالا به عنوان برادر کوچکتر به شما هم میگم منبعد اگه از کسی گله و شگایت داشتین به مدیران ارجاع بدین و مطمئن باشید که رسیدگی میشه و بدون جواب نمیمونه
    والا بخدا اینجا هیچکدوممون با همدیگه پدر کشتگی نداریم
    دور هم هستیم......شاهد پیشرفت همدیگه....یه چیزی یاد میگیریم......قدر این روزا رو بدونید دوستان

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از Senior Manager عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد
    3,570 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

جناب eshaghgh
    شما بهتره بدونی که من قصدم از امدن به این فروم یاد گرفتن و کمک به دوستان بود. وگرنه من هیچ منافعی از اینکار نمیبرم که بخوام به خاطرش اینجا باشم. تنها عشق به این ورزش و اینکه کمکی در صورت امکان کرده باشم. وقتی هم تو تاپیک قبلی به شما جواب دادم، قصدم کمک بود. متاسفانه مساله ای که همیشه گریبانگیر ما ایرانی ها هست و برای زندگی و کشور ما مشکل ایجاد کرده اینه که فقط فکر میکنیم حرف حرف خودمونه، مثالش بسیار زیاده و خودت هم میدونی. وقتی شما در خواست کمک میکنی باید با گوش باز به همه گوش کنی، فکر کنی، تحقیق کنی و بعد امتحان یا آزمایش کنی، بعد قبول کنی یا راد کنی به این میگن یک روش درست. ندونستن ایرادی نداره، پرسیدن حتا بهتره، ولی با چشم بسته چیزی رو قبول یا رد کردن ولو اینکه بهت ثابت هم شده باشه بهش میگن کله شقی یا حماقت. من تحمل ندانستن را مطمئن باش دارم چون اعتقاد دارم همه تا حدی میدونیم، یعنی هیچ کس همه چیز را نمیدونه به همین خاطر هست که باید در هر کاری از فرد آگاه اون کار کمک گرفت. البته باز این به معنی این نیست که چشم بسته حرف کسی رو قبول کرد یا رد کرد، بلکه اون حرف یا ادعا نه تنها باید با دلیل علمی و ثابت شده باشه بلکه باید در مورد شما جواب بده چون در تئوری خیلی چیزا گفته میشه والی این آزمایش کردن هست که درستی یا نادرستی رو نشون میده. پس نه تئوری و نه تجربه به تنهایی به درد نمیخوره. یعنی تئوری باید بر اساس علم باشه تا تجربه حاصله رو بشه ازش اطمینان حاصل کرد. ببین دوست عزیز من تو این ورزش چیزها و کارهایی رو دیدم که شاید برای شما و شاید خیلی ها اصلان غیر قابل تصور باشه. مثالش مصرف قرصهای زد حاملهگی برای افزایش عضله!!!، و یا مصرف آمپول رلاکسین که برای زایمان زنها هست!!! برای باز کردن و شول کردن فاسییای عضله!! و خیلی چیزایی دیگه که گفتنش درست نیست...... والی دلم میخواست که این کارهای غلط کنار گذشته بشه نمیدونم شاید الان بدنسازی تو ایران رشد زیادی کرده که حتمن اینطوریه و بهتر شده، والی باز هم کم نیستن کسانی که فکرهای غلط دارند و باورهای اشتباه البته اینم بگم این منحصر به ایران نیست همه جا همنیه کم و زیاد داره والی همه جا همینه. حالا مشکل شما شاید از همین جا ناشی میشه، چون اینطوری بهت تلقین شده که مکمل واقعن معجزه میکنه. تلقین این فکر کاری نداره، شما فکر میکنی، خیلی راحت یک بدنساز رو باهاش کنترات میبندن که بیاد فیگور بگیره و یک مکمل رو تبلیغ کنه. شما نمیدونی چه خبره. به راحتی میشه از کارگرهای مکزیکی که خرجشون هم کمه برای تولید مکمل استفاده کرد، در امریکا یا کانادا هیچ قانونی نظارتی وجود نداره که از تولید مکمل جلوگیری کنه مگر مصرفش از افراد گزارشهای خطر یا منفی بده که تازه باید شکایات بشه تا رسیدگی بشه و مراحل سختی داره که بخای ثابت کنی نتیجه اشتباه در اثر مصرف مکمل بوده و نه چیز دیگه، مگه گزارش زیادی بشه. واقیعت اینه که همش تبلیغات هست وگرنه میشه گفت اکثر مکمل به جز مکمل های پروتئینی یا آمینو اسید یا چیزهایی که مشخس باشه بیشترش برای پول به جیب زدن این کمپانیها هست. پس به راحتی گول مکمل را نخورید و واقعا قدر غذای کامل و خوب رو بدانید. حتا مکملی ادعا میکنه تو یک سکوپش مثلا ۲۴ گرم پروتئین هست اینو بدونین که پروتئین خالص یا آمینو اسید خالص انقدر بد مزه هست که قابل خوردن نیست پس باید بهش انواع مواد مختلف برا حال شدنش در آب، ته نشین نشدن، قوام، مزه و ..... به صورت مصنوعی بزنند بنا بر این درست نیست که شما بخای غذای سالم رو ول کنی بچسبی به مکمل. من توضیح دادم که مکمل اینطوری هم نیست که اصلان به درد نخوره اما معجزه نمیکنه. شما باید سعی کنی تا ۸۰ در صد نیازت یا تا جای ممکن از غذای سالم فراهم بشه و مکمل بخش تکمیل کننده گی داشته باشه نه اینکه غذا را بیخیال بشی انتظار داشته باشی مکملی جواب بده چون نمیده چون ارزشه اون با غذا یکی نیست و نمیتونه باشه. اگه میگم ۶ وعده غذا منظورم بدون حساب کردن وعده های مکمل هست. اگه میگم شما رزیمت ۷۰ در صد کرب هست چون اگه به کل رزیمت ی نگاه بندازی میبینی که تنها کمی پنیر صبحانه و گوشت ناهار و سفیده های که میخوری پروتئینی حساب میشند بقیه رزیمت (سیب، عسل، خرما، عدس، برنج، ماست،....) همه کرب هست شما مکمل را حساب نکن چون غذا نیست. پس میبینی که ۷۰ در صد داری کرب مصرف میکنی، معمولا تو هر وعده غذایی باید پروتئین مرغوب داشته باشی مسله ماهی، مرغ، ،..... که شما میشه گفت دو وعده اولیت پروتئین هیچی یعنی فکر نکن پنیر یا عدس میتونه کاری بکنه فراموش کن، چون سدیم و کرب زیاد داره و چربی، همینطور ماست، و برا بدنه اندومورف خوب نیست. حالا میرسم به اینکه میگی من بی احترامی کردم من که شما رو نمیشناسم و چیزی که میگم با توجه به رفتاری هست که میبینم من در مورد کلمات و چیزی که میگم سعی میکنم دقت کنم، شما با تمام توضیحاتی که بهت داده شده باز سره حرف خودتی، عیبی نداره شاید همه اشتباه میکنن و شما درست میگی، مثل گالیله والی اون برا حرفش دلیل داشت والی من با اینکه ازت خواستم دلیل بیاری چیزی به جز توهین ازت نشنیدم. حالا من وقتی این طوری میبینم به این نتیجه میرسم که یا درست نمیخونی ، یا میفهمی و با توجه به دلایل و توضیحات باز هم نمیپزیری که احتمال داره کله شقی. پس من بهت توهین نکردم والی تو بهم اینطوری میفهمونی. توهین وقتی معنی میده که شما به اشتباه به کسی چیزی بدون دلیل بگی. والی وقتی من و دوستان بدون هیچ چشم داشتی بهت توضیح میدیم، دلیل میارم و برات باز میکنم و راه حل میدیم والی شما گوش نمیدی و باز حرف خودت رو میزانی دیگه نمیدونم. میگم ندونستن ایراد نداره، آدم باید همیشه دنبال دونستن و پیشرفت باشه والی ............. امیدوارم قضیه رو روشن کرده باشم. موفق باشی.

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از arashbandegan عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته Hessam_Vardak آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    3,215 بار در 619 پست
      از ایشان تشکر شده است

من فكر نمي كنم زماني كه غولهايي مثل دوريان يتس، آرنولد، پل ديت و غيره بدنشون رو مي ساختن، اينهمه كمپاني مكمل سازي و مكمل هاي رنگارنگ وجود داشت. پس بي دليل اسير دست اين كمپاني ها نشيم و پول و از همه مهمتر سلامتيمون رو به بازي نگيريم.

مديريت كلوپ كاربران فعال

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از Hessam_Vardak عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین