سفارش تبلیغات

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6 به 10 از 28

موضوع: داشتن زن زیبا خیلی هم خوب نیست

عضو فعال sezarsf آواتار ها
    حالت من
    Khejalati
    605 بار در 100 پست
      از ایشان تشکر شده است

خوب ما مردیم و اونا زن......اگر اینجوری بود که همه چادر سرشون میکردن چه زن چه مرد.................اما من با نظر نوید موافقم......البته کسانیکه دنبال دوست میگردن باید یجوری تابلو باشن.......

چه قدر سخته نگه داشت دوست دختر زیبا...

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از sezarsf عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

آخر و عاقبت این تفکرات میشه همین وضعی که تو جامعه داریم.
    طرف با این حرف که زن خوشگل خرابه یا زن خوشگل خراب میشه یا داشتن زن خوشگل سخته ... میره با یه ایکبیری که حتی دوستش هم نداره ازدواج می کنه بعد هم همش به زنش خیانت می کنه .

در مورد این حرف که ما مردیم و اونا زن ... چی بگم والا ؟!
    اگه شیر و در یه قفس چوبی زندانی کنید هیچ تلاشی برای شکستن قفس نمی کنه اما اگه یه قفس محکم تر و کوچک تر رو در اون قفس بزارید و شیر و در اون قفس کوچیک زندانی کنید اون بالاخره قفس کوچیک و همچنین قفس بزرگتر رو میشکونه و تا وقتی که زندست بی دلیل به آدما حمله می کنه و اونا رو نیکه تیکه میکنه حتی اگر گرسنه نباشه .
    این یه موضوع اثبات شده و علمیه .
    مشابه این حرف رو در مورد جامعه هم حضرت علی گفته و هم قبل اون کنفسیوس چینی و هم میاگوجی ژاپنی . (در چارچوب های اسلام چارچوب هایی تعیین نکنید ... ) و عین این ماجرا هم در اروپا اتفاق افتاد با زیاده روی کشیش ها و دلایلی مثل این دلیل ما کشیشیم و شما مردم و ... ما این کار رو بکنیم اشکال نداره اما اگه شما این کار رو بکنید بده .
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته
    حالت من
    Mehraboon
    4,440 بار در 946 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط sezarsf نمایش پست ها
    خوب ما مردیم و اونا زن......اگر اینجوری بود که همه چادر سرشون میکردن چه زن چه مرد.................اما من با نظر نوید موافقم......البته کسانیکه دنبال دوست میگردن باید یجوری تابلو باشن.......

چه قدر سخته نگه داشت دوست دختر زیبا...
    اما به نظر من زن و مرد نداره در ضمن حجاب به چادر و روسری نیستش.مهم عفت و عصمته .نجابت ذاتی و درونی هست.از رو ظاهر هیچ کس نمی شه قضاوت کرد.البته بمونه این که قضاوت در مورد افراد به خداست نه بندهء خدا
    زیادی به خودت گیر نده آخه چرا همه باید غصه ی یه یار گمشدشونو بخورند چرا پس آخرش اونی نمیشه که ما می خوایم همش به فکر اونیم اونم به فکر ماست اما آخر کار میشه جدایی یه چندروزی تو خودتی بعدم تنهایی اما اصلا قضیه چیه ؟میخوای بدونی ؟اینه که عاشق نیستی؟هستم.خوب اگه بودی که فراموش نمیکردی بخدا خسته شدم آخه چرا دنیامون اینجوری شده یه نفر عشقو معنی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه مگه عشق چیه که ادم اینجوری زندگیشوول میکنه؟بگید تورو خدا

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از sara65 عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط sara65 نمایش پست ها
    اما به نظر من زن و مرد نداره در ضمن حجاب به چادر و روسری نیستش.مهم عفت و عصمته .نجابت ذاتی و درونی هست.از رو ظاهر هیچ کس نمی شه قضاوت کرد.البته بمونه این که قضاوت در مورد افراد به خداست نه بندهء خدا

با حرف شما كاملا موافقم . قضاوت اين كه چه كسي آدم خوبيه يا بديه دست خداست نه ماها كه بنده خدا هستيم .
    ممكنه حتي در انسان هاي بدكاره ويژگي مثبتي باشه كه هزار برابر اون عيبشون باشه و همه چيزشون رو بپوشونه .
    ميگن وقتي پيامبر به معراج رفته بوده ميبينه يه زن ***** به بهشت رفته وقتي از خدا ميپرسه كه چرا اين زن به بهشت اومده خدا گفت كه اين زن توي يه بيابون گير افتاده بود و داشت از تشنگي ميمرد همينجور كه دنبال آب ميگشت يه چاه پيدا ميكنه و دم چاه هم يه سگ در حال جان دادن از تشنگي ميبينه . زن لباسش را در مياره و به ته چاه ميندازه تا خيس بشه وقتي لباسش را بالا ميوورده اول به سگ آب ميداده تا سگ به هوش مياد و حالش خوب ميشه و بعد زن شروع ميكنه به آب خوردن .
    خدا ميگه به خاطر اين كار اين زن من او را بخشيدم و به بهشت اوردمش .
    پيامبر ميره جلوتر و يه دزد و آدم كش را ميبينه كه توي آتش دارن ميسوزن ميگه خدايا يعني اينها هيچ خصوصيت مثبتي نداشتن كه آن زن را بخشيدي ولي اينها را نبخشيدي ؟
    خدا ميگه آن زن حقي از شخصي ضايع نكرده بود . كسا را نرنجانده بود . اما اينها كاري كرده اند كه بنده خدا ازشون ناراضيه پس نميشد ببخشمشون .

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو ثبت نام شده
    43 بار در 7 پست
      از ایشان تشکر شده است

کلا تو جامعه فعلی زن نگیرین بهتره من چه تو دانشگاه چه تو جامعه زنای زیادی رو دیدم که شوهر دارن و فقط برای وقت گذروندن به دیگران هم چراغ سبز میدهند اینها از براکت جمهوری ا س ل ا م ی میباشد

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از morteza_1365 عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین