سفارش تبلیغات

صفحه 3 از 13 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 65

موضوع: آموزش تصویری حرکات بدنسازی

ترکیبی نمایش

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو معمولی dj star آواتار ها
    394 بار در 43 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض کلیه تمرینات ساعد

تمرینات مربوط به ساعد
    ساعد:عضلات ساعد در تمرینات زیربغل،جلو بازو و .... به میزان قابل توجهی تحت فشار زیادی قرار میگرند میتوان از تمرین اختصاصی این عضله چشم پوشی کرد مگر در موردی که که بدنساز احساس کند ضعف قدرتی او در تمرینات زیر بغل و جلو بازو به دلیل ضعیف بودن ماهیچه های ساعد است.
    حرکات مناسب برای افزایش حجم:ساعد هالتر ایستاده ،چکشی،لیفت
    حرکات مناسب برای تفکیک عضلانی:ساعد نشسته از جلو،ساعد نشسته از پشت

ساعد ایستاده دمبل یا هالتر:این حرکت مناسبترین حرکت برای افزایش حجم عضلات ساعد میباشد

ساعد ایستاده سیم کش:انجام این حرکت برای عضلات ساعد مفید است

ساعد نشسته هالتر یا دمبل کف دست رو به بالا:انجام این حرکت به عضلات فلکسور ساعد فشار وارد میکند

ساعد نشسته هالتر یا دمبل کف دست رو به پایین:انجام این حرکت به عضلات اکستنسور ساعد فشار وراد میکند.

ساعد ایستاده هالتر از پشت:این حرکت برای افزایش حجم عضلات فلکسور ساعد انجام میشود.

تمرینات دیگر ساعد

ویرایش توسط Senior Manager : ۱۳۹۰-۰۲-۰۹ در ساعت ۱۰:۳۵ قبل از ظهر دلیل: ریکاوری عکسها

2. 15 کاربر برای این پست سودمند از dj star عزیز تشکر کرده اند:

عضو معمولی dj star آواتار ها
    394 بار در 43 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض کلیه تمرینات پشت بازو از همه جهات

تمرینات پشت بازو
    پشت بازو:هنگامی که صحبت از بازوهای حجیم میشود ،همه مردم تنها عضله دو سر بازویی (جلو بازو) را در نظر میگیرند و کمتر کسی متوجه بزرگی عضله پشت بازو نسبت به عضله دو سر بازویی میشود. معمولا عضله پشت بازو(سه سر بازویی)حدود 40 درصد بزرگتر از عضله دو سر بازویی است و اگر کسی خواهان بازوهایی حجیم است تمرینات این عضله را نباید نادیده بگیرد.عضله پشت بازو در تمرینات سینه و سرشانه به میزان قابل توجه ای تحت فشار قرار میگیرد ،اگر این عضله بعد از پایان این تمرینات (سینه و سرشانه) تحت فشار قرار گیرد میتوان ست های کمتری را برای این ماهیچه در نظر گرفت.

حرکات مناسب برای افزایش حجم:پشت بازو پرس سینه ای ،پارالل،پشت بازو هالتر خوابیده،پشت بازو سیم کش و...
    حرکات مناسب برای تفکیک عضلانی:پشت بازو سیم کش دست برعکس،پشت بازو دمبل تک خم،پشت بازو سیم کش تک تک،پشت بازو سیمکش نشسته از پشت و....

تمرینات پشت بازو با هالتر

پشت بازو هالتر خوابیده (هالتر روی پیشانی):یکی از حرکات مفید برای افزایش حجم این عضله .انجام این حرکت برای افزایش حجم بخش خارجی میانی ماهیچه سه سر بازویی مفید است

بر روی میز شیب دار منفی

پشت بازو هالتر پشت گردن ( فرانسوی ):این حرکت به منظور افزایش حجم بخشهای داخلی و میانی ماهیچه سه سر بازویی مناسب است.

پشت بازو پرس سینه ای (پرس سینه دست جمع):یک حرکت پایه(مادر) که از بهترین حرکت برای افزایش حجم تمامی بخشهای عضله سه سر بازویی است. در ضمن انجام این حرکت به بخش داخلی و جلویی دلتوئید نیز فشار وارد میکند.

پارالل:یک حرکت مادر به منظور وارد آوردن فشار به عضلات پشت بازو، سینه و سرشانه است . این حرکت یکی از بهترین حرکت برای افزایش حجم عضله پکتورالیس و سه سر بازویی( پشت بازو )است.

پارالل متقابل( دیپس روی میز ):این حرکت یکی از بهترین حرکتها برای تمام بخشهای عضله سه سر بازویی است به ویژه برای بخش خارجی و کوتاه این عضله مفید است . در ضمن میتوان این حرکت را بین دو میز انجام داد به این صورت که پای خود را بر روی میز دیگری گذاشته و مطابق شکل حرکت را اجرا کرد، و در صورت توان از صفحه ای (وزنه) بر روی پاهای خود استفاده کرد.

شنا: یک حرکت مادر که برای وارد شدن فشار به عضلات سه سر بازویی، سینه و سرشانه مفید است.

پشت بازو پرس سینه ای دست بر عکس:حرکتی مفید برای وارد شدن فشار به عضلات سه سر بازویی

ویرایش توسط Senior Manager : ۱۳۹۰-۰۲-۳۰ در ساعت ۱۱:۱۸ قبل از ظهر دلیل: ریکاوری عکسها

4. 15 کاربر برای این پست سودمند از dj star عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته m1982 آواتار ها
    حالت من
    Konjkav
    2,500 بار در 553 پست
      از ایشان تشکر شده است

پشت بازو پرس سینه ای دست بر عکس:حرکتی مفید برای وارد شدن فشار به عضلات سه سر بازویی
    [/CENTER][/QUOTE]

با سلام
    من از بابت اين عكسها و مطالبي كه در اين تايپيك گذاشتي ممنونم ولي اگه جسارت نباشه يه مطلبي رو در باره اين حركت بگم طبق تحقيقاتي كه در دانشگاه ميامي درباره اين حركت انجام دادن مشخص شده كه اين حركت بيشترين فشار رو به بالا سينه مياره تا پشت بازو ،
    من خودم به شخصه 2 دوره اين حركت رو در برنامه بالا سينه گنجاندم و نتيجه گرفتم اگر اين حركت رو انجام بديد مي بينيد .
    با تشكر و عرض ادب

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از m1982 عزیز تشکر کرده اند:

مدیر کل سایت Mohsen آواتار ها
    حالت من
    Relax
    12,946 بار در 2,730 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط m1982 نمایش پست ها
    با سلام
    من از بابت اين عكسها و مطالبي كه در اين تايپيك گذاشتي ممنونم ولي اگه جسارت نباشه يه مطلبي رو در باره اين حركت بگم طبق تحقيقاتي كه در دانشگاه ميامي درباره اين حركت انجام دادن مشخص شده كه اين حركت بيشترين فشار رو به بالا سينه مياره تا پشت بازو ،
    من خودم به شخصه 2 دوره اين حركت رو در برنامه بالا سينه گنجاندم و نتيجه گرفتم اگر اين حركت رو انجام بديد مي بينيد .
    با تشكر و عرض ادب
    درسته فشار زیادی به سینه هم میاره ولی اگه فاصله هالتر با بدن رعایت بشه و با تمرکز انجام بشه یکی از حرکات خوب پشت بازو به حساب میاد

dj star ممنون از این تاپیک خوب
    انجمن سایت بدنساز یکی از بزرگترین و قدیمی ترین منابع ورزش بدنسازی و پرورش اندام ایران

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mohsen عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته m1982 آواتار ها
    حالت من
    Konjkav
    2,500 بار در 553 پست
      از ایشان تشکر شده است

منظور از فاصله هالتر با بدن رعایت بشه چيه چه فاصله اي رعايت بشه ؟

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از m1982 عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 13 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین