سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 10

موضوع: مسابقه استان تهران و ..........

عضو فعال mahmoud آواتار ها
    حالت من
    Ashegh
    2,241 بار در 432 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض مسابقه استان تهران و ..........

سلام خدمت دوستای گل امیدوارم خوب باشین اخر سر مسابقات استان تهران فرا رسید و من تو بادی کلاسیک دسته +175 بزرگسالان چهارم شدم با یه حق خوری وحشتناک که البته میتونین فیلم مسابقات رو ببینین که اقایون داور ها واقعا لطف کردندمیخوام کمی همینجا براتون بگم از مسابقه و اینکه اخرین باری هست که بادی کلاسیک شرکت کردم چون به این نتیجه رسیدم که سر وزن رسیدن تو این رشته واقعا وحشتناکه برای من !!! خوب از اماده سازی روع میکنم براتون گفتن من با قد 182 که البته تا 3 روز قبل مسابقه فکر میکردم 185 هستم چون با متر دستگا پیش مربیم که گرفتم 185 بود اما روز مسابقه 182 نشون داد که اینم باز شاهکاری بود با وزن 102 کیلو از 20 روز مونده به تیر ماه شروع کردم به رزیم گرفتن رزیم من تا 1 هفته قبل مسابقه ادامه داشت بعد از 3 ماه رزیم وزن من شد 94 کیلو که واقعا خیلی خشک شده بودم و دیگه اصلا پایین نمیرفت وزنم این جا بود که با مربیم مشورت کردم و ایشون گفت که باید 91 کیلو بشی چون قانون این رشته 6 کیلو بیشتر از قد هست اما بعدش معلوم شد که این قانون برای دسته اخر شده 4 کیلو بیشتر از قد یعنی باید بشم 89 از شنبه غذای من شد 4 تا قاشق برنج و 100 گرم سینه هر 3 ساعت که وزنم بیاد پایین اما بازم رو 91 موندم اینجا بود که 5 روز مونده بود غذام باز هم کمتر شد و شد 3 تا قاشق و 100 گرم هر 3 ساعت عصر اون روز 90 کیلو بودم بازم کمتر شد از عصر اون روز و شد 2 تا قاشق و 50 گرم فیلهتو این وضعیت دوست من که قهرمان کشور هست بهم گفت دستگاه قد گیری تو مسابقات کوته ر نشون میده و من پارسال 2 سانت کوتاه نشون داده گفتم مگه میشه؟ گفت حالا که شدهاین شد که من فلک زده 2 کیلو دیگه هم باید میومدم پایین دو روز اخر هر 3 ساعت 1 قاشق برنج و 50 گرم سینه خوردم و شب قل وزن کسی 3 بار هر بار 30 دقیقه سونا رفتم و کلا تو این 2 روز 1 لیتر اب خوردم و اخر سر به هر زوری بود روی وزن اومدم مسابقه رو دادم و با حق خوری تابلویی تموم شد جالب اینه که توی پرورش اندام شلوغ ترین وزن 10 نفر شرکت کرده بودن و کلی حسرت خوردم چون مجبور شدم کلی عضله بسوزونم البته به خاطر قوانینی که فدراسیون هیچ وقت واسش برنامه نداره!!!!! بعد از مسابقه قرار شد از تیم واسه 2 مهر توی کشوری که سراب بر گزار میشه شرکت کنم وقتی رسیدم خونه با اینکه میدونستم باید خودم رو کنترل کنم و بعد از این همه مدت اروم اروم شروع کنم به مصرف غذا متاسفانه 4 ظرف لازانیا و 1 نوشابه خانواده رو خوردم بعد از 5 ماه حدود 1 سال هم بود که شکلات و چیپش و پفک نخورده بودم که شدیدا حوس کرده بودم اونا رو هم خوردم و کار به بیمارستان کشید که خدا رو شکر مشکلی پیش نیومد.. در حال حاضر 2 هفته استراحت میکنم و بعد از 2 هفته حجم رو شروع میکنم ککه اگه خدا خاست سال بعد +100 بدنسازی شرکت خواهم کرد....

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از mahmoud عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Khoshhal
    15,498 بار در 2,835 پست
      از ایشان تشکر شده است

ابتدا تبریک میگم محمود جان
    اما خیلی ناراحت شدم از اینکه کم لطفیه داوران گریبانگیر شما شد
    اما بر کسی زحمات و توانائیهای شما پوشیده نیست
    حیف شد که امسال کشوری شرکت نمیکنی
    راستی مسابقات کشوری مگه قرار نشد تو بروجرد باشه؟؟؟

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از Senior Manager عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

حق کشی در مسابقات بدنسازی و بادی کلاسیک و فیتنس خیلی راحت انجام میشه . نه فقط در ایران البته در ایران خیلی زیاده . کافیه رفیق داور هم تو شرکت کننده ها باشه .
    لطفا عکس بزار تا ببینیم .
    متاسفانه 4 ظرف لازانیا و 1 نوشابه خانواده رو خوردم بعد از 5 ماه حدود 1 سال هم بود که شکلات و چیپش و پفک نخورده بودم که شدیدا حوس کرده بودم اونا رو هم خوردم و کار به بیمارستان کشید
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

مدیر انجمن کامپیوتر و اینترنت Mohammad.Reza آواتار ها
    حالت من
    Relax
    5,741 بار در 1,157 پست
      از ایشان تشکر شده است

تبریک میگم محمود جان انشالا در تمام مراحل زندگیت موفق باشی ،من عکس های تورو دیدم قبل مسابقه که گذاشته بودی خیلی آماده بودی به زنم به تخته! ولی پای حق خوری که میاد وسط دیگه امید ها کم میشه ، ایشالا مسابقات بعدی جبران میکنی فدای سرت داداش خودشون جوابشون رو میگیرن .
    یا علی

يك روز رسد غمي به اندازه كوه يكروز رسد نشاط به اندازه دشت افسانه زندگي اين چنين است: "در سايه كوه بايد از دشت گذشت"
    (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
    ¸,¤°´'`°•.¸O¸.•°´'`°¤,¸
    BodyBuilder.IR
    *´'`°¤¸¸.•'´O`'•.¸¸¤°´'`*
    (_¸.•*´'`°¤¸'¸¤°´'`*•.¸_)
    v

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Reza عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته امین مشرقی آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    3,587 بار در 613 پست
      از ایشان تشکر شده است

تبریک میگم محمود جان. امیدوارم تو مسابقات بعدی این مشکلات برات پیش نیاد و به انچه که حقت هست برسی
    تو از خدای خویش گم شده ای . . .
    او به دنبال توست

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از امین مشرقی عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین