سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 12 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 57

موضوع: حتما بخوانيد و ......

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض حتما بخوانيد و ......

با سلام خدمت تمام شما دوستان عزيز و بزرگوار .
    خوب مي خوام راحت صحبت كنم . و شما از شما هم انتظار دارم حتما اين تاپيك را كامل مطالعه كنيد و نظر بدهيد .
    دوستان عزيز من يكي از عاشقان واقعي رشته پرورش اندام بودم هستم و خواهم بود .
    موضوعي هم كه مي خوام براتون بگم مربوط مي شه به مدتي قبل .
    چندي پيش (قبل از تاسيس اين سايت ) داشتم توي اينترنت دنبال مقالات پرورش اندام مي گشتم كه با يك سايت ايراني آشنا شدم . ابتدا خيلي خوشحال شدم و با ذوق و شوق فراوان در آن سايت ثبت نام كردم . اما متوجه مسئله اي شدم كه مرا خيلي ناراحت كرد و آن مسئله اين بود كه در آن سايت ادعاي كمك به بدنسازان شده بود اما هر مطلبي كه مي خواستي ببيني پولي بود .
    واقعا اعصابم به هم ريخت .
    راستشو بخواين ازاين ناراحت شده بودم كه چه راحت ميان آدم را به بازي ميگيرن و ميگن كه ما براي كمك اومديم اونوقت توي سايت مينويسه فلان قدر پول بده تا مطالب را ببيني .
    يكي نبود به اين آقا بگه آخه اين هم كمكه؟
    وقتي پول مي گيري ديگه چه كمكي ؟
    يه مقدار از اين قضيه ناراحت بودم . با خودم گفتم بيام توي سايت اين آقا يه تاپيك بزنم و از عنوان ها و تجربياتم بگم و كمكي هم براي افراد بازديد كننده آن سايت باشم .
    اين كار را كردم و تاپيك سوال از شما جواب از .... را زدم و جالب اينجا بود كه بازديد كنندگان آن تاپيك بسيار بالا بود و افراد زيادي ميامدند و سوال هاي خود را مي پرسيدند . تا زماني كه چند نفر از آقايون آمدند و سوالات مشكوكي از من پرسيدند و من هم جواب دادم كه يك دفعه ديدم آقايون برگشتند گفتند تو كه الان ويژه شدي بيشتر مطالعه كن ومطالب استاد را بخوان .
    ما هر چي دليل آورديم كه بابا شما و استادتون در مورد فلان مطلب دارين اشتباه مي كنين گفتند نه و حتي نسبت به من پرخاشگري كردند .
    ما چيزي نگفتيم .
    به فعاليت ادامه داديم تا مردم الكي نيان پولشونو توي جيب اين آقا كه تا به حال نه مسابقه اي داده و نه قهرمانان اين رشته را ميشناسه و نه تا به حال پاشو توي سالن مسابقات سطح بالا حتي براي تماشا نگذاشته بدهند و بيان يه چيزي ياد بگيرن . چون من معتقدم علم در كنار تجربه مهمه نه اين كه بدون تجربه حتي يك مسابقه منطقه اي .
    گذشت و گذشت تا اين كه شخصي در آن سايت آمد و گفت آقي صادقي شما قهرمان نيستي اگه هستي حكمت را بگذار ببينيم .
    ما عكس مسابقات گذاشتيم باز هم حرف خودشان را زدند .
    كليپ اهداي حكم قهرماني گذاشتيم باز هم حرف خودشان را زدند .
    آخر مجبور شدم عكس حكم قهرمانيم را اسكن كنم و توي سايت بگذارم .
    عكس را گذاشت و زيرش نوشتم قابل توجه افرادي كه حسود هستند و مي خواهند مرا خراب كنند .
    5 دقيقه بعد كه دوباره اومدم ببينم كسي جواب داده يا نه ديدم كه قسمت ارسالي من را پاك كرده اند .
    تعجب كردم .
    باز هم گذاشتم اين دفعه زيرش نوشتم اينم حكم من براي كساني كه مي گفتند تو قهرمان نيستي و الكي ميگي . زيرش هم نوشتم مخصوصا شما آقاي ....... منظورم كسي بود كه از من خواسته بود حكمم را بگذارم .
    چند دقيقه بعد كه اومدم ببينم كسي جواب داده يا نه ديدم نوشته كاربر اخراجي (دليل بي احترامي به اعضاي سايت )
    تعجب كردم . سريعا به آقاي x كه به همان آقاي ادعا هم معروف است ايميل زدم گفتم بابا به اين بچه هاي سايتت ادب را ياد بده . كه جواب قانع كننده اي نداد و گفت محروميت شما يك هفته اي است تموم ميشه و مياي .
    بعد از مدتي محرومت من تمام شد .
    اما اين دفعه دليلي براي اخراج نديدند و اين دفعه مرا خود آقاي x اخراج كرد و به من اين تهمت را زد كه ايميلي كه شما در زمان ثبت نام وارد كرده بودي غير اخلاقي بوده .
    و جالب اينجا بود كه به من ايميلي زد و گفت به تو يه توصيه ميكنم . آقا پيمان اطلاعات را مجاني در اختيار بچه ها نده .
    اين بود كمك اين آقا به بدنسازان .
    البته كمك هاي ديگري هم داشته اند .
    مثلا ويزيت اين آقا كه چيزي هم بارش نيست 160 هزار تومان هستش .
    و يا تمرين خصوصي با اين آقا هيچ عنواني هم ندارد 80 هزار تومان هست .
    و هزاران افتخار ديگر .
    از ايميلي كه براي من داده بود فهميدم كه كجاي اين آقا از چي سوخته .
    از يه طرف هم آقا محسن كه جا دارد از زحمات شبانه روزي ايشون واقعا سپاسگزاري كنم از من خواست كه بيايم با هم يك سايت مستقل راه بياندازيم تا همه به طور رايگان بيان و مطالعه كنند و هدف ما هم چيزي غير از كمك واقعي به ورزشكاران نبود .
    با كمك شبانه روزي آقا محسن اين سايت راه افتاد . الان نزديك 1 ماه و نيم از تاسيس آن مي گذرد و كاربران زيادي هم جذب اين سايت شده اند ( نسبت به مدت زمان تاسيس )
    اما بسياري از افراد ميان از مطالب استفاده ميكنند و ميروند و حتي بدون يك تشكر ساده .
    ما دكمه تشكر را در سايت طراحي كرديم براي اين كه بفهميم چه كسي از اين مطالب راضي بوده و چه كسي رضايت نداشته .
    افراد كم و خواسي بودند كه از اين دكمه استفاده مي كردند كه اين نشانه ادب آنها مي باشد .
    اين يك مسئله

مسئله ديگر اين كه ما تمام مطالب را رايگان در اختيار افراد قرار داديم تا اين كه افراد استفاده كنند و ......
    ولي بسياري از افراد هيچ فعاليتي انجام نمي دهند حتي نميان يه تاپيك معمولي و ساده بزنند .
    سوالي كنند و يا بحثي راه بيندازند .
    من قرار است تير ماه ديگر در مسابقات انتخابي تيم ملي شركت كنم . اما براي راه اندازي اين سايت خيلي عقب افتادم و خيلي از برنامه ريزي هايم هم خراب شد .
    تمام اين كارها هم فقط براي اين بود كه خودم با نداري و بي پولي وبا سختي در مسابقات حاضر شدم و مي خواستم تجربياتم را در اختيار بچه ها قرار دهم .
    اما آيا شما هم بايد كمكي كنيد يا نه ؟
    يك دكمه تشكر زدن چه چيزي از كسي كم مي كند ؟
    يك تاپيك در مورد هر چيز بدن سازي مثلا بحث تبلادل نظر و ... چه چيزي از كسي كم ميكند ؟
    آيا درست است؟
    به خدا چه شب هايي كه من و محسن جان نخوابيديم و تا صبح بيدار بوديم .
    با هزينه شخصي براي شما عزيزان اين سايت را راه انداختيم .
    امروز توي سايت آمدم بعد از اين كه از سر كار اومدم خونه . اما اعصابم به هم ريخت .
    حتي يك پست توي سايت از بچه ها نديدم .
    محسن جان زحمت كشيد و قسمت عكس هاي جالب و خيلي از قسمت هاي ديگر را راه انداخت
    اما كسي حتي در اين قسمتهايي كه احتياج به تخصص خاصي ندارد فعاليت نميكند.
    اگر قرار باشد فقط من و محسن كار انجام بدهيم بايد بگويم شرمنده ام و پوزش مي خواهم و ديگر از ما انتظار نداشته باشيد .
    از قديم گفته اند يك دست صدا نداره . اگه مي خواين سايت پيشرفت كنه كمك كنيد .
    اگر هم نه كه ما ديگر فعاليتي نخواهيم كرد و از ما توقع مطالب و مقالات جديد نداشته باشيد .

2. 20 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

منتظر جواب هاي شما عزيزان هستيم

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته bodybuilder آواتار ها
    4,185 بار در 762 پست
      از ایشان تشکر شده است

اگه میشه تاپیک هایی که خبری یا مقاله ای میزنید رو نبندید....
    مثلا من توی این تاپیک( http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=302 ) پستی میخواستم بدم ولی چون تاپیک بسته شده بود امکانش نمیشد....

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از bodybuilder عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadred نمایش پست ها
    اگه میشه تاپیک هایی که خبری یا مقاله ای میزنید رو نبندید....
    مثلا من توی این تاپیک( http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=302 ) پستی میخواستم بدم ولی چون تاپیک بسته شده بود امکانش نمیشد....

باشه فرزاد جان . حتما . هر كم و كسري ديدي بگو

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال mohsen sat آواتار ها
    946 بار در 223 پست
      از ایشان تشکر شده است

آقا پیمان سلام و با تشکر از تاسیس سایت خوبتون که اولاً هم جواب آدمو سریع میدین و هم ادعای منم منم و سرکیسه کردن !!!!!!!!!!!!ندارید(قابل توجه سایتهای همسایه ای که تریبولوس را پیش هورمون نمیدانندو قسم حضرت عباس و جان مادر واسه اثباتش میارن) .من یکی (فقط خودمو میگم) افتخار شاگردی شما رو دارم و تا آخرش با شمام و عاجزانه ازتون خواهش میکنم مبادا روزی سایت رو تعطیل کنین که اونوقت ماها بایس بریم دنبال همونایی که تریبولوس را پیش هورمون نمیدانند و فقط میچاپن و میچاپن و میچاپن آخرشم هیچی دستگیرمون نشه....فقط اگه امکان داره تو چندتا سایت معتبر تبلیغ سایتتون رو بزنید دلیلشم تازه تاسیسی سایته .....هرکاریم باشه در خدمتیم...
    گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود.....

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از mohsen sat عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 12 12311 ... آخرینآخرین