سفارش تبلیغات

صفحه 12 از 19 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 56 به 60 از 95

موضوع: ‫عضویت ویژه (VIP) در سایت بدنساز برداشته شد

عضو ثبت نام شده
    حالت من
    Ashegh
    1 بار در ا پست از ایشان تشکر شده است.

سلام من به تازگی عضو شدم سایت جالبی دارید ممنون

2. یک کاربر برای این پست سودمند از A-del عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    1 بار در ا پست از ایشان تشکر شده است.

چرا همیشه کوچیکیم
    سلام عزیزان
    وارد باشگاه می شویم و انواع دستگاه مختلف را میبینیم و کمی وزنه ازاد
    مربی انواع ستهای مختلف با صدها حرکات مختلف میدهد در حالیکه هیچ اطلاعی از بدن فرد ندارد و او تمرین میکند بدون هیچ پیشرفتی و کمی بازو بالا می اید ولی بدن همان در حالیکه جیبهایش خالی شده است .در همین سایت میبینم استادان بدون هیچ معلوماتی صدها حرکت به تازه وارد مددهد که هیچ فایده ای ندارد
    استادان پر معلومات
    ما ایرانیها بیشستر بدنمان دیر عضله میگیرد پس باید چه انجام دهیم
    .بیشتر حرکات پایه را انجام دهیم ددلیفت-پرس شانه-اسکات-سرشانه هالتر-پارو خم برای کسی دیر عضله میکیرد این حرکات باعث ترشح هومون رشد میشود فردا باشگاه رفتید ببنید کدام نفرات اندام بزرگی دارند انهایی انواع نشر و بازو اجام مددهند یا کسی که اسکات و ددلیفت انجام میدهد مسلما جواب نفر دوم است1.
    2.در بدنسازی بیشتر بهتر نیست ایا میتوانید در عرض 45 دقیقه حرکات استادان را انجام دهید یادتان باشد برای هر حرکت دو ست انجام دهید برای تا ناتوانی هر چند 4 تکرار باشد.
    3. با کار کردن روی حرکات پایه نه تنها حجم میگیرید بلکه چارچوب بدنتان بزرگ میشود و اگر چند ماه از بدنسازی دور باشید فرم بدن ار بین نمی رود و همچنین تعادل بدنتان خوب است اما با انجام دادن حرکات تک مفصلی بدن هماهنگ نیست و اگر 3 روز از بدنسازی دور باشید بدن پسرفت میکند
    4. سنگین کار کنید برانچ میگوید اگر با 1 تکرار هموزن خودت سرشانه با هالتر انجام دهید شانه هایت میترکد پس حتما نباید تکرار 8 تا 12 باشد اما این سنگینی را فدای بد انجام دادن حرکت نکنید
    حرکات بزرگ= بدن بزرگ حرکات ناز نازی =بدن ناز نازی
    دوستان عزیز بعد اینکه چارچوب بدنتان خوب شد و فرم گرفت به حرف استادان پر معلومات کنید و از حرکات اضلفی و تک مفصلی استفاده کنید یادتان باشد اگر حتی میخواهید بازوان بزرگی داشته باشید ددلیفت و اسکات کار کنید
    این صحبتهایم با تجربه ای که از خودم دارم میگویم من در ابتدا در باشگاه تمرین میکردم و با تمرین مربیان باشگاه انواع نشرهای جلو صلیب و انواع حرکات سینه را انجام میدادم با ستهای 4 و 12 تکراری اما به هیچ عنوان پیشرفت نکردم
    2 ماه قبل با مراجعه به یک سایت خارجی یاد گرفتم در ابتدا هر جلسه 2 حرکت اسکات و در اخر 1 حرکت ددلیفت انجام دهم و برای سینه فقط تنها حرکت پرس سینه را انجام دهم و تمام حرکتهای تک مفصلی را حذف کنم و هر جلسه 2 کیلو به وزنهایم اضافه کنم که در عرض این 2 ماه بیشتر از 2 سال تمرین در باشگاه پیشرفت کرده ام در حالیکه در خانه انجام میدهم
    رکوردم تا کنون 80 کیلو اسکات با تکرار 6 تایی
    پرس سینه 90 با تکرار 4 تایی
    ددلیفت 100 ک با تکرار 8 تایی
    چرا همیشه در باشگاه حمال وزنه باشیم من رک صحبت میکنم یادتان باشد
    تا وقتیکه بدنسازی شما را کنترل کند و فکرتان همیشه دنبال بدنسازی باشد هیچ موقع پیشرفت نمی کنید باید شما به بدن دستور دهید نه بدنتان به شما
    با تشکر
    http://www.leehayward.com

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Khoshhal
    15,498 بار در 2,835 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط nasser7 نمایش پست ها
    چرا همیشه کوچیکیم

سلام عزیزان
    وارد باشگاه می شویم و انواع دستگاه مختلف را میبینیم و کمی وزنه ازاد
    مربی انواع ستهای مختلف با صدها حرکات مختلف میدهد در حالیکه هیچ اطلاعی از بدن فرد ندارد و او تمرین میکند بدون هیچ پیشرفتی و کمی بازو بالا می اید ولی بدن همان در حالیکه جیبهایش خالی شده است .در همین سایت میبینم استادان بدون هیچ معلوماتی صدها حرکت به تازه وارد مددهد که هیچ فایده ای ندارد
    استادان پر معلومات
    ما ایرانیها بیشستر بدنمان دیر عضله میگیرد پس باید چه انجام دهیم

.بیشتر حرکات پایه را انجام دهیم ددلیفت-پرس شانه-اسکات-سرشانه هالتر-پارو خم برای کسی دیر عضله میکیرد این حرکات باعث ترشح هومون رشد میشود فردا باشگاه رفتید ببنید کدام نفرات اندام بزرگی دارند انهایی انواع نشر و بازو اجام مددهند یا کسی که اسکات و ددلیفت انجام میدهد مسلما جواب نفر دوم است1.

2.در بدنسازی بیشتر بهتر نیست ایا میتوانید در عرض 45 دقیقه حرکات استادان را انجام دهید یادتان باشد برای هر حرکت دو ست انجام دهید برای تا ناتوانی هر چند 4 تکرار باشد.
    3. با کار کردن روی حرکات پایه نه تنها حجم میگیرید بلکه چارچوب بدنتان بزرگ میشود و اگر چند ماه از بدنسازی دور باشید فرم بدن ار بین نمی رود و همچنین تعادل بدنتان خوب است اما با انجام دادن حرکات تک مفصلی بدن هماهنگ نیست و اگر 3 روز از بدنسازی دور باشید بدن پسرفت میکند
    4. سنگین کار کنید برانچ میگوید اگر با 1 تکرار هموزن خودت سرشانه با هالتر انجام دهید شانه هایت میترکد پس حتما نباید تکرار 8 تا 12 باشد اما این سنگینی را فدای بد انجام دادن حرکت نکنید
    حرکات بزرگ= بدن بزرگ حرکات ناز نازی =بدن ناز نازی
    دوستان عزیز بعد اینکه چارچوب بدنتان خوب شد و فرم گرفت به حرف استادان پر معلومات کنید و از حرکات اضلفی و تک مفصلی استفاده کنید یادتان باشد اگر حتی میخواهید بازوان بزرگی داشته باشید ددلیفت و اسکات کار کنید
    این صحبتهایم با تجربه ای که از خودم دارم میگویم من در ابتدا در باشگاه تمرین میکردم و با تمرین مربیان باشگاه انواع نشرهای جلو صلیب و انواع حرکات سینه را انجام میدادم با ستهای 4 و 12 تکراری اما به هیچ عنوان پیشرفت نکردم
    2 ماه قبل با مراجعه به یک سایت خارجی یاد گرفتم در ابتدا هر جلسه 2 حرکت اسکات و در اخر 1 حرکت ددلیفت انجام دهم و برای سینه فقط تنها حرکت پرس سینه را انجام دهم و تمام حرکتهای تک مفصلی را حذف کنم و هر جلسه 2 کیلو به وزنهایم اضافه کنم که در عرض این 2 ماه بیشتر از 2 سال تمرین در باشگاه پیشرفت کرده ام در حالیکه در خانه انجام میدهم
    رکوردم تا کنون 80 کیلو اسکات با تکرار 6 تایی
    پرس سینه 90 با تکرار 4 تایی
    ددلیفت 100 ک با تکرار 8 تایی
    چرا همیشه در باشگاه حمال وزنه باشیم من رک صحبت میکنم یادتان باشد
    تا وقتیکه بدنسازی شما را کنترل کند و فکرتان همیشه دنبال بدنسازی باشد هیچ موقع پیشرفت نمی کنید باید شما به بدن دستور دهید نه بدنتان به شما
    با تشکر

http://www.leehayward.com
    خب
    مطالب کپی شدت رو خوندم
    میخوای منم رک صحبت کنم؟؟؟
    یا دوسداری کتابی و عصا قورت داده برات صحبت کنم؟؟؟
    چرا دری وری میگی؟؟میشه توضیح بدی؟؟
    حرفای تکراری و کلیشه ای رو کپی کردی اونوقت از تجربه صحبت میکنی؟؟
    مثلا اینکه بیای توصیه کنی که حرکات پایه رو کار کنید ، فکر کردی شق القمر کردی؟؟
    یه چیز دیگه
    ببینم اینجا کدوم تازه وارد صدها حرکت بیفایده از کسی دریافت کرده؟؟
    اگه 100 تا حرکت بیفایده داریم لابد 100 تا هم مفید داریم دیگه....آره؟؟
    خب نام ببر ببینم
    گمشو بیرون...احمق
    ویرایش توسط Senior Manager : ۱۳۸۹-۱۰-۱۹ در ساعت ۱۱:۲۴ بعد از ظهر دلیل: غلط نوشتاری

5. 3 کاربر برای این پست سودمند از Senior Manager عزیز تشکر کرده اند:

عضو ثبت نام شده
    0 بار در 0 پست
      از ایشان تشکر شده است

باعرض سلام وخسته نباشئ

عضو ثبت نام شده
    4 بار در 3 پست
      از ایشان تشکر شده است

با سلام خدمت دوستان عزیز؛ من عضو جدید این سایت هستم ، خواهش دارم از دوستان عزیز ما را از راهنمایی های خود بی نصیب نذارین ، با تشکر

8. یک کاربر برای این پست سودمند از ایار عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 12 از 19 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین