سفارش تبلیغات

صفحه 8 از 18 نخستنخست ... 678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 36 به 40 از 90

موضوع: قويترين مردان يا توهين به بدنسازي و ورزش هاي قدرتي ديگر ؟

عضو فعال JacksoN آواتار ها
    حالت من
    Sepasgozar
    284 بار در 91 پست
      از ایشان تشکر شده است

واقعآ ناراحت شدم دیدم بین شما دو عزیز بگو مگو پیش آمده
    از هر دو شما عزیزان انتظار میره با کمال احترام با هم گفت و گو کنید هر دو شما بزرگواران اگر دقیقه ای آرام شوید و خونسردی خودتون رو حفظ کنید و بعد از چند دقیقه از آرام شدنتان به سایت باز گردید و به نوشته ها و بگو مگو بین خودتان نگاه کنید بنده مطمئنم ناراحت میشوید
    هر دو شما بزرگوار هستید و از شما دو عزیز انتظار میرود اگر بحثی هم میکنید در کمال آرامش و احترام به هم انجام بشه که نتیجه گیری بشه واسه بالا بردن سطح علمی سایت نه اینکه درگیری بشه و دلخوری شما از یکدیگر.
    امیدوارم هر دو شما بزرگواران در حرکات خودتون بازنگری بفرمایید
    تقدیم به شما عزیزان

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از JacksoN عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

سوفيا جان بنده هيچ بگو مگوي و مشاجره اي با كسي ندارم . توي خيابون خيلي حرف ها ميشنوم و ميبينم اما توقعي از ديگران ندارم . ناراحت ميشم اما حرفي نميزنم ميريزم توي خودم . اما اين سايت سايت تخصصي بدنسازي و پرورش اندامه . يعني كسايي ميان توي اين سايت كه ميخوان توي اين رشته پيشرفت كنن .
    حالا ما بيايم همش از اين رشته بد بگيم ؟
    من خودم گفتم دوپينگ هست اما نه فقط در اين رشته . بنده بر اين اعتقادم كه آدم بايد به كسي كه ازون دو تا پيرهن بيشتر پاره كرده احترام بزاره . اينجا هم سايت بدنسازيه . شايد قهرمانان زيادي باشن كه بنده هر وقت ديدم سرم را كنارشان بالا نگرفتم چه برسه به اينكه بخوام صحبت هاي آنها را مخصوصا در مورد اين رشته كه خودشان استاد اين كارند تكذيب كنم .
    هرگز به خودم همچين اجازه اي نميدهم .
    بله بنده از حقوق خيلي از بدنسازان دفاع ميكنم مخصوصا كساني كه از من در اين رشته بالاترن چون رشته ام اينه و ياد گرفته ام كه به بزرگان رشته خودم احترام بزارم و براشون قد علم نكنم . چون در شان و شخصيت خودم همچين كاري را نميبينم .
    اينجا سايت پرورش اندامه يعني سايتي كه براي خدمت به پرورش اندام اومده . اگر غير از اينه بگوييد . شايد بنده اشتباه ميكنم . ما اومده ايم تا مردم را با فوايد و مضرات اين رشته آگاه كنيم و فكر ميكنم هرگز نگفته باشم كه دارو مصرف كردن خوبه . اما ورزش حرفه اي پرورش اندام را تاييد ميكنم . چون مسابقه يه نوع جنگه و توي جنگ هم نقل و نبات خيرات نميكنند .
    مگه توي هيچ رشته اي ما دوپينگ نداريم ؟
    البته با حرف هاي آقاي بندگان و امثال ايشون فهميدم كه اينجا ايران است ايران جديد . يعني دور از پهلواني و فراوان از اعتياد و ....... .
    پس نبايد تلاش الكي كنيم و بخواهيم اين ورزش را بالا ببريم. در شا امروز ورزش ما همان ورزش هايي نظير دو فوتبال هستش كه آقاي بندگان عزيزان فوتباليست را هم از لحاظ شخصيت و هم از لحاظ كم مصرف كردن دارو بالاتر از بدنسازان ميدانند و ....................... .
    بنده هيچ بحثي با اينجور افراد ندارم .

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Khoshhal
    15,498 بار در 2,835 پست
      از ایشان تشکر شده است

آقا پیمان و آقا آرش .....میخوام موضوع رو برای امروز ببندمش
    و فردا محسن جان بیاد بازش کنه
    پیمان جان میدونم که جنابعالی مدیر سایت هستین و باز کردن موضوع و حتی اخراج بنده برای شما کاری نداره
    اما میخوام خواهش کنم که این موضوع برای امشب بسته بشه تا محسن بیاد و بهش رسیدگی کنیم
    مرسی از همکاریتون

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از Senior Manager عزیز تشکر کرده اند:

مدیر کل سایت Mohsen آواتار ها
    حالت من
    Relax
    12,946 بار در 2,730 پست
      از ایشان تشکر شده است

بسیار ممنونم از افشین جان.موضوع باز شد

آرش جان خودت توی سایت بودی و دیدی که کسی اگه کوچیک ترین بی احترامی به مدیران بکنه سریعا اخراج میشه و این جز قوانین سایت هستش
    با اینکه در اینجا به مدیر کل سایت تیکه انداختی و توهین کردی اما اخراج نشدی با اینکه پیمان جان خیلی راحت میتونست اخراجت کنه اینکارو نکرد چون میدونه هدف شما خیره و این از پست ها و زحماتی که برای سایت میکشی کاملا مشخصه

من پست های شما را کامل نخوندنم و نمیتونم نظری بدم فقط اینو بگم اگر حق با شما هم باشه حق بی احترامی و تیکه انداختن را نداری. نه شما بلکه هیچ کس در اینجا حق بی احترامی به همدیگه را نداره حتی خوده من

مشکلی نیست که در انجمن با هم دیگه بحث کنید. اصلا انجمن برای همین است ولی با رعایت قوانین سایت

پیمان جان و آرش جان از هر دو شما که از دوستان خوبم هستید خواهش می کنم که دوستانه تر با هم برخورد کنید و روی هم را همینجا ببوسید و به این بحث خاتمه دهید
    شخصیت هر دو شما خیلی بیشتر از اینه که بخواهین اینگونه رفتاری را بکنید
    انجمن سایت بدنساز یکی از بزرگترین و قدیمی ترین منابع ورزش بدنسازی و پرورش اندام ایران

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mohsen عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Khoshhal
    15,498 بار در 2,835 پست
      از ایشان تشکر شده است

بنده هم از شما دو بزرگوار میخوام که روی همدیگرو ببوسید و به این بحث پایان بدین

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از Senior Manager عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 8 از 18 نخستنخست ... 678910 ... آخرینآخرین