سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 7

موضوع: توصیه های یاکو برای چربی سوزی

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

Lightbulb توصیه های یاکو برای چربی سوزی

چند وقت پیش یه نفر داشت با وزنه های 15 کیلویی حرکت پهلو رو انجام میداد و از این موضوع ناراحت بود که چرا تو این یک سال اخیر هیچ پیشرفتی نکرده ... همین موقع یه نفر که روی تردمیل داشت می دوید ( و البته خودش هم کم چرب نبود ! ) گفت اگه هزار سال دیگه هم پهلو بری پهلو هات آب نمیشه ... بعد گفتش فکر کنم باید یه دوره ی سوما برم ( برای چربی سوزی ) که جوابش رو داد مگه شوخیه ! هر کی از تخم درمیاد میخواد یه دوره بره ... .
    مطلب بالا نشان از بی اطلاعی و گمراهی ورزشگاران در رابطه با این موضوع هست ... خیلی ها هم از این که نمیتونند چربی های اضافشون روآب کنند به داروها و مصرف نادرست مکملها روی میآورند و فقط در ایران هم موضوع اینگونه نیست ... جی کاتلر هم به این موضوع اشاره میکنه ... کم کردن چربی های بدن و در عین حال ساختن عضله و خوش فرم شدن بدن از دغدغه های بدنسازها و سایر ورزشکارهایی که به دنبال تناسب هستند چه آقا و چه خانم هست ... و البته اکثر این افراد به دنبال سوزاندن چربی های شکم ، آب کردن پهلوها و ... هستند ... و اکثرا هم دارند راه اشتباهی رو میروند ... .
    من براتون چندتا توصیه در این رابطه دارم ، یک بار هم که شده روش های خودتون رو که جواب هم نمیده کنار بزارید و به این حرفا گوش کنید ! من خودم با اینکه رژیم درست و حسابی نمیگیرم و در هفته 4 بار چیپس و 4 بار هم غذای چرب و چیلی دانشگاه رو میخورم (مجبورم ! ) با این حال بدن کم چربی دارم ... و علتش هم پایبند بودن به همین چند تا اصل هست : ... .

دوستان برای مشاهده ی ادامه مطلب آن را دانلود کنید :
    مشاهده از پرشین گیگ با کیفیت متوسط (114 کیلو بایت )
    دانلود از پرشین گیگ با کیفیت بالا (369 کیلوبایت )
    ** دانلود با سرعت بالا از 4Shared با 114 کیلوبایت حجم . **
    اگه از این روش استقبال بشه همیشه همین کار رو میکنم . توجه کنید که 114 کیلوبایت حجمش از یه عکس با کیفیت برای دسکتاپ هم کم تره !
    ویرایش توسط Yakuza6236 : ۱۳۸۹-۰۸-۲۸ در ساعت ۰۴:۲۸ بعد از ظهر دلیل: درهم بودن نوشته ها
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

2. 13 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Khoshhal
    15,498 بار در 2,835 پست
      از ایشان تشکر شده است

آقا دستت درد نکنه
    خیلی هم خوب بود و بدون دردسر

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از Senior Manager عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته hamidbarca آواتار ها
    2,945 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

اینطوری به جز اینکه دیگه مطالب سایت کش نمیره یه خوبی دیگه هم داره.بعد یه مدت هر کس برای خودش یه آرشیو از مقاله ها رو تو کامپیوترش داره

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از hamidbarca عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته پرند آواتار ها
    3,765 بار در 806 پست
      از ایشان تشکر شده است

برای کسانی که دوست ندارن از چربی سوزهای غیر طبیعی استفاده کنن خوردن چای سبز(سه فنجون در روز) قهوه (قبل از تمرین) سیر و سه تا سیب در روز...استفاده از بادوم ده عدد در روز(برخلاف کره که مانع مخابره شدن پیام سیری به مغز میشه بادوم تا مدتی بدن رو سیر نگه میداره البته اگه معده ضعیف دارین کمی شکر همراهش بخورین) آب کرفس... صبح قبل از صبحانه شربت آبلیموی طبیعی و عسل (این معجون میتونه جایگزین خوبی واسه آب در موقع تمرین هم باشه،چون بدن برای سوزاندن چربی به ویتامین سی(لیمو ترش تازه،شیشه ای توی بازار بدلیل وجود مواد نگهدارنده فقط اسیده و ارزشی نداره)،قند(یا یک حبه قند یا عسل که بهترینه)وآب نیاز داره...
    استفاده از یک قاشق مربا خوری زیره سیاه کمک میکنه هم هضم راحت تری داشته باشیم و هم نفخ کمتر(عرق زیره هم کمک میکنه،چون طبع گرم داره نباید زیاده روی کرد وگرنه ضربان قلب بالا میره و جوش میزنیم)
    الان شرکت کاله شیر صفر درصد چربی و بدون شکر و بدون لاکتوز با قیمت 1400 وارد بازار کرده،شرکت پاک هم پنیر کم نمک و کم چربی(بد مزه است)
    استفاده از سبزیجات فراوان در دوره چربی سوزی الزامیه...

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از پرند عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

این هفته ی نحس که تموم بشه یه مطلب در مورد مواد غذایی هم میزارم ... .
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین