سفارش تبلیغات

صفحه 3 از 34 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 169

موضوع: سوالات پرورش اندام به صورت حرفه اي

عضو پیشرفته bodybuilder آواتار ها
    4,185 بار در 762 پست
      از ایشان تشکر شده است

1-مکمل هایی اصلی تویه رژیم چیا هست؟ از چه چیزایی استفاده میکردی؟
    2-تویه رژیم هم باید دوره ای داروها رو مصرف کرد؟
    3-بارگیری کربوهیدرات بدن رو چرب و ابدار نمیکنه؟ از چه چیزهایی باید استفاده کرد که بدن چرب و ابدار نشه.
    4-بنظرت هر چه قدر رژیم طولانی تر باشه بدن کات تر میشه؟

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از bodybuilder عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال mahdij آواتار ها
    حالت من
    Khoonsard
    1,322 بار در 275 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط Sufia نمایش پست ها
    با تشکر از جناب صادقی
    دوستان عزیز خواهش میکنم سوال مطرح کنید به خدا قسم من انقدر سوال دارم در رژیم مسابقه و خود مسابقه که دوست دارم بپرسم ولی از اونجایی که تایپیک واسه همه هست با خودم میگم نکنه سوالات بیش از حد من باعث دلخوری دوستان و اذیت شدن جناب صادقی بشه پس خواهش میکنم شما هم بپرسید که برای من هم رو یی بماند که سوال بپرسم.
    با سپاس فراوان
    سوالات بسیار خوبی می پرسی ادامه بده. ما پشتت هستیم.
    آقا پیمان گل هم ایشالله اذیت نمیشه...

گفتی که دلتنگی نکن آخ مگه میشه نازنین

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از mahdij عزیز تشکر کرده اند:

عضو معمولی
    122 بار در 34 پست
      از ایشان تشکر شده است

آقا پیمان گفتی امسال 500-700 تومان خرج کردی واقعا با این هزینه کم فوق العاده بودی ولی برای همه سوال با این هزینه اندک چه مکمل و داروهایی میشه مصرف کرد

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از mehdimehdi عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط Sufia نمایش پست ها
    با تشکر از جناب صادقی
    دوستان عزیز خواهش میکنم سوال مطرح کنید به خدا قسم من انقدر سوال دارم در رژیم مسابقه و خود مسابقه که دوست دارم بپرسم ولی از اونجایی که تایپیک واسه همه هست با خودم میگم نکنه سوالات بیش از حد من باعث دلخوری دوستان و اذیت شدن جناب صادقی بشه پس خواهش میکنم شما هم بپرسید که برای من هم رو یی بماند که سوال بپرسم.
    با سپاس فراوان
    دوست عزيز سوالات زيباي شما باعث ميشه كه من خوشحال بشم كه يه نفر چه قدر به اين ورزش علاقمنده كه انقدر ريز بينه و سوالات به درد بخور ميپرسه .
    من از اين كار شما خيلي خيلي خوشحال ميشم .
    هدف اصلي خود ما هم ترويج اين ورزش به صورت حرفه اي هستش .
    اتفاقا من از شما متشكرم كه راهنمايي كرديد تا اين تاپيك مفيد راه اندازي شد .
    هر چه سوال داشتيد بپرسيد در خدمتم.

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط bodybuilder نمایش پست ها
    1-مکمل هایی اصلی تویه رژیم چیا هست؟ از چه چیزایی استفاده میکردی؟
    2-تویه رژیم هم باید دوره ای داروها رو مصرف کرد؟
    3-بارگیری کربوهیدرات بدن رو چرب و ابدار نمیکنه؟ از چه چیزهایی باید استفاده کرد که بدن چرب و ابدار نشه.
    4-بنظرت هر چه قدر رژیم طولانی تر باشه بدن کات تر میشه؟
    1. مكمل هاي اصلي توي رژيم مكمل هايي هستن كه نميشه از راه طبيعي به بدن رسوند . مثل چربي سوز ها . مثل پمپ ها مانند پلاسما جت . نيتريكس و .... . و يا كافئين و ........ . اما يه سري چي ها رو ميشه طبيعي به بدن رسوند و لزومي نداره حتما از مكملش استفاده كرد و خيلي از مربي نماها كه فقط به فكر خالي كردن جيب شاگرد هستن ميان و اون مكمل ها رو به زور به شاگرد ميدن . مثلا من امسال توي رژيمم پودر پروتئيني نداشتم . چون اعتقادم اينه وقتي كربوهيدرات محدود ميشه حجم غذاي مصرفي مياد پايين لزومي نميبينم كه بخوام از پودر پروتئيني استفاده كنم . در دوران حجم كه غذاي ما ايراني ها بيشتر كربوهيدرات هست خوردن پودر پروتئيني ضروريه . اما در دوران رژيم كه چيزي به غير از سينه مرغ و ماهي و سفيده خورده نميشه كه همه اينها پروتئيني هستن دليلي براي مصرف مكمل پروتئيني ديده نميشه . مثلا شما در دوران حجم نميتوني روزانه 1 كيلو سينه مرغ به غذات اضافه كني . چون معده گنجايش اون رو نداره چون كه انقدر برنج و .... ما ايراني ها ميخوريم كه ديگه جا براي اين چيزا نيست پس بهتره از مكمل استفاده شه . اما در دوران رژيم شما حداقل روزانه 500 گرم مرغ و 500 گرم ماهي رو ميخوري كه ميشه 1000 گرم روي هم و پروتئينش ميشه 300 گرم . و اين مقدار پروتئين براي نگه داشتن عضلات حتي يه فرد 100 كيلويي بسيار مناسبه . پس اگر در كنارش بيايم آمينو و پودر پروتئيني هم اضافه كنيم پولمان را دور ريخته ايم .
    خود من از چربي سوز ها و پمپ ها استفاده ميكردم و مكمل ديگري استفاده نميكردم .
    2. توي رژيم مصرف استروئيد ها خيلي فرق ميكنه . اگر بخوايم بين مصرف داروها وقفه زيادي بندازيم عضلاتمون ميريزه و روز مسابقه چيزي براي گفتن نداريم . پس تنها راه اينه كه دوز مصرفيمون پايين باشه تا اين كه توي اين مدت طولاني براي بدنمون مشكلي پيش نياد . من خودم در دوران رژيم هفته اي 150 ميليگرم تست پريپيونات و نزديك به 150 ميليگرم وينسترول داشتم كه البته اين چيزي كه گفتم اوج مصرف استروئيدم بود . خوبه بدونيد كه تست پريپيونات رو تا حتي 3000 ميليگرم در هفته استفاده مكنند و وينسترول رو تا هفته اي 600 ميليگرم كه دوز مصرفي من در مقابل اين ارقام ناچيزه . خود من در دوران 6 ماهه رژيمم 4 ماه مصرف استروئيد داشتم كه در اين 4 ماه دو بار قطع مصرف به مدت هر بار يك هفته را داشتم . يعني 8 هفته استفاده و يك هفته استراحت دارويي .
    3. بارگيري كربوهيدرات بستگي به خيلي چيزها داره مثلا اينكه چند ساعت تا مسابقه مونده باشه و يا اينكه طرف بدنش تا چه حد كات باشه و حال عمومي طرف و تيپ بدني طرف قبل از رژيم و...... . مثلا خود بنده در دوران بارگيري توي يك روز 4-5 كيلوگرم ووزنم اضافه ميشه .
    يه چيز كلي بايد در مورد بارگيري بگم . اينكه بهترين كار اينه كه زمان بارگيري آب مصرفي به شدت بياد پايين اگر خيلي طاقت فرسا شد به صورت جرعه اي از عرق خارشتر استفاده كنيم و نهايتا نيم ليتر آب تا روز مسابقه بخوريم كه هر چه اين مقدار كمتر باشه به نفع خودمونه .
    براي بارگيري يك بدن عادي با تيپ بدني مزومورف بهتره كه اگر 24 ساعت تا مسابقه وقت داريم . هر 2 ساعت يك عدد موز يك مقدار كشمش سبز و يك كفگير برنج بخوريم . و هر 3 ساعت هم يك عدد سيب زميني تنوري + مقداري سينه مرغ كبابي مصرف بشه تا اينكه كمبود پروتئين باعث تخريب عضلاتمون نشه .
    10 ساعت مانده به مسابقه مصرف سيب زميني و برنج را قطع ميكنيم و به خوردن شكلات ها و چيز هاي شيرين و قندي ميپردازيم .
    4. بله كات تر ميشه . اما نبايد بيش از حد هم طولاني بشه . بايد جوري برنامه ريزي كنيم كه يك ماه مانده به مسابقه اصلي بدن كات داشته باشيم .

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 34 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین