سفارش تبلیغات

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 6 به 6 از 6

موضوع: بیت‌الله عباسپور: تابع کمیته فنی هستم

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad 1368 نمایش پست ها
    چی شد اینکه تو مجله رزم گفته بود ژنتیکم از دیوید هنری بهتره و میخوام برم مسابقات حرفه ای شرکت کنم.چرا مردمو اینا سر کار میزارن.تبریزی هم میگفت میخوام برم مستر المپیا هر وقت اون رفت اینم میره
    دوست عزيز اين كه ژنتيك بيت الله از ديويد هنري بهتره شكي توش نيست . بيت الله عباسپور در سال 2003 در حالي كه فقط 24 سال سن داشت توانست قهرمان جهان شود اين يعني ژنتيك . نميتونيم بگيم هر كس مقام بهتري داره ژنتيك بهتري هم داره . شاد كسي صاحب بهترين ژنتيك در جهان باشه كه اصلا بدنسازي نرفته باشه و خودش هم ندانه . پس ژنتيك را با عنوان يكي نكنيد . ايراني ها صاحب بهترين ژنتيك هاي در جهان هستند . در مسابقات حرفه اي حال حاضر داريم ميبينيم كه هم وزن هاي اوتي علي تبريزي دارن مقام درو ميكنند . خود شاون ري ميگه بدترين ژنتيك را داشتم اما با تلاش تونستم بر ژنتيكم چيره شوم . پس ژنتيك دليل بر قهرماني نيست . شما در شرايط اين قهرمانان نيستيد و الكي قضاوت ميكنيد . آيا فدراسيون ايران با IFBB رابطه درستي داره كه بيت الله بره توي IFBB مسابقه بده ؟
    بعدشم بيت الله ودعه داده بوده اما در ورزش پرورش اندام نميشه با قاطعيت حرف زد همانطور كه پارسال بيت الله آسيب ديد و اين آسيب ديدگي با پسرفت مساوي هستش .
    مطمئن باشيد روني كولمن هم اگر در ايران زندگيميكرد به پاي علي تبريزي خودمان نميرسيد . اينها با هيچ چيز جنگيده اند و به اينجا رسيده اند .
    در مورد علي تبريزي هم بايد بگم كه علي تبريزي تا زماني كه با قطر قرارداد داره نميتونه خودسرانه تصميم بگيره كه بره مسابقات حرفه اي شركت كنه . قرارداد وقتي با جايي داري بايد گوش به فرمان آنها باشي .
    به قول محمود جان بهترين كار ممكن را داره علي تبريزي انجام ميده .
    خود من خيلي ناراحت شدم كه پارسال ايشون شركت نكرد اما هرگز به خودم اجازه نميدم به كسي كه در ورزشم از من بالاتره بي احترامي كنم و حرف هايش را مسخره كنم . اگر هم همچين كاري كرده باشم قبول ميكنم كه اشتباه كردم .
    بايد قبول كنيم كه از بين 75 مليون جمعيت ايران دو نفر شدن علي تبريزي و بيت الله عباسپور پس بهتره براي پيشرفت بيشتر از اين عزيزان درس بگيريم تا اينكه تخريبشون كنيم .

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12