سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 11 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 51

موضوع: مردان آهنین امسال چرا اینطوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عضو پیشرفته مصطفی خانی آواتار ها
    4,864 بار در 916 پست
      از ایشان تشکر شده است

Exclamation مردان آهنین امسال چرا اینطوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام خدمت تمام دوستان

با این که تو سایت ما این برنامه تلویزیونی خیلی طرفدار داره ولی انتقادهایی زیادی هم ازشش میشه که حتماً تا به حال اونا رو خوندید اما اتفاقات بسیار عجیبی تو این دوره اتفاق افتاد که برام سوال شده که خواستم اونا رو با شما در میان بزارم تا با هم حلشون کنیم .

1.مثلاً چرا مجتبی ملکی انصراف داد ؟
    2.رضا قرائی با اینکه مثلاً قهرمان کشوری هست و در مسابقات جهانی هم شرکت کرده مگه نمی دونه گوی رو باید چه چوری بلند کنه تا آسیب نبینه ؟
    3.چرا تماشا چیا دخترن مگه اونا هم به این رشته علاقه دارند و می تونند اونو درک کنند اصلاً مگه بهتر از اینا نبود که برداشتن چندتا دختر مدرسه ای رو بیارند؟
    4.به نظر شما در حق افراد گروه زوج نا حقی نمیشه ؟
    5.مگه ما فدراسیون نداریم که تیراژه ماشین بیاد مسابقات را پشتیبانی کنه ؟
    6.ساعت بخش مسابقات 10 دقیقه بامداد ؟؟؟؟؟؟

و... که
    امیدوارم دوستان بیان و نظرشون رو بدن

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از مصطفی خانی عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

سوالات خيلي خوبي پرسيدي مونارو جان كه بنده به آنها جواب ميدم البته نظر شخصيمه و دوست دارم همه دوستان نظراتشون رو بگن .
    1.فكر ميكنم چون ديد نميتونه در حدي باشه كه به فينال برسه و احساس كرد اگر بيشتر از اين زور بزنه ممكنه بازم آسيب ببينه .
    2.آسيب ديدگي همه جا پيش مياد . ايشون ميدونه چه جوري برداره اما وقتي غضيه رقابت پيش مياد اون موقع شما به فكر اصول صحص برداشتين نيستي و فقط ميخواي زودتر اينكار را انجام بدي . اگر هم اينجوري نبود باز هم اشتباه توي همه بدنسازها پيش مياد . نمونه بارزش دوريان يتس كه 2 بار پشت بازوهاش پاره شد و دفعه دوم جوري پاره شد كه مجبور شد با بدنسازي حرفه اي براي هميشه خداحافظي كنه . خوب هر چي باشه دوريان يتس خيلي بالاتر از رضا قرايي هست و اصلا قابل قياس نيستن وقتي دوريان آسيب ميبينه نميشه توقع از كسان ديگه داشت .
    3. نه . چه علاقه اي دارن ؟ مسابقات توي شهرك سينمايي ساخته شده و اين بچه ها همون كسايي هستن كه اردو اون روز توي شهرك بودن . در حقيقت اين هم از سياست هايي هست كه بنده خودم بارها گفتم چرا ؟؟؟؟؟؟ فقط به اين دليل ميشه رسيد كه صدا و سيما ميخواد با اين كار نشون بده كه اين ورزش علاقمندي نداره و هيچ كس براي تماشا نمياد غير از چند تا بچه كوچولو . در صورتي كه اگر اين مسابقات در محل خاصي برگزار شه و اعلام شه مطمئنم كه بيشتر از اون فوتبال مسخرشون جمعيت ميره .
    4. به نظر من ميشه . نظر دوستان را نميدونم .
    5. وجود اسپانسر در تمام جهان چيزي عادي هستش . البته نميخوام كم كاري فدراسيون را كمرنگ كنم . فدراسيون ما خودش را كاملا در مسابقات پرورش اندام و جايزه هاش نشون داده كه حتي از دادن يه برگه براي نفرات چهارم تا ششم در بعضي از مسابقات دريغ ميكنه .
    6. خوب اگر وسط روز نشون بدن فوتبال رو هم وسط روز نشون بدن كه اين دو تا با هم ميشه يكسان . اونوقت كي ميره زير ابرو برداره ؟ كي ميره دنبال بچه خوشگل بازي ؟ كي ميره سوسول ميشه و ......... . دوست خوبم اينها همش به خاطرتخريب ورزش هست .

4. 11 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال JacksoN آواتار ها
    حالت من
    Sepasgozar
    284 بار در 91 پست
      از ایشان تشکر شده است

یه آشنایی دارم که پیش روح الله داداشی کار میکنه این اتفاقات رو اون دیشب تعریف کرد که منم خدمت شما عرض میکنم
    مجتبی ملکی انصراف نداد بلکه به 2 دلیل از مسابقه اخراج شد .علت اول اینکه واسه برادر روح ا... داداشی چاقو کشیده بود (به علت فحش ناموسی که داداش روح ا... داداشی به ملکی میده) و برادر روح ا... داداشی به مسئولین شکایت میکنه و باعث میشه اخراج شه و دلیل دومش بگو مگو با فرامرز خود نگاه بودکه گویا گلاویز هم شدن.(البته یه سرچ کوچولو تو نت بکنید متوجه میشید همه جا این موضوع پیچیده)
    در مرحله فینال روح ا... داداشی با مهراب فاطمی با هم درگیر میشن
    کلآ دوستمون میگفت مسابقه کثیفی هست میگفت خیلی هاشون دیگه خدا رو هم بنده نیستند و مهم اینکه واسه اینکه مسابقات در نوروز برگذار میشه و از اونجایی که میخوان واسه مردم جذاب شه و تست دوپینگ نداره تا خرخره دوپینگ میکنن .
    این بود صحبت های دوست ما که منم خدمت شما عرض کردم.
    جایگاه مهراب فاطمی هم امسال خیلی عجیب میشه که همتون شاخ در میارید نمیگم که مزش از بین نره هر کی خواست بگه پیغام خصوصی کنم نتایج نهایی رو.
    ویرایش توسط JacksoN : ۱۳۸۹-۰۱-۰۸ در ساعت ۰۲:۴۵ بعد از ظهر

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از JacksoN عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Khoshhal
    15,498 بار در 2,835 پست
      از ایشان تشکر شده است

والا من ندیدم که بخوام نظر بدم چون اون موقع خوابم
    اما در رابطه با سوال اخر باید بگم:
    اینا راهشو یاد گرفتن.....تا میبینن یه سریال یا برنامه مخاطب زیاد دارهیا ساعتش رو دستکاری میکنن
    یا ذله میکنن آدم رو تا نشون بدن
    یادمه قسمت آخر یه سریال بود میخواستن نشون بدن....
    با دوساعت تاخیر شروع شد
    قبلش یه آدم مزخرف( خودتون میدونید از کدوم آدما) داشت زر زر میکرد و ترفندشون هم این بود که چرندیات این یارو رو باید اول گوش بدی
    و وسطای برنامه که تا دلت بخواد چی توز تبلیغ کردن و لینا لوله ای و جوایز متعدد بانک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از Senior Manager عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته امین مشرقی آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    3,587 بار در 613 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط پيمان صادقي پري نمایش پست ها

3. نه . چه علاقه اي دارن ؟ مسابقات توي شهرك سينمايي ساخته شده و اين بچه ها همون كسايي هستن كه اردو اون روز توي شهرك بودن . در حقيقت اين هم از سياست هايي هست كه بنده خودم بارها گفتم چرا ؟؟؟؟؟؟ فقط به اين دليل ميشه رسيد كه صدا و سيما ميخواد با اين كار نشون بده كه اين ورزش علاقمندي نداره و هيچ كس براي تماشا نمياد غير از چند تا بچه كوچولو . در صورتي كه اگر اين مسابقات در محل خاصي برگزار شه و اعلام شه مطمئنم كه بيشتر از اون فوتبال مسخرشون جمعيت ميره .
    پیمان جان این قسمت انصافا" درست و حسابی توضیح دادی!!!
    تو ایران همه ورزش کارا پشت سر تیم ملی فوتبال صف کشیدن که اگه تیم برد 90% بودجه رو خرج تیم ملی و جوایز بکنن 10% بقیه بودجه ماله 99% ورزشکارای ایرانی! اما از اونجایی که همواره تیم ملی گند میزنه 100% بودجه صرف فوتبال میشه.
    مسابقات امسال مردان آهنین هم امسال میتونست جذاب باشه اما به دلیل اختلافات و درگیریهای پشت صحنه حال همه رو گرفت!

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از امین مشرقی عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 11 123 ... آخرینآخرین