سفارش تبلیغات

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567
نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34

موضوع: ناراحتی از یک دوست

عضو پیشرفته مصطفی خانی آواتار ها
    4,864 بار در 916 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezaarnold نمایش پست ها
    هرچی میخوام دیگه نیام اینجا و پست ندم اینگار نمیشه اولن من طرفدار هیچ کس نیستم نه از طرفداری اقای سلامی چیزی به من میرسی نه از دشمنی با اقا پیمان که البته فکر نکنم دشمنی داشته باشیم؟ولی مسیله اینه که هر کس یه قدم هر چند کوچیک تو افزایش اطلاعات ما به این ورزش داشته باشه باید قدر دانش بود تا میای به اقای صادقی پری چیزی میگی میگه اگر مردی بیا با هم مسابقه بدیم ادم یاد بچه های ابتدایی و راهنمایی میفته که میگن کی زورش بیشتره منم در جواب میگم شما هم هر وقت تونستی یه کتاب چاپ کنی ولو ترجمه اونوقت میتونی از مقالات کسی ایراد بگیری اقا پیمان شما یه ده پونزده سالی از من بزرگتری ولی ظاهرا هنوز در عوالم کودکی سیر میکنی که کی قویتره کی دور بازوش بیشترهکاشکی منم مثل شما کودک درونم زنده بودم شاد بودم خلاصه از ما دلخور نشو من فقط خواستم بگم که دلیل نمیشه چون پرورش اندام کار میکنی و حالا دو تا مقام داری بخوای به همه چیزو همه کس دری وری بگی و مسخرشون کنی همون طور که تو تیپیک ایا این یک مرد است گفتم در ضمت من حاضرم با شما مسابقه تک پرس بدم اینم برای اینکه کودک درونتون خوشحال بشه تا ببینیم کی قویتره

برو پشه كثيف هي نيا تو سايت ويزويز كن جاي تو اينجا نيست جاي تو توي فاضلاب هست كه اگر بگردي پيدا مي كني . تو سايت ما كه بجز پاكي چيزي پيدا نميشه تو جايي نداري برو گمشو
    به بادی شاپ هم سری بزنید ایــــنجا

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از مصطفی خانی عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa k-h نمایش پست ها

برو پشه كثيف هي نيا تو سايت ويزويز كن جاي تو اينجا نيست جاي تو توي فاضلاب هست كه اگر بگردي پيدا مي كني . تو سايت ما كه بجز پاكي چيزي پيدا نميشه تو جايي نداري برو گمشو

مصطفي جان بزاريد هر چي ميخوان بگن . ايشون تقصيري نداره چون يه نفر نيست كه اينجوريه . وقتي از ابتداي شروع بدنسازي جايي ثبت نام ميكنند كه مدير سايتش همش داره در مورد قهرمانان اين رشته بد و بي راه ميگه به قهرمانان ما ميگه ممد كول و جعفر بازو و هيچ اطلاعات صحيحي در مورد حتي وضعيت پرورش اندام ايران نميدهند تا بدانيم ايران پر از استعداد و علاقه در رشته پرورش اندام هست توقعي نميشود داشت كه اعضاي آن سايت اخلاق و رفتاري متفاوت با استاد خود داشته باشند . آقاي سلامي ايراد هايي داره كه بنده يك بار تلفني هم به ايشون گوشزد كردم كه آن را كنار بزاره . به عنوان مثال اطلاعات اشتباه زيادي مياد توي سايتش ميده البته باز هم نميشه تقصيري از ايشون گرفت چون ايشون يه مترجم و نويسنده هستند نه يه مربي پرورش اندام اما متاسفانه به فكر مال اندوزي هستند و ويزيت 200 توماني ميگيرند براي اطلاعاتي كه گوشه اي از تجربه در آن ديده نميشه .
    بنده زماني ميتونم در مورد يه شهر يا كشور با اطلاعات كامل صحبت كنم كه در آن كشور رفته باشم و كاملا گشته باشم حداقل دو سه ماهي آنجا باشم وقتي تا به حال به آنجا نرفته ام از روي خواندن كتاب نميتونم بگم آن كشور اينجوري هست و اين مزايا و معايب را داره . بدنسازي هم همينطوره بايد علم در كنار تجربه باشه .
    همانطور كه ميبينيم بهترين مربيان حتي در آمريكا از قهرمانان هستند نظير آقاي چارلز گلاس و آقاي ميلوس ساركف كه هر دوي اين عزيزان از قهرمانان در رده حرفه اي پرورش اندام بوده اند
    همانطور كه همه ميدانيم آقاي دوريان يتس با تحصيلات پايين خودش اولين كسي بود كه فهميد ميشه از سوماتروپين در پرورش اندام استفاده كرد . يا مثلا آقاي كوين لورون اولين كسي بود كه از igf1 استفاده كرد و فهميد كه آن به درد بدنسازي ميخوره .
    پس علم در كنار تجربه هست كه به بدنسازان كمك ميكنه نه چيز ديگري .
    كسي كه خودش همش بر ضد قهرمانان اين رشته صحبت ميكنه چه جوري ميخواد قهرمان پرورش بده ؟
    ايشون توهيناتش تا جايي هست كه علي تبريزي و قهرمانان ديگر كشورمان هم از آن بي نصيب نبوده اند .
    ايشون مياد از آقاي دكتر ساساني ايراد ميگيره و ادعا ميكنه كه آقاي ساساني علم نداره در صورتي كه آقاي دكتر ساساني قهرماناني همچون امير علي آيادي (قهرمان كشور ) و حميد رضا كشاني ( قهرمان جهان ) و خيلي اي ديگر را پرورش داده است .
    صحبت هاي اين دوستمون و آقاي سلامي بسيار مضحك و خنده دار است . اما بنده هيچ كدام را مقصر نميدانم . آقاي سلامي كه از روي حسادت مياد قهرمانان را ميكوبه و اين آقا هم كه از ابتداي شروع بدنسازي با تفكرات اين آقا بزرگ شده .

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    3,568 بار در 905 پست
      از ایشان تشکر شده است

در پایان این بحث به این دوست عزیز میگم که مننظر مسابقات بهمن ماه باشه تا ببینیم تیمه کی قهرمان میشه
    ادعایی نیست سایته ما پولی برای خرید شرکت کننده نداره اما اگر هم تعداد اونها کم باشه باز هم رقابت دیدنی است.
    بچه های سایت بدنساز دقت کنند که افرادی چون این بنده خدا و آقای سلامی به هر روشی برای تضعیف روحیه اعضای تیم میان و حرفایی میزن خام اونها نشید.
    به این آقای چنند شخصیتی هم اخطار میکنم که یا لحن خودشونو عوض میکنن یا اگه با 100 آی دی دیگه هم باین باز هم در اولین پست اخراج میشن

6. 12 کاربر برای این پست سودمند از محمد حسینی عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Movafagh
    241 بار در 38 پست
      از ایشان تشکر شده است

با سلام خدمت تمام اعضای خوب سایت من جمله آقا پیمان. دوستای عزیز شما همه آقا پیمان رو می شناسید و لازم نیست که من در این مورد حرفی بزنم ولی همین قدر بگم که من پنجشنبه گذشته به دفتر مشاوره آقا پیمان رفتم و ملاقاتی با ایشون و آقا محمد داشتم یه دفتر ساده که نه نشونی از رنگ و لعاب داشت و نه نشونی از زرنگ بازی، همیشه از برخورد آدما خوب میشه فهمید که چطور شخصیتی دارن. من که واقعاً آقا پیمان رو انسان با شخصیت و باادب و بامرامی دیدیم. من مربیای زیادی رو دیدم که تا اسکناس نشونشون ندی حتی حاضر نیستن جواب سلامتو بدن چه برسه به اینکه برات وقت بزارن. امیدوارم که تیم سایت همیشه موفق باشه و از تمام اعضا سایت می خوام هر طور که میتونن هرچند اندک برای موفقیت تیم کمک بکنند. به امید روزهای روشن.

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از mehdi charejoo عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567