سفارش تبلیغات

صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 16 به 20 از 48

موضوع: معرفي محصولات شركت Optimum Nutrition

عضو پیشرفته Hessam_Vardak آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    3,215 بار در 619 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa k-h نمایش پست ها
    حسام جان سلام
    می خواستم این مطلب رو خصوصی بهتون عرض کنم اما چون می خواستم دوستان خودشون قضاوت کنند گفتم عمومی بگم .
    بخدا اصلاً بحث نظر دهی یا تعریف نیست و بنده قصد حاشیه ندارم ولی شما خودت قضاوت کن وقتی بنده مطلب اصلی رو در صفحه 2 گذاشتم و 3 نفر از من تشکر کردن و فرد دیگری از همین مکمل توضیحات مختصری داده که دستشم درد نکنه ، از ایشون 8 تشکر می شه چه دلیل داره ؟ آیا این به غیر از اعمال کدورت شخصی در نظر دهی و تشکر کردن هست ؟
    مصطفي جان ديگه صحبتش رو نكن و بي خيالش شو.
    به خدا من اصلاً نگاه نمي كنم ببينم كي تشكر كرده كي تشكر نكرده، چند نفر تا حالا از من تشكر كردن و.... اصلاً چه اهميتي داره؟
    شما هدفت اينه كه به بچه هاي سايت اطلاعات بدي كه دادي، دستت هم درد نكنه. اونهايي كه بايد استفاده كنن استفاده مي كنن. شما كه به خاطر تشكر مطلب نمي نويسي. هدفت چيز ديگه اي هست كه بهش مي رسي.
    ضمناً راستش رو بخواي اون مطلب هيدرو وي رو هم من همين الان ديدم. متأسفانه يا خوشبختانه بعضاً فعاليت بچه هاي سايت به حدي زياد مي شه كه يك مطلبي كه كمتر از 24 ساعت قبل نوشته شده، بين مابقي نوشته هاي جديد گم مي شه. اميدورام محسن جان يك فكري هم براي اين قضيه بكنن.

مديريت كلوپ كاربران فعال

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از Hessam_Vardak عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Khoshhal
    15,498 بار در 2,835 پست
      از ایشان تشکر شده است

حسام جان سلام
    می خواستم این مطلب رو خصوصی بهتون عرض کنم اما چون می خواستم دوستان خودشون قضاوت کنند گفتم عمومی بگم .
    بخدا اصلاً بحث نظر دهی یا تعریف نیست و بنده قصد حاشیه ندارم ولی شما خودت قضاوت کن وقتی بنده مطلب اصلی رو در صفحه 2 گذاشتم و 3 نفر از من تشکر کردن و فرد دیگری از همین مکمل توضیحات مختصری داده که دستشم درد نکنه ، از ایشون 8 تشکر می شه چه دلیل داره ؟ آیا این به غیر از اعمال کدورت شخصی در نظر دهی و تشکر کردن هست ؟

این کار شما مثل این میمونه که:

یه مغازه داشته باشی و بشینی جلو در مغازت ،
    چرتکه دستت بگیری و حساب کار مردم رو بکنی!!!!!

مرد مومن خب سرت به کار خودت باشه دیگه
    این دهن من حرفای جالب ازش بیرون نمیادا
    ...................................................................

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از Senior Manager عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته امین مشرقی آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    3,587 بار در 613 پست
      از ایشان تشکر شده است

از افشین جان که امد در این تایپیک نظر داد ممنونم
    ولی از دوستان دیگر هم که آمدن مطلب رو خوندن ولی هیچ نظری ندادند ممنون . راستیتش آدم دلسرد میشه از این بی معرفتی ها .
    توقع داشتم بقیه دوستان هم بیان نظر بدن با دور گذاشتن هرگونه کدورتی که خوب مثل اینکه نمیشه و من هم این تایپیک رو ادامه نمیدم
    مثل اینکه شما دست بردار نیستی!!!! بی احترامی به دیگران شده عادت!؟؟؟!!؟
    فقط به احترام حضور دوستان جواب این حرفتو نمیدم وگرنه جواب سنگینی داشت!

حسام جان سلام
    پیشنهاد میکنم مدیران محترم تشکر رو از سایت حذف کنن گویا به بعضی خیلی داره فشار میاد! این حرفای خاله زنکی رو بنداز دور اصلا" در شان این سایت نیست.خجالت آوره این مزخرفات. خوبه حالا پیمان صادقی اوایل این تاپیک بعد از هر پستی فقط تشکر نکرده اومده یه پست داده گفته دستت درد نکنه!
    داداشه من اگه واقعا" نیتت کارکردن در این سایته که کارتو بکن تو کار بقیه هم دخالت نکن!
    تو از خدای خویش گم شده ای . . .
    او به دنبال توست

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از امین مشرقی عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته مصطفی خانی آواتار ها
    4,864 بار در 916 پست
      از ایشان تشکر شده است

Opti-Men تکمیل کننده !!!

حتماً تا به حال تصویر این مکمل ورزشی رو در بسیاری عکس ها دید ولی شاید از فواید و تاثیرات این مکمل آگاهی نداشته باشید .
    توضیح مختصری از تغذیه ماهیچه ها و بدن :
    ماهیچه ها در بدن حالا چه برای یک ورزشکار یا چه برای یه آدم عادی به مواد بسیار زیادی از برای رشد ماهیچه احتیاج داره مثل انواع آمینو ها که تعدادشون به 16 نوع می رسه ، انواع ویتامین ها که هم می توان آنها را از مواد طبیعی مثل میوه ها و یا غذایی که در روز مصرف می کنیم بدست بیاوریم ، مواد معدنی که در بسیاری از خوراکی ها مورد تغذیه در روز از آنها استفاده می کنیم .

مکمل ارائه شده توسط این شرکت امریکایی بیشتر به عنوان یه تکمیل کننده تاثیری برای استفاده همزمان از پروتئین ها و مکمل های افزایش حجم استفاده میشه .

در بیشتر تبلیغاتی که توسط سایت سازنده این مکمل که سایت همان شرکت اپتیموم باشه این مکمل در کنار کازئین 100% یا پروتئین وی 100% ارائه شده که بیانگر این موضوع است که بهترین گزینه برای مصرف همزمان پروتئین که غذای اصلی ماهیچه هاست ، اپتی من می باشد .

این مکمل در دو مدل 90 کپسولی و 180 کپسولی ارائه شده که ترکیبات فوق العاده کاملی برای رشد ماهیچه ها را ارائه می دهد.

اما شما با خرید این مکمل از چه مزایایی بهرمند می شوید .

تقریباً 380 میلی گرم مجموع ویتامین های گروه B که در بالا بردن جذب پروتئین در ماهیچه ها کمک فراوانی می کنه .( B-Complex )

وجود فراوان آمینو اسید های ضروری و غیر ضروری برای تغذیه ماهیچه ها در تمرینات سنگین L-Arginine, L-Glutamine, L-Valine, L-Leucine, L-Isoleucine, L-Cystine, L-Lysine, L-Threonine

عصاره های گیاهی مفید برای بدن صد درصد گرفته شده از منابع طبیعی

زنجیره کامل مواد معدنی موجود در میوه ها و سبزیجات

تنظیم کننده های دستگاه گوارشی بدن

در پایان با وجود مواد بسیار موجود در این مکمل مصرف به تنهایی این محصول تغییراتی در شکل ظاهری بدن شما ایجاد نمی کند اما با مصرف همزمان با یه مکمل پروتئینی خوب تمکیل کننده مواد مورد احتیاج بدن شما خواهد بود .
    به بادی شاپ هم سری بزنید ایــــنجا

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از مصطفی خانی عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال mahmoud آواتار ها
    حالت من
    Ashegh
    2,241 بار در 432 پست
      از ایشان تشکر شده است

مصطفی جان چیز بدی نگفته بهتره اینقدر مسائل رو گنده نکنین الکی کلا ادم هر کاری که میکنه توقع داره ازش تشکر بشه مخصوصا اگه اون کار مفید باشه اما دوستان همینطور که گفتن حجم مطالب سایت و پست ها زیاده بعضی ار پست ها اصلا دیده نیمشه که بخوایم تشکر کنیم موضوع اینه مگه نه هر مطلب مفیدی که دیدیم بهتره تشکر کنیم که اینجوری حداقل یه تشویقی شه واسه کسی که مطلب رو گذاشته که بفهمه یه سودی بردیم ازش مگه نه فکر نمیکنم ایشون و کل بچه های سایت کسی واسه جمع کردن تشکر اومده باشه چون واقعا خنده داره من خودم ازت تشکر میکنم مصطفی جان واقعا مطالبت مفیده

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از mahmoud عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین