سفارش تبلیغات

صفحه 4 از 9 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 16 به 20 از 43

موضوع: 20 کیلو افزایش حجم برای شما در یک دوره

مدیر ارشد
    3,570 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

من کاملا با صحبتهای هیربد موافقم و در ضمن شما دوزهای استروئید ها را نگفتی تستولی هفته ای چند میل یا دیانابول، دقت کن هر چیزی که جواب بده دلیل نمیشه که مناسبه شما باید اوارز رو هم در نظر بگیری وگرنه خیلی چیزا جواب میده اینکه دلیل نمیشه در ضمن آنتی استروژن در طول دوره چی؟ این رژیم که گفتی به نحو شدید روی مکمل استواره چرا؟ بعد از قطع دوره و مکمل باید چی خورد (رژیم غزاییی)؟ ۷ هفته دیانابول میدونی کبد رو چیکار میکنه دیانابول من قبلا هم گفتم فقط برا کیک استارت زدن بکار میره و ۲ هفته اول کافیه بعدش تست تزریقی هم که هست دیگه چرا دیانابول؟؟ فکر میکنی لیورگل میتونه جواب پاکسازی کبد رو بده؟؟؟ چرا؟ میدونی که الان دیگه تا جائیکه ممکنه سعی میشه سمت استروئید اورال (قرصی) نرند و این کار ماله دهه ۷۰ بود و نتیجش بیشتر افزایش فشار خون و احتباس نمک و آب هست که بعد یکماه از بین میره؟. رژیمت برا چه جور افرادی هست؟ چه تیپ بدنی ؟ ی زحمتی .اگه ممکنه، بکش کل میزان پروتئین و چربی و کرب رژیمی که نوشتی رو به گرم برام بگو. ممنون

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از arashbandegan عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

دوره اي كه گذاشتيد براي فرد لاغر اندام كه تازه ميخواد پرورش اندام حرفه اي رو آغاز كنه ميتونه كارامد باشه . اما فرد مبتدي تا اين حد به ليورگل و افروديت در اين حد احتياج نداره . دوز داروها مقداري براي مبتدي بالاست .
    پيشنهاد من براي مبتدي اينه كه به جاي تستوليك كه 100 ميليگرم تستسترون پروپيونات هست و هر كدومش معادل 4 عدد تست پروپيونات تايلندي هست از تست پروپيونات تايلندي 25 ميليگرمي استفاده كنه چون با همون دوز هم جواب ميگيره . اگر از ابتدا بخوايم يه نفر را با اين دوزهاي بالا تغذيه كنيم بعدها ديگه نميتونيم به راحتي به حجم عضلاتش بيفزاييم .
    اگر شخصي طبق دوره بالا هفته اي 3 تا تستوليك بزنه ميشه 300 ميليگرم تستسترون پروپيونات . اما اگر كسي هفته اي 6 عدد تستسترون پروپيونات 25 ميليگرمي تايلندي بزنه ميشه 150 ميليگرم و هم عوارضش كمتر ميشه هم مطمئن باشيد همان نتيجه را ميگيره . چون بدن يه فرد لاغر مبتدي 100 ميليگرم تستسترون پروپيونات را نميتونه توي يه روز جذب كنه و مقداري از اين دارو به هدر ميره .
    در مورد ديانابول هم من توصيه ميكنم كه شخص مبتدي روزانه 20 ميليگرم بيشتر استفاده نكنه و نهايتا تا 30 بالا بره چون با همين دوز 100% جواب ميگيره و با اين دوره اي كه گفتم شخص اگر اكتومورف باشه به هيچ عنوان احتياجي به آنتي استوزن و حتي پاكسازي كبد نداره به شرطي كه دوره بيشتر از 6 هفته طول نكشه .
    موفق باشي . با تشكر از زحمات شما سجاد جان .

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد
    3,570 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

برای استفاده از تست یا هر استروئیدی باید هم آماده گی بدنی و فکری داشت و هدف مشخس (مسابقه دادن ) جهت اطلا عرض کنم که مصرف تست با دوز هفته ای ۱۵۰ میل و کمتر نتیجه بهینه رو نخواهد داد چون اصولا رنج تولید تست توسط خود بدن و همینطور در تستسترون درمانی در یائسگی تستوسترونی که در مردان با سن بالا صورت میگیره بین ۱۲۰ تا ۱۵۰ میل هفته ای تحت نظر پزشک تجویز میشه این یعنی میزان طبیعی یا کمی بیشتر از تولید خود بدن در هفته جهت بالا بردن کیفیت زندگی حالا شما اگه بخواهید با این دوز در هفته پیش برید یعنی علاوه به اینکه تولید خوده بدن را متوقف کردید بلکه ریسک خطر بیشتری را در قبال پاسخ کمتر قبول کرده اید و پولتان رو دور ریخته اید. دلیل اینکه با این دوز کم اوارز کمتر هست و نیازی به پاک سازی نیست ینهه که کار نمیکنه یا کمی نسبت به طبیعی بهتره. پس هر دوزی بالاتر از ۱۵۰ میل هفته ای میتونه پاسخ دهی بهتری داشته باشه و از نظر منطقی قابل قبوله. استروئید رسپتورها در بدن در حدی تولید میشن که شما تا دوزهای بالا استروئید بدن جواب میده و این از نظر تحقیقی نشان داده شده گرچه بعد از چند سال استفاده مستمر دیگه بدن از پاسخ دهش کمتر میشه و این بدلیل پاسخ رشد سلولی هست نه استروئید. در مورد دیانابول اصلان مصرفش به جز ۲ هفته اول ونام در صورت استفاده از تست زنجر بلند روغنی توصیه میشه اینو چند بار قبلا هم اشاره کردم که دیانابول فقط برا کیک ستارت زدن هست و داروی خوبی نیست. در هر حال در صورتیکه از دوز ۱۵۰ میل به بالا تست استفاده میکنید باید به فکر پاکسازی باشید چون تست خود بدن سرکوب شده و اگه تراپی نکنید بدن در پاسخ میده و حجم به دست آماده از دست میره و این ربطی به تیپ بدنی شخص نداره.

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از arashbandegan عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

همين موضوع هست كه ميگم علم بدون تجربه كارايي نداره . بنده نزديك به 4 ساله دارم مربي گري ميكنم و شاگردان زيادي را با اين دوز براي اولين دوره هدايت كردم و همگي هم از نتيجه راضي بوده اند . هفته اي 150 ميليگرم تستستزرون پروپيونات يعني روزي يك عدد تستسترون پروپيونات 25 ميليگرمي تايلندي و در اين صورت طرف داره هر روز 25 ميليگرم به بدنش تست ميزنه و بدن به طور حتم (مخصوصا مبتدي ) بهتر از هفته اي يه آمپول 250 ميليگرمي جواب ميگيره چون بدن يه مبتدي نميتونه يه آمپول 250 ميليگرمي رو جذب كنه چون تا به حال استروئيد استفاده نكرده . شما بدن يه بيمار را با يه بدنساز مقايسه نكن يه بيمار وزنه نميزنه كه بخواد عضلاتش رشد كنه . يه بيمار به خاطر كمبود تستسترون بدنش مياد تست ميزنه اما يه بدنساز از لحاظ تستسترون در حد پاييني نيست و بيمار هم نيست و تستسترونش تقريبا روي رنج هست و با تزريق همون 150 ميليگرم در هفته هم به شرطي كه هر روز تزريق داشته باشه جواب ميگيره . چيزي كه خيلي از شاگردانم گرفتن . بنده به دوزهاي بالا كه بخواد باعث عوارض بشه موافق نيستم مگر در شرايط خاص .
    الان براي نمونه محمد حسيني ( كه شاگرد خودم هست ) با اين كه دوره دوم - سومش هست تازه داره هفتصد ميليگرم تستسترون پروپيونات ميزنه .
    كار تستسترون ها هم با هم فرق ميكنه تستسترون انانتات و پروپيونات از لحاظ كارايي قابل قياس نيستن . انانتات بيشتر آب ميندازه اما پروپيونات را تا يك هفته قبل از مسابقات هم ميشه استفاده كرد .

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد
    3,570 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

گر که صحبت از تجربه میکنند، من ۳۴ سالمه و از ۱۵ سالگی بدنسازی کرده ام در طی کل این دوران افراد بسیار زیادی از دوستان چه شاید نیازی به اینکار نباشه، بر خلاف میل باطنم برای اولین و آخرین بار اینو میخام بگم که کسانی و خودم با استروئید تجربه داشتیم، کسانی بودن که در اثر استفاده عقیم شدند یا تا حد مرگ پیش رفتند یا جراحی شدند عواقبی هم گریبانگیر خودم شد. بنا به موقعیت زندگی، مدتی را در کشورهای نیوزلند و استرالیا زندگی کردم و از دوستان و مربیان موارد زیادی رو تجربه کردم. والی بیشتر این تجربه ها قابل توضیح و اعتماد نبود. از اونجائیکه اعتقاد دارم که هر چیزی دلیل و علتی داره بدنبال مسایل علمی رفتم تا پاسخ کارهایی رو که تجربتن دیده و شنیده بودم و حتا خودم هم به اشتباه مقدار زیادیش رو انجام داده بودم پیدا کنم. از همین رو رشته تحصیلیم هم مرتبت به ورزش و تغذیه بوده و هم در دانشگاه از نظرات مربیان ورزشی استفاده میکنم. در طی تمرین در باشگاه های مختلف از سمینارها و نظریات و تجربیات افرادی مثل فواد ابیاد، دوریان یتس و همینطور قهرمانهای محلی و ... استفاده کردم. دلیل اینکه دوس دارم هر چیزی رو با دلیل و علت بیان کنم همین هست که هم خودم و هم بسیاری از دوستانم و افراد دیگر را دیدم که در اثر ندانم کاری و تقلید کورکورانه ضربه شدیدی خوردن، این آسیب دیدگیها از انجام حرکات گرفته تا تغذیه و بلاخره مصرف استروئید بودند. بطوریکه الان کسانی رو میشناسم که دیگه این ورزشو گذاشتن کنار واصلان صحبتش رو هم نمیکنن در صورتیکه روزی قهرمان بودند. دوست ندارم این اتفاقات برای کسان دیگه هم تکرار بشه و قبلا هم گفتم دلیل اصلی آمدنم به این فروم تبادل نظر بود. من هیچ ادعای قهرمانی ندارم چون نبودم و اگر حرفی میزنم فقط به صرف تجربه نیست چون دیدم چه اشتباهاتی میتونه با همین تجربیات اتفاق بیوفته و هدفم هم از گفتن این مسایل اعتبار دادن به صحبتهام نیست چون اصلان نیازی به اینکار نیست. هر آدم آگاهی هیچ وقت کورکورانه نباید کاری رو انجام بده حتمن باید سوال کرد، خوسوسن در مورد مساله ای با این اهمیت, یعنی مصرف استروئید. اگه میگم ۱۵۰ میل نگم چرا ؟ یا اگه میگم ۲۰۰ میل نگم چرا؟ یا فقط بگم چون تجربه کردم یا روی افراد دیگه امتحان کردم جواب داده. اینو قبلا هم گفتم هر چی که جواب داد دلیل نمیشه درست باشه. اگه هر کسی در کنار تمرین به دنبال چراها و دلیل هم باشه، جلوی خیلی از اشتباهات گرفته میشه. مثال اینو بگم که وقتی رژیمی ازم خواسته میشه و تنظیم میکنم دوس دارم طرف بفهمه چرا و بهش توضیح میدم والی متاسفانه میبینم حوصله نداره یا بازاشتباه میکنه و میاد دوباره ازم میپرسه این چرا اینطوری شد اگه اینقدر بخورم ایرادی داره یا .... حالا توضیح من در مورد یائسگی مردان افراد در سنین بالا و تجویز تست به این جهت بود که بگم میزان تولید خود بدن در هفته میتونه بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ میل باشه، نه اینکه بخام این افراد رو با ورزشکار مقایسه کنم. استفاده از استروئید باید در جهت ممانعت از ترشه خود بدن باشه یعنی شما باید دوزی انتخاب کنی که از تولید بدن بالاتر باشه چون میخای عضله بیشتری بسازی. اینکار نتیجش قطع تولید تست توسط خود بدنه. یعنی اگه بالاتر از این حد مصرف نکنی فایده ای نداره چون داری همون تولید بدنت رو از خارج وارد بدن میکنی و تولید بدن رو هم سرکوب کردی پس چیزی اضافه نکردی و اگر هم آخرش نتونی حفظ کنی همش از دست رفته، خوب حالا این میزان (۱۵۰ میل در هفته) شاید با توجه به اینکه بدن شخصی ۱۰۰ میل تولید داره میتونه ۵۰ میل اضافه تراز اون تولید باشه والی در دوران حجم بخصوص وقتی که میخای حد اکثر استفاده رو از دوره بببری آیا این بهترین دوز هست ؟ پاسخ میده والی آیا این بهترین پاسخی هست که میشه گرفت؟ مثلا من خیلیها رو دیدم که با ۲۰۰ میل جواب خوبی گرفتند آیا باید بگم ۲۰۰ میل خوبه؟ یا کسانی بودند با ۵۰۰ میل جواب خوبی گرفتند یا با ۳۰۰ میل، ببینید ما نباید شانسی کار کنیم و بگیم از روی تجربه هست چون تجربه هر کسی با فرد دیگر متفاوته. باید یک پایه ای وجود داشته باشه یک رفرنس. فلسفه من از استفاده از استروئید اینه که باید با دوز اپتیمم و کوتاه مدت استفاده بشه یعنی به سخن دیگه سریع بزنی و بکشی بیرون و در بری. شما اگه بتونی با دوز بالاتر تعداد دوره های در طول سال رو کمتر کنی این ریسکه به خطر افتادن سلامتیش کمتره تا اینکه بخای چند دوره با دوز پایین بری. اکثر مشکلات مصرف استروئید گریبانگیر کاسنی میشه که دوره رو طولانی کنند یا چندین دوره در سال برن تا اینکه چند دوره کوتاه والی شدیدتر برند. دلیلشو میگم وقتی شما تولید خود بدان رو با بالا بردن دوز سرکوب کردی دیگه بدان خاموشه تولید نمیکنه پس بهتره حالا که این وضیت پیش عمده تا جای ممکن استفاده کنی و دوزت رو بالا ببری تا بتونی عضله بیشتری بسازی البته با تمرین و تغذیه شدید. دلیلی نداره که اگه من بخام دوره استروئید برم بیام یک نمه از تولید بدنم بیشتر دوزشو بگیرم و کمی هم جواب مثبت بگیرم و دوباره بخام دوره دیگه رو سریتر شروع کنم. حالا مگید اوارز درسته به همین خاطر باید از انواه آنتی استروژنها ستفاده کرد مثلا عوض ۱۵۰ میل، ۲۰۰ میل هفتهی برد اگه اوارز شورو شد آنتی استروژن و اگه نه باید هفته بعدش برد بالاتر. گفتم استفاده از استروئید بله خطرناکه پس باید مسایل رو جدی گرفت. من قصدم اینجا نشون دادن اینکه دوره چطور باید اصلان طرح بشه ندارم فقط اینو از باب مثال ارز کردم. در دنیای بدنسازی امروزی و تا جاییکه من دیدم کسی که به پتانسیل عادی عضله سازش نرسه سمت استروئید نمیره و تازه باید بخاد مسابقه بده ونام شرایط خودشو داره که گفتم بهسش طولانیه و جای این پست نیست. من در تی این ۲۰ سالی که در گیر این رشته هستم کسی رو ندیدم با دوز ۱۵۰ شروع کنه و این قضیه پایه علمی داره شما نمیتونی در مورد استروئید بدون علم و فقط با تجربه پیش بری. تفاوتهای فردی هم مهمه ممکنه کسی با دوز دوستش پیش بره اوارز بگیره در حالیکه دوستش با همون دوز چیزش نشه دلیلش اینکه که سطح پایه ای تولید تست در بدان این دو فرد با هم فرق میکنه ، پس آنتی استروژن میتونه مهم باشه. بنا بر این دوستان هیچ موقع سعی در تجویز دوره استروئیدی برای هیچکس از روی شانس و تصادف نکنید یا با کپی برداری از حرفهای کسان دیگه و هیچ وقت هیچ دوره ای را از یک فروم اجرا نکنید حتمن با یک آگاه مشورت کنید. شاید خوندن این مطالب به فهم کل موضوه استروئید کمک کنه والی مسلمن نمیتونه برای شما به عنوان نسخه بکار بره.

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از arashbandegan عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 9 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین