سفارش تبلیغات

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 16 به 20 از 22

موضوع: شستشو دهنده

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان موسایی نمایش پست ها
    liv 52 شست و شو نمیده کبد رو دوستان مگه ریکا یا صابونه - از آسیب های کبدی جلوگیری می کنه مثل سیروز کبدی اونم نه 100% جلوی دزهای افسارگسیخته و طولانی مدت کوچکترین تاثیری نداره -
    یادتون نره تمام داروهای استروئیدی دارای متابولیسم کبدی هستند . و فقط کبد نقش متابولیزه کردنه داروها رو داره نه هیچ ارگان دیگه . ارگان های دیگه فقط یه مسیر برای دفع یا پراکنده کردن آن به دیگر نقاط رو دارند نه نقش متابولیزه کردن .

لیو بهترین دارو برای کبد هست . یادتون نره که از ترکیب های شیمیایی نمیشه در درمان کبد استفاده کرد.

منظور از شستشو دهنده اينه كه آنزيم هايي كه در اثر استفاده از استروئيد بالا رفته به حالت قبل برميگردونه . اين هم نوعي شستشو به حساب مياد حالا اسمش چه فرقي ميكنه ؟؟؟؟
    همون ريكا و صابون هم ميكروب ها و آنزيم هاي مخرب را از روي دستان و يا ضروف پاك ميكنه ديگه .

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    11 بار در 3 پست
      از ایشان تشکر شده است

اصلا به کار بردن کلمه ی شست و شوی کبد اشتباه هست منظور که نشد دلیل
    اینو گفتم که دوستان از این به بعد از کلمات مناسب تری استفاده کنند خیلی هم متفاوت با صابون و ریکا .
    liv برای تقویت آنزیم های متابولیزه گر کبد هست که در اثر همین کار آسیب دیده اند.
    نه برای شست و شو و خانه تکانی .

به هر حال اگه این بود که کبد با این چیزا ریکاوری کامل بشه همه مصرف می کردند.

کبد حداقل به 6 ماه زمان نیاز داره تا دوباره به حالت اولیه برگرده . اونم با شرایط خاص خودش که شما باید رعایت کنید.

من ترجیح میدم دیگه مطلب ننویسم تا دوست خوبم پیمان که ارتباط خارج از اینترنت هم با هم داریم رنجیده خاطر نشن.

بازم می گم لیو داروی گیاهی خوبی برای تقویت کبد هست که دوستم پیمان با مناسب ترین قیمت براتون فراهم می کنه.

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نه من از چيز منطقي ناراحت نميشم . اما توي تمام حرفه اي هاي اين ورزش به شستشو دهنده معروفه . براي منم حرف حرفه اي هاي اين ورزش حجته . ميتوني زنگ بزني از آقاي تبريزي يا عباسپور بپرسي ليو 52 به چي معروفه . ببين چي ميگن .
    اگر مي خواهيم پيشرفت كنيم بايد چيز هايي كه با زحمات و تجربيات و علم همراه با عمل به دست اومده را توشه كار قرار بديم نه حرف هاي نويسنده هاي بيماري مثل آقاي ايكس و امثالهم .
    من نميدونم اين كه ليو به شستشو دهنده معروف نيست را شما كجا خوندين اما اين رو بگم كه همه اين چيز هايي كه شما داري ميگي كاملا مشخصه كه از سايت آقاي ادعاي علم كه همه ميدونن كيه و تا به حال اصلا يكبار هم توي سالن مسابقات حتي به عنوان تماشاچي نيومده هستش . ما داعا نميكنيم خداي علم هستيم اما حرف هايي ميزنيم كه حرف سلطان جهان علي تبريزي و بيت الله عباس پوره .
    من عقلم ميگه حرف اين عزيزان درسته تا حرف هاي نويسنده محترم مقالات روزنامه ها و يا كتاب ها .
    آقاي موسايي شما كه ميخواي پيشرفت كني اگر الگوت آقاي ايكس باشه كه 40 تا دور بازو هم نداره نهايتا ميشي اون . اما اگر الگوت علي تبريزي و امثال اون باشه مي توني پيشرفت كني.
    اميدوارم يه مقدار به خودمون بيايم و حداقل در مورد چيزهايي بحث كنيم كه واقعا اگر توي يك جمع حرفه اي گفتيم بهمون نخندن .
    من نه ادعاي حرفه اي گري ميكنم و نه چيز ديگري . اما چيز حقيقتي كه هست اندازه موهاي همون نويسنده كتاب محترم توي جمع هاي حرفه اي حاضر بودم .
    علي تبريزي كسي بود كه سال هاي دور كه تيم ملي به خاطر نداشتن ويزا به مسابقات آسيايي اعزام نشد مدال طلاش را به نشانه احترام دم در خونش پست كردن . از طريق همين فدراسيون آسيايي .
    حالا ما حرف هاي اين عزيز را باور نكنيم و حرف هاي چرند نويسنده هاي مترجم را قبول كنيم ؟؟؟؟؟
    بي خيال .
    اميدوارم راه درست را پيش برويم . هم من هم شما و هم همه بچه هاي سايت و ....... .

5. 5 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    11 بار در 3 پست
      از ایشان تشکر شده است

اولا برای شما حرفه ای محسوب میشن نه من من اینا رو جمه ی ....... حساب نمی کنم

من این اطلاعات رو از دکتر داخلی و فوق تخصص غدد که برای تحقیق و ارائه ی پروژه رفته بودم گرفتم
    باهاشون مطرح کردم و خندیدن بهم حالا منم به تو می خندم حرفه ای .

من اطلاعات سرچی نمی گیرم یا از معنی کردن کاتالوگ ها
    دارو فروش هم نیستم .

شما به دارو فروشیتون برسید . شرمنده مزاحم کارتون شدم دیگه مزاحم نمیشم که با پنهان بودن عوارض راحت تر دوره های علمیتون رو به فروش برسونید .

حداقل بهشون بگید چی به خوردشون می دید که وقتی می رن پیش دکتر دکتر بدونه چه بلایی سرش آوردین.

بازم پوزش می طلبم. به کارت برس راحت باش بای ( انشالا لیو یا همون مایع ظرفشویی همتون رو شست و شو میده فقط یادتون نره آخره سر کبدتون رو با دستمال خشک هم کنید که خیس نباشه ) اگه هم خیس دوست دارید بزارید بخیسه خوب بعد درش بیارید بکنیدش توی ............ .

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

كاربر پيمان موسايي به خاطر بلد نبودن صحبت كردن براي هميشه از سايت اخراج شد تا همه بفهمن كه امثال اين هايي كه از استاد ميتي كومون خط ميگيرن چه افراد احمقي هستن . براي همين پستي كه بالا گذاشته پاك نكردم خودتان قضاوت كنيد .
    خيلي بچه گونه هستش مگه نه؟؟

8. یک کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین