سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 28

موضوع: داشتن زن زیبا خیلی هم خوب نیست

نمایش موضوع

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

به نظر من حجاب بيشتر از دختران و زنان بايد در مردان رعايت بشه.
    سر لخت بودن خانوم ها و زيبايي هاي زنان چيز بدي نيست كه پنهان بشه مثلا ما زمان شاه هم زنان سر لخت به فراواني داشتيم اما آيا همه آنها خراب بودند ؟
    شايد هيچ كدامشان خراب نبود . الان اگر زني بدترين تيپ هم بزنه باز هم مثل اون موقع نيست كه . بازم اون موقع حجاب نبود . يعني مردم اكثرا بي حجاب بودند . اما معرفت و غيرت و مردانگي و مرام بيشتر بود و همه اينها بر ميگرده به مردان .
    كاش به جاي اين كه بيان گشت ارشاد بزارن و دختران بيچاره را توي خيابون بگيرن به جرم اينكه دوست داشته خوشگل بگرده ميومدن پسران كثيف و آشغال هرزه را ميگرفتن كه از مرد بودن فقط يه چيزش رو دارن .
    ديروز توي مترو بودم صحنه اي ديدم كه داشت اشكم در ميومد . به خدا باورم نميشد . دو تا پسر كه ابروهاشون رو تتو كرده بودن و موهاي فوق فشن با رفتارهاي اواخواهرانه با دو تا دختر توي مترو بودن كه دختره از اين كه همچين دوست پسري داشت افتخار ميكرد . چرا بايد اينجوري باشه ؟ چرا بايد دختران بيچاره به اين آشغال هاي سگ صفت هم دل ببندند ؟
    تا با خودم ديدم گفتم كه يه زن پشتوانه اش شوهرش هست . اگر فردا توي خيابون داره با اين آقا سوسوله راه ميره يكي بياد اين دختر را انگولك كنه اين بچه سوسول چه جوري ميخواد از زنش دفاع كنه ؟
    پس ببينيد به خدا قسم فساد به خاطر خود مرد نما ها هستش كه زياد شده نه به خاطر بد حجابي زنان .
    توي ايران قبل از انقلاب هزارن محله براي هر چيزي وجود داشت اما فسادي به اين صورت وجود نداشت . چون مردانگي و مرام از بين رفته و اين ربطي به تيپ زنان نداره .
    مني كه دارم اين حرف ها رو ميزنم همه كساني كه با من از نزديك آشنا هستند ميدونن چه قدر غيرتي هستم . اما كاش دولت واقع بين بود .
    بي شرافت ها مشروب را جمع كرده اند كه باعث شادابي ميشه و معتادي نداره و از اعتياد زير زيركي حمايت ميكنند . كسي كه معتاد باشه شلاق نميخوره اما كسي اگر مشروب بخوره شلاق ميخوره .
    كدومش بيشتر به خاك سياه مينشونه ؟
    در قرآن آمده هر چيزي كه از حالت عادي خارج كنه حرام است اما آقايوون نميدونم با كدوم منطقي تحليل كرده اند كه منظور مواد مخدر نبوده است و فقط منظور مشروبات الكلي هستش .
    چون خودشان به ترياك و كثفت كاري هاي ديگر نياز دارند .

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند: