سفارش تبلیغات

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 6 به 10 از 10

موضوع: چگونه بر اساس ساختار بدن فیزیک خود را بسازید

مدیر ارشد
    3,570 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

با درود
    حمید جان من افتاده گی سینه در مورد شما رو با اینکه عکسی ندیدم به خاطر چربی میدونم و فکر نمیکنم که فرم سینه شما مادر زادی باشه، و از این نظر کاملا با پیمان موافقم. شما باید رژیمت رو تنظیم کنی پروتئین بیشتر و کرب کمتر. هوازی بیشترو از سوپر ستها بیشتر استفاده کنی و زمان استراحت بین تمرین ها کمتر کنی. سنگین یک واژه نسبی هست و آشکاره که میزانش از فردی به فرد دیگه فرق میکنه. حرکت مربوط به بالای سینهه بیشتر جهت اصلاح عضله و پر کردن اون قسمت با فشار از یک زاویه متفاوت هست و این با اینکه کمک به ساخت بهتری در بالای سینه میکنه اما مسلمن نمیتونه چربی زیر سینه را از بین ببره. من کلان با فلسفه هوازی کردن تمرینات بدنسازی مخالفم شما بدنسازی میکنی که عضله بسازی و هوازی میزانی که چربی بسوزونی پس ایندو رو نباید با هم اشتباه کرد. همون شما میتونی در ۴۵ تا حد اکثر ۱ ساعت تمرین بدنسازی رو تموم کنی منتها باید حتمن هوازی هم کنارش کار کنی هیچ راهه دیگهی هم نداره. در انجام حرکات بدنسازی همونطور که ایمان اشاره کرد از تری ست یا سوپر ستها استفاده کن. تا وزنت و چربی کل بدنت رو پایین نیاری این مشکلت اسلاح نمیشه. در مورد تغذیه تمرکز بیشتری رو میزان مصرف پروتینت کن و از کرب ها کم کن و از چربی خوب استفاده کن مثل روغن ماهی یا زیتون یا ... اولین جائیکه چربی بدنت جمع کرده آخرین جایی خواهد بود که بدنت چربی از دست میده، این بیشتر مربوط به ژنتیک میشه و اینکه سلولهای چربی در بدنت در کدوم قسمت بیشتر قراردارند با همین خاطر هست که هر کسی ممکنه از نقاط مختلفی از بدن چربی بگیره، پس باید صبور باشی.
    ایمان درست میگه بدن پرباید روی دفینیشن کار کنه و اگه قد متوسط یا کوتاه هست احتمالا طول عضلات کوتاه هست پس نیازی نداره زیاد روی پر کردن فکر کرد، حتمن دیدید که افراد کوتاه قد چقدر بسرعت بدنشون پر میشوند.
    من با نظر امین هم موافقم، یعنی اکثر افراد مشکل بالا سینه دارند چون در حالت عادی این عضله به اندازه کافی تحت فشار نیست که رشد کنه پس بهتره از همون ابتدا به فکرش بود مگر اینکه شما ژنتیکان فرم سینهات کامل باشه که خیلی نادره. پر کردن بالا سینه درسته در کل به نمایش بهتری از عضله سینه منتها میشه اما نمیتونه مشکل چربی رو حل کنه چربی با هوازی و تغذیه حل میشه. بیشتر تغذیه تا هوازی گر چه هر دو مهمه. دلیلش اینه که شما راحت میتونی چند هزار کالری با خوردن چند تا همبرگر و میلک شیک به بدنت وارد کنی والی محاله بتونی این همه کالری رو در تمریناتت بسوزونی چون بدنت خسته میشه و نمیتونی کار کافی کنی تا همش بسوزه به همین خاطر راه راحت تر اینه که باید روی رژیمت خیلی تمرکز کنی و این مشکل اکثر افراد هست.

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از arashbandegan عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته hamidbarca آواتار ها
    2,945 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

همونطور که شما و آقا پیمان گفتید مشکل سینه من از چربی هست حالا من چند تا مشکل دارم اول اینکه من تو فوتبال ضربه خوردم و کشاله پام پاره شده دکتر میگه عمل نمیخواد ولی ورزشهای هوازی هم انجام نده یعنی الان من فقط با رژیم میتونم وزن کم کنم.بعد هم اینکه من الان خودم رو به 95-96 کیلو رسوندم ولی از هیکلم راضی نیستم انگار حجمم کم شده آخه وقتی 99-100 کیلو بودم حداقل از پشت لباس هیکل بهتری داشتم ولی الان که 4 کیلو دیگه کم کردم حجمم خیلی کم شده بعد شکمم از جلو حسابی آب شده ولی پهلو هام اصلا آب نشده وقتی لخت میشم انگار گلابی شده هیکلمالبته فکر کنم مشکل اصلی از رژیمم هست متاسفانه اینجا مربی کاربلد سراغ ندارم و چون تهران هم نیستم به کسی مثل آقا پیمان هم دسترسی ندارم که یه برنامه درست درمون بهم بده

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از hamidbarca عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbarca نمایش پست ها
    همونطور که شما و آقا پیمان گفتید مشکل سینه من از چربی هست حالا من چند تا مشکل دارم اول اینکه من تو فوتبال ضربه خوردم و کشاله پام پاره شده دکتر میگه عمل نمیخواد ولی ورزشهای هوازی هم انجام نده یعنی الان من فقط با رژیم میتونم وزن کم کنم.بعد هم اینکه من الان خودم رو به 95-96 کیلو رسوندم ولی از هیکلم راضی نیستم انگار حجمم کم شده آخه وقتی 99-100 کیلو بودم حداقل از پشت لباس هیکل بهتری داشتم ولی الان که 4 کیلو دیگه کم کردم حجمم خیلی کم شده بعد شکمم از جلو حسابی آب شده ولی پهلو هام اصلا آب نشده وقتی لخت میشم انگار گلابی شده هیکلمالبته فکر کنم مشکل اصلی از رژیمم هست متاسفانه اینجا مربی کاربلد سراغ ندارم و چون تهران هم نیستم به کسی مثل آقا پیمان هم دسترسی ندارم که یه برنامه درست درمون بهم بده

حميد جان امكان اين كه شما توي لباس هم همان حجم را داشته باشي كه زمان رژيم داري يا حجم امكان نداره . اما ميشه با رژيم اصولي و استفاده صحيح از برنامه غذايي و مكمل ها كاري كرد كه عضلات بدن از بين نره . مثلا شما از 90 كيلو با دور بازوي 45 ميتوني بياي 75 كيلو با دور بازوي 44 . البته اگر همه چيزت اصولي باشه . اما امكان اينكه توي لباس هم كوچيك به نظر نياي امكان نداره براي همينه كه وقتي به مسابقات بدنسازي ميري تا زماني كه شخص لخت نشده فكر ميكنيد حجم كمتري داره ولي وقتي لخت ميشه ميگيد ماشالله اصلا توي لباس معلوم نبود همچين بدني داره !!!!
    اگر به فكر اين باشيد كه توي لباس هم حجيم نشان بدهيد پس نبايد رژيم بگيريد ديگه !!! به نظر من رژيمتان را بگيريد و به فكر نگاه مردم نباشيد به فكر بدن خودتان باشيد كه زيباتر بشه . اما حواستان باشه كه با گرفتن رژيم اصولي از حجم عضلاتت كم نكني . چربي بدن موضعي نميسوزه اما ميتوني با تمركز و سوپر ست ها و تري ست ها اون قسمت را كات تر از قسمت هاي ديگه كني. كات با خشكي فرق ميكنه . اشخاص زيادي هستند كه ميبينيد پاهاي پر از رگ دارند اما خط و خطوط زيادي در بدن ندارند . كات يعني خطوط بيشتر در عضلات . اما خشكي يعني فقط چربي اون فسمت كمتر باشه . شما بايد از چربي كل بدنت كم كني تا مشكل سينه هم برطرف بشه . اما سوپر ست ها و تري ست ها ميتونه به شما كمك كنه .
    براي از بين بردن چربي لازم نيست حتما حتما شما هوازي را داشته باشيد . يه مربي آگاه ميتونه شما را راهنمايي كنه كه بدون انجام تمرينات هوازي و فقط با تمرينات با وزنه بتوني چربي بسوزوني . من توصيه ميكنم تمرينات با وزنه ات را با وزنه هاي سبك تر و تعداد بالاتر انجام بدي چون هوازي نداري تكرارهات رو ببر روي 20-25 .

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته hamidbarca آواتار ها
    2,945 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

خیلی خیلی ممنون پس من رژیم رو ادامه میدم از فردا هم به جای اینکه برای جلب توجه وزنه های سنگین بزنم حرکات رو با وزنه سبکتر ولی تعداد بالا و تمرکزی میزنم.

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از hamidbarca عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته Hessam_Vardak آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    3,215 بار در 619 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط amin70 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز,من قدم 173 و وزنم 75 هست.دور بازو32-طول هر شانه25-سینه96-دور کمر74-یراساس این ساختار توصیه شما برای من چیه؟چون مربی باشگاه بین من و یک لاغر اندام هیچ تفاوتی نمیذاره.مدت زیادی نیست که باشگاه میرم و اصلآ دوست ندارم حجمم خیلی زیاد بشه.باتشکر
    پست شما به تاپيك هرگونه سوال در مورد برنامه تمريني انتقال پيدا كرد.

مديريت كلوپ كاربران فعال

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از Hessam_Vardak عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12