سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 41 به 44 از 44

موضوع: همه چي درباره سينما و بازيگران

نمایش موضوع

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو پیشرفته m1982 آواتار ها
    حالت من
    Konjkav
    2,500 بار در 553 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض همه چي درباره سينما و بازيگران

رقابت آشپزی بین بازیگران

گزارش تصویری از رقابت آشپزی بین بازیگران با حضور هنرمندانی همچون:مهرانه مهین ترابی,سارا خوئینی ها,رابعه اسکویی,فریبا کوثری و افسانه چهره آزاد.

آشپزی به سبک چینی در منزل رزیتا غفاری

به منزل رزیتا غفاری بازیگر خوب سینما و تلویزیون ایران می رویم تا با دست پخت این بازیگر کمی آشنایی پیدا کنیم و ببینیم این بازیگر غذاهای ایرانی می پسندد یا خارجی؟
    خانم رزیتا غفاری مدتی پیش در کانادا سکونت داشت که البته این سفر تنها برای تفریح بود ولی خوب خیلی مایل بودیم که در مورد سفری که داشتند نیز سوالاتی بپرسیم.
    خانم غفاری آیا درست کردن غذاهای ایرانی راحت تر است یا خارجی؟
    رزیتا غفاری:من بیشتر دوست دارم غذاهایی که وقت کمتری برای درست کردن آنها صرف می شود را درست کنم برای مثال غذاهای چینی خیلی راحت درست می شوند و رنگ های متفاوتی که در غذاهای چینی وجود دارد را خیلی دوست دارم.
    یعنی اینکه فسنجون را به نودلز ترجیح می دهید؟
    رزیتا غفاری:نه اصلا,منظور من درست کردن غذاها بود اگر بخواهم غذاهای چینی بخورم که باید فقط نودلز و سبزیجات بخرم.(باخنده).
    مدتی بود که در کانادا بودید,آشپزی با مواد غذایی آنجا چطور بود؟
    رزیتا غفاری:خیلی خیلی خوب بود,آخه فقط یا دلپذیر می خریدم یا مارک بهروز(باخنده).خوب این مواد به آنجا صادر می شد و خیلی کار را خوب کرده بود.
    پس فکر کنیم در کانادا فقط آشپزی می کردید؟
    رزیتا غفاری:واقعا همینطور هستش.چون کاری نداشتم و بیشتر در خانه بودم خیلی آشپزی می کردم و به قول همسرم که می گه من در کانادا آشپزی ام بهتر شد(با خنده).باور کنید بیشتر صبح ها در آنجا من کله پاچه درست می کردم چون اکثریت مواد لازمش در دسترس بود مخصوصا خوراک زبان.
    غذای مورد علاقه همسرت آقای صالحی چی هستش؟
    رزیتا غفاری:همسرم بیشتر فسنجون می پسنده و خیلی دوست داره که ترش درست بشه.البته من هم ترش دوست دارم ولی برای تنوع همیشه هم ترش را درست می کنم و هم شیرین که اگر کسی دوست داشت از شیرین هم بخورد.

آشپزی با یوسف تیموری در منزلش

در ادامه آشپزی در منزل بازیگران که طرفدار خیلی زیادی هم پیدا کرده این بار به سراغ یوسف تیموری بازیگر عرصه طنز سینما و تلویزیون ایران می رویم.
    یوسف تیموری در آشپزی سر رشته ای ندارد اما به اجبار ما باید برای طرفدارانش غذای خاصی درست کند.
    زمانی وارد منزل زیبای یوسف تیموری شدیم بوی یک غذای آشنا داخل خانه را برداشته بود و با کمی کنجکاوی متوجه شدیم که غذا آبگوشت هستش.
    یوسف تیموری در مورد آشپزی در خانه می گوید:باید حقیقت را بگم که اگر بخواهم غذا درست کنم فقط یک گوجه و یک تخم مرغ را با هم مخلوط می کنم و بعد سرخش می کنم.همین و بس.حالا که شما دوستان تشریف آورید به کمک خانواده ام یک آبگوشتی بار گذاشتم و فکر کنم خوب جا افتاده است.
    چیزی از میز غذا وجود نداشت و کمی بعد متوجه شدیم که آقا یوسف غذا را همانند رستوران های سنتی برروی یک تخت که در داخل حیاط بود چیده است.
    یوسف تیموری در مورد غذاهای مورد علاقه خود می گوید:آبگوشت را خیلی دوست دارم,عاشق قورمه سبزی هم هستم.

آشپزی به روش ایرانی با پرستو صالحی در منزلش

پرستو صالحی از جمله بازیگرانی هستش که چه در سینما و یا تلویزیون طرفداران خاص خودش را دارد,از این رو طرفداران این بازیگر را به یک غذای ایرانی با دست پخت پرستو صالحی و مادرش دعوت می کنیم.
    خیلی وقت هستش که آشپزی می کنید؟
    پرستو صالحی:قبلا با دوستانم عادت داشتیم که هر هفته غذا درست کنیم و شام در کنار یکدیگر باشیم ولی مدتی هستش که پروژهای زیادی دارم و نمی توانم زیاد به اینجور مسائل برسم.نمره آشپزی من در خانواده بیست هستش مخصوصا شیرینی ها و کیک های خانگی درست می کنم که خیلی از دوستان بازیگرم عاشق آنها هستند.
    چه غذاهایی را بیشتر از همه درست می کنی؟
    پرستو صالحی:ابتدا باید بگویم که انگیزه آشپزی و درست کردن غذا را مادرم به من یاد داد و واقعا آن روزهایی که هیچ انگیزه ای نداشتم و اصلا دوست نداشتم غذا درست کنم ,مادرم به سختی آشپزی را به من یاد داد.در بین غذاها ته چین مرغ را خیلی خوب درست می کنم چون اولین غذایی بود که مادرم پخت آن را به من یاد داد.
    ممنون می شوم به صورت خلاصه طرز تهیه ته چین مرغ را توضیح دهید؟
    پرستو صالحی:مرغ را می ذاریم بپزه.اگر دوست داشته باشی می توانی استخوان هایش را جدا کنی و لای برنج بگذاری.بعد از اینکه برنج را دم کرده و به مرحله آبکش کردن می رسه مواد دیگر مثل ماست و زرده تخم مرغ را با هم قاطی می کنیم و بعد با برنج مخلوط و داخل ظرف می ریزیم.

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از m1982 عزیز تشکر کرده اند: