سفارش تبلیغات

صفحه 27 از 29 نخستنخست ... 172526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 135 از 145

موضوع: خداحافظي براي هميشه

عضو فعال mohsen sat آواتار ها
    946 بار در 223 پست
      از ایشان تشکر شده است

ای بابا پیمان میدونم این پست منو میخونی....چرا شل کن سفت کن درمیاری...ما همه میگیم دوستت داریم...دوست داریم برگردی...پست خودتم اینو تایید کرد که دیگه برگشتی...پس کجایی؟محسن که فقط یه پست داد آخرشم گفت که خواهش میکنم کینه ها رو کنار بزاریم...دیگه چی میمونه که بخوای بری؟جز اینکه شاید خسته شدی و دنبال بهانه میگردی....اگه قضیه اینه که بگو این همه آدم تقلا نزنیم.....(که بعید میدونم اخلاق تو از این حرفها باشه.... ) برگرد بزار همه دوباره جمع شیم دور هم حال کنیم....
    گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود.....

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از mohsen sat عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

سلامي دوباره عرض ميكنم خدمت تمام دوستان و دوستداران رشته پرورش اندام .
    همانطور كه در جريان هستيد متاسفانه به دليل برخي مسائل اين تاپيك به وجود آمد و موجب دلخوري اكثر اعضاي سايت شد .
    جا داره همينجا اعلام كنم كه به سايت برگشتم و به زودي محمد حسيني هم به سايت برميگرده .
    تمام اين اختلافات سر يه سري سوئ تفاهم بود كه با تماس تلفني كه با محسن داشتيم حل شد . در اين مسائل همه مقصر بوديم يعني هم من هم محسن و محمد حسيني هم كه چون خيلي من رو دوست داره حرف هايي در دفاع از من زد كه نبايد ميزد و به نوعي اون هم مثل من و محسن اشتباه كرد اما خوشبختانه حرف هايي كه زده شده بود پاك شد تا بيش از اين اختلاف ها بيشتر نشود . از همينجا بايد بگم كه همه ما بايد به هم احترام بزاريم چه مدير و چه غير مدير .
    همانطور كه من درمورد محسن اشتباه برداشت كرده بودم اونم در مورد من اشتباه برداشت كرده بود و در صحبت هاي تلفني متوجه اين موضوع شديم .
    دوستان عزيز ميدونم اين وسط بيشترين بدي به شما عزيزان شدجون خيلي ها دوست داشتن كه بيشتر از بدنسازي اطلاعات داشته باشند و با رفتن من و چندي ديگر ازبچه ها دشمنان سايت خوشحال شدند و سايت داشت ضربه بزرگي ميخورد كه جا داره از همه شما دوستان عزيزم معذرت خواهي كنم كه اينگونه رفتارشد .
    به زودي كارهاي بسيار جالي قراره براي سايت انجام يشه كه اميدوارم موجب رضايت و خوشنودي تمام عزيزان بشه .
    در همينجا قصد دارم خواهش كنم از كل اعضاي سايت كه در مورد مسائل سياسي و ف ي ل ت ر ش ك ن صحبت در سايت نشه چون همانطور كه ميدانيد اينجا ايران است .
    به اميد اينكه دوستان كم كاري بنده را در اين مدت به بزرگي خودشون ببخشن .

4. 18 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Movafagh
    2,720 بار در 554 پست
      از ایشان تشکر شده است

خوشحال شدیم صلح برقرار شد و دوستان کدورت هارو کنار گذاشتن.با آرزوی بهتر شدن سایت.و دوستی بیشتر بین بچه ها.

6. 15 کاربر برای این پست سودمند از sajjad 1368 عزیز تشکر کرده اند:

مدیر کل سایت Mohsen آواتار ها
    حالت من
    Relax
    12,946 بار در 2,730 پست
      از ایشان تشکر شده است

امروز با پیمان جان حدود 2 ساعت تلفنی صحبت کردیم و سوتفاهم های پیش آمده را با هم مثل همیشه دوستانه حل کردیم
    من متوجه شدم پیمان تو رفاقت مغرور نیست چون هر دو خیلی دوستانه و بدون غرور کاذب با هم صحبت و موضوع را حل کردیم و پیمان جان متوجه شد حرف هایی که در مورد من زده درست نبوده و...
    پس همانجور که من و پیمان جان همدیگه را خوب میشناختیم الان همدیگه را خیلی بهتر هم میشناسیم و هر دو دوستانه پی به اشتباهات ریز و درشت همدیگه بردیم و خدا را شاکرم که خودمان با هم موضوع را حل کردیم
    البته از دوستانی مانند حسام وردک ، amin_yates و Yakuza6236 و... که سعی برای حل موضوع داشتن هم کمال تشکر را دارم
    فقط این وسط بعضی از دوستان را هم خوب شناختیم
    از همه دوستان مخصوصا پیمان جان ممنونم

عضو پیشرفته امین مشرقی آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    3,587 بار در 613 پست
      از ایشان تشکر شده است

خدا رو شکر که دوستی و آشتی مجدد به این سایت برگشت. به قول افشین کسایی برگشتن این دو دوست عزیز رو به سایت بدنساز یعنی خونه خودشون تبریک میگم و امیدوارم این دوستی همیشه پایدار باشه.
    تو از خدای خویش گم شده ای . . .
    او به دنبال توست

9. 13 کاربر برای این پست سودمند از امین مشرقی عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 27 از 29 نخستنخست ... 172526272829 آخرینآخرین