سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 11

موضوع: اراجيفي در ماه نامه سرنخ

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض اراجيفي در ماه نامه سرنخ

به احتمال زياد تا به حال ماهنامه سر نخ را ديده ايد كه موضوعات جالب و جذابي را مينويسد و بيشتر مطالبش چيزهاي عجيب هست .
    چند روز پيش توي اتوبوس ديدم كه دست يه نفر هست و ازش گرفتم كه ببينم چي نوشته يه جاش يه مطلب ديدم كه نميدوستم چي بگم . شكه شده بودم .
    واقعا اعصابم ريخت به هم .
    7-8 سال پيش بود كه بدنسازي به نام علي شاه نصيري در اصر مصرف بيش از حد استروئيد و دگزامتازون دار فاني را وداع گفت .
    در اين نشريه بعد از هشت سال اومده بودن در مورد اين آقا مطلب نوشته بودن . خوب است بدانيد كه علي شاه نصيري نه قهرمان بود و نه ميخواست قهرمان شه و فقط براي خودش استروئيد استفاده ميكرد .
    از آنجايي ميگم در اين مجله اراجيف نوشته بود كه با مادر اين آقا مصاحبه كرده بودند و مادر اين آقا دليل فوت پسرش را مصرف پودرهاي پروتئيني و ويتامين ها و هفته اي يك عدد ناندرلون و تستسترون دانسته بود .
    از آنجايي كه بنده نزديك به ده سال هست كه تمام خبرها را دنبال ميكنم و با وقايع اين رشته تقريبا كاملا در ارتباطم و ختم اين آقا هم رفته بودم دقيقا يادمه كه دليل مرگ ايشون مصرف روزانه 500 ميليگرم تستسترون و 400 ميليگرم ناندرلون و روزي 4 عدد اكسي متالون به مدت يك سال بدون وقفه بوده است . كه البته از كورتون ها هم به وفور استفاده ميكرد . اين بود چيزي كه پزشكي قانوني توضيح داده بود و همسرش هم تاييد كرده بود .
    اما نميدونم چرا اين اقايان نويسنده نشريات با اين رشته آنقدر لج هستند كه از خودشان دروغ مينويسند . در جايي از زبان مادر اين مرحوم نوشته بود كه علي شاه نصيري چون روزي 4 عدد قرص آمينو استفاده ميكرد فوت كرد .
    دوز هاي بالاي علي شاه نصيري از زبان مجله اين بوده است :
    روزانه 5 عدد سفيده تخم مرغ + كراتين + مولتي ويتامين + آمينو اسيد + پودر پروتئيني وي + 1 عدد ناندرلون در هفته و يك عدد تستسترون
    جالب است بدانيد كه گفته بودند كه علي آقا اين دوره را 4 هفته دنبال كرد و فوت كرد .
    من در تعجبم كه آيا واقعا مادر پير علي آقا اين حرف ها را زده است ؟ اگر بگيم اطلاعاتي نداشته پس چگونه اسم مكمل ها را ميدانسته است ؟ حرف ها ضد و نقيض است به جوري كه من مطمئنم از روي لج و لج بازي اين مقالات نوشته ميشود .
    يكي نيست به اين نويسنده ها بگه كه آقايان عزيز شما كه ميگيد مكمل ضرر داره پس چه توقعي داريد كه جوانان از استروئيد ها استفاده نكنند ؟ چرا دروغ ميگوييد و خانواده ها را الكي ميترسانيد ؟
    كدام احمقي ميگه مكمل با دارو يكيه ؟
    من نميدونم چي بگم به خدا .
    بيشتر وقتي شاكي شدم كه ديدم در اين نشريه از مهدي فاطمي و فرامرز خودنگاه به عنوان قهرمانان پرورش اندام در جهان ياد كرده اند و اين آقايان هم تاييد كرده اند كه استفاده از مكمل ضرر داره مگر با آرم وزارت بهداشت
    واقعا در عجبم نميدونم چي بگم . مثل اينكه با عرض پوزش از دوستان پاوركار بايد به اين نكته برسيم كه عزيزان رشته پاور دارن باعث آبروريزي رشته هاي قدرتي ميشن و شرافتشان را به پول ميفروشند مثل آقاي خودنگاه . مثل مهدي فاطمي و مثل آيدين خطايي .
    واقعا متاسفم .

2. 16 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

مگر با آرم وزارت بهداشت
    کراک چینی با قدرت جذب بالا
    کوکایین آمریکایی ، جایگزین طبیعی کراتین . (هم وزن هم هستن )
    شیشه اعلا ساخت ورامین: افزایش قدرت عضلانی و توان ذهنی .
    تریاک اعلای کمپانی بن لادن برای جلوگیری از تحلیل عضلات .
    انواع قرص هایx ، بهترین جایگزین برای مولتی ویتامینها .
    سعید پانتر ، محرک و عامل ترشح تستسترون : بهترین جایگزین برای استرووید ها و پروهورمون ها ی مضر .
    سینتول استاندارد وزارت بهداشت .
    و ... .
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Movafagh
    241 بار در 38 پست
      از ایشان تشکر شده است

حرف فرامرز خودنگاه رو نزنید که اصلاً شخصیت ورزشکاری نداره، یه روز یکی از دوستام این آقا رو با یکی دو تا از این برادرای فاطمی رو تو ظفر دیده بود که تیشرت تنگ پوشیده بودن و قهقه زنان صحبت می کردن و رفتار جلفی از خودشون نشون می دادن. البته نمیخوام بگم که تیشرت تنگ پوشیدن جلفه ولی برای این آقا که یه چهره شناخته شدست واقعاً جالب نیست.

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از mehdi charejoo عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته امین مشرقی آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    3,587 بار در 613 پست
      از ایشان تشکر شده است

[QUOTE=پيمان صادقي پري;24493]

من در تعجبم كه آيا واقعا مادر پير علي آقا اين حرف ها را زده است ؟ اگر بگيم اطلاعاتي نداشته پس چگونه اسم مكمل ها را ميدانسته است ؟ حرف ها ضد و نقيض است به جوري كه من مطمئنم از روي لج و لج بازي اين مقالات نوشته ميشود . /QUOTE]
    پیمان جان اطلاعات عمومیش قوی بوده!
    تو از خدای خویش گم شده ای . . .
    او به دنبال توست

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از امین مشرقی عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته Hessam_Vardak آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    3,215 بار در 619 پست
      از ایشان تشکر شده است

پيمان جان دفعه بعد خواستي دوره بري يا رژيم بگيري برو پيش مادر علي آقا حتماً نتيجه مي گيري.

مديريت كلوپ كاربران فعال

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Hessam_Vardak عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین