سفارش تبلیغات

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 16 به 20 از 26

موضوع: حکایات بدنسازی !

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

امروز تو بشیر مطلب جالبی خوندم که تا به حال نشنیده بودم ! گفتم شاید شما هم مثل من این موضوع رو نمیدونستید (صحت این مطلب به پای بشیر ! )
    موضوع در مورد فیل هیث بوده ! او زمانی که هنوز بدنساز حرفه ای نشده بود در بوفه ی یک باشگاه بدنسازی کار میکرد ، دیداری با جی کاتلر داشت و این کاتلر بوده که او را تشویق به ادامه ی ورزش کرده است ! فیل هیث همیشه جی کاتلر را به عنوان یک مشوق که سرنوشت زندگی او را تغییر داد ستایش کرده است !
    در بین کارشناسان و در نظر سنجی ها بعد از جی کاتلر مردم اعتقاد دارند که فیل هیث مستر المپیا امسال هست ! حالا جی کاتلر یه رقیب جدی دارد به نام فیل هیث ! کسی که به پیشنهاد جی کاتلر وارد این بازی شده ! من که اگه جای جی کاتلر بودم از این کاری که در حق فیل هیث کردم پشیمون می شدم ! شما رو نمی دونم !
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

عضو معمولی
    114 بار در 28 پست
      از ایشان تشکر شده است

يك عكس از نوجواني ارنولد..زماني كه اول مسير بوده و بدن خوبي هم نداشته ولي با اراده و پشتكار به بالاترين ها رسيد..

http://up.iranblog.com/Files/ae8c44f046634c74a463.jpg

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از 123ARASH عزیز تشکر کرده اند:

حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

نظر مایک منتزر در مورد داروهای مدر :
    ( مایک منتزر ) Mike Mentzer :
    از مصرف داروهای مدر جدا خودداری کنید . این دسته از داروها که زمانی در دنیای بدنسازی طرفداران زیادی داشت ، مقدار زیادی آب را از بدن خارج میکند . از آنجایی که تنها 15 درصد از چربی ها را آب و حدود 70 درصد عضلات را آب تشکیل میدهد بیشتر آب خارج شده از بدن ، از درون عضلات است و در چرخه ی خون به آرانی دفع می شود . این مواد پمپ عضلانی را کاهش داده و ظاهر عضلات را صاف و بدون برجستگی می کند . همچنین در کنار دفع آب بدن ، مقدار زیادی از مواد معدنی بازم و حیاتی از بدن خارج می شوند و نبود الکترولیت ها حتی ضربان قلب را کاهش میدهد . این داروها آنقدر روی بدن تاثیر مز گذارند که حتی در مدت چند ساعت می تواند 4 کیلو از وزن بدن را کاهش دهد .

==========================================
    در جست و جوی کمری باریک !
    تا به حال به آخر تمرین افرادی که دارای شکم های بزرگ و افتاده و کمرهای پهن هستند نگاه کردین ؟! چند ست درازو نشست + چند ست کرانچ + چند ست لگ رایز و... در نهایت حرکات پهلو مثل پهلو با کابل یا دمبل های سنگین ! چند روز در هفته آخر تمریناتشان با چندین ست پهلو با دمبل یا کابل تمام می شود ! به امید اینکه شکمشان کوچک و کمرهایشان باریک شود ! اما نمیدونند که هر دفعه با این کار دارند به حجم کمرشان مقداری اضافه می کنند ! و این روند تا جایی پیش می رود که میگویند : شکم که بزرگ شد آب نمی شود !
    یکی از تمرینات شکمی که آرنولد همواره انجام میداد چرخش کمر با چوب بوده :
    آرنولد Arnold :
    هدف از انجام حرکت چرخش کمر با چوب محکم کردن عضلات کناری شکم است . برای اجرا انتهای یک میز پرس بنشینید ، کف پاها را کال روی زمین قرار دهید و بین آنها فاصله ای ایجاد کنید تا راحت باشید .
    چوبی را روی کول قرار دهید و دو سر آنرا با دستها بگیرید . سر باید ثابت باشد . و مطمئن باشید که نشیمنگاهتان روی میز حرکت نمی کند . حالا با دقت و آرام بالاتنه و شانه را به یک طرف بچرخانید . در بالاترین مرحله مکث کنید و سپس در جهت مخالف چرخش را انجام دهید و باز هم در بالاترین دامنه مکث کوتاهی داشته باشید . حرکت باید کاملا تحت کنترل باشد و صرفا چرخشی و پرتابی انجام نگیرد . از آنجایی که این حرکت عضلات کناری شکم را منقبض می کند و در آن از وزنه اضافی استفاده نمی شود باعث محکم شدن عضلات مذکور می شود و در عین حال حجم انها را اضافه نمی کند و احتمال پهن شده را ندارد .
    دوستان توجه داشته باشید که نکات مهم را پر رنگ کردم . این یکی از حرکاتی هست که برای پهلوها میتونید استفاده کنید و اصلا پهلوها را حجیم نمی کند . در این حرکت سعی کنید از پوب استفاده کنید (نه هالتر ) ، سر را ثابت نگه دارید و تند حرکت را انجام ندهید .
    استفاده از دمبل های سنگین در حرکات پهلو فقط باعث پهن شدن کمر شما در نتیجه عدم تناسب بدن می شود .
    ==================================
    این هم سخنی از مایک منتزر که سجاد تو امضاش گذاشته !
    مایک منترز:
    برای اجرای هر حرکت از وزنه ای استفاده کنید که اجازه دهد تقریبا 6تکرار با فرم کامل اجرا کنید.حداکثر تکرارها با فرم صحیح یعنی به نقطه ای که دیگر نمی توانید وزنه را در فرمی کامل از کشش تا انقباض کامل عضله جابه جا کنید.هرکسی که میخواهد حداکثر رشد عضلانی را تجربه کند باید از این روش برای رسیدن به ناتوانی استفاده کند.تمرین تا حد ناتوانی بطوریکه حتی یک حرکت دیگه امکان پذیر نباشد چیزی هست که موجب رشد عضله میشود نه پمپ
    !
    ویرایش توسط Yakuza6236 : ۱۳۸۹-۰۷-۰۲ در ساعت ۰۴:۲۹ بعد از ظهر
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال majid66 آواتار ها
    حالت من
    Movafagh
    993 بار در 213 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط 123ARASH نمایش پست ها
    يك عكس از نوجواني ارنولد..زماني كه اول مسير بوده و بدن خوبي هم نداشته ولي با اراده و پشتكار به بالاترين ها رسيد..

http://up.iranblog.com/Files/ae8c44f046634c74a463.jpg
    از همون اول هم بازوهاي با استعدادي داشت.

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از majid66 عزیز تشکر کرده اند:

حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

امروز اومدم با چند تا عکس :

گرگ سلطان دارو !
    این عکس براتون آشنا هست ؟!

نه ؟ خوب این یکی چه طور ؟

درست حدس زدید گرگ ولنتینو ؟ مردی که با مصرف افراطی انواع دارو چینی هیکلی برای خودش درست کرده . او علت روی آوردن به دارو رو کم بودن اعتماد به نفس و تهمت دیگران (وقتی که طبیعی کار میکرده ) عنوان کرده . البته باید بگم که این آقا خودش از کسایی هست که جوانان رو همیشه از مصرف دارو منع میکنه .

==========================
    کوری اورسون Cory Everson :
    کوروی اورسون قهرمان 6 دوره ی میس المپیا است (1984-1989 )

در زیر عکسهای جوونیاش رو میبینید :

و در عکس زیر کوری و خانواده اش رو میبینید :

و عکس زیر کوروی اورسون رو در 50 سالگی نشون میده :

=========================
    فرانک زین Frank Zane
    فرانک زین قهرمان 3 دوره مستر المپیاست :

و در عکس زیر فرانک زین حدود 70 سال دارد :

10. 11 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین