سفارش تبلیغات

صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 26 به 30 از 77

موضوع: در جست و جوی دزدهای سرگردنه !

عضو پیشرفته مصطفی خانی آواتار ها
    4,864 بار در 916 پست
      از ایشان تشکر شده است

واقعاً تاسف داره امثال این فرد در رشته به این پاکی داخل شدن . بنده هم مثل همه شما از کپی برداری مطال شاکی هستم ایشون محمد چالش خیلی کوچیک تر از اینهاست که ما عصابمون رو خرد کنیم .
    جالب هست وقتی بهش میگم چرا کپی می کنی میگه الان کل اینترنت کپی برداری هست و این چیزا عادی شده .
    واقعاً تاسف باره .
    از یاکوزای سایت ممنون که با درایت و زیرکی خود به تمام مسائل دور و بر خودشون فاقف هستند که جای برای امثال محمد چالش نمیزارند .

اون آشغال هم باید بدونه که یکنفر مثل یاکوزای ما که لنگه نداره توی سایت پست بده خیلی بهتر از اونه که یه بچه باز عوضی مربیش باشه .
    به بادی شاپ هم سری بزنید ایــــنجا

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از مصطفی خانی عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

مصطفی جان شرمنده میکنی !
    به خدا آدم ناراحت میشه ! شما این همه زحمت میکشی بعد با یه دقیقه کپی پیست تمام این زحمات تو اون سایت به اسم خودش تموم میشه ! با دزدی از مطالب نه چیزی از این سایت کم میشه نه چیزی از سایت شما (بادی شاپ ) چون این احمق که در دنیای بدنسازی یا اینترنت حرفی برای گفتن نداره ! اما دزدی کار بدیه ! کلا زشته آدم دزدی کنه و دستش کج باشه !
    ====================
    جناب انتر خان در آخرین اظهاراتش گفته اگه کپی میکنیم به خاطر اینه که زورمون میرسه ! قبل اینکه حرف بزنه نمی دونستم چقدر بچست الان تازه فهمیدم ! بله تو دنیای مجازی همه زورشون زیاده !
    ممد چالش با تو ام ! هوووی ! با تو و دارو دسته ی اواخواهرتم ! خوب گوش کنید ببینید چی میگم :
    ما افتخار میکنیم که لجن هایی مثل شما میان و مطالب ما رو میدزدن ! این ارزش مطالب ما رو بالا میبره .
    افتخار میکنیم که سایت ما بابای سایت شماست ! و هر چی سایت شما داره از ما داره ! هر چند فرزند ناخلف و نا مشروعی هستید اما به بزرگی خودمون می بخشیمتون !
    فقط قبل اینکه دست تو جیب بابا بکنید از بابا اجازه بگیرید !
    آفرین پسر گلم
    این تاپیک ساعت 4 و 43 دقیقه بعد از ظهر روز شنبه تا اطلاع ثانوی برای جلوگیری از بهم خوردن نظم سایت بسته میشود .
    ویرایش توسط Yakuza6236 : ۱۳۸۹-۰۸-۲۹ در ساعت ۱۱:۰۳ قبل از ظهر
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته Hessam_Vardak آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    3,215 بار در 619 پست
      از ایشان تشکر شده است

من هميشه حرف حق رو زدم و با هيچ كس هم تعارف ندارم. در عين حال تا الان به هيچ كس توهين نكردم و خدا رو شكر ديگران هم احترام من رو داشتن، تا اينكه...

نقل قول نوشته اصلی توسط افشین کسایی نمایش پست ها
    به مصطفی یه راهکار دادم
    بدون شک جواب میده
    یه چیزی فقط برام معماس....
    اینا چطوری خودشون رو توجیه میکنن خداییش؟؟
    مثلا اون یارو وردک و اون یکی که انتر بازی در میاره از خودش ( اقای happy )
    شده مثل داستان پادشاهی که لخت بود و هیچکس جرات نداشت بگه تو لختی
    چون هر کس لباس پادشاه رو نمیدید حروم زاده بوده!!!
    حالا اینا هم فکر کنم از ترس اینکه حروم زادگیشون لو بره نمیخوام باور کنن مطالب مال جای دیگه و شخص دیگس
    من از روزي كه از اين سايت خداحافظي كردم تا الان نه عليه شما آقا افشين و نه عليه اين سايت هيچ مطلبي ننوشتم و تا به حال به هيچكس هيچ توهيني نكردم، چون هم با اصل توهين كردن به ديگران با هر بهانه اي مخالفم و هم با هيچكس در اين سايت مشكلي نداشتم و فقط براي حفظ دوستي ها بود كه از ادامه فعاليت در اين سايت صرف نظر كردم. در مورد سايت ايران بادي هم من بارها گفتم و حتي اگر ديده باشيد توي چت باكس اون سايت هم نوشتم كه لطفاً مطالب رو با ذكر منبع بذاريد. من هم با كپي كردن مطالب بدون اجازه و بدون ذكر منبع يا لينك اصلي مخالفم، اما زشت تر از اون الفاظ و توهين هايي هست كه نثار هم مي كنيم.
    راستش من هرگز فكرش رو نمي كردم كه در اين سايت عليه من مطلبي نوشته بشه، اون هم توسط افشين كسايي كه هم تحصيلكرده هست و هم فكر مي كردم كه با هم رفيق هستيم.
    اگر ما هدفمون از فعاليت در اين سايتها ترقي اين ورزش و كمك به ديگران هست، پس اين بحث ها بي معنيه. اما ظاهراً ما هدف اصليمون رو فراموش كرديم و رفاقات و دوستي و آبروي ديگران و احترام و همه چيز رو زير پا گذاشتيم تا فقط بگيم كه ما برتر از ديگران هستيم و هر كس با ما نيست عليه ماست.
    در هر حال آقا افشين، من اهل جواب دادن نيستم، اما از شما بيشتر انتظار داشتم.
    ویرایش توسط Hessam_Vardak : ۱۳۸۹-۰۸-۲۹ در ساعت ۱۱:۳۸ قبل از ظهر

مديريت كلوپ كاربران فعال

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Khoshhal
    15,498 بار در 2,835 پست
      از ایشان تشکر شده است

من الان اداره هستم
    اجازه بدین تا برسم خونه
    یه مدرک از همین آقای وردک به اصطلاح مودب براتون میذارم تا بفمین با کی طرفین
    خواهشا کسی ادامه نده موضوع رو تا ظهر مدرک رو همینجا بذارم براتون
    خدارو شکر که نگه داشتمش اون سند رو

7. 2 کاربر برای این پست سودمند از Senior Manager عزیز تشکر کرده اند:

عضو نیمه فعال sonyericsson آواتار ها
    حالت من
    Delvapas
    287 بار در 56 پست
      از ایشان تشکر شده است

درود به همه عزیزان و دوستان و اعضای سایت
    نمیدونم چرا شما بدنسازا اینقدر با هم درگیر میشید شاید اثر اون دارو هاست یا...
    آقایی اومده مقاله ای رو کپی کرده و منبع رو ذکر نکرده درگیری پیش اومده
    باید دید اون آقا مقاله رو برای چی گذاشته اگه برای اینکه مطالعه بشه که باید از کپیش خوشحال بشه .
    طی سالها تلاش شرکت مایکروسافت با هزاران مهندس میاد یه سیستم عامل میسازه ما فرتی میریم کپی میکنیم . حالا یه مقاله کپی شده اینهمه جنجال راه افتاده من زمانی که پیمان خان تو این سایت بود خیلی تو سایت بودم حتی بخاطرش حق شارژ دادم اما یهو همه با هم درگیر شدید و...
    خب این دودش تو چشم ماهایی میره که دوست داریم از شما ورزش رو یاد بگیریم .
    من مدیریت چند تا سایت در رابطه باشبکه رو دارم سایت اداره رو هم مدیریت میکنم اما باور کنید طی 6 سالی که مداوم تو وب بودم اینقدر که شما دعوا میکنید دعوا ندیدم .
    استاد شریعتی میگه :
    هیچ وقت از موافقم چیزی یاد نگرفتم
    تفاوت ها همیشه وجود داره شما که تو ورزش اینقدر حرف واسه گفتن دارید بخدا از شما بعیده
    گیرم که سایت ها رو هک کردید و فحش نوشتید که چی؟؟!!!
    کار خوبیه؟؟
    بخدا اشتباه میکنید .
    کاش روزی بشه که همه شما در درجه کاربران کنار هم جمع بشید و سایتی مثل http://www.bodybuilding.com راه بندازید.
    بیاین قبول کنیم هیچکس کامل نیست و انسان های ضعیف دنبال ضعف های همدیگه هستند.

هنر کلید فهم زندگی است
    اسکاروایلد

9. یک کاربر برای این پست سودمند از sonyericsson عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع