سفارش تبلیغات

صفحه 11 از 579 نخستنخست ... 9101112132161111511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 55 از 2894

موضوع: هر گونه سوال خود را در مورد برنامه تمريني در اين تاپيك با ما مطرح كنيد

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

سلام دوست خوبم .
    متاسفانه بعيد ميدونم كه اين برنامه بتونه وزنت را بياره پايين . چون بايد كم كربوهيدرات و كم چرب باشه و پر پروتئين كه عضلاتت را حفظ كنه .
    احتمال زياد ميدم با اين برنامه مقدار زيادي از عضلاتت را از دست بدي .
    من مربي شما را نميشناسم اما اين برنامه اي كه به شما داده دقيقا شبيه به برنامه هايي است كه دكتر هاي تغذيه ميدهند و براشون حفظ عضلات معنايي نداره .
    توصيه ميكنم با يك مربي كاردان مشورت كنيد .

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو ثبت نام شده
    4 بار در 3 پست
      از ایشان تشکر شده است

شرمنده پیمان خان عزیز شما میتونی یه برنامه غذایی برام بنویسی که هم 5 تا 6 کیلو وزنم پایین بیاره هم عضلمو حفظ کنه و نگاه کن این برنامه که برات نوشتم خوبه یا نه 7 صبح (یک تیکه نان لواش+ 200 گرم پنیر کم چرب +2 تا گردو +کمی عسل و 1 لیوان شیر کم چرب ) 10 صبح (نصف قوطی عدسی یا لوبیا ) قبل از ناهار (یک پرس کاهو) ناهار(300 گرم سینه مرغ یا میگو کبابی +ماست کم چرب+8قاشق غذا خوری برنج ) ساعت 4 عصر (1 سیب و 1 خیار سبز ) ساعت 5 هم تا6/30 تمرین بعد از تمرین ( 4 عدد سفیده تخم مرغ یا یا تن ماهی) 10 شب هم (سالاد فصل با آب غوره +کمی میوه و سبزی ) یک برنامه 6 وعده ای کم چربی و پر پروتویین نظرت چیست اگه خوبه برام بگو و گرنه تصحیح کن یا یه برنامه جدید بده برام بخدا شرمنده و ممنون از لطفت منتظرم (ضمنا در برنامه غذایی بالا 3 وعده پودر پروتویین 100 درصد وی که فت و کربو یک درصد بیشتر نداره وجود داره یعنی 10 صبح 1 اسکوپ قبل و بعد از تمرین )
    ویرایش توسط samad1100 : ۱۳۸۷-۰۸-۲۷ در ساعت ۱۱:۰۴ قبل از ظهر

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط samad1100 نمایش پست ها
    شرمنده پیمان خان عزیز شما میتونی یه برنامه غذایی برام بنویسی که هم 5 تا 6 کیلو وزنم پایین بیاره هم عضلمو حفظ کنه و نگاه کن این برنامه که برات نوشتم خوبه یا نه 7 صبح (یک تیکه نان لواش+ 200 گرم پنیر کم چرب +2 تا گردو +کمی عسل و 1 لیوان شیر کم چرب ) 10 صبح (نصف قوطی عدسی یا لوبیا ) قبل از ناهار (یک پرس کاهو) ناهار(300 گرم سینه مرغ یا میگو کبابی +ماست کم چرب+8قاشق غذا خوری برنج ) ساعت 4 عصر (1 سیب و 1 خیار سبز ) ساعت 5 هم تا6/30 تمرین بعد از تمرین ( 4 عدد سفیده تخم مرغ یا یا تن ماهی) 10 شب هم (سالاد فصل با آب غوره +کمی میوه و سبزی ) یک برنامه 6 وعده ای کم چربی و پر پروتویین نظرت چیست اگه خوبه برام بگو و گرنه تصحیح کن یا یه برنامه جدید بده برام بخدا شرمنده و ممنون از لطفت منتظرم (ضمنا در برنامه غذایی بالا 3 وعده پودر پروتویین 100 درصد وی که فت و کربو یک درصد بیشتر نداره وجود داره یعنی 10 صبح 1 اسکوپ قبل و بعد از تمرین )

سلام . اين برنامه كه نوشتي با عرض پوزش بايد بگم كه بيشتر عضلاتت را ميسوزانه تا چربي . چون به اندازه كافي پروتئين نداره .
    با اين برنامه كار كن تا به هدفت برسي .
    صبحانه ساعت 7 صبح : 3 عدد آرژنين + 3 عدد هيدروكسي كات هاردكور + 6 عدد آمينو + 10 عدد سفيده تخم مرغ
    ساعت 10 صبح : 2 پيمانه وي 100%
    ساعت 1 بعد ظهر : 5 قاشق برنج + 300 گرم سينه مرغ آبپز يا كبابي
    ساعت 4 بعد ظهر : 2 پيمانه وي 100% + 3 عدد آرژنين + 6 عدد آمينو + 3 عدد سفيده +3 عدد هيدروكسي كات + 1 عدد سيب زميني
    ساعت 7 بعد ظهر :1 عدد تن ماهي بدون روغن + سالاد
    ساعت 10 شب : 2 پيمانه وي 100%

اگر ميخواهي عضله كمي از دست بدهي با اين برنمه غذايي كار كن در ضمن هر روز هوازي و شكم تمرين كن
    روزي 30 دقيقه هوازي و 15 دقيقه شكم
    چون گفتي مي خوام عضله اي از دست ندم من برنامه غذايي دادم كه كمترين عضله را از دست بدي
    اين برنامه براي 2 هفته اول هستش .
    بعد از 2 هفته بايد الكارنيتين هم به برنامه غذاييت اضافه كني و روزانه 1000 ميليگرم قبل از تمرين مصرف كني .
    به اميد موفقيت روز افزون شما دوست عزيز و گرامي

5. 7 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته hamidbarca آواتار ها
    2,945 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

من یه راهنمایی ازتون میخواستم.من الان هم کونگ فو کار میکنم و هم بدنسازی و برنامه تمرینم به این صورت هست که روزهای زوج از ساعت 7 تا 9 کونگ فو میرم و روزهای فرد هم بدنسازی حالا میخواستم یکم سنگینتر ورزش کنم و روزهای زوج قبل از اینکه برم کونگ فو حدود ساعت 3 برم بدنسازی حالا مشکلی که دارم استاد کونگ فو میگه این کار بدرد نمیخوره ولی مربی بدنسازی گفته اگه سبک تمرین کنی مشکلی نیست حالا میخواستم بدونم اگه من این کار رو بکنم تاثیر مثبت داره یا منفی؟و اینکه میگن تمرین زیاد عضله رو میسوزونه درسته؟
    در ضمن من وزنم 100 کیلو و قدم 180 هست قصد لاغر شدن ندارم ولی میخواستم بدونم میشه بدون اینکه رژیم بگیرم با این نوع ورزش هیکل به اصطلاح رو فرم داشته باشم؟بیشتر منظورم شکم و سینه هام هست که دوست دارم صاف و پهن بشن

7. یک کاربر برای این پست سودمند از hamidbarca عزیز تشکر کرده اند:

عضو جدید
    13 بار در 6 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض برنامه تمرینی برای افزایش حجم

با عرض سلام آقایی هستم 25 ساله و دو سال است بدنسازی کار می کنم و در خواست دریافت یک برنامه تمرینی برای افزایش حجم را دارم گفتنی است که بدن من به سختی بالا می آید. مشخصات: قد183 وزن 80 کیلو - دور بازو 36

صفحه 11 از 579 نخستنخست ... 9101112132161111511 ... آخرینآخرین